Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Technológie čerpacích staníc LNG

Technológie čerpacích staníc LNG

Predmetom zákazky je dodanie, inštalácia a 5 ročný servis technológie troch čerpacích staníc LNG.
Veřejná zakázka vložena:
12.08.2019 10:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenský plynárenský priemysel, akciová spoločnosť

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
18.09.2019 12:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenský plynárenský priemysel, akciová spoločnosť

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44612000-3
Kontajnery na skvapalnené plyny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompresory FIAC

Kompresory FIAC

Kompresory FIAC od firmy Techair najdou své uplatnění v dlouhodobých provozech. Potřebujete si ulehčit práci v domácnosti nebo dílně? Stojí vám na zahradě vyfouklý bazén či potřebujete nahustit pneumatiky? Snadná pomoc nejenom pro tyhle případy. Pořiďte si kompresor. Moderní kompresory FIAC jsou téměř bezúdržbové. Při provozu se neušpiníte, lze je snadno přenášet a disponují kompaktními rozměry, které oceníte při manipulaci i skladování. Mobilní pístový olejem mazaný kompresor FIAC má ve své výbavě: zpomalený řemenový pohon což zaručuje spolehlivý chod kvalitní elektromotor sací filtr s filtrační vložkou gumová kolečka indikace tlaku uvnitř tlakové nádoby Jedinou jejich nevýhodou je, že nejsou určeny pro nepřetržitý provoz. Vyberte si kompresor FIAC a jistě budete spokojeni.


Ponorné čerpadlo na čistou, pitnou vodu do studní i vrtů

Ponorné čerpadlo na čistou, pitnou vodu do studní i vrtů

Jaké ponorné čerpadlo si vybrat a k čemu slouží? S tím vám poradí firma TRITON v Olomouci. Ponorné vřetenové čerpadlo, čerpadlo s plovákovým spínačem nebo vícestupňové čerpadlo - k čerpání čisté, pitné, užitkové vody - vhodné pro čerpání vody ze studní a vrtů. Ponorné odstředivé čerpadlo, nerezové vřetenové čerpadlo - pro čerpání čisté a mírně zkalené užitkové vody - k tlakování zásobníků, k zavlažování a postřiku zahrad. Ponorné vibrační čerpadlo - vhodné pro zásobování vodou, k přečerpávání do nádrží, k odvodňování nebo mytí vozidel. Ponorná automatická vodárna - pro domácnost nebo zahradu - k čerpání vody ze studní nebo šachet. Vždy vám rádi poradíme se správným výběrem ponorného čerpadla dle vašich potřeb. Pro pohodlnější výběr můžete navštívit náš eshop, ve kterém naleznete zajímavé akce a ceny včetně dopravy zdarma na vybraná čerpadla.


Revize, kontrola plynového zařízení, tlakových nádob

Revize, kontrola plynového zařízení, tlakových nádob

Pro provozovatele plynových zařízení platí ze zákona povinnost provádět revize ve stanovených lhůtách. V lokalitě Uherské Hradiště se můžete obrátit na společnost HASTEKO s.r.o. Uherský Brod, která zajiští revize i kontroly plynového zařízení a tlakových nádob. Zařízení pro spotřebu plynu spalováním: - plynový kotel, ohřívač vody, sporák. Kotelna: - teplovodní - parní - kapalná. Zařízení pro rozvod plynu: - domovní, průmyslové plynovody - NTL, STL plynovody a přípojky pro veřejnou potřebu. Zařízení pro zvyšování a snižování tlaku plynu: - regulační stanice. Kontrola: - u plynového zařízení 1x/rok. Provozní revize: - u plynového zařízení 1x/3 roky. Provádíme i výchozí revize. Tlakové nádoby. - expanzomat - vzdušník kompresoru, vzdušník vodárny. Revize: - provozní 1x / rok - vnitřní 1x / 5 let. Zkoušky: - těsnosti 1x / 5 let - tlaková zkouška 1x / 9 let.


