Stavebné práce pre projekt Detský domov Veľké Kapušany

Stavebné práce pre projekt Detský domov Veľké Kapušany

Predmetom zákazky je výstavba šiestich rodinných domov a to nasledovne:
Lokalita 1 výstavba štyroch rodinných domov, jeden s administratívnym zázemím a tri bez administratívneho zázemia - číslo parcely 965/7, katastrálne územie Veľké Kapušany, mesto Veľké Kapušany,
Lokalita 3 výstavba rodinného domu s administratívnym zázemím - číslo parcely 1029/41, katastrálne územie Veľké Kapušany, mesto Veľké Kapušany, Kráľovský Chlmec - výstavba rodinného domu s administratívnym zázemím - mesto Kráľovský Chlmec, Dobranská ulica, číslo parcely 1793/5 a 1793/6.
Rodinné domy sú samostatne stojace, prízemné, murované, bez podpivničenia, bez zabudovaného podkrovia, so šikmou valbovou strešnou konštrukciou, so strešnou krytinou škridlovou páleného alebo betónového typu.
Tri rodinné domy sú rozšírené o administratívne zázemie. Administratívna funkcia a obytná funkcia stavby je prevádzkovo oddelená, má samostatné vchody - čo znamená, že môžu byť užívané nezávisle na sebe. Táto stavba disponujúca uvedenými dvomi účelmi využitia slúži okrem účelu bývania aj k účelu pravidelného a systematického prevádzkovania sociálneho zariadenia určeného na výchovu detí.
Pri výstavbe sa bude realizovať aj oplotenie, objekt na dočasné skladovanie TKO, ako aj skladovanie separovaného odpadu, komunikácie a spevnené plochy, ako aj prvky drobnej architektúry, ako napr. lavičky, vonkajšie nádoby na odpadky, stojany na bicykle, vešiaky na sušenie prádla a pod. zákazky je výstavba šiestich rodinných domov pre UPSVR na účely Detského domova Lienka, Veľké Kapušany. Podrobná špecifikácia diela je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
13.08.2019 07:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
12.10.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00681156

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215215-7
Stavebné práce na detských domovoch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní výstavba rodinných domů na klíč – od výkopových prací po instalaci oken

Kompletní výstavba rodinných domů na klíč – od výkopových prací po instalaci oken

Uvažujte o výstavbě rodinného domů? Hledáte spolehlivou a zkušenou firmu v oboru výstavby rodinných domů na klíč? V tomto případě se obraťte na stavební firmu OULEHLA-REAL, která sídlí v Dolních Kounicích. Naše společnost provádí výstavu rodinných domů na klíč na celém území Jižní Moravy. I když se orientujeme především na realizaci hrubých staveb rodinných domů, na přání zákazníka jsme schopni zajistit kompletní rodinný dům na klíč. Zajistíme veškeré úkony související se stavbou rodinného domu, jako jsou: - výkopové práce pro základy - uložení ležaté kanalizace a dalších inženýrských sítí - základová deska - svislé nosné a nenosné konstrukce, sloupy, pilíře - vodorovné nosné konstrukce – stropní konstrukce - střešní konstrukce - izolace svislých a vodorovných konstrukcí - doplňkové prvky - schodiště, komín, výplně dveří a oken, podlahy, obklady apod.


Realizace rodinných domů na klíč včetně projektu

Realizace rodinných domů na klíč včetně projektu

Uvažujete o stavbě rodinného domu? Sami si na to ale netroufáte? Svěřte se do rukou skutečným odborníkům v oboru. Stavební firma Zednictví Jeneš, s.r.o. zajistí hladký průběh cesty k Vašemu vysněnému bydlení. Zajistíme výstavbu jednopodlažních i patrových rodinných domů na klíč. Naše domy jsou navrženy tak, aby splňovaly představy o harmonickém a praktickém moderním bydlení. Zároveň klademe důraz na vysokou kvalitu a dlouhou životnost našich staveb. Základem oboustranné spokojenosti je dobrá komunikace. Vyslechneme Vaše přání, poradíme a vše důkladně vysvětlíme. Pomůžeme s projektem, stavebním povolením, vizualizací i interiérem. Naše práce je pro nás koníčkem a bude nám ctí proměnit Vaše přání ve skutečnost.


Byty 1+kk až 4+kk do osobního vlastnictví k nastěhování

Byty 1+kk až 4+kk do osobního vlastnictví k nastěhování

Hledáte komfortní bydlení ve slunném bytě v Bystřici nad Pernštejnem? Buďte prvním majitelem Vašeho bytu. Přijďte se podívat na nové byty, které vznikají v rámci komplexu Residence Forota, v lokalitě na Rovinkách. Byty 1+kk až 4+kk jsou určeny k prodeji do osobního vlastnictví, včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a podílu na pozemku pod budovou. K bytům náleží sklad, balkón a zahrádka. Klidná lokalita na Rovinkách přináší výbornou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost. Bližší specifikace naleznete na našich webových stránkách. Komfortní a harmonické bydlení nemusí být pouze snem, neváhejte a oslovte nás!


Pozemní stavitelství Ústí nad Labem, výstavba a rekonstrukce budov

Pozemní stavitelství Ústí nad Labem, výstavba a rekonstrukce budov

Plánujete výstavbu domu, garáže či jiné budovy? Nelamte si hlavu s organizací a shánění schopných řemeslníků a přenechte vše společnosti ART Stav, s.r.o., kterou najdete v Ústí nad Labem. Naše stavební firma se specializuje na výstavbu a rekonstrukci pozemních staveb. Realizujeme stavby rodinných domů, garáží, zahradních domků, kancelářských objektů, bytových i nebytových budov. Provádíme i úpravy budov jako kompletní či částečné rekonstrukce, vestavby, nástavby, přístavby a fasády. Nemusíte se o nic starat, zajistíme stavební materiál i speciální řemeslnické práce.


Stavební firma na Berounsku, výstavba domů na klíč, hrubá stavba

Stavební firma na Berounsku, výstavba domů na klíč, hrubá stavba

Toužíte po novém domově dle vlastních představ? Přenechte realizaci na profesionálech a máte vše bez starosti. Společnost MAYTOWN INVEST s.r.o., se specializuje na výstavbu a rekonstrukci domů a bytů, vestavby či přestavby. Zajišťujeme komplexní práce při stavbě budov. Provádíme zednické práce, realizaci hrubé stavby, omítek či obkladů. Obstaráváme také veškerou řemeslnickou činnost při zhotovování střech, instalací a rozvodů sítí, topení, podlah a dokončovací práce. Služby poskytujeme na klíč dle projektu ve smluvených termínech. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Najdete nás v obci Bavoryně v okrese Beroun.


Řadové domy, byty se skvělým dispozičním řešením – stavba i prodej

Řadové domy, byty se skvělým dispozičním řešením – stavba i prodej

Pokud hledáte generálního dodavatele staveb, který Vám dokáže dodat nejen rodinné domy, ale i ty řadové, pak jste na správném místě! Zajišťujeme jejich stavbu i prodej. Dle Vašich požadavků jsme schopni upravit veškeré vybavení a zařízení, zajistit povrchové úpravy, které budou potřeba a zajistit dispoziční řešení nosných i nenosných částí. Vsaďte na kvalitní firmu, na kterou se můžete stoprocentně spolehnout! Záleží nám na tom, aby naši klienti získali ty nejlepší služby v oblasti bydlení! Garantujeme spokojenost našim zákazníkům!