Poskytovanie služieb pozáručných opráv a údržby služobných osobných motorových vozidiel

Poskytovanie služieb pozáručných opráv a údržby služobných osobných motorových vozidiel

Poskytovanie služieb pozáručných opráv a údržby služobných osobných motorových vozidiel:
- vykonávanie predpísanej údržby po odjazdení predpísaného počtu prevádzkových jednotiek (servisné a garančné
prehliadky),
- opravy motorov, ich skupín a podskupín,
- klampiarske práce a opravy karosérii,
- lakovnícke práce,
- opravy a výmeny skiel,
- opravy elektrického systému, vykonávanie diagnostiky elektronických systémov,
- opravy a údržbu bŕzd vozidiel a ich častí,
- opravy a údržby skupín podvozku vrátane nastavovania geometrie
- opravy a údržbu prevodoviek vozidiel,
- opravy a údržba klimatizácií,
- prípravu vozidla na STK a EK a jej zabezpečenie,
- opravy a prezúvanie pneumatík vrátane vyvažovania,
- opravy zvláštnych výstražných signalizačných zariadení,
- kódovanie riadiacich jednotiek a flash riadiacich jednotiek.
Veřejná zakázka vložena:
28.08.2019 08:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
02.10.2019 22:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50112000-3
Oprava a údržba osobných motorových vozidiel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy ALU disků různých značek - rovnání, svařování, lakování ALU kol

Opravy ALU disků různých značek - rovnání, svařování, lakování ALU kol

Pokud potřebujete opravit ALU disky, pak neváhejte a navštivte náš Pneu – Autoservis ve Znojmě. Provádíme veškeré opravy ALU disků, jako je rovnání, svařování i lakování. Svěřte své disky výhradně do rukou odborného servisu. Poškozené ALU disky opravujeme odborně na hydraulickém přístroji. Všechna ALU kola se kontrolují na nejmodernějším diagnostickém přístroji HPA. Proto hledáte-li opravy ALU disků ve Znojmě, náš servis je vám vždy k dispozici. Veškeré prováděné práce se snažíme udělat v co nejlepší kvalitě a krátkých termínech. Více informací najdete na našich webových stránkách!


VIN Foto Cebia - značení skel systémem SBZ OCIS a EUROVIN OCIS

VIN Foto Cebia - značení skel systémem SBZ OCIS a EUROVIN OCIS

Chcete mít dobře zabezpečené auto proti krádeži či v případě odcizení, aby se dalo snadno identifikovat? Nechte si provést certifikované značení skel CEBIA od společnosti NEVECOM spol. s r.o. Provádíme označení skel automobilů technologií pískování. Systém SBZ OCIS je zaznačení speciálního kódu se sedmi znaky a systém EUROVIN OCIS je označení VIN vozidla. Dále také realizujeme VINFOTO, kterým dokumentuje stav vozidla při uzavíraní pojistné smlouvy. Po označení vozidla nabízejí některé pojišťovny slevu až 10 % z pojistného. Neváhejte a kontaktujte nás, rádi a ochotně Vám poradíme. Sídlíme v Kladně – Kročehlav.


Rychlá, profesionální výměna i oprava autoskel u osobních a nákladních vozidel

Rychlá, profesionální výměna i oprava autoskel u osobních a nákladních vozidel

Stali jste se účastníkem dopravní nehody nebo vám kamínek způsobil prasklinu na čelním skle a potřebujete jej vyměnit? S tím Vám pomůže havířovská firma MS Steel s.r.o., která je specialistou na veškeré služby kolem Vašeho vozu, včetně oprav a výměny autoskel. Vše budete mít bez starosti. Vozidlo si vyzvedneme, autosklo opravíme či vyměníme a automobil Vám dovezeme nazpět. Po dohodě lze montáž provést i přímo u Vás. Postaráme se Vám o: - opravu, výměnu autoskel u evropských, amerických a japonských vozů - opravy prasklin na čelním skle - prodej autoskel té nejvyšší kvality - tónování, pískování a kódování autoskel - profesionální autoservis a pneuservis - ruční mytí a čištění vozů. Autosklo Vám vyměníme bezplatně a to z připojištění čelního skla, ze zákonného a havarijního pojištění. Při pojistných událostech zajistíme nahlášení a fotodokumentaci pojistné události, likvidaci, registraci, znalecké posudky i právní zastoupení. Kontaktujte naší společnost a my se o vše postaráme!


