Rekonštrukcia verejného osvetlenia na diaľnici D1 v križovatke Liptovský Mikuláš

Rekonštrukcia verejného osvetlenia na diaľnici D1 v križovatke Liptovský Mikuláš

Predmetom zákazky je vykonanie stavebných prác Rekonštrukcia verejného osvetlenia na diaľnici D1 v križovatke Liptovský Mikuláš. Stavba rieši aj osvetlenie chodníka pre peších. Napojenie osvetlenia križovatky bude z pôvodného rozvádzača RVO po jeho úprave. Cieľom rekonštrukcie verejného osvetlenia je vybudovanie ekonomického osvetlenia jestvujúcej križovatky. Predmet zákazky je podrobne vymedzený v časti B.1 Opis predmetu zákazky SP.
Veřejná zakázka vložena:
10.09.2019 07:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35919001

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Venkovní, průmyslová svítidla - prodej, e-shop - vhodné osvětlení

Venkovní, průmyslová svítidla - prodej, e-shop - vhodné osvětlení

Zabýváme se prodejem svítidel a disponujeme širokou škálou nejrůznějších produktů určenou pro jakékoliv použití - od interiéru, přes průmyslové až po venkovní osvětlení. Vybrat si můžete v naší prodejně i na e-shopu. Prodej, e-shop: - moderní venkovní svítidla - stopní a nástěnné svítidla, bodové svítidla, venkovní sloupky, vestavná, světla s pohybovým čidlem, se senzorem, venkovní LED světla - klasická venkovní svítidla – závěsné, nástěnné, světla se senzorem, klasické sloupkové osvětlení - průmyslová svítidla. U naší firmy ELMA nakoupíte rychle, jednoduše a navíc za příjemné ceny. Naším hlavním a prvořadým cílem je spokojený zákazník.


Osvětlení pro domácnosti, firmy i průmyslové haly, veřejné i interiérové osvětlení, e-shop

Osvětlení pro domácnosti, firmy i průmyslové haly, veřejné i interiérové osvětlení, e-shop

Interiérové i exteriérové osvětlení poskytuje společnost Best - LED s.r.o. z Mariánských Lázní. Specializujeme se na dodávku kvalitního osvětlení, jež dodáváme pro domácnosti, firmy, obce i skladové a výrobní haly. Disponujeme pestrým sortimentem světelných zdrojů dle konkrétního způsobu využití. Vybrat si můžete z LED výrobků, jako jsou žárovky, zářivky, panely a lineární svítidla, nebo šáhnout po jednom z našich chytrých světel s čidly a senzory. LED systémy představují také vhodnou volbu v případě světelné reklamy a nasvětlení budov. Na našem e-shopu si můžete vybrat světlo dle Vašich konkrétních představ a my Vám zajistíme jeho rychlou dopravu i profesionální montáž.


Ocelové sloupy veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality

Ocelové sloupy veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality

Chcete oslovit spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá ocelovými sloupy a stožáry pro veřejné a venkovní osvětlení vysoké kvality? Pak se neváhejte obrátit na společnost AMAKO, spol. s r.o. poblíž města Břeclav. Výroba sloupů veřejného osvětlení v Amako Strachotín probíhá za přispění automatických, poloautomatických i počítačově řízených výrobních strojů. Při spojení těchto výrobních technologií se zkušenostmi kvalifikovaných pracovníků tak vznikají vysoce odolné sloupy veřejného osvětlení i další stožáry. Společnost Amako nabízí stožáry a sloupy veřejného osvětlení i další typy sloupů a stožárů vhodných pro signalizaci, jako například: - stožáry a sloupy dopravní signalizace - stožáry a sloupy pro dekorativní účely - stožáry a sloupy určené pro železniční dopravu.


Scénické osvětlení, osvětlovací technika do divadel, kulturních domů i televizí, výroba

Scénické osvětlení, osvětlovací technika do divadel, kulturních domů i televizí, výroba

Světelné zdroje s širokým využitím v uměleckém průmyslu vyrábí společnost Art Lighting Production, s.r.o. z Újezdu u Brna. Naší hlavní činností je vývoj a výroba scénického osvětlení, jež zhotovujeme pro divadla, kulturní domy, televizní studia i další umělecká místa. Poskytujeme kompletní zpracování projektu daného osvětlení včetně montáže i servisu. Disponujeme širokým sortimentem osvětlovací techniky počínaje LED svítidly přes výrobníky mlhy, stmívače a kabely. Veškeré námi zhotovené produkty jsou té nejvyšší kvality, která je navíc doplněna o individuální přístup ke každému zákazníkovi.


Prodej čelovky, čelové i klíčenkové svítilny LED LENSER - široký sortiment

Prodej čelovky, čelové i klíčenkové svítilny LED LENSER - široký sortiment

Hledáte svítilny a čelovky, které budou dostatečně kvalitní a budou odpovídat přesně vašim představám? Pak jste na správném místě, v našem širokém sortimentu si vyberete: B7: - svítilna splňující nejvyšší nároky - vybavena Hight End Power LED diodou - vhodná pro všechna použití. D14: - uplatnění najde v "mokrém" prostředí jako u vodních sportů, při revizích a opravách kanalizačních a vodovodních opravách. H14R: - dobíjející čelová svítilna - nízké provozní náklady - doporučena pro profesoinální použití. H14: - multifunční čelová svítilna - konstrukční novinka. H7R: - dobíjející čelová svítilna - plynulé ovládání tlumení intenzity světla - přesná optika. H5: - elegantní vzhled - speciální patentovaná optika - jednoduché ostření. H4: - malá čelová svítilna. H3: - čelová svítilna - vhodná pro čtení, myslivost, outdoor, rybolov - intenzita světla je ovladatelná. Laser Pointer V9: - laserové ukazovátko. K3: - šetřeno na váze, ale ne na kvalitě a výkonu. K2: - novinka - vysoká svítivost - elegantní. K1L: - klíčenková svítilna - svítí něuvěřitelně zářivě bílým světlem. K1: - novinka - svítilna vybavena otočným systémem zaostřování. HOCUS FOKUS: - nejosvědčenější svítilna. M14, M8, M7, M5. M7R: - vysoký výkon . MT7: - taktická svítilna koncipovaná pro speciální jednotky. M1: - kapesní model - více světla, menší hmotnost, menší velikost. L7: - doma v extrémních podmínkách, odolná extrémním teplotám, chladu. L6: - lehká svítilna a odolná vůči nárazu - odolná proti stříkající vodě, nadměrnému teplu a chladu - snadno ovladatelná. L5: - malá, lehká svítilna, která je napájena pouze jedním monočlánkem. P17: - odolná proti nárazům a velkých rozdílným teplotám - používají ji hasiči, policisté, záchranné složky. P14: - světelná třída. P6: - dlouhá, štíhlá svítilna. P5R: - malá dobíjecí svítilna - extrémně jasná, vybavená jednoduchým systémem dobíjení. P5: - svítilna, která je malá, lehká, šetří energii. P4 AFS: - vybavená technologií Advanced Focus System - světlo je jasnější. P4 BM: - svítilna pro montéry, techniky. P3 AFS: - klíčenková svítilna. P3 BM: - větší hlava reflektoru a proto má tato svítilna větší dosah. P2AFS: - klíčenková svítilna. P2 BM: - malá svítilna. X21R: - dobíjející svítilna. X21: - unikátní svítilna, působící senzačním dojmem. X14: - extrémní výkon ve dvojlůžovém balení. X7R: - velkolepá dobíjející svítilna. P7: - nejpoužívanější typ - nejvhodnější pro použití na přilbu. H7: - u této svítilny je kabelový systém, který je řešen odolným spirálovým vodičem. V8 Photonpump: - mikrosvítilna s kultovním image. David 19 Rechargeable: - ušlechtilý design, nízká hmotnost, vysoký světelný výkon. V2 Triplex: - čistý kovový povrch z kvalitního hliníku.


Široký sortiment s elektromateriálem, elektrickými kabely, zásuvkami i osvětlením, prodej

Široký sortiment s elektromateriálem, elektrickými kabely, zásuvkami i osvětlením, prodej

Elektroinstalační materiál pro maloobchodní i velkoobchodní prodej zprostředkovává společnost Pavel Novák - elektroinstalační materiál sídlící ve Dvoře Králové nad Labem. Pro naše zákazníky máme připraven bohatý sortiment nejrůznějšího elektromateriálu od elektrických kabelů přes zásuvky, vypínače, spínače až po adaptéry. Současně disponujeme pestrou nabídkou kompletního osvětlení, jako jsou žárovky, termostaty, objímky i jističe. Veškeré zboží je vhodné jak pro domácí, tak i průmyslové použití. V rámci našich služeb poskytujeme profesionální poradenství a konzultace včetně instalace i následného servisu.