Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 9 dní.


Stavebné práce pre projekt Detský domov Veľké Kapušany

Stavebné práce pre projekt Detský domov Veľké Kapušany

Predmetom zákazky je výstavba šiestich rodinných domov a to nasledovne:
Lokalita 1 výstavba štyroch rodinných domov, jeden s administratívnym zázemím a tri bez administratívneho zázemia - číslo parcely 965/7, katastrálne územie Veľké Kapušany, mesto Veľké Kapušany,
Lokalita 3 výstavba rodinného domu s administratívnym zázemím - číslo parcely 1029/41, katastrálne územie Veľké Kapušany, mesto Veľké Kapušany, Kráľovský Chlmec - výstavba rodinného domu s administratívnym zázemím - mesto Kráľovský Chlmec, Dobranská ulica, číslo parcely 1793/5 a 1793/6.
Rodinné domy sú samostatne stojace, prízemné, murované, bez podpivničenia, bez zabudovaného podkrovia, so šikmou valbovou strešnou konštrukciou, so strešnou krytinou škridlovou páleného alebo betónového typu.
Tri rodinné domy sú rozšírené o administratívne zázemie. Administratívna funkcia a obytná funkcia stavby je prevádzkovo oddelená, má samostatné vchody - čo znamená, že môžu byť užívané nezávisle na sebe. Táto stavba disponujúca uvedenými dvomi účelmi využitia slúži okrem účelu bývania aj k účelu pravidelného a systematického prevádzkovania sociálneho zariadenia určeného na výchovu detí.
Pri výstavbe sa bude realizovať aj oplotenie, objekt na dočasné skladovanie TKO, ako aj skladovanie separovaného odpadu, komunikácie a spevnené plochy, ako aj prvky drobnej architektúry, ako napr. lavičky, vonkajšie nádoby na odpadky, stojany na bicykle, vešiaky na sušenie prádla a pod. zákazky je výstavba šiestich rodinných domov pre UPSVR na účely Detského domova Lienka, Veľké Kapušany. Podrobná špecifikácia diela je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
13.08.2019 07:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
12.10.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00681156

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215215-7
Stavebné práce na detských domovoch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavby na klíč, kompletní realizace rodinných a bytových domů, Úvaly

Stavby na klíč, kompletní realizace rodinných a bytových domů, Úvaly

Máte v plánu stavět rodinný dům či bytovou budovu? Nemáte čas a sílu se plně věnovat její realizaci, zajišťovat zprostředkování jednotlivých prací a strávit tak měsíce v čekací listině na šikovné řemeslníky? Tak si nechte tento objekt postavit na klíč od stavební společnosti STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o., která sídlí v obci Úvaly v okrese Praha – východ. Zajišťujeme komplexní stavební práce od základů po střechy. Můžeme pro Vás zhotovit například jen hrubou stavbu či kompletní dům k nastěhování. Realizujeme také terénní úpravy kolem domu, ploty, vjezd, chodníky. S námi budete bydlet rychle a bez starostí.


Komplexní stavební práce v Jihočeském kraji, výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Komplexní stavební práce v Jihočeském kraji, výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Nový rodinný dům na klíč Vám postaví Stavební firma Zbyněk Pícha z obce Trhové Sviny u Českých Budějovic. V celém Jihočeském kraji zajišťujeme kompletní stavební práce se specializací na výstavbu rodinných domů. Naše firma si poradí jak s výstavbou nového domu, tak i s rozsáhlejší rekonstrukcí či přestavbou. Stavební rekonstrukce provádíme u rodinných domů, bytových jader či půdních vestaveb. Zajistíme Vám veškeré stavební činnosti počínaje stavebními základy přes zateplení až po závěrečnou fasádu. Rovněž se postaráme o precizní obklad i pokládku dlažby u Vaší koupelny, chodníku či příjezdové cesty.