Výměna autoskel všeho druhu - provedeme i na počkání, Praha 6

Výměna autoskel všeho druhu - provedeme i na počkání, Praha 6

V případě poškození autoskla byste s jeho výměnou rozhodně neměli otálet! Odkládáte výměnu autoskla, protože si nemůžete dovolit být dlouho bez vozu? Navštivte AUTOSKLO SERVIS CZ Praha 6 a s novým autosklem můžete odjet už za pár hodin. Výměny autoskel jsou totiž naší specialitou. Problém pro nás proto není ani expresní výměna autoskel, a to u všech druhů vozidel. Oprava či výměna autoskla je věc, se kterou si doma sami neporadíte. V případě, že máte na skle menší prasklinu, ale i pokud máte skla po nehodě zcela rozbitá, jsme tu pro vás. Vyhodnotíme, zda se sklo dá opravit nebo je vhodná jeho výměna. V souladu s platnými normami a za použití těch nejkvalitnějších lepidel pak provedeme výměnu autoskla. Jsme navíc smluvními partnery všech pojišťoven, v případně pojistné události tak u nás za výměnu autoskla neplatíte. Ba co víc, nemusíte se starat ani o vyřizování pojistné události. Vše potřebné totiž vyřídíme za nás. Výměna autoskel u nás nemá téměř žádná omezení. Rádi obsloužíme řidiče osobních vozů, užitkových automobilů, autobusů i zemědělských strojů a vyměníme jim: - Čelní sklo - Zadní autosklo - Boční autosklo Ve společnosti AUTOSKLO SERVIS CZ víme, že automobil je pro hodně lidí denní nutnost. Výměnu autoskel se tomu proto snažíme přizpůsobit. V naší nabídce proto nechybí expresní výměna autoskel, která trvá pouze několik hodin. Jsme schopni také odvézt vaše auto a následně ho již opravené přivést na místo určení. V některých případech pak nabízíme také mobilní zasklívání přímo na místě nehody nebo u vás doma. Výměna autoskel je vám navíc k dispozici na sedmi našich pobočkách v hlavním městě Praha (včetně městské části Praha 6). Ať už vás zaujala expresní výměna autoskel nebo jen chcete poradit, co s rozrůstajícím se pavoukem na čelním skle, neváhejte nás navštívit.


Auto diagnostika vozidel Chrysler, Jeep, Dodge-servis pro americké vozy

Auto diagnostika vozidel Chrysler, Jeep, Dodge-servis pro americké vozy

V Autoservisu Dolina Kudlovice se specializujeme na servis, opravy vozidel Chrysler, Jeep, Dodge, Plymouth - především pro klientelu z regionu Zlínský kraj. Mezi naše služby patří: - auto diagnostika pro americké vozy DRB III - 300,- Kč, STARSCAN - 400,- Kč - motorické opravy vozidel Chrysler a Jeep - zvýšení podvozku u vozů z USA - opravy automatických převodovek - montáže xenonových světel - přestavba světel, blinkrů, obrysových světel, mlhových světel - pneuservis - přezutí, výměna pneu, vyvažování kol, prodej pneumatik, alu kol a plechových disků - brzdová soustava - doplnění ,výměna brzdové kapaliny, kotoučů, destiček - výměna tlumičů pérování, čepů ramen a řízení - kontrola a oprava výfukového potrubí. Jsme spolehliví a kvalifikovaní odborníci na USA vozy. Naše autoopravna je v obci Kudlovice v okrese Uherské Hradiště. Kontaktovat nás můžete na tel.: 602724305.


Profi box SAIMA BETA - Lakování všeho druhu, autolakovna Hradec Králové

Profi box SAIMA BETA - Lakování všeho druhu, autolakovna Hradec Králové

Profi box SAIMA BETA SAIMA BETA je profesionální typ lakovací a sušící kabiny, která má horní osvětlení a 3 dveřový vjezd. Kabina je velmi praktická a univerzální, proto zde můžeme zkrášlovat jako jednotlivé díly aut, celé vozy, ale také průmyslové stroje a jejich komponenty. Parametry kabiny: Rozměry: 7,5 x 4 x 2,8 m Osvětlení: horní Šířka vjezdu: 2,84 m Výška vjezdu: 2,72 m Křídla dveří: 3 Lakujeme pro zákazníky nejen z Hradce Králové ale i z okolních měst: Náchod, Jaroměř, Česká Skalice, Nový Bydžov, Trutnov, Dvůr Králové, Nechanice, Chlumec nad Cidlinou, Pardubice, Praha.