Poptávám samonasávací čerpadlo

Poptávám samonasávací čerpadlo

Poptávám samonasávací čerpadlo sací výška 9 vzdálenost 70m ke studni.Určeno k zásobování domácnosti.Stávající čerpadlo DAB JETINOX 102M po připojení na vzdálenější studnu není schopné dopravit vodu.
Mužete prosím nabídnou alternativu schopnou bezproblémové dodávky z uvedených parametrů.

Děkuji Vondráček
Poptávka byla vložena dne:
13.08.2019 07:52

Platnost poptávky:
13.09.2019 07:35

Kontaktní osoba:
Vondráček František

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Mladá Boleslav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis, opravy a repase vysokotlaké techniky a odstředivých čerpadel a technické poradenství

Servis, opravy a repase vysokotlaké techniky a odstředivých čerpadel a technické poradenství

Pokud hledáte firmu, která se zaměřuje na celkový servis, opravy a repase vysokotlaké techniky nebo odstředivých čerpadel, pak se určitě podívejte na služby firmy AQ PUMPY, s.r.o., která sídli v Hranicích, ale poskytuje své služby po celé České republice. Dlouhodobé zkušenosti a kvalifikovaný tým Vám poskytne ten nejlepší servis a to i na složitých zařízeních. Firma se specializuje na: - vysokotlaké čerpadla a čerpací zařízení - vysokotlaké čistící stroje a hydročističe (stabilní i mobilní) - tlakovací agregáty - vysokotlaké systémy - vývěsy a vakuové pumpy - dodávku náhradních dílů (originální díly, repase použitelných dílů nebo posouzení použitelnosti dílů a rekonstrukce dílů) Firma rovněž poskytuje servisní smlouvy, které minimalizují riziko finančních ztrát. Dalšími výhodami těchto smluv jsou: - garance cen produktů a služeb po celou dobu trvání servisní smlouvy - garance držení vytipovaných náhradních dílů skladem - garance doby odezvy na nahlášenou poruchu - detailní znalost portfolia výrobců čerpací techniky z ČR a zahraničí - minimalizace rizik finanční ztráty při nutnosti odstávky výrobní technologie - bezkonkurenční kvalita a zkušenosti servisu vysokotlaké Čerpací techniky v ČR i SR Tak neváhejte a i Vy si přijďte pro výhodný servis od naší firmy. Náš kvalifikovaný tým je připraven řešit i obtížné zakázky, protože Vaše spokojenost je pro nás tou nejvyšší odměnou.


Oběhová čerpadla pro nízkotlaké teplovodní soustavy Vrchlabí

Oběhová čerpadla pro nízkotlaké teplovodní soustavy Vrchlabí

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Oběhová čerpadla perfektně slouží k řízenému oběhu vody v nízkotlakých teplovodních soustavách. Jedná se o plynulý chod v domech, chatách, penzionech, školách nebo školkách. Hlavním rozhodovacím kritériem by měla být úspora elektrické energie. Regulovaná čerpadla uspoří až 80% oproti neregulovatelným. Jsou vysoce účinné a disponují 3 stupni otáček. Oběhová čerpadla splní veškerá vaše očekávání a ještě vám pomůžou kontrolovat výdaje!


Instalace a servis tepelných čerpadel Toshiba pro rodinné domy

Instalace a servis tepelných čerpadel Toshiba pro rodinné domy

S výběrem a instalací vhodného typu tepelného čerpadla pro Váš rodinný dům zajistí společnost LEDO servis, která sídlí ve Znojmě. Naše společnost je dodavatelem tepelných čerpadel TOSHIBA ESTIA. Kromě dodávky zajistíme i odbornou instalaci a záruční a pozáruční servis. Proč si zvolit právě vytápění tepelným čerpadlem? Vytápění pomocí tepelného čerpadla je moderní a vysoce efektivní způsob ohřevu teplé vody a vytápění obytné jednotky, který navíc zajistí výrazně nižší spotřebu energie. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Zprostředkování a montáž tepelných čerpadel s ekologickým provozem

Zprostředkování a montáž tepelných čerpadel s ekologickým provozem

Hledáte alternativní vytápění vašeho domu? Výborným řešením pro vás budou tepelná čerpadla firmy MCS – Chlazení CZ s.r.o., která se postará o jejich zprostředkování i montáž. Tepelná čerpadla s komfortním a bezobslužným provozem poskytujeme za velmi příznivé pořizovací ceny. Hledáte-li výrobky s nízkými provozními náklady a ekologickým provozem, jste u nás jistě na správné adrese. Naše čerpadla renomovaných světových výrobců disponují kvalitním zpracováním, dlouholetou životností a vysokým výkonem včetně garantované záruky. Neváhejte a přijďte se sami přesvědčit.


Aplikační technologie pro lakování v provedeních pro manuální nebo robotizovaná pracoviště

Aplikační technologie pro lakování v provedeních pro manuální nebo robotizovaná pracoviště

Media CZ s.r.o. Liberec Naší hlavní činností jsou návrhy, prodej, projekty i realizace kompletních aplikačních systémů pro rozvody a nanášení barev. Aplikační technologie pro lakování: Centrální zásobování a rozvody barev Aplikační systémy pro 2K barvy Automatické a robotizované linky pro nanášení barev, separátorů a adhezních prostředků Projekty pro automobilový průmysl Pro více informací nás kontaktujete nebo se u nás zastavte osobně. Vše Vám rádi vysvětlíme a poradíme. Sídlíme přímo v Liberci.


Kompresory FIAC

Kompresory FIAC

Kompresory FIAC od firmy Techair najdou své uplatnění v dlouhodobých provozech. Potřebujete si ulehčit práci v domácnosti nebo dílně? Stojí vám na zahradě vyfouklý bazén či potřebujete nahustit pneumatiky? Snadná pomoc nejenom pro tyhle případy. Pořiďte si kompresor. Moderní kompresory FIAC jsou téměř bezúdržbové. Při provozu se neušpiníte, lze je snadno přenášet a disponují kompaktními rozměry, které oceníte při manipulaci i skladování. Mobilní pístový olejem mazaný kompresor FIAC má ve své výbavě: zpomalený řemenový pohon což zaručuje spolehlivý chod kvalitní elektromotor sací filtr s filtrační vložkou gumová kolečka indikace tlaku uvnitř tlakové nádoby Jedinou jejich nevýhodou je, že nejsou určeny pro nepřetržitý provoz. Vyberte si kompresor FIAC a jistě budete spokojeni.