Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 7 dní.


Nákladný terénny automobil na prepravu materiálu a osôb 2

Nákladný terénny automobil na prepravu materiálu a osôb 2

Dodanie nákladného terénneho automobilu - vozidlo určené na prepravu osôb, materiálu a špeciálnych zástavieb.
Prevádzkovateľné po verejných komunikáciách a v teréne s možnosťou ťahania prívesov. Vozidlo musí byť typovo
schválené na území SR, musí spĺňať požiadavky v súlade splatnou legislatívou EU. Na podvozok je možné montovať
rôzne účelové nadstavby. Vozidlo musí byť schopné flexibilného nasadenia na vlastnom území a v rámci operácií NATO, EU a OSN. Na vyžiadanie musí vozidlo spĺňať podmienky na prepravu nebezpečných vecí v súlade s normou ADR EX II.
Žiadny komponent vozidla nesmie obsahovať azbest. Základné skrutkové spojenia vo vozidle sú požadované s
metrickým závitom.
Podrobnejšie v súťažných podkladoch B.1 Opis predmetu zákazky a B.2 Spôsob určenia ceny.
Veřejná zakázka vložena:
10.09.2019 07:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika

Zadavatel IČ:
37910337

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34134100-6
Plošinové nákladné automobily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Truck servis Opava - profesionální servis nákladních vozidel s nejdelší otevírací dobou na Moravě

Truck servis Opava - profesionální servis nákladních vozidel s nejdelší otevírací dobou na Moravě

V areálu Truck centra opavské společnosti TQM - holding s.r.o. je Vám k dispozici vše pro Vaše nákladní vozidlo od příjmu oprav přes špičkovou diagnostiku až po profesionální servis za pomoci špičkových technologií. V rámci servisní činnosti uzavřela společnost TQM - holding s.r.o. první smlouvu o autorizovaném servisu vozidel IVECO se společnosti IVECO. Nyní provozujeme tento autorizovaný servis s nejdelší otevírací dobou na celé Moravě! Poskytované služby: - jediný autorizovaný (záruční i pozáruční) servis vozidel IVECO, SOR na jednom místě - autorizovaný servis nezávislého topení EBERSPÄCHER - autorizované metrologické středisko pro cejchování a montáž tachografů - opravy a nastavení systémů WABCO - profesionální slaďování brzdných účinků souprav - prodej originálních náhradních dílů IVECO, IVECO BUS (KAROSA) SOR, WABCO, EBERSPÄCHER - náhradní díly od nezávislých výrobců - seřízení sbíhavosti nákladních a dodávkových vozidel všech typů a značek profesionálním digitálním zařízením - plnění a opravy klimatizací vozidel - odtahová služba. Vlastníme nejmodernější profesionální techniku pro diagnostiku a komplexní servisní služby. Díky mnohaletým zkušenostem a profesionálnímu pracovnímu týmu Vám můžeme garantovat vysokou kvalitu a záruku na naše servisní služby. Vlastníme také servisní výjezdové vozidlo pro veškeré poruchy přímo na silnici. Jako jediní na celé Moravě máme prodlouženou pravidelnou pracovní dobu a to: - Po až Pá: 6:00 - 22:00 - So: 6:00 - 14:00. Provedení naších služeb lze dohodnout i mimo běžnou pracovní dobu. Všechny náhradní díly máme skladem nebo je zajistíme do 24 hodin.


Autopůjčovna dodávek Mercedes-Benz - pronájem užitkových i nákladních vozidel

Autopůjčovna dodávek Mercedes-Benz - pronájem užitkových i nákladních vozidel

Potřebujete převézt větší množství materiálu nebo sháníte dodávku na stěhování? Pak využijte služeb firmy MB rent se sídlem v Ponětovicích u Brna. Autopůjčovna se zaměřuje na krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek značky Mercedes-Benz, užitkových i nákladních vozidel. Půjčovna, pronájem užitkových a nákladních vozidel: - dodávka Mercedes Benz Sprinter 316 CDI/ Long - dodávka Mercedes Benz Sprinter 413 CDI s hydraulickým čelem - dodávka Mercedes Benz Sprinter Long 313 CDI/ Long - dodávka Mercedes Benz Sprinter 315 CDI Long (150 koní) - Mercedes Benz VIANO V220 - dodávky Mercedes Vito 112 CDI - nebržděný přívěs Naše společnost MB rent poskytujeme kompletní služby v oblasti prodeje, oprav a pronájmu vozidel značky Mercedes-Benz.


