Rehabilitace Palachova pylonu

Rehabilitace Palachova pylonu

Předmětem veřejné zakázky je zhotovení bronzové plastiky „Plamen“ a její osazení na tzv. „Palachův pylon“.

Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena ve čl. 1.1 a 1.2 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
13.08.2019 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Národní muzeum

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
18.09.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národní muzeum

Zadavatel ulice:
Václavské náměstí 68

Zadavatel PSČ:
115 79

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92311000-4
Umělecká díla

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Poznejte precizní práci u kvalitních damaškových zavíracích nožů

Poznejte precizní práci u kvalitních damaškových zavíracích nožů

Hledáte originální dárek pro vášnívého sběratele nebo obdivovatele damaškových zavíracích nožů?Pak zkuste nože z dílny – Nožířství Jiří Čurda se sídlem v okrese Znojmo. Zabýváme se převážně výrobou nožů z damascenské (damaškové) oceli, ale rádi také na zakázku vyhotovíme nože lovecké, myslivecké a sběratelské. Samozřejmostí je dodání v domluveném termínu i s koženými pouzdry. Damascenská (damašková) ocel je výkovek, který obsahuje minimálně dva různé druhy oceli, postupně překládány a svařovány tak, že vznikne ocel s pravidelnou strukturou. Důkazem naší kvalitní práce je řada ocenění, která si můžete prohlédnout v sekci „ocenění“. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Doménou uměleckého kovářství je i výroba přívěsků, prstenů a náušnic z damašku

Doménou uměleckého kovářství je i výroba přívěsků, prstenů a náušnic z damašku

Hledáte jedinečné šperky, které budou sršet originalitou? Firma Jiří Čurda z Rešic, která se zabývá uměleckým kovářstvím, nožířstvím i zámečnictvím pro vás stvoří věru dokonalé dílo. Kromě bran, schodišť, bytových, zahradních a krbových doplňků, kování, dvířek, svícnů, nábytku a jiných vám vyhotovíme unikátní šperky. Šperky se dají použít jak k běžnému nošení tak i svatebním účelům. Přívěsky, prsteny i náušnice vznikají z damašku, který je vyráběn práškovou metalurgií nerezové oceli. Máte-li vlastní nápad nebo prostě jen chcete mít šperk, který nikde jinde neuvidíte, zavolejte. Naše dílna je připravena vám nabídnout originál té nejvyšší kvality, který je možno realizovat buď z našich nebo i vašich nápadů.


Nože z damašku s rukojetí z exotických dřevin, slonoviny, mamutoviny nebo paroží

Nože z damašku s rukojetí z exotických dřevin, slonoviny, mamutoviny nebo paroží

Ať už jste vášnivým lovcem nebo sběratelem prvotřídních a originálních nožů a chcete svou sbírku doplnit o další netradiční kousek nože s čepelí damašku a rukojetí vyrobené z atypického materiálu, obraťte se na umělecké kovářství a nožířství Jiří Čurda. Naše umělecká nožířská dílna Vám zhotoví na zakázku nože s rukojetí z exotické dřeviny, ale také stabilizovaných mamutích nebo sloních kostí a také z paroží různých druhů lesní zvěře. V nožířství Jiří Čurda naleznete damaškové nože s rukojetí, jako je: - jasan, oliva, eben, platan, achát, tis, cocobolo, turecký ořech, ironwood, bahenní dub - klasické dřeviny – topol, javor, lípa, olše, třešeň, dub, švestka, bříza - slonovina - mamutí kost nebo zub - paroh jelení, sobí, - velbloudí, žirafí kost Rukojeti nožů jsou vyráběny buďto čistě z kostí nebo dřeviny, ale také zhotovujeme kombinaci dřeviny a kosti (paroží). Kromě tradičních nožů vyrábíme i nože skládací.


Zakázková výroba mysliveckých a loveckých nožů z damašku

Zakázková výroba mysliveckých a loveckých nožů z damašku

Precizní zpracování a luxusní vzhled – takové jsou nože pro myslivecké nebo lovecké účely, které jsou dílem nožířské dílny Jiřího Čurdy. Naše nožířství Vám zpracuje na zakázku tradiční či originální myslivecké a lovecké nože. Námi vyráběné nože z damascenské oceli ocení zajisté každý lovec či myslivec – damaškové nože vynikají jejich unikátním zpracováním, přičemž má jejich výkovek pravidelnou a jemnou strukturu. Každý myslivec či lovec si navíc může v rámci zakázkové výroby zvolit materiál, ze kterého bude vyrobena samotná rukojeť nože – ať už je jedná o vzácné dřeviny, kosti, slonovinu, rohovinu či paroží.


Sběratelské nože z damašku  – zakázková výroba originálů nejvyšší kvality

Sběratelské nože z damašku – zakázková výroba originálů nejvyšší kvality

Umělecké kovářství a nožířská dílna Jiřího Čurdy v Rešicích na Znojemsku vyrobí všem více i méně náročným zákazníkům sběratelské nože s čepelí z damašku. Naše nožířství Vám vytvoří originální sběratelský kousek kovaného nože podle Vašeho vlastního návrhu. Originalitě se při výrobě sběratelských nožů meze nekladou – kromě jedinečné struktury a tvaru čepele z damašku si můžete vybrat i materiál, ze kterého bude vyrobena rukojeť nože. Můžete si zvolit různé druhy exotických dřevin, slonovinu, stabilizované kosti nebo paroží. Rukojeti vyrábíme v kombinaci zvolených materiálů, jako je dřevo-kost. Každý námi vyráběný kus je dodán v koženém pouzdře.


Výroba kvalitních nožů z damašku na zakázku i pro sběratelské účely

Výroba kvalitních nožů z damašku na zakázku i pro sběratelské účely

Hledáte firmu, která se vám postará o precizní a unikátní výrobky? Bezesporu jí bude firma Kovářství Jiří Čurda z Rešic, která pravidelně sbírá ocenění za profesionalitu ve svém oboru již od roku 2005. Zabýváme se výrobou kvalitních, kovaných, loveckých, mysliveckých, zavíracích, sběratelských nožů i z damašku (damascénské oceli). Nůž z damašku je výkovek nejméně dvou různých druhů oceli, jež jsou postupně překládány a svařovány tak, aby došlo k vytvoření jemné a pravidelné struktury, která je posléze viditelná na samotném výkovku. Všechny nože jsou dodávány s koženými pouzdry a je možno je kombinovat s pilkou. Máte-li představu o konkrétním vzhledu nože, kontaktujte se nás. Jsme připraveni realizovat vaše nápady.