Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Poptávám dodávku markýzy

Poptávám dodávku markýzy

Poptávám dodávku markýzy, kazetová, mechanická, balkonová markýza, odstíny šedé:
14 ks (délka 3m-výsuv 1, 5m), 6 ks (délka 5, 5m-výsuv 1, 5m), včetně montáže.
Poptávka byla vložena dne:
08.07.2019 09:52

Platnost poptávky:
08.08.2019 08:00

Kontaktní osoba:
Radek Vykydal

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sítě proti hmyzu a vertikální nebo horizontální žaluzie do oken - široký výběr okenních doplňků

Sítě proti hmyzu a vertikální nebo horizontální žaluzie do oken - široký výběr okenních doplňků

Pokud uvažujete, jak zabezpečit Vaše okna proti otravnému hmyzu, nebo o koupi nových žaluzií, pak se obraťte na firmu Pavel Knězek s.r.o., která se specializuje na kvalitní plastová okna, ale poskytuje také sítě proti hmyzu nebo žaluzie. Vybrat si můžete ze dvou typu sítí proti hmyzu: - sítě proti hmyzu límcové: pevná hliníková konstrukce s síťovinou z poplastovaného sklolaminátového vlákna šedé barvy v mnoha barevných kombinacích (bílá, hnědá, imitace dřeva) - sítě proti hmyzu z válcovaným profilem: pevná hliníková konstrukce s válcovým profilem a síťovinou s poplastovaného sklolaminátového vlákna šedé barvy, snadná montáž pomocí háčků nebo plastových obrtlíků - dveřní sítě otvírané: pevná hliníková konstrukce se síťovinou s poplastovaného sklolaminátového vlákna šedé barvy s příslušenství (samozavírací panty, madlo a magnet) - dveřní sítě posuvné: s pojezdovými kolečky, které umožňují jízdu po spodní liště, pevná hliníková konstrukce s poplastovaného sklolaminátového vlákna, v barvách bílé a tmavě hnědé - žaluzie horizontální: do PVC oken na řetízek, který může být v bílé, hnědé nebo šedé barvě, pevná konstrukce s ocelovým nosičem - žaluzie vertikální: v mnoha barevných kombinacích (až 68 typů barev) vhodné místo záclon nebo závěsů Pro více informací ohledně velikostí a rozměrů sítí nebo žaluzií se neváhejte podívat na naše webové stránky.


Sítě proti hmyzu České Libchavy – nezbytný pomocník při větrání

Sítě proti hmyzu České Libchavy – nezbytný pomocník při větrání

Stavona, spol. s r.o. České Libchavy Nabízíme sítě proti hmyzu, ketré vás dokonale ochrání od otravného a ohrožujícího hmyzu. V naší nabídce naleznete různé typy sítí. Jsou to sítě vhodné pro instalace na okna, ke kterým je ztížen přístup z vnější strany. Dalším typem jsou sítě HD, které se dají použít prakticky pro všechny druhy oken, ke kterým je přístup z venkovní strany. Dodáváme také síťové dveře, které jsou vyrobeny z masivního profilu. Osazují se pomocí otočných závěsů s možností pružinového samozavírače a magnetu pro těsné dovření. Máme řešení i pro ty co nemají dostatek místa. Tento problém vyřeší důmyslné posuvné dveře. V naší nabídce naleznete také komfortní výrobek rolovací sítě, které jsou vhodné i pro střešní okna.


Screenové rolety pro optimální tepelné podmínky - vynikající doplněk pasivních staveb

Screenové rolety pro optimální tepelné podmínky - vynikající doplněk pasivních staveb

Screenové rolety jsou v současnosti žádaným systémem zastínění, vhodné jak do rodinných domů, tak i do kancelářských prostor. Vytváří optimální teplotní podmínky v interiéru a také složí jako doplněk konceptu pasivních staveb. Kontaktujte firmu ISOTRA a.s. se sídlem v Opavě, která tyto screenové rolety vyrábí, prodává a dodává. Screenové rolety jsou vyráběny v kombinaci polyesteru a plastu, které zajišťují ochranu proti slunci, dodávají budovám nadčasový moderní vzhled a zaručují přirozené světlo v prostoru. Dodáváme je v několika barevných provedeních. V naši nabídce najdete tyto druhy screenových rolet: - SCREEN ZIP, která dodá moderní vzhled Vaši budově. Je odolná proti větru a zároveň chrání před nežádoucím hmyzem. Způsob ovládání je elektronický pohon - SCREEN GW, zastíní venkovní i vnitřní prostory - SCREEN SKY, moderní variantu zastínění pro střešní okna. V teple ochrání před přehřátím, v zimě zabráni úniku tepla. - SCREEN LITE pro zastínění venkovních i vnitřních ploch. Údržba je nenáročná, rolety jsou omývatelné vodou a mají dlouhou životnost. Zajišťují stín bez ztráty výhledu do okolí a zároveň zabraňují pohledu zvenčí do interiérů a tím zachovávají Vaše soukromí. Pokud Vás naše nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sdělíme více informací a poradíme. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

