Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Poptávám výrobu dřevěných oken

Poptávám výrobu dřevěných oken

Poptávám výrobu dřevěných oken/okna, 1-3ks, dle ceny.

Specifikace:
- okna nahradí stávající dosluhující okna, cenu pokud možno i včetně ceny instalace
- měli by být dvojitá v horní části s větracím oknem, podobná stávajícím z důvodu větrání
- okna mohou být kvůli snížení ceny navržena i bez horní větrací části
- pokud možno, pošlete prosím nabídku 1. na okno s větrací částí 2. okno bez větrací části
- foto oken viz příloha

Rozměry: cca 90 x 162 cm
Množství: 1-3 ks
Termín: instalace podzim 2019, není to nijak časově limitováno
Lokalita: Vysoké Mýto
Děkuji za nabídky.
Poptávka byla vložena dne:
12.08.2019 11:36

Platnost poptávky:
12.09.2019 11:02

Kontaktní osoba:
Ladislav Fenik

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Ústí nad Orlicí

Obrázek:
Poptávám výrobu dřevěných oken

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vchodové a interiérové dveře, plastové dveře - výroba a prodej

Vchodové a interiérové dveře, plastové dveře - výroba a prodej

Sháníte firmu, která se zabývá výrobou, prodej a montáží plastových, vchodových či interiérových dvěří v okolí Brno-venkov? Pak neváhejte a obraťte se na firmu IVAPLAST s.r.o. v Brno-venkov, která se spacializuje na výrobu, prode, dodávku a montáže dveří. Naše společnost nabízí certifikované výrobky. Klademe důraz na kvalitně a profesionálně provedené služby, nabízí záruční i pozáruční servis. Vchodové dveře Premium - u kterých si můžete navrhnout dveře sami, nabídka je z nekonečné řady barev a prosklení. Vchodové dveře Elegance to jsou dveře z ušlechtilé nerezavějící oceli. U interiérových dveří máme velmi širou nabídku. Více informací naleznete na webových stránkách, ale také nás můžete osobně navštívit či kontaktovat.


Výroba a prodej konferenčních stolů z lamina, dýhy i masivu, nábytek na míru, Znojmo

Výroba a prodej konferenčních stolů z lamina, dýhy i masivu, nábytek na míru, Znojmo

Jestliže sháníte do své firmy nebo domácnosti konferenční stolky, pak neváhejte a obraťte se na prodejnu nábytku Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s., ze Znojma! Konferenční stoly vyrábíme z lamina, dýhy či masivu a v nabídce máme i více druhů moření. Vybrat si můžete z různých rozměrů a kombinací barev či materiálu, vše dle Vašeho přání. Prodejnu nábytku a kancelářského vybavení naleznete v Novém Šaldorfu v okresu Znojmo. V našem sortimentu naleznete nejen konferenční stoly a židle, ale také vybavení do bytů, domů a mnoho dalšího. V nabídce také: -kuchyňské linky -postele -obývací stěny -židle -stoly -jídelní sety -kancelářský nábytek -dětské pokoje -ložnice ad. Kompletní nabídku nábytku naleznete na webových stránkách.


Zakázková výroba kuchyňských linek, kuchyně na míru - zaměření a grafický projekt ZDARMA.

Zakázková výroba kuchyňských linek, kuchyně na míru - zaměření a grafický projekt ZDARMA.

Jste za, že kuchyně je základem domácnosti a proto hledáte firmu, která se specializuje na zakázkovou výrobu kuchyňských linek a poskytne Vám ty nejlepší služby? Pak se určitě neváhejte s výrobou kuchyně na míru obrátit na firmu Truhlářství Jiří Kafka v Třebíči. Naše firma se specializuje na zakázkovou výronu nábytku do domácností a vyrábíme moderní, elegantní kuchyně, které jsou uzpůsobeny součastnému stylu života. Každému našemu zákazníkovi velmi rádi poradíme a pomůžeme s návrhem kuchyně - nabízíme zaměření a grafický projekt ZDARMA. Snažíme se vždy nabídnout nejlepší služby a špičkové vybavení v přijatelných cenách. Vybrat si můžete z širokého výběru dvířek, pracovních desek, světel, dále ze spotřebičů světových značek (vestavěné i volně stojící). Nabízíme také záruční i pozáruční servis. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Výměna vchodových dveří u rodinných domů OKAL - s dveřmi SULKO bude váš dům bezpečnější

Výměna vchodových dveří u rodinných domů OKAL - s dveřmi SULKO bude váš dům bezpečnější

Výměnu starých vchodových dveří u rodinných domů OKAL vám zajistí spolehlivá firma RD KOMEX s.r.o., a to nejen v Jeseníku, ale také po celém širším okolí včetně měst jako jsou Brno, Šumperk nebo Prostějov. Moderní plastové i dřevěné dveře značky SULKO dosahují dlouhé životnosti. Výměna dveří v domě OKAL zahrnuje: - demontáž stávajících dveří a zárubní - dodávku a montáž nového hliníkového prahu - dodávku a montáž nových dveří (vyrobených na zakázku dle přání zákazníka) - úprava ostění v interiéru. Vchodové dveře vám také vyměníme ve zděné spodní stavbě, přístavku či verandě.


Úsporná eurookna, jejich zprostředkování a montáž ve vaší nemovitosti

Úsporná eurookna, jejich zprostředkování a montáž ve vaší nemovitosti

Plánujete v rámci přestavby výměnu oken? Vyberte si úsporná eurookna firmy BOHEMIO CZ, s.r.o. z Třebíče, která se vám postará o jejich dodání i montáž včetně technického zaměření i poradenství zdarma v rámci realizace zakázky. V čem jsou vlastně taková eurookna vyjímečná? - při pravidelné péči mají dlouhou životnost až sto let - mají výbornou tepelnou izolaci - jsou z obnovitelného materiálu, a to ze smrkového nebo dubového dřeva - disponují výbornou akustickou vlastností, kdy tlumí hluk - jsou cenově dostupná Vyberte si naše okna a nebudete litovat. Sortiment vyrábíme na špičkových strojích s odborně vyškolenými zaměstnanci a záručním i pozáručním servisem. Přijďte se k nám podívat a budete mile překvapeni.


Stolařství Ostrava - výroba dětského pokoje, ložnice a veškerého nábytku na míru

Stolařství Ostrava - výroba dětského pokoje, ložnice a veškerého nábytku na míru

Chcete pokojíček dle Vašeho přání? My Vám takový vyrobíme. Disponujeme bohatými zkušenostmi a nadstandardně vybavenou stolařskou dílnou. Pomůžeme Vám s 3D návrhem, vše vyrobíme přesně podle Vašich požadavků a zajistíme dopravu včetně montáže. Nabízíme zakázkovou výrobu: - dětské pokoje - dětský nábytek - hrací dětské sestavy - pískoviště - skluzavky - nábytek na míru - postele - skříně - police, poličky. Dále Vám vyrobíme: - kuchyňské linky - schodiště - kancelářský nábytek. 3D návrhy při realizaci zdarma. Pokud se s výrobou nábytku obrátíte na nás, zaručujeme Vám, že budete maximálně spokojeni!