Plastový dětský nábytek, Německo

Plastový dětský nábytek, Německo

V současné době plánuji svou vlastní společnost v oblasti venkovního dětského nábytku z vysoce kvalitního plastu.
Chtěls bych vytvořit celou produktovou řadu s následujícími produkty:
-hrací domky
-skluzavky
-pískoviště
-sedací sestavy
V případě zájmu se budu těšit na odpověď.

S přátelským pozdravem
Stefanie Bartosch

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren,

ich plane derzeit meine eigene Firma im Bereich Outdoor Kindermöbel aus hochwertigem Kunststoff und bin deshalb auf Ihre Internetseite gestoßen.
Gerne würde ich eine ganze Produktlinie entwickeln mit folgenden Produkten:
-Spielehäuser
-Rutsche
-Sandkasten
-Sitzgruppen
Falls Sie für mich der richtige Ansprechpartner wären, würde ich mich über eine Antwort sehr freuen.

Mit freundlichen Grüßen

Stefanie Bartosch
Poptávka byla vložena dne:
26.06.2019 11:32

Platnost poptávky:
26.09.2019 10:47

Kontaktní osoba:
cadolio

Kontaktní email:

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hranolkoviště jako prostor určený pro děti ke hře s dřevěnými hranoly.

Hranolkoviště jako prostor určený pro děti ke hře s dřevěnými hranoly.

Už jste slyšeli o novince určené a vhodné, jak na zahradu, na dětská hřiště, nebo do dětských heren? Ano, hranolkoviště je vhodné také do interiéru. Jedná se o herní prvek, který připomíná pískoviště, ale místo písku si zde děti vyhrají s různě velkými hranoly ze dřeva anebo jinými materiály. Hranolkoviště, dětská hřiště, domečky, skluzavky, prolézačky, či houpačky a příslušenství k tomu Vám zajistí společnost Dřevoslav s.r.o. se sídlem ve Slavonicích. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Dodávka a prodej mantinelů RAITA a dalšího vybavení pro zimní a multifunkční stadióny

Dodávka a prodej mantinelů RAITA a dalšího vybavení pro zimní a multifunkční stadióny

Hledáte společnost, která by pro Váš zimní stadion zajistila mantinely ledního hokeje? Hledáte dodavatele vybavení pro zimní a multifunkční stadióny? Pak oslovte společnost Silesia WM s.r.o., která sídlí v Ostravě a je distributorem finské firmy RAITA Sport Co.Ltd. Zabýváme se prodejem a dodávkou mantinelů ledního hokeje. Dále poskytujeme i vybavení pro zimní a multifunkční stadióny. Společnost RAITA Sport Co.Ltd. se řadí mezi přední výrobce mantinelů ledního hokeje a dalšího příslušenství pro stadióny v Evropě. Firma sídlí ve Finsku. Dále Vám poskytneme ruční mantinelové frézy, které umožní pohodlnou úpravu ledu v oblasti těsně kolem mantinelů. Výborně se hodí pro úpravu ledu hlavně v obloukových částech mantinelů.Fréza má jednoduché a pohodlné ovládání. Neváhejte se na nás obrátit v případě jakéhokoliv dotazu. Zavolejte nám nebo navštivte naše webové stránky.


Výstavba venkovních hřišť a sportovních areálů, vybavení sportovišť

Výstavba venkovních hřišť a sportovních areálů, vybavení sportovišť

Hledáte odbornou firmu, která by vám zrealizovala sportovní areál? StavoSport, s.r.o. je specialista na sportovní povrchy a vybavení sportovních areálů. Provádí i stavby venkovních hřišť a sportovišť na klíč. Projektování, výstavba, rekonstrukce: - sportoviště a hřiště pro sportovní kluby, obce, školy i soukromé subjekty - atletické ovály - fotbalová hřiště - sportovní stavby - tenisové kurty (umělý povrch i antuka) - víceúčelové hřiště - sportovní haly - vnitřní i venkovní sportovní povrchy pro všechny druhy sportů - umělé sportovní povrchy - umělé trávníky pro víceúčelová hřiště, tenis, pozemní hokej, golf a ragby - fotbalové trávníky pro trénink i mistrovské zápasy (díky svým vynikajícím vlastnostem se chovají naprosto přirozeně a vyrovnají se tak přírodním trávníkům) - polyuretanové povrchy - tartan pro atletiku nebo tenis - akrylátové povrchy - umělé povrchy do sportovních hal a tělocvičen - výstavba venkovních hřišť a sportovních areálů (včetně vybavení - branky, koše, sítě, sloupky, empire atd.). Pomůžeme vám nalézt ideální řešení pro vaše sportoviště.


Zahradní stoly, židle, lavičky, přístřešky ze dřeva, prodej, e-shop

Zahradní stoly, židle, lavičky, přístřešky ze dřeva, prodej, e-shop

Máte zahradu a chtěli byste na ní kvalitní a zajímavý nábytek? Tak Vám doporučujeme si koupit dřevěný nábytek od společnosti LIFASTAV, spol. s r.o., která sídlí v Kladně. Jsme prodejci venkovních stolů, židlí, laviček, houpaček, křesel, závěsných košů, setů, veškerého příslušenství, přístřešků či altánů ze smrkového dřeva. Výrobky jsou hloubkově tlakově impregnovány, prvotřídní kvality, s dlouhou životností. Jsme výhradní dodavatel těchto produktů. Kompletní sortiment si na našem e-shopu mohou zakoupit koncový zákazníci či velkoobchody.


Herní prvky – smrkové, modřínové, akátové, kovové, vrbové stavby

Herní prvky – smrkové, modřínové, akátové, kovové, vrbové stavby

Potřebujete spolehlivého dodavatele herních prvků vhodných pro dětská hřiště, zahrady MŠ či veřejné prostory? Skvělou volbou je společnost Dřevoslav, s.r.o. ze Slavonic. Vyrábíme herní prvky z masivního smrkového, modřínového i akáciového dřeva, dále kovové prvky a vrbové stavby. Dodáváme houpačky, pískoviště, prolézačky, hrazdy, prvky pro podporu smyslů i motoriky a mnoho dalších. Rádi přinášíme dětem radost. Klademe důraz na bezpečnost, nezávadnost a dlouhou životnost našich herních prvků. Pro více informací nás kontaktujte.


Moderní prosklené autobusové zastávky, čekárny - výroba

Moderní prosklené autobusové zastávky, čekárny - výroba

Specializuje se nejen na výrobu autobusových čekáren, ale také se zaměřujeme na přístřešky, městský mobiliář, autobusové zastávky a jiné. Výrobky jsou především oblíbené pro velkou variabilitu rozměrů a moderního vzhledu. Také mají příznivou cenu a dlouhou životnost. Výroba: - autobusové čekárny (i prosklené), zastávky - jednotný městský mobiliář - přístřešky - litinové lavičky - informační směrníky, ukazatele - stojany na kola - řetězové zábrany - nástěnné označení ulic - odpadkové koše - přístřeší pro odpadové nádoby. Provádíme i pozáruční servis včetně dodávky náhradních dílů.