Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 9 dní.


Poptávám dvoudílný kanystr

Poptávám dvoudílný kanystr

Sháním kanystr dvoudílný, obsah cca 3+1l
Poptávka byla vložena dne:
13.08.2019 15:08

Platnost poptávky:
13.09.2019 13:45

Kontaktní osoba:
Miloš Vlach

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny

Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny

Poptáváte-li kompletní vybavení do vašeho firemního provozu, obraťte se na firmu Ploberger s.r.o. ze Znojma, která je ve svém oboru opravdu profesionálem. Zajistíme veškerou techniku vaši dílny či provozu od nářadí až po složitější zařízení. Například nářadí naleznete u nás v těchto kategoriích: - ruční, šroubovací, řezné, brusné, elektro - pro obrábění a řezání závitů Nedílnou součástí našeho sortimentu je : - měřící technika, dílenské, průmyslové a stavební potřeby - pracovní ochrana, výstražné oděvy, stroje a zařízení - spojovací materiál a jiné vybavení V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, se vším vám rádi poradíme.


Nerezová zábradlí na francouzská okna s různými druhy výplní

Nerezová zábradlí na francouzská okna s různými druhy výplní

Díky nerezovým zábradlím od společnosti Anděl CZ získají vaše francouzská okna atraktivní vzhled. Námi vyráběná nerezová zábradlí pro francouzská okna jsou určená pro montáž na fasádu. Na našem e-shopu si můžete vybrat z několika variant nerez zábradlí pro francouzská okna: - zábradlí pro francouzské okno se svislou výplní z nerezových tyčí - zábradlí pro francouzské okno s vodorovnou výplní z nerezových tyčí - zábradlí pro francouzské okno s čirou nebo matnou skleněnou výplní z tvrzeného bezpečnostního skla v různém barevném provedení skleněné výplně - zábradlí pro francouzská okna se sklem a U rámem z nerezi


Servis a oprava profesionálního ručního nářadí značky Dewalt, Milwauke, Duss

Servis a oprava profesionálního ručního nářadí značky Dewalt, Milwauke, Duss

Pokazilo se Vám ruční nářadí a nevíte si s tím rady? Když ho donesete do prodejny firmy H-Fuchs Servis, s.r.o., máte vše ostatní bez starostí. U nás se Vám postaráme o opravu profesionálního elektrického nářadí a záruční i pozáruční servis. Jsme smluvním partnerem výrobců značek Dewalt, Milwauke, Duss, Bosch, Festool, Narex, Atlas copco a Makita. Opravujeme: - vrtačky, brusky - aku nářadí - elektrické ruční nářadí - hoblíky - pily - kotoučové, přímočaré, řetězové, listové - kladiva - sekací i vrtací - sklenářské frézky - nůžky a prostřihovače - horkovzdušné pistole. Pokud si vybíráte nové nářadí, naši zaměstnanci Vám s ochotou pomohou vybrat to nejvhodnější právě u nás, protože se specializujeme také na prodej elektrického nářadí výše uvedených značek.


