Výměna autoskla, Rakousko

Výměna autoskla, Rakousko

Můžete mě informovat o ceně na výměnu skla u automobilu Mercedes Benz GLK 220 CDI 4matic rok výroby 2010.
FIN: WDC2049841F522656

S pozdravem
Engel

Původní znění:
Anfrage
Können Sie mir einen Preis nennen für Scheiben tausch bei MB GLK 220 CDI 4matic Bj. 2010.
FIN: WDC2049841F522656
mfg. Engel
Poptávka byla vložena dne:
19.06.2019 10:22

Platnost poptávky:
19.09.2019 08:36

Kontaktní osoba:
engel

Kontaktní email:

Telefon:
004 367 665 39015

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výměna autoskel na počkání díky expresní montáži přímo v centru Prahy

Výměna autoskel na počkání díky expresní montáži přímo v centru Prahy

Stačí, když necháte svůj vůz ráno v naší dílně, mezitím můžete jít do práce nebo si vyřídit pochůzky po Praze a v odpoledních hodinách si vyzvednout auto s vyměněných autosklem. Ušetříte tak nejen čas, ale také náklady na zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy Vašeho autoskla. Přestože se jedná o expresní montáž autoskla, vaše bezpečnost je vždy na prvním místě. Dbáme správných technologických postupů a minimální doby pro zaschnutí používaných lepidel. Výměnu autoskla urychluje i fakt, že na centrále naší společnosti je velkosklad autoskel, proto není nutné čekat na objednání správného typu, většinu autoskel máme skladem.


Značení autoskel Cebia unikátní ochrana vozidla před odcizením

Značení autoskel Cebia unikátní ochrana vozidla před odcizením

Naše firma AMT AUTO-SKLA s.r.o. Liberec vám pomůže zamezit krádeži vašeho vozu pomocí systému značení autoskel Cebia. Je dobré si zabezpečit své vozidlo před odcizením a my jsme vám plně k dispozici. Náš systém je spolehlivý a funguje. Zabezpečení, která napomáhá 30x snižovat pravděpodobnost odcizení vozidla v ČR. Unikátní ochrana vozidla před odcizením - systém značení autoskel Cebia zvyšuje ochranu vozidel před odcizením zvyšuje pravděpodobnost dohledání, identifikace a navrácení odcizených vozidel Zvýšená ochrana vozidla před odcizením spočívá v označení minimálně šesti skel vozidla kódem a dále v registraci údajů o vozidle do mezinárodního informačního systému OCIS.


Autoskla levně – využijte výhodné ceny i u nepojištěných skel

Autoskla levně – využijte výhodné ceny i u nepojištěných skel

Má Váš automobil poškozené nebo úplně rozbité autosklo a Vy se děsíte velkých finančních výdajů za jeho výměnu? Využijte nabídky společnosti TRIO AUTOSKLO s pobočkou na Praze 9 a v Brandýse nad Labem, která nabízí výhodné ceny na výměny nepojištěných autoskel. Ušetřit můžete až několik tisíc. I při výhodných cenách garantujeme špičkovou kvalitu dodávaných autoskel, dodržování technologických postupů při jejich výměně a proškolené a zkušené kolegy, kteří se postarají o rychlou výměnu samotného skla. Až o několik tisíc levnější autoskla poptávejte výhradně u společnosti TRIO AUTOSKLO.


Výměna a oprava autoskel u nákladních vozidel i autobusů na počkání od zkušené firmy

Výměna a oprava autoskel u nákladních vozidel i autobusů na počkání od zkušené firmy

Potřebujete výměnu nebo opravu poškozených čelních, bočních nebo zadních autoskel na všechny typy nákladních vozidel a autobusů? irma Autoskla VACEK s.r.o. provádí autoskla v Brně nejdéle, proto mají tu nejlepší praxi v oboru - svěřte nám vaše autosklo i vy! Výměnu autoskla u nákladních vozidel nebo autobusů provedeme i na počkání do 2 hodin. Opravy čelních skel nákladních vozů a autoskel čelních, bočních i zadních u autobusů provádíme scelováním prasklin do 10 cm, technologií GLASS REPAIR. Měníme skla pro nákladní automobily značek SCANIA, IVECO, TATRA, VOLVO, LIAZ, MAN, AVIA a další. Neváhejte nás kontaktovat a přijeďte na výměnu autoskla k nám!


Výměna autoskla, opravy autoskel, ochranné značení, tónování, autosklářství

Výměna autoskla, opravy autoskel, ochranné značení, tónování, autosklářství

Objevila se prasklina na předním skle Vašeho vozidla, a nevíte co s tím? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost Autoskla Vacek, s.r.o. je rodinná firma, která poskytuje služby v autosklářství již více než 10 let. Pokud máte problém s autosklem, pak jsme tu pro Vás. Pro naše zákazníky poskytujeme výměnu autoskel bezplatně při splnění pojistných podmínek, provádíme výměnu autoskla EXPRESS (do 2 hodin), umíme opravit praskliny bez nutnosti výměny autoskla metodou Glass Repair, provádíme také ochranné značení autoskel, značení bezpečnostním kódem, pískování. Tónujeme všechny typů a rozměry autoskel, děláme také demontáže fólií a další. Máme zajímavé ceny a práci provádíme kvalitně. Více informací najdete na webových stránkách.


Poškozené čelní sklo vyřešte před dovolenou a vyhněte se pokutě!

Poškozené čelní sklo vyřešte před dovolenou a vyhněte se pokutě!

Poškozené čelní sklo může znamenat vysokou pokutu - zejména pokud se chystáte do zahraničí! Doporučujeme proto prasklinu na čelním skle opravit ještě před odjezdem na dovolenou. Společnost Autosklo servis CZ, jejíž pobočky najdete po celé Praze opravuje praskliny čelních skel na počkání a v případě, že máte pojištěné čelní sklo, tak zcela zdarma. Stačí přijet na nejbližší pobočku, kde za Vás vyřídí veškeré náležitosti s Vaší pojišťovnou (včetně úhrady) a prasklinu opraví. Pokud nemáte čelní sklo pojištěné, nezoufejte. Ani Vás nebude oprava praskliny stát žádnou závratnou částku a navíc dostanete jako dárek koncentrát do ostřikovačů se speciální složkou, díky níž budete moct Vaše přední sklo kdykoliv snadno umýt od hmyzu. V případě poškozeného čelního skla tedy neváhejte a nechte si opravit prasklinu ještě před dovolenou u Autosklo servis CZ, Praha!