Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Lasery pro kvantovou spektroskopii

Lasery pro kvantovou spektroskopii

Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a uvedení do úplného provozu dvou laserů pro kvantovou spektroskopii. Laser pro generování spektrálně širokých pulsů (1 ks) umožní laserovou ablaci atomů hliníku pro vytvoření dvouprvkových Coulombovských krystalů. Pulsní laser zajistí efektivní získávání samostatných atomů pro potřeby zachycení v iontové pasti. Specializovaný zdroj laserového záření – plynule laditelný laser pro přenos v telekomunikačním pásmu C (1 ks), dovolí vysílat superstabilní optickou frekvenci z optických atomových hodin přes optickou fotonickou síť na vlnové délce volitelné ve velkém rozsahu a bude tak možné plně otestovat chování fotonické sítě pro velice široký rozsah vlnových délek v telekomunikačním pásmu C.
Veřejná zakázka vložena:
12.08.2019 09:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústav přístrojové techniky AV ČR v.v.i.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
16.09.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav přístrojové techniky AV ČR v.v.i.

Zadavatel IČ:
68081731

Zadavatel ulice:
Královopolská 62/147

Zadavatel PSČ:
612 64

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38636100-3
Lasery

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslové lakovny – ekonomická řešení pro změnu a modernizaci technologického parku

Průmyslové lakovny – ekonomická řešení pro změnu a modernizaci technologického parku

Rádi byste vyměnily zastaralý technologický park průmyslové lakovny? Pak je pro Vás tou pravou volbou společnost ASTOM TRADE, která se specializuje na dodávky systémů předúprav a technologií pro aplikaci práškových a mokrých nátěrových hmot. Navrhneme Vám nejvhodnější řešení pro Váš provoz, tak aby splňoval Vaše požadavky s ohledem na Vaše možnosti. Nalezneme ekonomická řešení pro změnu či modernizaci stávajícího technologického parku. Dodáváme technologie pro práškové i mokré lakování, tryskací zařízení, aplikační techniku, systém dekorování kovových předmětů, práškové barvy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Lis na PET láhve ECOPRESS - eshop - k lisování všech typů plastových láhví

Lis na PET láhve ECOPRESS - eshop - k lisování všech typů plastových láhví

Použité plastové láhve už nemusíte pracně a ručně mačkat, pohodlně a rychle deformujete prázdné láhve pomocí lisu na PET láhve ECOPRESS. Díky lisu ušetříte prostor skladování a zároveň šetříte životní prostředí. Manipulace je jednoduchá, uvolníte víčko láhve a zatlačíte spodní části láhve dovnitř lisu. Během pěti sekund máte PET láhev stlačenou. KOVONA SYSTEM, a.s. prodává na eshopu lis na PET láhve ECOPRESS za 762,- Kč (včetně DPH). Pořiďte si náš lis do domácnosti či do firmy a šetřete s námi životní prostředí!


Návrh, vývoj, výroba jednoúčelové stroje - montážní linky, polohovadla, kontrolní přípravky

Návrh, vývoj, výroba jednoúčelové stroje - montážní linky, polohovadla, kontrolní přípravky

Návrhem, vývojem a výrobou jednoúčelových strojů a dále upínacích přípravků, lisovacích nástrojů se zabývá společnost FLOW TECH s.r.o. Zlín. Dodáváme montážní linky pro různé oblasti průmyslu - především pro automobilový průmysl, přesné strojírenství, letecký průmysl i kolejová vozidla a energetiku. Montážní linky - zařízení do mnoha oblastí průmyslu: - montáž brzd, světel, pantů – automobilový průmysl - montáž podvozků – kolejová vozidla. Kontrolní přípravky: - jednoúčelové zařízení pro měření, zkoušení, kontrolu dílů. Polohovadla: - zařízení určené pro manipulaci s dílci, s upínacími přípravky i s celými strojními celky. Testovací zařízení ventilů: - pro zkoušení těsnosti hotových ventilů při plné funkcionalitě - testování probíhá bez přítomnosti obsluhy.


Vybavení provozů pro povrchové úpravy

Vybavení provozů pro povrchové úpravy

Zařizujete provoz pro povrchové úpravy? Rádi byste kvalitní vybavení a moderní technologie? Dodávky technologií provozů pro povrchové úpravy zajišťuje společnost ASTOM TRADE s.r.o. Zabýváme se komplexním řešením předpovrchových a povrchových úprav, jejich návrhy, výrobou, dodávkami, montáží, poradenstvím i servisem. V našem portfoliu naleznete: - tryskací zařízení a mobilní tryskací jednotky - mokré a práškové lakovny, lakovací stěny a boxy - čerpadla - trysky - sušící, polymerizační, statické pece - odmašťovací, mycí a vícestupňové boxy - color centra Pro více informací navštivte náš web.


Kompletní vybavení pro průmyslové lakovny

Kompletní vybavení pro průmyslové lakovny

Sháníte vybavení pro průmyslovou lakovnu? Obraťte se na společnost ASTOM TRADE, s.r.o. z Brna, která dlouhodobě působí v oblasti strojírenského průmyslu. Zajistíme dodávku technologií pro nově vznikající lakovny i ekonomická řešení pro změnu a modernizaci stávajícího technologického zařízení. Samozřejmostí je poradenství, servis a dodávka náhradních dílů. Navrhujeme a dodáváme zařízení pro: - přípravu povrchu - práškové lakování - mokré lakování - dekoral systém a práškové barvy - příslušenství - ostatní stroje a zařízení Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Mobilní žíhací zdroje a zařízení s jednoduchou obsluhou - prodej a dodávka

Mobilní žíhací zdroje a zařízení s jednoduchou obsluhou - prodej a dodávka

Rozhodli jste se tepelné zpracování provádět pomocí žíhacích zdrojů? Neváhejte a obraťte se na nás, rádi vám dodáme kvalitní žíhací zařízení, které si oblíbíte pro snadnou přepravu, instalaci i velice jednoduchou obsluhu. Žíhací zdroje, které u nás lze zakoupit mají rozsah teplot od 0°C do 1200°C a různé rozměry a technické parametry, dle kterých si můžete vybrat přesně takový, který vám bude plně vyhovat: - RETEP 6S/48, - RETEP 6S/96, - RETEP 2S/6. Pro více informací prosím neváhejte navštívit naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte a my vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy!