ŽST Košice – rekonštrukcia nástupíšť

ŽST Košice – rekonštrukcia nástupíšť

Predmetom zákazky s názvom "ŽST Košice rekonštrukcia nástupíšť č. 1, 2, 3 a KRŽZ koľ. č. 11, 9, 8, 7, 6, 5, 3a, 1" je:

(i) zabezpečenie právoplatného stavebného povolenia, resp. povolení, ak bude potrebných stavebných povolení viac, alebo oznámenia stavebného úradu k ohláseniu stavebných úprav v znení bez námietok vo vzťahu k časti predmetu zákazky KRŽZ koľ. č. 11, 9, 8, 7, 6, 5, 3a, 1 - SO 204a Železničný zvršok - komplexná rekonštrukcia koľají č. 1, 3a, 5, 6, 7, 8, 9 a 11; SO 204b Železničný spodok;

(ii) uskutočnenie stavebných prác podľa dokumentácie pre stavebné povolenie a realizáciu stavby (ďalej len "DSPRS"), spracovanej projektovou organizáciou REMING CONSULT a.s., so sídlom Trnavská cesta 27, 831 04 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35 729 023, právoplatného stavebného povolenia pre stavbu ŽST Košice rekonštrukcia nástupíšť č. 1, 2, 3, ktoré tvorí súčasť súťažných podkladov, právoplatného stavebného povolenia, resp. povolení, ak bude potrebných stavebných povolení viac, alebo oznámenia stavebného úradu k ohláseniu stavebných úprav v znení bez námietok pre stavbu KRŽZ koľ. č. 11, 9, 8, 7, 6, 5, 3a, 1, ktoré zabezpečí úspešný uchádzač, v zmysle investičného zadania a poskytnutých výkazov výmer.

Obstarávateľ uvádza, že prevádzkový súbor PS 500 Úprava SZZ v ŽST Košice osobná stanica pre doplnenie vybavenia obvodu St. 3, ktorý je súčasťou DSPRS, nie je predmetom tejto verejnej súťaže a uvedený prevádzkový súbor PS 500 Úprava SZZ v ŽST Košice osobná stanica pre doplnenie vybavenia obvodu St. 3 zrealizuje obstarávateľ sám vlastnými kapacitami, alebo prostredníctvom tretej osoby. Kolaudáciu stavby ako celku zabezpečí obstarávateľ.

Po uskutočnení predmetu zákazky obstarávateľ požaduje zabezpečiť vypracovanie dokumentácie skutočného vyhotovenia stavby.

Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch (ďalej aj len "SP").
Veřejná zakázka vložena:
14.08.2019 07:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železnice Slovenskej republiky

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
30.09.2019 10:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železnice Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45234100-7
Stavebné práce na výstavbe železníc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vytvrzovací a konzervační nástřik CB krytu – impregnace cemento-betonových vozovek

Vytvrzovací a konzervační nástřik CB krytu – impregnace cemento-betonových vozovek

Hledáte firmu, která se postará o impregnaci cemento-betonových vozovek? Obraťte se na společnost REKMA, spol. s.r.o. se sídlem v Břeclavi. Provádíme aplikaci konzervačního nástřiku Pavix CCC 100. Jedná se o krystalický hydrfobní impregnační materiál, který se po aplikaci dostane do pórů ve formě pevných a nerozpustných krystalů. Krystaly se vlivem vlhka změní na gel, který utěsní betonovou strukturu před vnikáním vody. Je odolný vůči palivům, olejům, kyselinám a solím. Chrání povrch před: - vnikáním vody a s tím spojených problémů - škodami způsobenými tepelnými cykly - penetrací ionů chloridu z rozmrazovacích látek - drobnými trhlinami - železné výztuhy před korodováním - zamezuje růstu plísní a zeleně Aplikace Pavixu: - na letištích - na protihlukové zdi - na nosník - na kamenné zdi


Asfaltování a pokládka živice strojní i ruční - ceník

Asfaltování a pokládka živice strojní i ruční - ceník

Potřebujete opravit asfaltovou vozovku či chodník nebo jejich úplnou rekonstrukci? Obraťte se na společnost POZKOM s.r.o. z Prahy, která je v této oblasti specialistou a asfaltování realizuje za skvělé ceny. Zajistí Vám pokládku živice celoplošně vybraným finišerem dle šíře vozovky. Lokální opravy realizuje ruční pokládkou asfaltu. Samozřejmostí je zajištění všech přípravných prací před pokládkou živice tj. bourání i frézování asfaltu, řezání asfaltových krytů, hutnění podkladních vrstev. Kvalitní spojovací postřiky jsou zárukou spojení starých a nových vrstev živic, spáry se ošetřují horkou komůrkovou asfaltovou zálivkou nebo speciální asfaltovou zálivkou za studena. Orientační ceník jednotlivých prací najdete přímo na webových stránkách firmy. Závaznou cenovou kalkulaci Vám společnost POZKOM zpracuje individuálně, na základě prohlídky místa stavby.


Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch

Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch

Naše firma SAPA - LPJ, spol.s.r.o. Vysoké Mýto je naprostý specialista na výstavby silnic, rekonstrukce komunikací a náměstí. Dále realizujeme zpevněné plochy v areálech průmyslových závodů. Provádíme tyto práce: Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch Výstavby inženýrských sítí: Kanalizace, vodovod,plyn, veřejné osvětlení, rozvody NN, telekomunikační vedení, aj. Kompletní dodávky také obsahují námi vypracovanou projektovou dokumentaci.


Regenerační nástřiky AB krytu (asfalto-betonových vozovek) -  preventivní ochrana silnic

Regenerační nástřiky AB krytu (asfalto-betonových vozovek) - preventivní ochrana silnic

Uvědomujete si, že na komunikace negativně působí povětrnostní podmínky a hledáte firmu, která se postará o preventivní údržbu a ochranu vozovek? Obraťte se na společnost REKMA spol, s.r.o. se sídlem v Břeclavi, která se dlouhodobě stará o dobrý stav komunikací. Regenerační nástřiky vhodné pro preventivní údržbu asfalto-betonových vozovek: Reclamite – vodou ředitelná emulze obnovuje původní chemické vlastnosti asfaltové směsi. Navrací vozovce pružnost, tím zakonzervuje povrch před degradací a utěsní ho před vodou. Použití: - vozovky do dvou let – oddálí vznik trhlin - starší vozovky bez větších poruch - nedostatečně zhutněné povrchy při pokládce CRF – bitumenová emulze využívající se pro značně poškozené povrchy. Využívá se i aplikace písku, aby se emulze lépe zapenetrovala do povrchu. Materiál zůstává pevný a flexibilní. Aplikace je rychlá a jednoduchá. Použití: - vozovky se síťovými rozpady - vozovky s vystupujícím kamenivem a s olupováním - jako omlazovací emulze při recyklaci za horka Neomex+Surfic – kationová emulze pro využití při více druhů problémů – prodlouží životnost vozovky, zlepšuje její stav, omlazuje zoxidované povrchy, brání vnikání vody a řeší drobné trhliny.


Omlazování a konzervace asfalto-betonových povrchů, asfaltové emulze - preventivní údržba

Omlazování a konzervace asfalto-betonových povrchů, asfaltové emulze - preventivní údržba

Hledáte firmu, která se zabývá pracemi jako je preventivní údržba, omlazování a konzervace asfalto-betonových povrchů. Pak kontaktujte firmu REKMA, spol. s r.o. v Břeclavi, která se specializuje na omlazování a konzervace asfalto-betonových povrchů, asfaltové emulze pro narušené povrchy a nabízí flexibilní a pevný materiál. Preventivní údržba komunikací je tou nejúčinnější a nejúspornější údržbou vůbec a my se o to postaráme. Nanášíme emulze: - Reclamite - obnoví původní chemické vlastnosti asfaltové směsi a navrácí vozovce pružnost a konzervuje povrch před degradací - CRF - vhodná na značně narušené povrchy (síťové rozpady, olupovaní, trhlinky) - Neomex + Surfric - má široé využití pro víc druhů problémů napříkla omlazuje staré a zoxidované povrchy, utěsňuje povrchy před vnikáním vody a řeší drobné trhliny, významně zlepší stav vozovky a prodlouží její životnost


Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Skanska a.s.,divize Inženýrské stavitelství, oblast AT a speciálních prací se zaměřuje na oblast asfaltových technologií a speciálních prací - veškeré práce zajistí pro Českou i Slovenskou republiku. Pokud hledáte spolehlivého partnera na pokládku asfaltových směsí, recyklaci vozovek a frézování komunikace, pak nás neváhejte kontaktovat. Při práci vždy dodržujeme bezpečnost a ochranu zdraví, etické zásady a prosazujeme ekologicky šetrné postupy, materiály a technologie.