Komunální služby Praha 8

Komunální služby Praha 8

1. svoz obsahu odpadkových košů na území objednatele
2. úklid okolí odpadkových košů
3. zabezpečení provozuschopnosti odpadkových košů
4. mytí odpadkových košů
5. doplňování speciálních papírových (balení po 25 ks) a plastových (balení po 50 ks) sáčků na psí exkrementy
6. pravidelné přistavování, svoz, využití a odstraňování velkoobjemových kontejnerů na směsný odpad („VOK“) a biologicky rozložitelný odpad („BIO VOK“)
7. zajištění označení každého přistaveného kontejneru druhem sbíraného odpadu, tj. označením bioodpad nebo velkoobjemový směsný odpad
8. zajištění přítomnosti obsluhy u každého přistaveného kontejneru
9. úklid okolí stanovišť kontejnerů
Dále a blíže viz zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
05.09.2019 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská část Praha 8

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
07.10.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 8

Zadavatel IČ:
00063797

Zadavatel ulice:
Zenklova 1/35

Zadavatel PSČ:
180 48

Zadavatel obec:
Praha 8 - Libeň

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tlakové mytí a čištění fasád wapkou výhodně - 3 splátky ve 2 letech

Tlakové mytí a čištění fasád wapkou výhodně - 3 splátky ve 2 letech

Hledáte firmu, která odborně a šetrně vyčistí Vaši fasádu? Pak se obraťte na společnost ARS z Prahy, která má v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Tlakovým mytím fasád paneláků, rodinných domů a jiných objektů se zabývá více než 21 let. V současné době navíc umožňuje rozložit platbu do 3 splátek v průběhu 2 let! Ihned tedy zaplatíme jen třetinu částky. Podle typu povrchu pracuje firma s teplou tlakovou vodou, s párou nebo vysokotlakým vodním paprskem. Tyto metody jsou účinné proti znečištění, které se na zdech vytváří po dlouhá léta a které je vytvářeno atmosférickými či organickými nečistotami. Tímto způsobem je možné odstranit z fasády také graffiti. V tomto případě je ideální následně aplikovat antigraffiti nátěr, který povrch ochrání proti dalším sprejerským útokům. Pokud tedy potřebujete tlakové mytí fasády (wapkou) na jakémkoliv objektu, kontaktujte společnost ARS z Prahy!


Běžné úklidy kancelářských prostor a firem - úklidová firma

Běžné úklidy kancelářských prostor a firem - úklidová firma

Hledáte v okolí Znojma spolehlivou firmu, která by prováděla úklid ve Vaší firmě a kancelářských prostorách? Pak kontaktujte úklidovou firmu BHV úklid s.r.o. Provádíme běžné a pravidelné úklidy v prostorách firem a kanceláří. Úklid zahrnuje utírání prachu z dostupných ploch na sucho i mokro. Leštíme i povrchy nábytku. Vysajeme a vyčistíme koberce. Běžné podlahové plochy vyčistíme mokrou cestou. Je možné se domluvit i na mytí oken stěrkovým způsobem.


Kovošrot Bystřice pod Hostýnem - sběr, výkup, zpracování železného odpadu

Kovošrot Bystřice pod Hostýnem - sběr, výkup, zpracování železného odpadu

Potřebujete-li se zbavit kovového odpadu, není nic jednoduššího něž se obrátit na firmu Trojek a.s., nejvýznamnější tuzemskou společnost, zabývající se obchodováním s ocelovým odpadem a barevnými kovy. Sběr, výkup, zpracování: - kovošrot, kovový, železný odpad - barevný i nebarevný kov. Naše vlastní mechanizační prostředky nám dovolují, že můžeme také zajišťovat nakládku a odvoz kovového odpadu. Některá naše vozidla jsou vybavena hydraulickou rukou, která je využívána pro nakládky velkého množství odpadu. Dále vlastníme velkoobjemové návěsy a kontejnery. Poskytujeme služby na profesionální úrovni, tak neváhejte a přesvědčte se!


Výkup kovového šrotu a litinového odpadu  - s naložením a dopravou

Výkup kovového šrotu a litinového odpadu - s naložením a dopravou

Potřebujete se zbavit nepotřebných kovů? Kdo v regionu Ostrava nabízí rychlou likvidaci, zpracování a výhodný výkup kovového a litinového odpadu, kovošrotu? Naše společost CENTROMAT s.r.o. Ostrava realizuje výkup odpadů s naložením a dopravou - přistavíme kontejnery na odpad zdarma a provedeme odvoz vlastními nákladními auty. Běžně vykupujeme těžký a lehký kovový odpad – starý i nový výrobní, ocelové a litinové špony, okuje. Těžké železné konstrukce nebo celky složitých konstrukcí také nejsou problém. Při dlouhodobé spolupráci nabízíme výhodné individuální ceny. Naše provozovny - výkupny: - Ostrava-Kunčičky, Lihovarská 2 - Ostrava-Slezská, Na Najmanské 190/3,4 - Ostrava-Vítkovice, Štramberská 1254/2 - Havířov-Šumbark, U Závor 2471-4 - Mokré Lazce, Sokolská 68 - areál ZD - Šenov, U Panelárny 2740/9.


Úklid rodinných a bytových domů, úklidové služby Hradec Králové, čištění koberců, mytí oken

Úklid rodinných a bytových domů, úklidové služby Hradec Králové, čištění koberců, mytí oken

Svatava Kadlečíková úklidové služby Hradec Králové Sháníte kvalitní a profesionální úklidovou firmu? Nechte čistotu svých nemovitostí, domů či bytů na nás. Zajišťujeme kompletní úklidové služby především úklid rodinných a bytových domů, čištění koberců a také provádíme úklid po stavbě. Naleznete nás na adrese Olešnice 38, okres Hradec Králové. Svatava Kadlečíková úklidové služby Hradec Králové: komplexní úklidové služby jednorázový a pravidelný úklid úklid rodinných a bytových domů úklid po stavbě čištění koberců utírání prachu vynesení odpadků, smetí zametání mytí zábradlí, oken, dveří mytí podlah


Úklid bytu, domácnosti i po malování, mytí oken – ušetřete svůj čas a energii na své zájmy

Úklid bytu, domácnosti i po malování, mytí oken – ušetřete svůj čas a energii na své zájmy

Máte rádi pořádek v bytě, ale málo času na úklid? Malovali jste a nemáte už sílu uklidit? Mytí oken je pro Vás noční můrou? Máme pro Vás řešení. Odborníci ze společnosti Pegasus service s.r.o. se postarají o veškerý úklid bytových prostor. Obraťte se na nás, ať už jste z okolí Ostravy nebo Havířova, působíme totiž v celém Moravskoslezském kraji. Zabýváme se pravidelným nebo jednorázovým úklidem bytu či rodinných domů. Pokud máte rádi pořádek a čisto ve svém okolí, ale na uklízení máte málo času, protože ho raději věnujete svým zájmům či rodině, zavolejte nám a my se postaráme, aby jste měli vždy čisto. Zajistíme celkový generální úklid domu, vyčistíme sedačky, koberce, podlahové krytiny a důkladně a pečlivě umyjeme i okna a vyčistíme žaluzie. Máte-li zrovna za sebou náročnou rekonstrukci nebo jste malovali a na úklid se už necítíte, ani to není pro nás překážkou. Uklidíme jakoukoliv domácnost a vy budete usínat v čistém domě. Více informací o našich úklidových službách a orientační ceník naleznete na naších webových stránkách.