Elektromotory - výroba a prodej, jednofázové, nevýbušné a repasované

Elektromotory - výroba a prodej, jednofázové, nevýbušné a repasované

Sháníte firmu, která se zabývá výrobou a opravou elektromotorů? Máte na výběr od jednofázových, třífázových, brzdových či repasovaných elektromotorů až po jejich prodej i servis? To je nabídka naší společnosti KRES, která vznikla již roku 1991. V počátku jsme se nejprve věnovali opravám elektrospotřebičů, o dva roky jsme zahájili obchodní činnost, a od roku 2001 se zabýváme i výrobou trakčních elektromotorů. Elektromotory z naší nabídky: - Jednofázové elektromotory - Třífázové elektromotory - Brzdové elektromotory - Elektromotory s frekvenčním měničem - Elektromotory pro frekvenční měnič - Nevýbušné elektromotory - Repasované elektromotory Výroba elektromotorů a jejich servis však zdaleka není naší jedinou činností. Kromě elektromotorů naše nabídka zahrnuje také převodovky, a to jak šnekové, čelné, pravoúhlé či planetové, tak i variátory. A prodáváme také transformátory - oddělovací, bezpečnostní, autotransformátory i transformátory toroidní. Samozřejmostí je i nabídka doplňkového příslušenství, jako jsou frekvenční měřiče, softstartery, motorové ochrany či řemenice a spojky. Eelektromotory kromě prodeje i opravujeme, stejně jako další přístroje, a to elektrické ruční nářadí značek NAREX, BOSCH, DEWALT, FESTOOL, MAKITA a oběhová, ponorná i kalová čerpadla. Elektromotory i naši kompletní nabídku vám rádi představí naši odborníci, ať už prostřednictvím telefonu či mailu, tak i v našich prodejnách v Krnově a Opavě. Pro více informací navštivte naši webovou stránku.


Šroubovací a navařovací body, háky a oka od špičkových výrobců – prodej, E-shop

Šroubovací a navařovací body, háky a oka od špičkových výrobců – prodej, E-shop

Potřebujete šroubovací nebo navařovací body? Podívejte se na E-shop společnosti Pavlínek s.r.o., zabývající se vázacími a manipulačními prostředky. Vázací body máme pevné, otočné, šroubovací a navařovací třídy 8 i 10 od špičkových výrobců CODIPRO, RUD, JDT, Waltermann, PEWAG, YOKE a řady dalších. Vybírat můžete z tohoto sortimentu: - Šroubovací body – vázacích bodů k našroubování máme velké množství – vázací body otočné k našroubování – AP 0, AP 90, INOX STAR, LBG RS, otočný závěsný šroub tř. 10, vysokopevnostní šrouby a matice, vázací body pevné k našroubování – RBG 8 VRBG, RBG 3, háky k našroubování – VABH-B, VCGH-G a další. - Navařovací body – široký výběr – háky k navaření VABH-V a VCGH-S, háky na bagr, háky pro navaření typ TBA, navařovací oko na hranu, navařovací oko otočné, oka k navaření – typ APA, typ SAG a typ VRBS, vázací bodk navaření nerez LBS-RS, VLBS a další. - Body DIN 582 (šrouby s okem) a DIN 580 (matice s okem) – materiál C15E – provedení holé nebo pozinkované, různé typy závitů (metrický, UNC atd.). Šrouby a matice mohou být i v provedení nerezovém, vysokopevnostní, ale oblíbené jsou i z materiálu C15, které by ale neměly být používány pro bezpečnostně technické účely.


Zprostředkování vrtaček a jejich příslušenství včetně bezpečnostního opatření

Zprostředkování vrtaček a jejich příslušenství včetně bezpečnostního opatření

Máte nebo sháníte vrtačku a myslíte i na vaši bezpečnost při práci? Firma HELTOS a.s. ze Slavonic vám zprostředkovává nejen široké spektrum vrtaček, ale také jejich příslušenství a prostředky pro zajištění bezpečnostních opatření. V čem vlastně spočívá základní a povinné vybavení? Vrtačky HELTOS jsou konstrukčně koncipovány jako sloup ukotvený do základové desky, přičemž na sloupu je uložena konzole a vřeteník. Tyto dvě části jsou otočné kolem své osy a posuvné po samotném sloupu. Pro uložení vrtaček jistě využijete naše universální stoly nebo jiné speciální příslušenství. V rámci bezpečnosti jsou vrtačky vybavovány kryty, které chrání obsluhu stroje před odlétávajícími třískami. Také zamezují kontaktu obsluhy s rotujícím přístrojem. Některé stroje jsou vybaveny vyrážením nástroje z vřetena, přičemž je tato funkce elektricky blokována. Při výměně techniky tedy nedojde k jeho samovolnému zapnutí. Vyberte si vrtačku i s příslušenstvím u nás, protože my skutečně myslíme na vše.