Power Supply System for COMPASS-U Tokamak - Round 2

Power Supply System for COMPASS-U Tokamak - Round 2

Power Supply system of the COMPASS-U tokamak is supposed to fulfill the requirements of the Technical Specifications of the Tender, resulting in the design and development of the equipment, the production of the equipment and its testing and subsequently the installation and commissioning of the Power Supply system for magnetic coils and the other COMPASS-U tokamak support systems ensuring reliable operation of the tokamak according to the required parameters specified in the Technical Specifications of the Tender.

It is expected to reuse selected parts of the Power Supply system of the currently operated COMPASS tokamak.
Veřejná zakázka vložena:
21.10.2019 08:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
19.11.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i.

Zadavatel IČ:
61389021

Zadavatel ulice:
Za Slovankou 1782/3

Zadavatel PSČ:
182 00

Zadavatel obec:
Praha 8

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31000000-6
Elektrické strojní zařízení, přístroje, zařízení a spotřební materiál, osvětlení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kabely a kabelové systémy pro telekomunikační ústředny a zařízení

Kabely a kabelové systémy pro telekomunikační ústředny a zařízení

Společnost KABEL TRADE PRAHA s.r.o. nabízí kabely a kabelové systémy pro výstavbu optických sítí včetně sítí FTTx prostřednictvím přímého prodeje nebo našeho e-shopu. Naše nabídka sortimentu kabelů: vícebufferové kabely,armované vícebufferové kabely,samonosné závěsné kabely,drop kabely,mikrokabely pro venkovní a vnitřní použití,plastové kabelové žlaby,extrahovatelné mikrokabely,singlemodové a multimodové optické kabely,kabely KZL,optické mikrokabely a další. Dále prodáváme optické prvky společností Nexans a 3M, jakou jsou např: optické rozvaděče ODF,optické spojky,nástěnné rozvaděče,patrové rozvaděče, účastnické zásuvky,optické konektory a další. Společnost se orientuje a zajišťuje profesionální a kompletní služby spojené s dodávkou zboží. Veškeré nabízené zboží neustále doplňujeme a většinu jsme schopni vyřídit do druhého dne od objednání. Objednávejte s námi z pohodlí domova!


Výroba a prodej komponentů pro automatizační zařízení

Výroba a prodej komponentů pro automatizační zařízení

Hledáte možnosti, jak zefektivnit a zkvalitnit výrobní činnost Vaší firmy? Uvažujete o automatizaci? Vyzkoušejte břeclavského výrobce a dodavatele kvalitních komponentů pro propojení a zapojení modulů v automatizačních zařízeních Teprostroj s.r.o. Naše produkty vyhovují všem platným bezpečnostním normám. Jsme exkluzivními dodavateli značek MAYSER a PATLITE. Mezi naším sortimentem naleznete: - řídící systémy - ovládací prvky - signalizační a osvětlovací zařízení pro průmysl - senzory a bezpečnostní komponenty pro vrata a brány - bezpečnostní komponenty pro stroje - konektory pro zapojení a propojení jednotlivých modulů Přijďte a přesvědčte se sami o našich kvalitách.


Výroba, dodávka a prodej proudových spojů pro izolované a holé vedení

Výroba, dodávka a prodej proudových spojů pro izolované a holé vedení

Provádíte elektroinstalace a hledáte spolehlivého výrobce a prodejce armatur, jako jsou proudové spoje pro izolované a holé vedení? V tomto případě se obraťte na českého výrobce armatur, konzolovin a přípojkových, rozpojovacích a elektroměrových rozváděčů a skříní - firmu ESTA spol s.r.o., která sídlí v Ivančicích. V našem proudových spojů pro izolované vedení naleznete: - propichovací svorky - polopropichovací svorky Naopak škála proudových spojů pro holé vedené zahrnuje: - proudové svorky - lanové svorky - napínáky


Výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl Písek

Výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl Písek

OTAVA, výrobní družstvo Písek Jste automobilka a hledáte kvalitní výrobu kabelových svazků? Potřebujete dlouhodobé dodávky kabelové konfekce? Neváhejte a oslovte naše výrobní družstvo OTAVA . Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením a jsme poskytovatel náhradního plnění. Výroba kabelových svazků probíhá ve vlastní budově s moderním technickým a strojním zařízením. Vyškolení pracovníci se postarají o precizní zabalení výrobků. Výroba kabelových svazků zahrnuje: stříhání a příprava kabelů na automatech Komax popis vodičů krimpování kabelů na automatech i ručně montáž kabelových svazků dokončení svazků - ovinutí elektronická kontrola výrobků


Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Spolehlivé propojení zařízení zajistí vysoce kvalitní multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory LEMO, které dováží a prodává společnost Mechatronic, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Kvalitní konektory LEMO naleznou své uplatnění jak ve zdravotnictví, díky své dlouhé životnosti a odolnosti v těžkém průmyslu, v informačních systémech a technologiích, pro jejich spolehlivost je využívají komunikační systémy veřejných záchranných složek jako hasiči, policisté a záchranáři. Naleznete je také u audio vybavení, mikrofonů, neobejdou se bez nich kina, televize, divadla ani rádia. Požadujete o konektorech LEMO více informací? Ochotně Vám je sdělí ve společnosti Mechatronic, spol. s r.o.


Protipožární výrobky od společnosti Spelsberg

Protipožární výrobky od společnosti Spelsberg

Stavíte budovu či tunel, kde je nutno mít nouzové osvětlení či zařízení pro odvod kouře a tepla? Tato bezpečnostní opatření je potřeba zachovat po určitou dobu funkční i při vzniku požáru. Protipožární elektrická zařízení Vám dodá společnost SPELSBERG spol. s r.o., která sídlí v Praze. Vyvíjíme a vyrábíme vysoce kvalitní skříně kabelových rozbočovačích skříní, spojovací skříně, rozvaděče pod omítky, které jsou zhotoveny ze žáruvzdorných a ohnivzdorných materiálů. Tyto produkty jsou vytvořeny pro zachování elektrické funkčnosti na dobu 30-90 minut při požáru.