Poptáváme rodinný dům

Poptáváme rodinný dům

Poptáváme rodinný dům, do 150 km od Prahy, dispozice min. 4+1 (může být i více). Vítány jsou i vedlejší stavby na pozemku (stodola apod.). Zahrada min. 200 m2. Podmínkou je absence vlhkosti a plísně. Stav fasády není rozhodující, podmínkou je dobrý stav střechy a celkově udržovaný stav nemovitosti, bez nutnosti zásadnější (okamžité) rekonstrukce před nastěhováním. Cena max do 1.500.000 Kč.
Poptávka byla vložena dne:
17.07.2019 08:43

Platnost poptávky:
17.08.2019 07:46

Kontaktní osoba:
Dana Daňková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-Východ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem bytů Opava – 2+1, 1+kk, zařízený byt, v cihlové zástavbě

Pronájem bytů Opava – 2+1, 1+kk, zařízený byt, v cihlové zástavbě

Pokud hledáte pronájem bytu v Opavě, ať už velikosti 2+1, 3+1, 1+kk, garsoniéry nebo většího, v cihlové zástavbě, zařízeného bytu s vybavením čí v klidné části nebo v centru města - toto vše naleznete na webu naši realitní kanceláře AVAPO Opava, v aktuální nabídce byty k pronájmu. Naše firma vám díky svým zkušenostem, znalostem a proškoleným makléřům vždy poskytne pomoc při pronájmu bytů. Realitní kancelář AVAPO je spolehlivá a svým klientům zařídí ten nejlepší servis při pronájmu. Co od nás získáte: - skutečně profesionální servis - prověření - každou nemovitost kterou vám pronajímáme jsme osobně viděli - poskytnutí veškerých informací, které Vám pomohou klidně a racionálně se rozhodnout - právní servis - kontakt - neváhejte nás kdykoliv kontaktovat s libovolným dotazem - proškolené makléře, kteří vám poskytnou maximum informací S námi si najdete byt snů.


Správa bytů a bytových domů pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) – kompletní a profesionální péče

Správa bytů a bytových domů pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) – kompletní a profesionální péče

Jako Realitní kancelář REALIT s dlouholetými zkušenostmi poskytujeme komplexní služby v oblasti správy bytových i nebytových prostor. (SVJ) Služby jsou určeny jak pro sdružení vlastníků bytových jednotek, tak pro majitele jednotlivých nemovitostí. My v tom umíme chodit a díky našim dlouholetým zkušenostem Vám pomůžeme s pravidelnou operativou nemovitostí a zajistíme tak správu bytů a bytových domů. Kompletně se postaráme o ekonomickou i technickou správu a údržbu budov a Vy se můžete spolehnout na klidnou celoroční sezónu. Svěřte vše do rukou profesionálů a ušetřete tak svůj čas i zbytečné starosti navíc.


Výkup a prodej nemovitostí zatížených exekucí, odborné poradenství

Výkup a prodej nemovitostí zatížených exekucí, odborné poradenství

Hrozí Vám exekuce? Předejděte jí včasným prodejem nemovitosti. Prodejte nemovitost dříve, než Vám ji exekutor zabaví, zvláště, pokud má vyšší hodnotu než dluh. Odborné poradenství a podporu v případě exekucí poskytuje realitní kancelář Alexandra Frinda Znojemské reality. Myslete na to, že na tento problém nejste sami. Víme, že k takovéto situaci může dojít zcela snadno, ať již z důvodu nemoci, krize či rozvodu. V případě finančních problémů poskytujeme právní poradenství a pomůžeme Vám najít pro Vás nejvýhodnější řešení. Pokud je Vaše nemovitost exekucí již zatížena, nevadí, vykoupíme ji, či zajistíme její řádný prodej. Pamatujte, pokud exekutor draží nemovitost v dražbě, je její vyvolávací cena vždy nižší, než znalecký posudek a nemusí pokrýt Vaše dluhy. Máte více otázek? Neváhejte nás kdykoli kontaktovat!


Nákup, prodej, pronájem nemovitostí Praha, právní služby, finanční poradenství, zprostředkování

Nákup, prodej, pronájem nemovitostí Praha, právní služby, finanční poradenství, zprostředkování

CLUNY s.r.o. realitní činnost Praha Nabízíme kompletní služby včetně finančního a investičního poradenství u jaké koliv nemovitosti. Naše realitka má dlouholeté zkušenosti s koupí, prodejem, pronájmem, bytů, domů, chalup, rekreačních chat, pozemků. Působíme v celém středočeském kraji. Prodej, koupě, pronájem: -nemovitosti -rodinné domy -byty -pozemky -objekty -chaty, chalupy -nebytové prostory Individuální přístup a spokojenost klientů je naší prioritou. Firma CLUNY s.r.o. realitní činnost Praha sjednává nákup, prodej či pronájem nemovitostí za ty nejvýhodnější podmínky.


Prodej činžovních domů, investiční (komerční) nemovitosti – rychlé vyřízení

Prodej činžovních domů, investiční (komerční) nemovitosti – rychlé vyřízení

Potřebujete rychle prodat nemovitost vhodnou k investici? Nebo jste se rozhodli investovat a koupit činžovní dům v Praze nebo v Brně? Pak se obraťte na realitní společnost I.E.T. Reality, s.r.o. se sídlem v Brně, ale i s pobočkami v Ostravě a v Praze. V naší databázi máme velký výběr činžovních domů k prodeji, komerčních nemovitostí a pozemků pro komerční účely. Naši realitní makléři Vám rádi umožní prohlídku a poskytnou veškeré informace. Klientům pomáháme s vyřízením veškeré administrace a s bezplatnou inzercí v případě, že by jste sami potřebovali prodat nemovitost. Dále poskytujeme bezplatné poradenství, advokátní servis, financování nákupu nemovitostí, hypotéky, rozparcelování pozemků, znalecké posudky a pojištění. Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o koupi či poradenství.


Při prodeji či pronájmu nemovitosti je důležité vybrat si pro spolupráci vhodnou realitní kancelář

Při prodeji či pronájmu nemovitosti je důležité vybrat si pro spolupráci vhodnou realitní kancelář

Chystáte se prodávat dům nebo byt? Budete pronajímat kanceláře? Hledáte vhodnou realitní kancelář, která se postará o vyřízení formalit spojené s prodejem? Aktivně se bude starat o prohlídky a o reklamu Vaší nemovitostí? Aby jste nenaletěli podvodníkům, kterých je na realitním trhu spousta, obraťte se na spolehlivou realitní kancelář Znojemské reality se sídlem ve Znojmě. Správná realitní kancelář Vám zajistí hladký průběh při prodeji, koupi i pronájmu domů, bytů, pozemků i administrativních a komerčních prostor. Vždy je dobré volit spolehlivou realitní kancelář s dlouholetými zkušenostmi v oboru, která má dobré recenze nejen na internetu. Realitní makléři se postarají o inzerci, komunikaci se zájemci, o prohlídky a o veškerou dokumentaci a formality spojené s prodejem či pronájmem. Chcete-li mít prodej zajištěn bez komplikací, oslovte nás.