Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 7 dní.


B.j.7PB - PČB Staré Sedliště

B.j.7PB - PČB Staré Sedliště

Předmětem plnění veřejné zakázky je součinnost se zadavatelem a dle dokumentace pro provádění stavby zpracované dle právních předpisů upravujících oblast realizace stavebních prací do podrobností nezbytných pro zpracování nabídky a výkazu výměr, provést stavební práce spočívající v rekonstrukci dvoupodlažního objektu s č.p. 84 včetně přístavby objektu o velikosti odstraněného objektu č.p. 247 v cetrální části obce Staré Sedliště, bez podsklepení, obsahující 7 bezbariérových bytových jednotek do 50 m2, s prostory zázemí.
Objekt je nyní využíván jako prodejna smíšeného zboží, sklad a bytová jednotka. Původní objekt č.p. 247 - rodinný dům, který bude zbourán a nahrazen novou přístavbu je ve velmi špatném technickém a statickém stavu.
Součástí realizace jsou přístupové pozemní komunikace včetně chodníku pro pěší, parkovací plocha (8 parkovacích míst z toho 2 pro imobilní) a připojka na vodovod.
Veřejná zakázka vložena:
10.09.2019 07:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
B.j.7PB - PČB Staré Sedliště

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Tachov

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
08.10.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
B.j.7PB - PČB Staré Sedliště

Zadavatel ulice:
Staré Sedliště 359

Zadavatel PSČ:
347 01

Zadavatel obec:
Staré Sedliště

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215213-3
Výstavba domů s pečovatelskou službou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Výstavba interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Hledáte profesionála, který se vám postará o kompletní přestavbu nejen bytového jádra? Jsme firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, jež se kromě rekonstrukcí také zaměřuje na výstavbu či renovací interiérů na klíč. Ducha naší společnosti tvoří progresivní mladý kolektiv, který srší nápady a jedinečnou originalitou designu, kterou vnáší do celého bytového jádra i jednotlivých prvků. Vše vymýšlíme tak, aby jste se cítili ve vašem domově skutečně dobře a splnili si tím zároveň svůj sen. Naleznete u nás prvotřídní profesionální přístup k realizaci zakázky nejen na klíč s garancí 100% servisu, přičemž spolupracujeme jen s ověřenými partnery. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám se vším pomoci.


Stavební činnost, bytová výstavba, stavby občanské vybavenosti

Stavební činnost, bytová výstavba, stavby občanské vybavenosti

Potřebujete pro svou firmu větší výrobní, skladové a kancelářské prostory? Nechte si postavit nové objekty na klíč od společnosti Stavební společnost Wirtuuu a.s., která sídlí v Praze. Zaměřujeme se na kompletní realizaci pozemních staveb od základů po střechu. Specializací je výstavba i rekonstrukce rodinných a bytových domů, staveb občanské vybavenosti, obchodních center, kulturních středisek, administrativních budov, průmyslových objektů, výrobních a skladových hal. Zhotovíme základy, hrubou stavbu, vykonáme potřebné řemeslné práce, inženýrské sítě i úpravy terénu.


Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Váš dům potřebuje zrekonstruovat nebo zrevitalizovat? Naše společnost Stavos Stavba a.s. vám jako zkušený dodavatel staveb nabízí ty nejprofesionálnější služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizace. Kromě klasických domů veřejných i soukromých investorů se postaráme také o historické budovy, s kterými máme dlouholeté zkušenosti. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, na koho se obrátit, máme pro vás jednoduché řešení. Kontaktujte nás a společně se domluvíme na veškerých pracích, které bude potřeba zrealizovat na vašem domě či historické budově. Snažíme se vždy vyjít našim klientům vstříc, aby potřebné úpravy také odpovídali jejich přání a představám.


Kvalitní zateplování panelových, rodinných, bytových domů a obvodových plášťů

Kvalitní zateplování panelových, rodinných, bytových domů a obvodových plášťů

K&T SYSTÉM, s.r.o. zateplení, stavba, omítky Kutná Hora, Kolín, Čáslav Zabýváme se zateplováním budov, dodávkou zateplovacích a stavebních materiálů, kompletní dodávkou staveb, rekonstrukcí budov, poradenstvím při zateplování obvodových plášťů budov a dále provozujeme stavebniny. Při zateplení provedeme tepelně-technické posouzení stávající obvodové konstrukce a navrhneme odpovídající řešení. Působnost naší firmy je Kolín, Čáslav Kutná Hora a celý Středočeský kraj.


Přestavba bytových jader a rekonstrukce koupelen i bytů

Přestavba bytových jader a rekonstrukce koupelen i bytů

Pokud zvažujete přestavbu bytového jádra či rekonstrukci vašeho bytu, potom se obraťte na naší stavební firmu M+M, působící převážně ve zlínském kraji. V oboru se pohybujeme více než 20 let a máme tak dlouholeté zkušenosti, díky kterým jsme schopni provádět rekonstrukce tak, aby splňovali požadavky a přání našich klientů. V oblasti přestavby bytových jader a rekonstrukce koupelen zajišťujeme komplexní služby zahrnující vše od zaměření, přes vytvoření návrhu a dodávky všech komponentů, až po samotnou realizaci. Neváhejte a staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky! Stačí nás kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy!


Nové byty do OV - vyhledávaná lokalita v Bystřici nad Pernštejnem

Nové byty do OV - vyhledávaná lokalita v Bystřici nad Pernštejnem

Uvažujete o koupi vlastního bytu v Bystřici nad Pernštejnem? Vsaďte si na oblíbenou a vysoce vyhledávanou lokalitu na Rovinkách, v komplexu Residence Forota v Bystřici nad Pernštejnem. Splňte si své sny o komfortním bydlení v útulném slunném bytě. Do našich bytů se jistě zamilujete. Splňují jak funkční, tak estetické nároky na bydlení a zároveň také nároky na nízké provozní náklady. Bytový komplex, který tvoří harmonický celek, nabízí k prodeji byty o dispozicích od 1+kk po 4+kk v bytových domech o čtyřech nadzemních podlažích. Dostupnost bytů je zajištěna bezbariérovým výtahem. Ke každému bytu náleží sklad, balkón či terasa. Součástí společných prostor je kolárna/kočárkárna. Více informací ohledně dispozic jednotlivých bytů, vybavení a cen naleznete na našich webových stránkách.