Kompletní realizace dřevostaveb za 3-5 měsíců-nový dům v opravdu krátkém čase

Kompletní realizace dřevostaveb za 3-5 měsíců-nový dům v opravdu krátkém čase

Pokud hodně spěcháte na výstavbu nového domu, měli byste zvolit dřevostavbu. Kompletní realizace dřevostaveb zabere pouze 3-5 měsíců. Stavební firma BJ dřevostavby je schopna postavit dům v opravdu krátkém čase. Působí velmi často v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště, zkušenosti má ovšem i ze zahraničí. Realizovala domy na klíč i v USA. Pokud stále váháte, kromě výhody rychlé realizace je nutné zmínit velmi dobré izolační vlastnosti dřevostavby, díky tomu jsou náklady na provoz domu mnohem nižší než u zděné stavby. V dlouhodobém horizontu tedy oceníte zajímavou úsporu peněz. Kontaktovat nás můžete na telefonu: 777086888.


Výstavba a rekonstrukce rodinných nízkoenergetických cihlových domů

Výstavba a rekonstrukce rodinných nízkoenergetických cihlových domů

Pokud chcete postavit nový nízkoenergetický rodinný dům, není nic snažšího než kontaktovat firmu Nowický David, která provádí kompletní stavební práce a realizaci zakázek, jako je stavba rodinných cihlových domů, rekonstrukce a opravy staveb. Cihlové domy mají hned několik výhod: - větší tepelně akumulační vlastnosti zdiva - delší životnost - schopnost odolávat povětrnostním vlivům. Nic nám nebráni ve výstavbě kvalitního zděného domu dle Vaších představ. Zděné rodinné domy realizujeme z těchto stavebních materiálů: - Porotherm - superizolační cihly s velmi nízkým prostupem tepla - Heluz - nová generace ekologických cihel se zvýšeným tepelným odporem - Ytong – přesné porothermové tvárnice - Tesuz – systém suchého zdění - Liapor - komplexní thermoakustický zdící program z keramického kameniva - Tresk - betonový stavební program - Ecrit - ekologické tvárnice - Bio plus extra - izolační bloky pro obvodové zdi - Izo plus - nosné tepelně izolační tvárnice. Vyhovíme vám ve všech možnostech, postavíme rodinný dům na klíč nebo jen hrubou stavbu. Kontaktujete nás, těšíme se na spolupráci s Vámi.


Kompletní realizace a rekonstrukce domů a bytů - stavby na klíč

Kompletní realizace a rekonstrukce domů a bytů - stavby na klíč

Toužíte po vlastním bydlení a hledáte firmu, která by vaše sny zrealizovala? Pak se neváhejte obrátit na společnost BAUFIRMA MPR s.r.o., která působí v okresech Třebíč a Náměšť nad Oslavou. Zabýváme se stavbou rodinných domů na klíč, rekonstrukcí bytů a domů a provádíme kompletní stavební práce. Stavba začíná výběrem vašeho vysněného domu dle typového, případně individuálního projektu. Další starosti s výstavbou už necháte na nás - od vyřízení projektové dokumentace přes zajištění spolehlivých dodavatelů až po samotnou stavbu. Stavba na klíč má mnoho výhod, mezi které patří: - rychlejší realizace stavby - úspora času a financí - jasně definované smluvní záruky a podmínky - garance dodržení ceny projektu U nás si také můžete vybrat, zda budete chtít realizovat celou stavbu, nebo jen její části. Díky našim zkušeným pracovníkům vám zaručujeme kvalitně a profesionálně odvedenou práci.


Výstavba domů na klíč, stavební práce, stavební firma Třebíč

Výstavba domů na klíč, stavební práce, stavební firma Třebíč

Hledáte stavební firmu na Vysočině? Kompletní stavební práce provádí firma VESAS s.r.o. Od výstavby nového domu, bytu či průmyslového objektu od začátku až do konce, ale taky provádí rekonstrukce částečné nebo kompletní. Veškeré stavby: -novostavby -rodinné domy -občanské stavby -průmyslové objekty Rekonstrukce: -rodinné domy -historické stavby -ostatní zděné objekty. Jako firma působíme na trhu 25 let. Díky ověřeným technologiím i materiálům, které nás nezklamali, se k nám naši zákazníci stále rádi vrací. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.