Sháním rámeček pro foto na hrobu

Sháním rámeček pro foto na hrobu

Sháním kovový rámeček pro foto na náhrobní desku.
Poptávka byla vložena dne:
30.10.2008 09:55

Platnost poptávky:
11.12.2008 09:55

Kontaktní osoba:
Ozimý Pavel

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej savých utěrek v rolích z ekologického netkaného materiálu

Prodej savých utěrek v rolích z ekologického netkaného materiálu

Potřebujete zakoupit savé utěrky z ekologického materiálu? Neváhejte a pořiďte do své dílny, kanceláře či výrobny savé utěrky z ekologického netkaného materiálu pojímající mnohonásobek vlastní hmotnosti a odolné proti horku od firmy ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG ve Znojmě. Pro bezprašnou absorpci těžkých a lehkých olejů, paliv a dalších chemikálií a látek, nerozpouštějících se ve vodě, se hodí utěrky pro absorpci oleje zetSorb. Savé utěrky z ekologického netkaného materiálu dokážou pojmout několikanásobek vlastní hmotnosti a jsou odolné proti horku a plavou. Ať je to vrtací emulze, chladicí voda nebo kontaminované kapaliny - zetSorb universal jsou schopny absorbovat vše. Tyto sorbenty vážou olejové a vodní kapaliny dobře a rovnoměrně. V nabídce také univerzální savé utěrky v roli, přijímající olej a vodu současně.


Pokladní lístky s potiskem, vstupenky s reklamou - eshop

Pokladní lístky s potiskem, vstupenky s reklamou - eshop

Pokladní lístky s potiskem, vstupenky s reklamou a spoustu dalšího vyrábí a nabízí na svém eshopu společnost EPOS spol. s.r.o. Lístky a vstupenky prodáváme od 80 do 150 g/m2. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a rozměry vyhotovujeme podle jeho požadavků. Lístky můžou být oboustranně potisknuté a dodané v: - kotoučích, - podobě děrovaného papíru, - arších A4, aj. Grafický design si můžete navrhnout sami nebo Vám jej zhotovíme v našem grafickém studiu. Naše vstupenky mohou mít také spoustu ochranných prvků (vodoznak, hologram, průsvitka, mikrotext, reflexní barvy, aj.). Objednat si u nás můžete také různé druhy pokladních lístků, které mohou být: - obyčejné bílé, - termo. U nás máte jistotu kvality a lístky i jejich ústřižky se navíc odtrhávají opravdu jednoduše. Neváhejte a objednávejte lístky či vstupenky s reklamou právě u nás!


Rychlá, levná a kvalitní výroba vstupenek a lístků s ochranou na různé akce

Rychlá, levná a kvalitní výroba vstupenek a lístků s ochranou na různé akce

Každá větší akce se neobejde bez vstupenek! Je potřeba si sjednat pořádek, ať už tedy pořádáte vystoupení, koncert či jinou společenskou akci, rozhodně je potřeba zajistit a vytisknout vstupenky s ochrannými prvky, díky kterým budete mít kontrolu nad Vaší akci. Pro výrobu vstupenek se vyplatí oslovit zlínskou společnost Epos spol. s r.o., která je specialistou v tomto oboru. Grafické návrhy Vaších vstupenek můžete zaslat vlastní nebo využít našeho grafického studia. A aby jste předešli padělaným vstupenkám vytiskněte své vstupenky u nás a můžete být bez obav! Vstupenky Vám na přání opatříme ochrannými prvky, které zabezpečí vstupenky proti jejich zneužití. Samozřejmostí je i kvalitní perforace pro snadné odtrhávání jak jednotlivých vstupenek, tak i útržků pro vstup.


Visačky, jmenovky, klipy, navijáky, pouzdra Praha - výroba na zakázku – identifikace

Visačky, jmenovky, klipy, navijáky, pouzdra Praha - výroba na zakázku – identifikace

Nejen pro potřeby vlastních zaměstnanců, ale také při pořádání konferencí či školení jsou nutné visačky, jmenovky, klipy, navijáky pro nošení ID karet či jiná pouzdra. Výrobu tohoto identifikačního sortimentu na zakázku nabízí zákazníkům společnost ProTrade s.r.o. z Prahy. Z širokého výběru jmenovek, visaček či pouzder v několika designových i cenových relacích si jistě vybere každý zákazník. Vybírat můžete z různých materiálů či barev, volit můžete také mezi variantou s logem či bez loga. Veškeré identifikační pomůcky jsou dodány rychle a v požadovaném množství. Pokud Vás nabídka zaujala, žádejte prosím více informací u společnosti ProTrade s.r.o.


Distribuce hygienického papírenského zboží, úklidové drogerie

Distribuce hygienického papírenského zboží, úklidové drogerie

Provozujete ubytovací zařízení, kancelářské prostory či úklidovou firmu? Zajisté při Vámi poskytovaných službách spotřebujete velké množství hygienického papírenského zboží. Proto tyto prostředky nakupujte u specializovaného prodejce, kterým je naše společnost Clean-pap - Jana Fuita. Náš velkoobchod se zaměřujete na prodej a distribuci drogistického a papírenského zboží, úklidových prostředků. Nabízíme široký sortiment různých druhů toaletního papíru, kuchyňských utěrek ubrousků a kapesníků. Dále pak dodáme dávkovače mýdla, zásobníky papírových ručníků, smetáky, kbelíky, koše či rukavice. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat sídlíme v Dobroníně v okrese Jihlava.


Kancelářské vybavení - flipcharty, laminátory, skartovače, vazače, faxy

Kancelářské vybavení - flipcharty, laminátory, skartovače, vazače, faxy

Pro provoz firmy je nutností pořídit kancelářské vybavení - prodejna Lenka Šopíková s.r.o. funguje pro potřeby klientů z regionu Uherské Hradiště, pořídíte zde flipcharty, laminátory, skartovače, vazače, faxy i kancelářskou techniku a veškerý spotřební materiál. Navštivte naše pobočky: - COPY CENTRUM - Mariánské náměstí 63 - Kancelářská technika - Svatojiřské nábřeží 457 Veškerý sortiment poskytujeme i na náhradní plnění. Kancelářské vybavení: - flipchart - školící tabule magnetické i popisovatelné - faxy mnoha značek - např. Canon a Brother - vazače Jazon - laminátory Peak - skartovače HSM - odvíječky - etiketovací kleště - kalkulátory - kapesní, věděcké, stolní - šanony - papíry - xerografický, barevný, bílý, faxový, - spotřební materiál.