Plastový dětský nábytek, Německo

Plastový dětský nábytek, Německo

V současné době plánuji svou vlastní společnost v oblasti venkovního dětského nábytku z vysoce kvalitního plastu.
Chtěls bych vytvořit celou produktovou řadu s následujícími produkty:
-hrací domky
-skluzavky
-pískoviště
-sedací sestavy
V případě zájmu se budu těšit na odpověď.

S přátelským pozdravem
Stefanie Bartosch

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren,

ich plane derzeit meine eigene Firma im Bereich Outdoor Kindermöbel aus hochwertigem Kunststoff und bin deshalb auf Ihre Internetseite gestoßen.
Gerne würde ich eine ganze Produktlinie entwickeln mit folgenden Produkten:
-Spielehäuser
-Rutsche
-Sandkasten
-Sitzgruppen
Falls Sie für mich der richtige Ansprechpartner wären, würde ich mich über eine Antwort sehr freuen.

Mit freundlichen Grüßen

Stefanie Bartosch
Poptávka byla vložena dne:
26.06.2019 11:32

Platnost poptávky:
26.09.2019 10:47

Kontaktní osoba:
cadolio

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zasněžovací systémy Vrchlabí -  plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Zasněžovací systémy Vrchlabí - plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Vlastníte sjezdovku a potřebujete mít jistotu sněhu po celou zimní sezónu? Hledáte spolehlivého dodavatele zasněžovacích systémů pro svůj lyžařský areál? Pak oslovte naší firmu ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Naše firma nabízí montáž a servis v oblasti zasněžovacích systémů. Komplexní služby zahrnují návrh, projektování, realizaci i zaškolení obsluhy. Navíc se postaráme o vyřízení agendy na úřadech. Co se týká montážních prací, jsme schopni zrealizovat zasněžovací systémy včetně vodního hospodářství. Veškeré práce obstarají naši montážní pracovníci s vlastními prostředky.


Volejbalové míče eshop -  Gala, Molten, za výhodné ceny

Volejbalové míče eshop - Gala, Molten, za výhodné ceny

V našem eshopu https://www.sportovni-pomucky.cz, nejdete ucelený sortiment volejbalových míčů GALA a MOLTEN. Na výběr jsou míče pro profesionální hru, které splňují všechny požadavky pro soutěže řízené svazem. Dále míče pro běžný trénink a školy, které jsou většinou rozlišeny váhově a věkovou kategorií. Dle potřeby můžete vybírat i další vybavení pro volejbal, jako je oblečení a jiné doplňky. Pokud si nevíte rady se správným výběrem, rádi pomůžeme na našem on-line chatu, který je součástí eshopu. Těšíme se na váš nákup!


Vodní prvky na dětská hřiště – vyrábíme vodní hry, mlhoviště a mlžítka

Vodní prvky na dětská hřiště – vyrábíme vodní hry, mlhoviště a mlžítka

Originální prvky na veškerá dětská hřiště či na zahrady představují vodní hry a mlžítka, která vyrábía prodává společnost Dřevoslav ze Slavonic. Zatímco mlhoviště rozptylují vodu v jemných kapičkách a vytváří tak příjemné osvěžení nejen pro děti, ale i pro dospělé, vodní hry děti nejen osvěží, ale i zabaví. Samotná mlhoviště jsou tvořeny 2-3 samostojnými kropícími hlavicemi v různých tvarech, jako jsou květiny či motýli. Konstrukce vodních her jsou pak tvořeny z masivu. Zdroj vody je u těchto herních prvků v obou případech přímý nebo vzdálený.


Městský mobiliář - výroba čekáren a autobusových zastávek

Městský mobiliář - výroba čekáren a autobusových zastávek

Jsme ryze česká firma, které není lhostejný každodenní život našich spoluobčanů. Zpříjemňujeme jim estetický zážitek i u takových banálních činností, jako je čekání na autobus. Designujeme a následně realizujeme stavbu autobusových čekáren. Vyrábíme celkem sedm rozměrových modifikací s ocelovými sloupy a kvalitní povrchovou úpravou žárovým zinkováním. Dokonce i střechy zastávek vyrábíme v několika barevných provedeních. Pokrývacím materiálem je šindel s palubkovým obkladem z podhledu. Naše čekárny jsou odolné proti nepříznivému počasí – dešti, větru, atd. A v bezpečí jsou také cestující, obvodové stěny vyplňujeme buď polykarbonátovými výplněmi, dřevěnými spárovkovými panely, nebo nově vyrábíme obvodové stěny i ze skla. Součástí zastávkového setu je i cedule s názvem vaší obce, města nebo zastávky. Usnadňujeme každodenní život i obyvatelům konkrétního města či vesnice. Vyrábíme totiž jednotný městský mobiliář, který obec zvelebuje. Dodáváme proto: - lavičky (oboustranné i jednostranné) - stoly - koše - přístřeší pro odpadové nádoby - stojany a zábrany Staráme se ale taky o informovanost občanů konkrétní obce, proto vyrábíme informační plochy a vitríny. Turisti zase určitě ocení naše směrníky a ukazatele. Naše výrobky se vám můžou zdát jako maličkosti, ale usnadňují a zkrášlují váš každodenní život.


Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Potřebujete po zimě dát do pořádku starou houpačku, které chybí stříška? Nebo Vám zatéká do altánu děravou plachtou na střeše? Pak má společnost KARPJAK pro Vás řešení. Ušije pro Vás novou náhradní nepromokavou stříšku na houpačku i na altánek dle Vámi dodaných rozměrů. Plachty jsou odolné proti vodě z fólie nebo plátěné. Chrání před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Nepromokavé plachty ochrání altán před největším náporem deště a Vy si můžete při jemném letním deštíčku i nadále užívat posezení na zahradě. Při relaxaci na houpačce jistě oceníte, že Vám do očí nebude svítit sluníčko a budete navíc chráněni před UV zářením. Neváhejte kontaktovat nás a my se postaráme o to, aby jste si mohli nerušeně užívat léto a pohodu.


Herní prvky – smrkové, modřínové, akátové, kovové, vrbové stavby

Herní prvky – smrkové, modřínové, akátové, kovové, vrbové stavby

Potřebujete spolehlivého dodavatele herních prvků vhodných pro dětská hřiště, zahrady MŠ či veřejné prostory? Skvělou volbou je společnost Dřevoslav, s.r.o. ze Slavonic. Vyrábíme herní prvky z masivního smrkového, modřínového i akáciového dřeva, dále kovové prvky a vrbové stavby. Dodáváme houpačky, pískoviště, prolézačky, hrazdy, prvky pro podporu smyslů i motoriky a mnoho dalších. Rádi přinášíme dětem radost. Klademe důraz na bezpečnost, nezávadnost a dlouhou životnost našich herních prvků. Pro více informací nás kontaktujte.