Poptávám dodávku markýzy

Poptávám dodávku markýzy

Poptávám dodávku markýzy, kazetová, mechanická, balkonová markýza, odstíny šedé:
14 ks (délka 3m-výsuv 1, 5m), 6 ks (délka 5, 5m-výsuv 1, 5m), včetně montáže.
Poptávka byla vložena dne:
08.07.2019 09:52

Platnost poptávky:
08.08.2019 08:00

Kontaktní osoba:
Radek Vykydal

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Venkovní hliníkové žaluzie s plynulou regulací světla ochrání před sluncem

Venkovní hliníkové žaluzie s plynulou regulací světla ochrání před sluncem

Uvažujete, že si necháte nainstalovat venkovní žaluzie, ale stále se nemůžete rozhodnout? Pak se obraťte na společnost 1A TRADE, s.r.o. z Ivančic, která poskytuje dodávku a montáž a taktéž Vám poradí s výběrem. Venkovní hliníkové žaluzie mají plynulou regulaci světla, díky níž si můžete nastavit, kolik světla chcete v místnosti. Žaluzie chrání před nežádoucími slunečními paprsky a mají jednoduché ovládání. Výhody těchto žaluzií jsou: - plynulá regulace světla - ochrana před slunečním světelem - možnost úplného zatmění - jednoduché ovládaní pomocí lanka nebo motorového ovládání - široká škála barevných variací Vybírat si můžete z několika druhů venkovních hliníkových žaluzií od klasického typu lamel ve tvaru C po tvar Z, u kterých je lepší domykatelnost. Pro více informací se obraťte na společnost 1A TRADE, s.r.o., kde Vám vyškolený a odborný personál rád pomůže s výběrem.


Prodej a montáž stínící techniky Třebíč, žaluzie, rolety, markýzy Vysočina.

Prodej a montáž stínící techniky Třebíč, žaluzie, rolety, markýzy Vysočina.

Hledáte firmu, která zajišťuje prodej, montáž, záruční a pozáruční servis stínící techniky? Pak se obraťte na společnost Okna&Company, s.r.o. Petr Hůlka. Nabízíme vnitřní i vnější stínící techniku. V naší nabídce naleznete klasickou stínící techniku, jako jsou horizontální či vertikální žaluzie, markýzy či látkové rolety, ale také nejnovější stínící prvek, jako jsou japonské stěny nebo plissé. Neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Třebíči na Komenského náměstí. Působíme po celé Vysočině.


Automatické okenní pohony pro stínící techniku  – chytrá domácnost

Automatické okenní pohony pro stínící techniku – chytrá domácnost

Jsme společnost TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna zabývající se dodávkou automatických okenních pohonů pro stínící techniku a jiné moderní technologie pro vaši chytrou domácnost. Naše automatické okenní pohony pro rolety, žaluzie i markýzy jsou: - spolehlivé a odolné - zapojitelné s jedním či více tlačítky - ovládané dálkově či manuálně klikou - dostupné za velmi příznivé ceny - s mechanickými a elektronickými konci spínače Pohony splňují nejpřísnější normy EU, a pro případ výpadku je možné konkrétní pohon vybavit ručním odblokováním. Samozřejmostí je pro nás zpracování nabídky, spolehlivý přístup a kompletní dodávka zakázky včetně doplňků až do domu.


Venkovní stínění - předokenní žaluzie, rolety a látkové markýzy

Venkovní stínění - předokenní žaluzie, rolety a látkové markýzy

Trápí Vás vysoké teploty v interiéru? Použijte venkovní stínění, které zabraňuje pronikání slunečních paprsků do místností a pomáhá tak snížit teplotu až o 10°C. Kontaktujte společnost BASTL, která Vám zajistí nejenom dodávku a montáž, ale také poradí. V čem tkví výhody venkovního stínění? - vyšší účinnost proti nahřívání interiéru než vnitřní stínění - sníží teplotu interiéru až o 10°C - jednoduchá montáž - možnost ručního, elektrického i solárního pohonu - vhodné i pro panelové domy - lze využít také jako síť proti hmyzu Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Prodej, montáž sekční garážová vrata Rožnov, Frenštát pod Radhoštěm

Prodej, montáž sekční garážová vrata Rožnov, Frenštát pod Radhoštěm

Prodej a montáž sekčních garážových vrat realizuje firma BLABLA VRATA s.r.o. Dodáváme vrata a vratové dílce v oblasti střední Moravy. V naší nabídce naleznete: - garážová vrata Kružík - sekční, rolovací, posuvná, křídlová, výklopná, kazetová, lamelová, drážková, hladká, V-profil, Hormann - vjezdové brány - posuvné samonosné, křídlové, otočné - automatizované závory - průmyslová vrata - vratové pohony značky Marantec, Beninca, Came, Hörmann Dále pak dodáváme i protisluneční systémy: - žaluzie, markýzy, předokenní rolety. Vrata a brány dodáváme na míru zákazníkovi až do šířky 3000mm a výšky 2250mm. Nabízíme také vrata skladem ihned k dodání včetně pohonu v rozměrech: - 2400x2050mm - 3500x3500mm - 2375x2375mm


Praktický moderní doplněk pro Váš dům – markýzy výsuvné, výklopné, fasádní i volně stojící

Praktický moderní doplněk pro Váš dům – markýzy výsuvné, výklopné, fasádní i volně stojící

Pokud máte terasu, zahrádku, balkón nebo obchůdek, jistě si nedovede horké slunečné léto představit bez markýzy, která Vám vytvoří příjemný stín a chládek. Markýzy nejsou jen praktické, ale tvoří i moderní architektonický doplněk pro Váš dům. Využijí je i majitelé obchodů a restaurací pro zastínění výloh a zahrádek. Díky širokému výběru barev a látek se markýza promění v designový prvek domu, který zpříjemní atmosféru v interiéru při slunečním svitu. Specialisté ze společnosti 1A TRADE, s.r.o. se Vám postarají o montáž markýzy dle Vašich potřeb v Brně a Brně-venkově. Markýzy dělíme na čtyři typy: - Markýzy výsuvné – jednoduché ovládání - Markýzy výklopné – používají se především na zastínění výkladních skříní, vchodů a oken na historických budovách nebo pro stínění oken a balkónů - Markýzy fasádní – máme velký výběr typů - Markýzy samostatně stojící – elegantní řešení pro zahrady a zahrádky