Kvalitní stínící technika - vnitřní i venkovní žaluzie, rolety

Kvalitní stínící technika pomáhá usměrnit osvětlení v místnosti a reguluje teplo i hluk uvnitř domu. U firmy Černík s.r.o. Uherský Brod zakoupíte stínící techniku Climax - předokenní rolety, venkovní žaluzie i vnitřní hliníkové či vertikální žaluzie, látkové rolety či markýzy. Klientelu máme převážně v regionu Uherské Hradiště, Přerov, Zlín. Sortiment. Venkovní rolety s mechanickým či motorovým ovládáním - na výběr hliníkové, nebo plastové lamely. Mezi lamelami jsou dírky, při zastínění tedy stále proudí do místnosti čerstvý vzduch Venkovní žaluzie umožňují regulovat sluneční paprsky, spoří tak peníze za klimatizaci i topení. Vybírat můžete z široké barevné škály lamel. Vnitřní žaluzie jsou nejpoužívanějším způsobem interiérového stínění. Vybrat si můžete hliníkové žaluzie do všech typů oken, v mnoha barvách - s ručním i motorickým ovládáním. V sortimentu jsou i bambusové žaluzie v 6 barevných odstínech. Vnitřní látkové rolety jsou vhodným doplňkem každého interiéru, díky velkému výběru barev a látek. Vhodné jsou i pro atypická kruhová i jinak tvarovaná okna. Vybrat si můžete ruční ovládání i motorické. Vertikální žaluzie tvořené lamelami, vhodné pro zastínění větších oken i do šikmin a oken s dvojí výškou. Markýzy pro zastínění terasy, balkonu či předzahrádky - v provedení kazetové či výsuvné. Dodáváme i boční markýzy, touto venkovní clonou se uchráníte před slunečními paprsky a zachováte si soukromí např. na zahradě.


Garážová a průmyslová vrata, rolety a žaluzie LOMAX přímo na míru, regionální prodejce

Garážová a průmyslová vrata, rolety a žaluzie LOMAX přímo na míru, regionální prodejce

Hledáte to nejjednodušší řešení Vašich garážových vrat, která navíc vydrží dlouhá léta? Jaroslav Hamerník je firma z Dlouhé Třebové a regionální prodejce zabývající se instalacemi garážových a průmyslových vrat, rolet, žaluzií i dveří značky LOMAX. Našim zákazníkům zajišťujeme praktická garážová vrata, která nainstalujeme bez jakéhokoli zásahu do okolního zdiva. Maximálního soukromí, slušné tepelné úspory i snížení hluku dosáhnete díky našim předokenním roletám a žaluziím s jednoduchým ovládáním. Dovolte nám vyladit Vám bydlení, tým našich odborníků Vám zaručí rychlou výrobu, spolehlivou montáž, a to vše na míru Vašim potřebám.


Venkovní stínění - předokenní žaluzie, rolety a látkové markýzy

Venkovní stínění - předokenní žaluzie, rolety a látkové markýzy

Trápí Vás vysoké teploty v interiéru? Použijte venkovní stínění, které zabraňuje pronikání slunečních paprsků do místností a pomáhá tak snížit teplotu až o 10°C. Kontaktujte společnost BASTL, která Vám zajistí nejenom dodávku a montáž, ale také poradí. V čem tkví výhody venkovního stínění? - vyšší účinnost proti nahřívání interiéru než vnitřní stínění - sníží teplotu interiéru až o 10°C - jednoduchá montáž - možnost ručního, elektrického i solárního pohonu - vhodné i pro panelové domy - lze využít také jako síť proti hmyzu Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!