Prodej čerpadel včetně servisu Eshop Vrchlabí

Prodej čerpadel včetně servisu Eshop Vrchlabí

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Vrchlabí, Jičín V našem e-shopu tak můžete najít mnoho výrobců čerpadel. Všechny se však vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Využijte slevových akcí, které na e-shopu pravidelně pořádáme. V sekci Výprodej tak najdete kvalitní čerpadla a jejich příslušenství za bezkonkurenční ceny. Pokrýváme veškerý sortiment, takže u nás najdete vše z oblasti čerpadel, co potřebujete. Doplňkový sortiment a náhradní díly jsou samozřejmostí. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a nechte si poradit od profesionálů. Jsme tu k vašim službám a díky našemu odbornému poradenství zajistíte ekonomický provoz vašeho nového čerpadla. K dispozici je vám náš pohotovostní servis, který funguje 24 hodin denně, 365 dní v roce. Naši zkušení technici provádí také diagnostiku problémů přímo u zákazníka. Zastupujeme značky: WILO, GRUNDFOS, CALPEDA, KSB, EBARA, ABS, SPERONI, LOWARA, FLYGT, HCP, BRINKMANN, IMP, SIGMA, ZEHNDER, FRANKLIN ELECTRIC, STAIRS, JOVAL, ISH, FLUX, VERDER


Tepelná čerpadla PANASONIC – instalace a prodej

Tepelná čerpadla PANASONIC – instalace a prodej

Chystáte se rekonstruovat topení ve vašem domě nebo hledáte hospodárný způsob pro vytápění a ohřev vody ve vaší novostavbě? V tomto případě se obraťte na společnost BLUE TRADE s.r.o., která provádí záruční a pozáruční servis, ale především instalaci hospodárných a velice účinných tepelných čerpadel PANASONIC Aquarea nejen v Olomouc, ale také v Prostějově a Přerově. Tepelná čerpadla PANASONIC Aquarea: - vykazují oproti elektrickým topným systémům až 78 % úsporu nákladů na vytápění - technologie tepelného čerpadla vzduch-voda využívá energii přítomnou ve venkovním vzduchu - systém Aquarea využívá energii, která je zdarma k vytápění nebo chlazení domu elektrická energie využita pouze k napájení kompresoru, elektroniky, čerpadel a topného tělesa při velmi nízkých zimních teplotách - vysoká účinnost a úspora elektrické energie - snížení spotřeby elektrické energie, úspora fosilních paliv a zároveň snížení emisí skleníkových plynů - možnost připojení solárních panelů Firma BLUE TRADE navíc také poskytuje kompletní technický a poradenský servis.


Tepelné čerpadlo Stiebel Eltron, NeoRé, LG a Fujitsu - levný zdroj topení a ohřevu vody

Tepelné čerpadlo Stiebel Eltron, NeoRé, LG a Fujitsu - levný zdroj topení a ohřevu vody

Sháníte levný zdroj topení a ohřevu vody? Pak se obraťte na firmu SEFEN z Frýdku - Místku, která nabízí tepelná čerpadla Stiebel Eltron, NeoRé, LG a Fujitsu. Tyto tepelná čerpadla poskytují vysoce úsporným systém vytápění pro Váš rodinný dům. Získanou energii využijte nejen pro topení, ale i ohřev teplé vody. Tepelná čerpadla země - voda (řada WPC, WPF), princip fungování: Plošným kolektorem nebo zemními vrty odebírá energii, zemské teplo z vrstvy půdy nad sebou, kde je akumulovaná solární energie ze slunce. Získané teplo se využívá pro topení a ohřev teplé vody. Má nízké investiční náklady, spotřeba energie je zhruba o 30% nižší než u vzduch - voda. Tepelná čerpadla vzduch - voda (řada WPL): Odebírá teplo z venkovního vzduchu a získaný vzduch se využívá k ohřívání teplé vody v topném systému nebo v zásobníku teplé vody a k topení. Kompaktní provedení tepelného čerpadla pro vnitřní i venkovní umístění. Tepelná čerpadla vzduch – voda: řada NeoRé, LG Therma V a Fujitsu Waterstage: Konstrukce vycházející z invertorové klimatizační techniky v odděleném provedení, kompresorová část umístěna venku, vnitřní modul malých rozměrů. Výhody: nízké provozní náklady v porovnání s elektrickým nebo plynovým topením. Investiční náklady jsou nižší než pro země voda, protože není nutný vrt do země. Firma SEFEN, spol. s r.o. se sídlem Frýdek-Místek je dodavatel tepelných čerpadel STIEBEL ELTRON, NeoRé, LG a Fujitsu - prodej, instalace, montáže, servis, opravy v Ostravě i v celém Severomoravském kraji. Máme všechny technologické druhy, díky tomu se přizpůsobíme jakémukoliv objektu. Dodáváme i systém Ventilační jednotky s tepelným čerpadlem - LWA 403, .LWA 203 SOL, LWZ 303, 403. Ke všem typům je možné zakoupit i přídavné moduly, díky kterým bude zařízení plnit i funkci větrání, chlazení, což je v létě využívané ke snížení teploty v obytných místnostech. O cenách a možnostech realizace se více dozvíte na našich webových stránkách.