Sklápěčové zemědělské korby - výroba, oprava a servis

Sklápěčové zemědělské korby - výroba, oprava a servis

Společnost Porgest, a.s. se od roku 2000 zaměřuje na výrobu, opravu a servis sklápěčových zemědělských koreb v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Sklápěčové korby pro podvozek TATRA 4x4: - korby s kombinovaným otvíráním bočnic - korby bez středního sloupku s horním zavěšením bočnice - korby s provedením pro SÚS. Sklápěčové korby pro podvozek TATRA 6x6: - korby s podélně dělenou bočnicí - jednostranné sklápěčové korby - korby s podélně dělenou bočnicí bez středního sloupku - korby s bočnicemi otvíratelnými nahoru i dolů, se středním sloupkem - korby pro podvozek Jamal s podělně dělenou bočnicí. Sklápěčové korby pro podvozek TATRA 8x8: - třístranné sklápěčové korby - korby s vysokými bočnicemi.


Přesná diagnostika filtru DPF osobních, nákladních vozidel i stavebních strojů

Přesná diagnostika filtru DPF osobních, nákladních vozidel i stavebních strojů

Hledáte-li společnost, která zajišťuje široké portfolio služeb nejen v oblasti stavební činnosti, ale i opravy a servisu aut bude jí právě firma OSP spol s.r.o. z Moravského Krumlova. V rámci údržby osobních i nákladních vozidel poskytujeme možnost přesné diagnostiky filtru DPF, kterou provádíme i pro stavební stroje. Co obnáší diagnostika filtru DPF? - vyčtení chybových hlášek z řídící jednotky - kontrolu množství a stavu motorového oleje, snímačů teploty a diferenčního tlaku, funkce katalyzátoru i softwaru - fyzickou kontrolu kompletního výfukového systému, přičemž jeho koncovka od sazí je jasným ukazatelem prasklého nebo odstraněné filtru DPF. V případě dotazů či zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Zajištění profesionálního servisu nejen nákladních vozidel

Zajištění profesionálního servisu nejen nákladních vozidel

Hledáte-li firmu se širokým spektrem služeb, firma OSP spol. s.r.o. z Moravského Krumlova bude pro vás jistě vynikajícím řešením, která kromě své stavební činnosti je zběhlá i v oblasti údržby motorových vozidel. Jsme společnost, jež má ideální zázemí pro autoservis a pneuservis osobních, ale i nákladních vozidel. Protože víme, jak může být někdy servis náročný, v našich řadách naleznete pouze profesionální pracovníky s dlouholetými zkušenostmi. Jste-li firma či soukromá osoba vlastnící nákladní vozidlo, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si termín možného servisu či údržby. Vždy vám vyjdeme vstříc a navrhneme pro vaše vozidlo optimální řešení.


Spolehlivý autoservis - opravy  a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Spolehlivý autoservis - opravy a kompletní servis nákladních aut a návěsů

Jste vlastníkem nákladního vozu nebo návěsu, který by potřeboval oko i ruku zkušeného odborníka a nevíte, komu ho svěřit? Přivezte ho k nám do autoservisu Lichnovský s.r.o. a my se už o něj postaráme. Autoservis, autoopravna: - nákladní vozidla - návěsy - přívěsy - osobní i užitkové vozy - tandemové vleky PANAV. Své autoservisní služby poskytujeme nejen v Kopřivnici, ale také v Novém Jičíně, Frenštátě pod Radhoštěm, Valašském Meziříčí, Vsetíně, Příboře i Frýdku-Místku. Neváhejte nás kontaktovat, přesvědčíme Vás, že jsme kvalitní a spolehlivý autoservis. Vaše auto bude v těch nejlepších rukou!