Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Poptávám kamínkové obložení schodů a balkonu

Poptávám kamínkové obložení schodů a balkonu

Poptávám kamínkové obložení vchodových schodů a balkonu v Havlíčkově Brodě.
Poptávka byla vložena dne:
14.08.2019 07:46

Platnost poptávky:
14.09.2019 07:41

Kontaktní osoba:
Lacinová

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Havlíčkův Brod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Keramické kvalitní kachle pro kamnáře ze Šumavy, široký sortiment

Keramické kvalitní kachle pro kamnáře ze Šumavy, široký sortiment

Je Vaší profesí či hobby kamnářství se specializací na kachlová kamna? Pokud chcete kvalitně vykonávat tato řemeslo je k tomu zapotřebí i kvalitní materiál. Ten Vám dodá naše společnost MK PROFI Kachlová kamna s.r.o., která sídlí v Horní Plané v okrese Český Krumlov. Specializujeme se na výrobu keramických kachel s různými vzory a reliéfy. Originální Šumavské kachle se používají na obklad novodobích i historických kamen, sporáků, krbů či dekorací. Naše výrobní portfolio čítá více jak 850 druhů kachlů, říms, pásků a doplňků s možností výběru ze 65 glazur.


Prodej fasádní dřevěné obklady na Váš dům s životností 30let. Pro provětrávané bezúdržbové fasády.

Prodej fasádní dřevěné obklady na Váš dům s životností 30let. Pro provětrávané bezúdržbové fasády.

Slyšeli jste už o provětrávané bezúdržbové fasádě? A co fasádní dřevěné obklady znáte? Firma G Import spol. s r.o.je předním dodavatelem této novinky. Se kterým Váš dům bude mít nezaměnitelný přírodní design. Můžete jej připevnit jak na novostavbu, tak na starší budovu. Z fasádních materiálů si můžete vybrat výrobce SILBONIT, PARKLEX, KRONOART. Výhody provětrávané fasády: -paropropustnost -vytváří tepelný most -voděodolnost -UV a akustická ochrana. Dřevěných fasádních obklady Parklex: -povrch fasádního obkladu je tvořen pravým tropickým dřevem -má speciální folii, která odolává slunečnímu záření, mrazu, dešti, větru i sněhu -absolutní bezúdržbovost -povrchy produktů Parklex jsou ošetřeny takovým způsobem, aby eliminovali všemožné vnější vlivy a dosahovaly tak nejvyšší možné míry bezúdržbovosti -nejlepší protipožární odolnosti u organických materiálů -životnost 30 let -dostupnost v několika barevných odstínech. Na anšich webových stránkách naleznete jak vzorník tak i realizované fasády.


Obkladačské práce a pokládka dlažby – spolehlivost a kvalita

Obkladačské práce a pokládka dlažby – spolehlivost a kvalita

Hledáte někoho spolehlivého pro pokládku dlažby či obkladačské práce? Jste z okolí Hrušovan nad Jevišovkou? Svěřte se do rukou skutečným odborníkům v oboru, firmě Stavební práce Habiňák. Provedeme veškeré obkladačské a pokladačské práce v exteriérech i interiérech. Zabýváme se pokládkou dlažeb v obytných prostorách, na terasách, balkonech, chodnících, příjezdových cestách a dalších venkovních plochách. Mezi naše časté zakázky patří také obklady koupelen, kuchyní a krbů v novostavbách i při rekonstrukcích. Snažíme se vždy vyhovět individuálním požadavkům zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Klasické a moderní stylové obklady a dlažby do koupelen

Klasické a moderní stylové obklady a dlažby do koupelen

Chystáte se rekonstruovat nebo si zařizujete novou koupelnu a sháníte prodejnu, kde si budete moci na vlastní oči prohlédnout vzorové koupelny s koupelnovými obklady a dlažbami? V tomto případě navštivte prodejnu koupelnového vybavení, sanitární keramiky a koupelnových dlažeb a obkladů FATO Hlaváč v Moravském Krumlově. V naší vzorkové prodejně si můžete zakoupit a také na vlastní oči prohlédnout koupelnové obklady a dlažby. Naši zákazníci zde naleznou obklady v mnoha barevných provedeních od klasické béžové a krémové barvy přes jemné tóny modré a zelené barvy až po moderní jasné odstíny žluté či červené barvy. Zakoupit zde můžete i obklady a dlažby v provedení mozaiky.


Zemní terénní práce pokládka zámkové dlažby opěrné zdi Hradec

Zemní terénní práce pokládka zámkové dlažby opěrné zdi Hradec

Firma BORTA s. r. o. Hradec Králové se zabývá stavebními a inženýrskými službami. Provádí práce: - stavební - kompletní zajištění zemních prací - terénní úpravy - PREFA opěrné zdi - opěrné a palisádové stěny - komunikace z betonových dlažeb - úpravy zahrad - zahradní architektura - aj.


Zemní a výkopové práce i pokládka zámkové dlažby, chodníků

Zemní a výkopové práce i pokládka zámkové dlažby, chodníků

Výkopové a zemní práce všeho druhu provádí v regionu Kroměříž, Zlínský kraj firma Robicont Chropyně. Dalším naším zaměřením je pokládka zámkové dlažby a výstavba chodníků a parkovišť. Zemní a výkopové práce: -kopání základů domu, bazénů, přípojek -terénní úpravy stavebních pozemků -bourací, demoliční práce - bourací kladivo na minibagru, UNC -odstraňování staveb. Postaráme se o přistavení a pronájem kontejnerů a následný odvoz a likvidaci odpadu.