Technické zhodnocení stanoviště dekontaminace osob SDO-3 v provedení kontejner

Technické zhodnocení stanoviště dekontaminace osob SDO-3 v provedení kontejner

Předmětem VZ je technické zhodnocení 4 kusů stanovišť dekontaminace osob SDO-3 v provedení kontejner (dále také „SDO“). Stanoviště jsou určena pro dekontaminaci osob, včetně osob raněných při provádění záchranných a likvidačních prací za krizových situací a mimořádných událostí. Technické zhodnocení se týká přestavby, oprav, technologických úprav nebo pořízení nového vybavení kontejnerů, technologické části, svlékací, oblékací a sprchovací části a dekontaminace obsluhy, včetně pořízení nového spotřebního materiálu a proškolení obsluhy v místě předání a převzetí, a to v rozsahu nejméně 4 hodin.
Veřejná zakázka vložena:
29.07.2019 09:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa státních hmotných rezerv

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.10.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa státních hmotných rezerv

Zadavatel IČ:
48133990

Zadavatel ulice:
Šeříková 616/1

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha 5

Kontaktní osoba:
Ing. Aladár Kraushuber

Zadavatel telefon:
+420 222 806 111

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.sshr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34221000-2
Mobilní kontejnery pro zvláštní účely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pokud v regionu Kroměříž či Zlínský kraj potřebujete přistavit kontejner na stavební odpad domluvte si pronájem a přistavení kontejneru na suť u společnosti ROBICONT Chropyně. Postaráme se i o následný odvoz odpadů včetně likvidace. Firma ROBICONT provozuje průmyslový sběrný dvůr. Služby: -odvoz a likvidace odpadů včetně možnosti naložení -přistavení kontejneru, odvoz a likvidace odpadu kategorie O a N včetně vystavení dokladů dle platné legislativy -vyklízení sklepů, půd a budov.


Ocelové konstrukce a mobilní obytné kontejnery pro tuzemsko i zahraničí, kompletní servis

Ocelové konstrukce a mobilní obytné kontejnery pro tuzemsko i zahraničí, kompletní servis

Komplexní výrobu kontejnerů včetně vybavení a jiného příslušenství Vám zajistí společnost Modul Container s.r.o. se sídlem v Otrokovicích. Postavíme Vám kontejner či ocelovou konstrukci, ať už je Váš podnikatelský záměr jakýkoli. Specializujeme se především na výrobu jednotlivých variabilních mobilních kontejnerů a jejich dalšího stavebnicového skládání do celků a sestav. Využíváme tradiční metody a postupy, abychom dosáhli prvotřídního výsledku, který bude vždy odpovídat požadavkům zákazníka. Veškeré ocelové rámy a obytné kontejnery vyrábíme na míru a dodáváme pro tuzemský trh i ostatní země EU. Kromě montáže na klíč Vám dále garantujeme kompletní servis, kvalitní výrobní materiály a profesionální přístup.


Výroba ocelových kontejnerů - vanové, odpadové kontejnery Mulden

Výroba ocelových kontejnerů - vanové, odpadové kontejnery Mulden

Kvalitní vanové kontejnery Mulden pro odvoz průmyslového odpadu i přepravu sypkého materiálu vyrábí společnost MONZA CZ, s.r.o. z regionu Zlín. Na výrobu velkoobjemových ocelových kontejnerů se specializujeme, odpadové kontejnery Mulden lze objednat ve standardním provedení, nebo dle konkrétních požadavků vyrobíme atypické Muldeny. Vanové kontejnery se používají pro přepravu komunálního nebo stavebního odpadu i sypkého materiálu. Mají jednoduché použití, leze je snadno natahovat pomocí jednoramenného nosiče. Odpadové kontejnery: - Mulden AMO – asymetrický otevřený - Mulden SDS – symetrický s víky ocelovými, hliníkovými nebo plastovými - Mulden AMK – s klapkou, vybavený sklopným čelem. - muldy malé kontejnery o objemu 2-4 cbm - atypické kontejnery - dle specifických požadavků, lakované barvou dle vzorníku RAL, lze je polepit bezpečnostními polepy i reklamními polepy. Pokud máte individuální požadavky, kontaktujte nás - jsme schopni se domluvit na různých technických úpravách a navrhnout atypické provedení kontejneru.


Kontejnery obytné, skladové, sanitární, sestavy buněk kontejnerů pro stavby i sklady

Kontejnery obytné, skladové, sanitární, sestavy buněk kontejnerů pro stavby i sklady

Obytné kontejnery pro Vaše pracovníky či jako sklad pro Vaše kola a jiné věci Vám dodá firma VAMIRO s.r.o. sídlící v Mostě. Vybrat si můžete z několika druhů kontejnerů počínaje kontejnery obytnými přes skladové, stavební až po sanitární. Námi dodávané buňky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jež jsou vysoce odolné a vhodné pro sestavování a spojování. Kontejnery mají vzhledem ke svému jednoduchému přemisťování široké využití. Své místo si najdou na staveništích, jako skladovací prostory, jednoduché stavební kanceláře či jiné technické místnosti, jako jsou kuchyňky, vrátnice a chatky. Naše firma Vám zajistí kompletní sestavy buněk kontejnerů včetně dopravy i nákladky.


Vyřazené námořní kontejnery prodej Praha – ihned k odběru

Vyřazené námořní kontejnery prodej Praha – ihned k odběru

Potýkáte se s nedostatkem skladovacích prostor a hledáte rychlé a efektivní řešení? Využijte nabídky společnosti METRANS, a.s. z Prahy, která prodává vyřazená námořní kontejnery různých velikostí. Vyřazené námořní kontejnery spolehlivě poslouží pro skladování zemědělských plodin, nářadí na stavbách, pneumatik a náhradních dílů v autoservisech jako mobilní dílna, garáž nebo pro dočasné skladování zboží. Kontejnery od METRANS, a.s. jsou pevné a odolné i v náročných terénních podmínkách, snadno se převážení a jsou připraveny ihned k využití.


Last Way kontejnery pro poslední cestu za nízké ceny - ČR a Slovensko

Last Way kontejnery pro poslední cestu za nízké ceny - ČR a Slovensko

Řešíte otázku kontinentální nebo zámořské přepravy Vašeho projektu a potřebujete využít přepravního kontejneru? Společnost METRANS, a.s. z Prahy má ve své nabídce kontejnery určené pro poslední cestu, které jsou nabízeny zájemcům z celé ČR a Slovenska za příznivé ceny. Last way kontejnery jsou vyhledávanou variantou pro přepravu nákladů převážně do rozvojových zemí, kde bývají obvykle použity k instalaci jako pevná součást nejrůznějších investičních celků. Last way kontejnery jsou samozřejmě certifikované a vybrat si můžete podle povahy jejich účelu ze starších nebo novějších. Ceník i podrobné informace žádejte u společnosti METRANS, a.s.