FN Motol – Zajištění topenářských prací pro FN Motol – Havárie

FN Motol – Zajištění topenářských prací pro FN Motol – Havárie

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění havarijních zásahů, přičemž zadavatel požaduje nepřetržité vyčlenění 1 topenáře s dobou nástupu k havárii do 15 minut od jejího nahlášení a nástupu havarijního týmu do 1 hodiny od nahlášení požadavku. Pod pojmem havárie zadavatel upřesňuje, že se jedná o opravy, které nejsou zahrnuty v dlouhodobém plánu oprav zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
23.09.2019 12:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice v Motole

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
30.10.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice v Motole

Zadavatel IČ:
00064203

Zadavatel ulice:
V Úvalu 84

Zadavatel PSČ:
150 06

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50720000-8
Opravy a údržba ústředního topení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ústřední topení, montáž plynu, plynové kotle Hradec Králové -  instalace, opravy a výměny kotlů

Ústřední topení, montáž plynu, plynové kotle Hradec Králové - instalace, opravy a výměny kotlů

Pavel Reichl voda, topení, plyn Hradec Králové Zabýváme se topenářskými pracemi. Firma Reichl Pavel provádí montáže a rekonstrukce topení, vody a plynu, včetně dodávky materiálu. Nabízíme instalace, opravy a výměny kotlů osvědčených firem VAILLANT, GEMINOX, PROTERM, KORADO, VIEGA. Firma je registrována v projektu zelená úsporám - solární kolektory, kotle na biomasu, tepelná čerpadla. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Komplexní instalatérské práce, rozvody vody, plynu a topení, prodej příslušenství

Komplexní instalatérské práce, rozvody vody, plynu a topení, prodej příslušenství

Hledáte prodejnu na Břeclavsku, kde by jste zakoupili vše potřebné pro instalatéry? Potřebujete společnost, která by se Vám postarala veškeré instalatérské práce? Obraťte se na společnost Štambacher s.r.o., která sídlí ve Velkých Pavlovicích blízko Břeclavi. Postaráme se Vám o komplexní instalatérské práce, od projektu, realizaci, revizi a dokumentaci. V této oblasti máme již dlouholeté bohaté zkušenosti. Na naší kamenné prodejně si můžete přijít zakoupit zboží potřebné pro instalatéry, materiál, nářadí i vybavení do koupelen. Vybírat můžete z tohoto sortimentu: - veškeré druhy izolací - potrubí - armatury, radiátory, kotle - sanitární keramika, vany, kuchyňské dřezy - nerezové potrubí, měděné potrubí - plastové výrobky, rozvody vody A mnoho dalšího naleznete na prodejně. Pokud by jste si nevěděli s něčím rady, obraťte se na nás a my Vám moc rádi poradíme.


Servis, čištění a údržba topných systémů Hradec Králové

Servis, čištění a údržba topných systémů Hradec Králové

Pavel Reichl topení voda plyn Hradec Králové Máte podezření, že Vaše topení kvůli kalům nebo usazeninám nefunguje tak dobře, jako dřív? Naše firma provede kontrolu stěn topného systému a následně zajistí servis a případné čištění a údržbu. Provádíme komplexní čištění topných systémů za pomocí technologie Rothenberger ROPULS. Tato technologie pracuje na principu proudu vzduchových bublin, které odstraní ze systému všechny nečistoty a usazeniny. Touto technologií lze vyčistit i vodovodní potrubí zanesené vodním kamenem. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Podlahové topení – dodávka, montáž

Podlahové topení – dodávka, montáž

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Uvažujete o montáži podlahového topení? Pokud jste z okolí Znojma oslovte společnost FATO Hlaváč, s.r.o. Postaráme se Vám o kompletní realizaci podlahového topení, od návrhu systému topení přes dodávku materiálu a výslednou realizaci. A proč zvolit právě podlahové vytápění? Protože je praktické. Vytápění prostřednictvím podlahových otopných soustav je úspornější, umožňuje rovnoměrné rozložení tepla v místnostech, nevíří prach a nevysušuje vzduch. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Instalatér - domovní instalace, revize vody, plynu, topení

Instalatér - domovní instalace, revize vody, plynu, topení

Odborné instalatérské práce v oblasti vody, plynu, topení zajistí v regionu Zlín, Zlínský kraj Instalatér Petr Jurásek. Provádí domovní instalace vody, kanalizace i servis a revize plynu a topení. Zakázky realizujeme včetně dodávek materiálu, zajistíme i projektovou dokumentaci. Kompletní práce vodo-topo-plyn: -instalace i revize vody, rozvody v plastu, pozinku, mědi -rozvody, revize plynu -instalace a servis topení - klasické i podlahové vytápění.


Instalatérství, podlahové topení, okres Ústí nad Orlicí

Instalatérství, podlahové topení, okres Ústí nad Orlicí

Stavíte nebo rekonstruujete dům, kanceláře nebo jen koupelnu? Naše společnost Josef Štěpánek zajišťuje kompletní vodoinstalatérské služby od A do Z. Provádíme instalatérské, topenářské, plynařské práce, rozvody topení, ústředního vytápění i rozvody vody. Montujeme podlahové vytápění, kotle, bojlery, samozřejmostí je pak výměna či montáž umyvadel, dřezů a dalších zařizovacích předmětů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, připravíme Vám cenovou kalkulaci a probereme všechny Vaše požadavky. Najdete nás na adrese V Peklovcích 508 ve Vysokém Mýtě, naše zákazníky máme ale i v širokém okolí okresu Ústí nad Orlicí.