Komunální služby Praha 8

Komunální služby Praha 8

1. svoz obsahu odpadkových košů na území objednatele
2. úklid okolí odpadkových košů
3. zabezpečení provozuschopnosti odpadkových košů
4. mytí odpadkových košů
5. doplňování speciálních papírových (balení po 25 ks) a plastových (balení po 50 ks) sáčků na psí exkrementy
6. pravidelné přistavování, svoz, využití a odstraňování velkoobjemových kontejnerů na směsný odpad („VOK“) a biologicky rozložitelný odpad („BIO VOK“)
7. zajištění označení každého přistaveného kontejneru druhem sbíraného odpadu, tj. označením bioodpad nebo velkoobjemový směsný odpad
8. zajištění přítomnosti obsluhy u každého přistaveného kontejneru
9. úklid okolí stanovišť kontejnerů
Dále a blíže viz zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
05.09.2019 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská část Praha 8

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.10.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
34 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 8

Zadavatel IČ:
00063797

Zadavatel ulice:
Zenklova 1/35

Zadavatel PSČ:
180 48

Zadavatel obec:
Praha 8 - Libeň

Kontaktní osoba:
Mgr. Tomáš Kudela

Zadavatel telefon:
+420 222 805 570

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.praha8.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup elektromotory, startéry, alternátory, karburátory - skvělé ceny

Výkup elektromotory, startéry, alternátory, karburátory - skvělé ceny

Pokud se potřebujete zbavit nepotřebných elektromotorů, startérů, alternátorů či jiných železného šrotu či barevných kovů, pak přijeďte do kovošrotu EKOMETAL se sídlem v Ivančicích, nedaleko Pohořelic. Vykupujeme elektromotory, startéry, alternátory, karburátory a další plechy, trubky, těžké železo, auto kabely a barevné kovy. Poskytujeme také odvoz kovového odpadu, kdy vám na základě telefonické objednávky přistavíme naše nákladní kontejnerové vozidlo AVIA. Vlastní svoz nad 1 000 kg do vzdálenosti 10 km od provozovny a přistavení kontejneru vám poskytneme ZDARMA. Při větších vzdálenostech je třeba předem domluvit podmínky. Našim zákazníkům poskytujeme jen ty nejlepší výkupní ceny. Snažíme se také šetřit životní prostředí a to způsobem skladování a zpracováním vykoupených druhotných surovin.


Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek, ze střech-čištění chemickými prostředky

Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek, ze střech-čištění chemickými prostředky

Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek a střech může být problematické. Obraťte se v regionu Zlín, Brno či Praha na společnost Čištění fasád. Prodloužíme životnost fasády i střech. Dokážeme kvalitně a efektivně odstranit většinu nečistot pomocí speciálních chemických prostředků. V rámci prevence novotvorby nečistot nanášíme na vyčištěný povrch i ochranné, impregnační prostředky. Efektivně čistíme fasády, omítky a střechy od atmosférických nečistot - prachu, smogu dále od biologických nečistot – plísní, mechu, řas a zbavíme povrch i mastnoty, cementových povlaků či nevzhledného graffiti.


Výhodný výkup a likvidace kovového, železného šrotu

Výhodný výkup a likvidace kovového, železného šrotu

Vyklízíte dům a uvažujete kam s odpadem? Výhodný výkup, likvidaci a zpracování kovového či železného šrotu zajišťuje firma Demonta T, s.r.o. pro zákazníky z Kněževsi, Kladna i Rakovníku. Vykupujeme barevné kovy : - železo, hliník, bronz - měď, nerez a další V našem areálu šrot třídíme a zpracováváme nebo i dále prodáváme z důvodu opětovného použití materiálu a šetření přírody. Spolupracujeme se soukromníky i většími společnostmi na bázi dlouholeté spolupráce. Pokud se zbavujete většího množství odpadu, zajistíme po dohodě přistavení a odvoz kontejneru. Výkup šrotu poskytujeme za těch nejlepších podmínek, proto nás neváhejte kontaktovat.


Komplexní úklidové služby - úklid firem, administrativních budov, ubytovacích zařízení, domácností

Komplexní úklidové služby - úklid firem, administrativních budov, ubytovacích zařízení, domácností

Úklidová firma BAVA servis s.r.o. Staré Město poskytuje komplexní úklidové služby i v lokalitě Jihomoravský kraj - Brno, Vyškov, Slavkov i okolních obcích. Vyřešíme za Vás úklid profesionálně. Přijímáme objednávky na jednorázový i pravidelný úklid firem, administrativních budov, ubytovacích zařízení i domácností. Jsme připraveni na zakázky velkého rozsahu, nebráníme se však ani drobným zakázkám. Úklidové služby: - pravidelný úklid kanceláří firem, administrativní budov, ubytovacích zařízení - úklid při stěhování, před kolaudací apod. - jednorázový generální úklid v domácnosti - úklidový servis pro bytová družsta. Součástí služeb je mytí oken, strojové čištění, podlah, čištění a tepování koberců a čalounění. Zajišťujeme i práce ve výškách.


Vyčištění podlahy nebo pronájem vysoce účinného stroje Bona Power Scrubber

Vyčištění podlahy nebo pronájem vysoce účinného stroje Bona Power Scrubber

Tento vysoce účinný čístící stroj Vám ve firmě zapůjčí nebo Vaši podlahu odborně vyčistí a navíc Vám poradí, jak o ni v budoucnu pečovat. Bona Power Scrubber je čistící stroj pro všechny typy dřevěných podlah, který rychle a dokonale odstraní veškeré nečistoty. Navíc bez rizika poškrábání nebo jiného poškození podlahy. Dokáže vyčistit i těžko přístupná místa. Příjemné je, že nemusíte stěhovat nábytek. Tento stroj je vhodný pro všechny vnitřní podlahy i terasy, a to i v případě velkého znečištění. Pokud tedy chcete kvalitně a šetrně vyčistit Vaši dřevěnou podlahu, ptejte se na čistící stroj Bona Power Scrubber ve firmě ZAHRADNÍK PARKET z Prahy 6!


Profesionální úklid -  kompletní úklidový servis

Profesionální úklid - kompletní úklidový servis

Ryze česká firma HARYSERVIS provádí úklidové práce a služby. Zabývá se kompletním servisem v oblasti úklidu na profesionální úrovni. Zajišťuje úklid a hygienu firem, průmyslových podniků, pracovišť, kanceláří i domácností. Úklidové služby: - kompletní úklidový servis administrativních budov, kanceláří - čištění koberců a čalouněného nábytku - ošetření podlahových krytin polymery a krystalizací - mytí oken a výloh, práce ve výškách - ruční mytí osobních automobilů, čištění interiéru - bezprašné čištění průmyslových hal - periodické úklidy domácností - úklid půdních a sklepních prostor včetně dopravy kontejnerů - úklid po stavebních úpravách i malování. Úklidové služby poskytujeme v rámci celé ČR.