Poptáváme hutní materiál

Poptáváme hutní materiál

Poptáváme hutní materiál, tabule plechu (malý - střední - velký formát) s označením: DP600 – 2ks, DP780 – 2ks, HDT580X – 2ks, HCT780X – 2ks.
Poptávka byla vložena dne:
04.07.2019 14:55

Platnost poptávky:
04.08.2019 14:50

Kontaktní osoba:
Václav Kopáček

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Plzeň-jih

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod, prodej hutního materiálu, nerezového materiálu

Velkoobchod, prodej hutního materiálu, nerezového materiálu

Hledáte v Brně velkoobchod s hutním, nebo nerezovým materiálem? Potom neváhejte a obraťte se na firmu Železářství Skořepka, s.r.o.. Naše firma Železářství Skořepka, s.r.o., má sídlo v Brně, a zabývá se zajišťováním velkoobchodního i maloobchodního prodeje hutního a spojovacího materiálu, barevných kovů, nerezového materiálu. Můžete si u nás vybrat ze širokého sortimentu nářadí a nástrojů, které využijí při práci řemeslníci, i kutilové. Jsme zástupci společnosti Ferona a.s., v oblasti hutního materiálu. Navštivte některou z našich prodejen, věříme, že budete spokojeni. Parkovat můžete přímo u prodejen a to bezplatně.


Hutní nerezový materiál, velkoobchod | Brno

Hutní nerezový materiál, velkoobchod | Brno

Každou ocel válcujeme za studena i za tepla a vyrábíme z nich svitky, dekorativní plechy, přístřihy, kotouče a podesty. Jako doplněk ploché oceli dodáváme trubky svařované elektřinou do kruhu či do čtverce, bezešvé i se silnou stěnou. Tyče připravujeme kruhové, čtvercové, šestihranné, ve tvaru L a ploché vyráběné tažením, stříháním a válcováním. Vlastníme tři technologie, které zaručují kvalitní, rychlou, bezpečnou a úspornou výrobu našich produktů. Ve firmě máme linku dělící pro řezání svitků na míru zákazníkovi, převíjecí pro polep a dělení kovu a brousící/kartáčovací stroj určený pro suché broušení, čištění a následný polep ochrannou fólií.


Prodej nerezové oceli, velkoobchod - trubky, plechy, kulatiny

Prodej nerezové oceli, velkoobchod - trubky, plechy, kulatiny

Hledáte společnost s ocelovými výrobky, která se stará o spokojenost svých zákazníků, rychlost i kvalitu nabízených služeb? Pak jste na správném místě! Nabízíme sortiment: - plechů, svitků, - trubek, - jeklů, - tyčí. Mimo to prodáváme také příslušenství k nerezovým trubkám. Neváhejte a navštivte náš velkoobchod nebo internetové stránky a vyberte si svůj nerezový materiál u nás. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Trapézové plechy jako opláštění kontejnerů, stavebních buněk, modulárních staveb

Trapézové plechy jako opláštění kontejnerů, stavebních buněk, modulárních staveb

Trapézové plechy můžete využít k velkoplošnému krytí jako základní konstrukční prvek. Neváhejte a kvalitní plechy objednávejte u společnosti Trapézy Soukup s.r.o. Zlín, která se zabývá jejich výrobou. Často mají využití jako kvalitní opláštění kontejnerů či buněk a modulárních staveb, v poslední době zájem o toto řešení stále roste. Na přáni si můžete zvolit výsledný vzhled trapézového plechu, protože Vám zajistíme výběr vhodného povrchu s širokou škálou barev. Jednou z hlavních výhod trapéz je jejich nízká hmotnost a přitom vysoká odolnost i únosnost. Tyto plechy vyrábíme z ocelového plechu žárově pokoveného vrstvou zinku nebo aluzinku. Vsaďte na profesionály v oboru a nakupujte trapézy u ověřené firmy Trapézy Soukup s.r.o.


Trapézové plechy na střechu, fasádu, jako střešní krytina - výroba, prodej

Trapézové plechy na střechu, fasádu, jako střešní krytina - výroba, prodej

Trapézové plechy mají mnohostranné využití, a to především jako opláštění budov či střešní krytina na nejrůznějších stavbách. Kvalitu a dlouholetou funkčnost trapézových plechů doplňují jejich jedinečné vlastnosti. Výhody trapézových plechů: - nízká hmotnost - jednotný vzhled střechy a pláště - možnost výroby na míru - snadná a rychlá montáž - široká škála povrchů a barev. Neváhejte a obraťte se na firmu Trapézy Soukup s.r.o. Zlín, která Vám díky zkušenostem a dlouholeté praxi navrhne to nejvhodnější řešení.


Doprava a rozvoz hutního materiálu do 5t autem s hydraulickou rukou

Doprava a rozvoz hutního materiálu do 5t autem s hydraulickou rukou

Potřebujete odvést hutní materiál po Brně a okolí? Pak jsme ta pravá společnost pro Vás, neváhejte a kontaktujte firmu Železářství Skořepka, s.r.o. v Brně. Nabízíme dopravu a rozvoz u nás zakoupeného hutního materiálu dle dohody s klientem. Materiál do hmotnosti 5t Vám odvezeme na Vámi určené místo a složíme Vám jej hydraulickým ramenem. Prodáváme velké množství nejen hutních materiálů, ale také nářadí a nástroje různých značek a druhů. Sortiment hutního materiálu s přepočtovými koeficienty najdete na našich webových stránkách. Železářství Skořepka - zboží pro kutily i profesionály. Nakládku objemnějšího zboží provádíme v prostorách venkovní haly. Neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na Vaši návštěvu!