Hodnotenie a manažment povodňových rizík - aktualizácia 2021

Hodnotenie a manažment povodňových rizík - aktualizácia 2021

Predmetom verejného obstarávania je najmä vypracovanie máp povodňového ohrozenia, máp povodňového rizika a
plánov manažmentu povodňového rizika čiastkových povodí v rámci aktualizácie 2021.
Veřejná zakázka vložena:
06.09.2019 07:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.10.2019 09:30

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik

Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Mrázová

Zadavatel telefon:
+421 456 945 157

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://svp.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72242000-3
Projektové modelovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vytyčování staveb a hranic pozemků Jilemnice

Vytyčování staveb a hranic pozemků Jilemnice

Potřebujete využít služeb dobré geodetické firmy? Pak jste správně. Naše firma Ing. Jan Král se sídlem v Semilech poskytuje kompletní služby v oblasti geodézie s působením v Královéhradeckem a Libereckém kraji. Vytyčování vlastnických hranic pro obecní úřady a soukromé osoby. Geodetické služby, které pro své zákazníky provádíme: -vyhotovování geometrických plánů -vytyčování vlastnických hranic -mapové podklady -kartografické práce -zaměřování inženýrských sítí -vytyčování staveb


Architektonický ateliér Tábor, projektování staveb, návrhy a design interiérů a exteriérů

Architektonický ateliér Tábor, projektování staveb, návrhy a design interiérů a exteriérů

Zpracování projektové dokumentace u rodinných domů i jiných objektů Vám zprostředkuje společnost Atelier architektury Šimeček s.r.o. Pro naše klienty zajišťujeme kompletní architektonické a designérské služby, které provádíme v našem architektonickém ateliéru ve městě Tábor. Součástí našich služeb je projektování staveb, u kterých zařídíme veškerou projektovou dokumentaci, stavební povolení i nutný technický a stavební dozor. Aktivně se pohybujeme na poli bytového designu, kdy Vám ochotně navrhneme a zrealizujeme úpravy interiérů i exteriérů. Návrhy dodáváme ve 3D kvalitě s možností větších zahradních úprav staveb i rozsáhlejších budov.


Architektonická kancelář, projekce interiérů bytů, rodinných domů, občanských staveb

Architektonická kancelář, projekce interiérů bytů, rodinných domů, občanských staveb

Kompletní projekční služby Vám zprostředkuje architektonická kancelář Jiří Král K ARCHITEKT z obce Machov v okresu Náchod. Zabýváme se primárně návrhy a projekty staveb pro individuální bydlení i komerční účely. Našim klientům poskytujeme konzultace v oblasti výběru pozemku pro danou stavbu, pomáháme s přípravou podkladů pro průzkumy a vypracováváme studie interiérů i celých objektů. Máme bohaté zkušenosti na poli urbanistických i občanských staveb, rodinných domů, projekcí interiérů bytů a dalších drobných architektonických projektů. V případě zájmu Vám ochotně poradíme s výběrem stavební firmy včetně zajištění technického dozoru na stavbě.


Moderní interiéry – návrh a realizace na zakázku

Moderní interiéry – návrh a realizace na zakázku

Chcete aby interiér vašeho bytu či rodinného domu vypadal atraktivně a moderně? Pak neváhejte a oslovte truhlářskou dílnu Woodtech Jiřího Májka, kterou naleznete na Kulkově 8 v Brně. Jsme profesionálové, kteří vědí, že základem každého interiéru je vhodně zvolená dispozice a neotřelý design. Vyrobíme nábytek, který dokonale padne do interiéru i vašeho vkusu. Na míru vyrobíme moderní a funkční kuchyňskou linku, nábytek do obývacího pokoje, předsíně, ložnice či koupelny. Vytvoříme moderní a harmonické bydlení, kde bude vše sladěné do nejmenšího detailu a dokonalé. Očekávejte od nás profesionalitu, vstřícnost, 100% servis a nadšení pro věc. Plnit vaše představy a sny je pro nás výzvou.


Geodézie Dvůr Králové nad Labem - kompletní geodetické služby

Geodézie Dvůr Králové nad Labem - kompletní geodetické služby

Potřebujete vědět kde jsou skutečné hranice vašeho pozemku? Chcete stavět a nevíte co všechno je potřeba zajistit? Neváhejte se obrátit na naší firmu Geodézie Dvůr Králové s.r.o. Provádíme vytyčení staveb, vytyčení hranic pozemku, dělení a změny hranic pozemku, vytyčování komunikací nebo zaměřování drobných technických objektů. V naší firmě Geodézie Dvůr Králové Vám vytyčení hranic pozemku zrealizují kvalifikovaní pracovníci v celé oblasti východních Čech včetně Hostinného a okolí. Neváhejte nás kontaktovat.


Jak se stát klientem společnosti Eko-kom, a.s. ve čtyřech krocích

Jak se stát klientem společnosti Eko-kom, a.s. ve čtyřech krocích

Pokud se chcete stát klientem společnosti Eko-kom, a.s., není nic snazšího. Stačí k tomu čtyři jednoduché kroky, z nichž posledním z nich je obdržení Osvědčení o zapojení do systému a přidělení klientského čísla. Jednoduchý postup ve čtyřech krocích naleznete na stránkách společnosti Eko-kom, a.s. Budete potřebovat malou chvíli na vyplnění vstupního výkazu o produkci obalů, který zašlete emailem, faxem nebo poštou. Na základě Vámi vyplněného formuláře Vám bude zaslána Smlouva o sdruženém plnění. Po jejím uzavření obdržíte dva účetní doklady – Fakturu na poplatek a Záloha na odměnu, po jejichž uhrazení se stanete klientem společnosti Eko-kom, a.s. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na kontaktní osoby společnosti Eko-kom, a.s.