Poptávám kamínkové obložení schodů a balkonu

Poptávám kamínkové obložení schodů a balkonu

Poptávám kamínkové obložení vchodových schodů a balkonu v Havlíčkově Brodě.
Poptávka byla vložena dne:
14.08.2019 07:46

Platnost poptávky:
14.09.2019 07:41

Kontaktní osoba:
Lacinová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Havlíčkův Brod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavebniny a koupelnové studio Lanškroun

Stavebniny a koupelnové studio Lanškroun

Vanko CZ s.r.o. Lanškroun Prohlédněte si v naší fotogalerii realizace koupelnových zakázek. Nabízíme veškerý sortiment koupelnových obkladů a dlažeb rozmanitého designu. V koupelnovém studiu v Lanškrouně vám vytvoříme 3D návrh vaší budoucí koupelny. Koupelnové studio Lanškroun: dodáme komplet obklady a dlažby koupelnové vybavení a doplňky


Nádherné krbové obklady z kamene, praktická a moderní kamenná dlažba - realizace a pokládka

Nádherné krbové obklady z kamene, praktická a moderní kamenná dlažba - realizace a pokládka

Hledáte spolehlivého kameníka? Potřebujete obložit krb? Nádherné krbové obklady z kamene i praktickou a moderní kamennou dlažbu pro vás zrealizuje Kamenictví Petr Švardala z Olomouce. Návrh, realizace: - pokládka moderní kamenné dlažby - realizace obkladů krbů z kamene, obložení krbu kamenem - kamenný obklad do interiéru - desky na gril - umyvadlové desky - parapetní desky - schody - a další kamenné obklady. Dodejte vašemu krbu nebo kamnům jedinečný vzhled s kamennými obklady.


Zpracování kamene Praha – výroba venkovních i vnitřních obkladů, krbů, náhrobků

Zpracování kamene Praha – výroba venkovních i vnitřních obkladů, krbů, náhrobků

Kamenné obklady koupelen, kuchyní, krbů, bazénů, ale také venkovní kamenné obklady nebo pomníky či náhrobky vyrobí společnost Daha Nehvizdy, s.r.o. z Prahy, která se zaměřuje na dovoz a zpracování kamene. Pro zpracování kamene disponujeme technologickým vybavením a pokryjeme veškeré poptávky od výroby deskoviny, ušlechtilé kamenické výroby po hrubou kamenickou výrobu. Kotoučové pily vyrobí deskovinu v různých, samozřejmostí je variability povrchových úprav od broušení, leštění, tryskání nebo opalování. Veškeré další informace včetně cenové kalkulace Vám ochotně sdělí ve společnosti Daha Nehvizdy, s.r.o.


Vyrábíme keramické kachle pro kamnáře Šumava

Vyrábíme keramické kachle pro kamnáře Šumava

Sháníte originální a kvalitní kachle na kamna či krb? Jste výrobce krbových kamen a potřebujete vyrobit keramické opláštění? MK PROFI Kachlová kamna s.r.o. vyrábí kachle z prvotřídních Westerwvaldských jílů. Nabízíme více než 850 druhů kachlů, říms, pásků a jiných doplňků, které jsme schopni dodat v základních 65 glazurách. Na Vaše přání ale můžeme vyvinout i novou originální glazuru jen pro Vás. Protože nám záleží na životním prostředí, vyrábíme i bezolovnaté glazury, které jsou šetrné k přírodě. Modelujeme i sošky, figurky, keramické obrazy a jiné doplňky. Naše společnost MK PROFI Kachlová kamna s.r.o. sídlí v Horní Plané v okrese Český Krumlov.


Velký výběr výrobků z umělého kamene - teraco – dlažba, schody, obklady, parapety

Velký výběr výrobků z umělého kamene - teraco – dlažba, schody, obklady, parapety

Společnost TESO Jistebník spol, s.r.o. se od 1.3.2018 stala součástí skupiny ISMM. Nový název společnosti je ISMM & TESO s.r.o., která převzala veškerý výrobní program původní společnosti. Zabýváme se výrobou širokého sortimentu výrobků z umělého kamene – teraco. Naše výrobky splňují požadavky německé normy DIN 18 500 a jsou ve shodě s ČSN 72 32 10 pro betonové výrobky a jejich kvalita je pravidelně kontrolována. Využití výrobků, díky technologii výroby, je jak v exteriéru tak i v interiéru. Sortiment: - Teracová dlažba - Schody a ostatní liniové výrobky - obklady - Schodišťová ramena - Parapetní teraco desky Vlastnosti výrobků – vysoká odolnost, možnost vysoké zátěže, minimální nároky na údržbu, přírodní charakter Využití teraco výrobků - výstavba nákupních center, skladové a manipulační prostory, stavby a rekonstrukce rodinných a bytových domů. V rámci služeb Vám i poskytneme technické poradenství, dopravu a následnou montáž výrobků a údržbu teraco ploch. V Jistebníku, v areálu společnosti, se v březnu začalo s výstavbou nového a zároveň v pořadí již čtvrtého závodu ISMM, který se bude zaměřovat na prvovýrobu – technologie laserového a plazmového dělení, včetně ohybu.


Stavebniny Lanškroun – prodej stavebního materiálu

Stavebniny Lanškroun – prodej stavebního materiálu

Vanko CZ s.r.o. Stavebniny Lanškroun Chystáte se stavět nebo rekonstruovat stávající stavbu? Chcete se pustit do přestavby a hledáte jak kvalitní materiály, tak spolehlivého dodavatele? Naše firma se zabývá kompletním prodejem stavebních materiálů, drtě, písky, stavební chemii, venkovní betonové výrobky, nářadí, obklady a dlažby. Rádi Vám zhotovíme cenovou nabídku na jakoukoliv vaši poptávku. V naší prodejně stavebnin v Lanškrouně můžete platit kartou. Vystavíme Vám dárkovou poukázku dle Vašich představ.