Výměna autoskla, Rakousko

Výměna autoskla, Rakousko

Můžete mě informovat o ceně na výměnu skla u automobilu Mercedes Benz GLK 220 CDI 4matic rok výroby 2010.
FIN: WDC2049841F522656

S pozdravem
Engel

Původní znění:
Anfrage
Können Sie mir einen Preis nennen für Scheiben tausch bei MB GLK 220 CDI 4matic Bj. 2010.
FIN: WDC2049841F522656
mfg. Engel
Poptávka byla vložena dne:
19.06.2019 10:22

Platnost poptávky:
19.09.2019 08:36

Kontaktní osoba:
engel

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výměna autoskla na pojišťovnu – bezplatně a bez starostí

Výměna autoskla na pojišťovnu – bezplatně a bez starostí

Způsobil Vám jiný účastník silničního provozu poškození skla Vašeho vozidla? Máte na sklo pojistku? Nechcete ztrácet čas a nervy vyřizováním dokladů s pojišťovnou? Navštivte společnost TRIO AUTOSKLO s pobočkou v Brandýse nad Labem – Stará Boleslav, kde se postarají o vyřízení dokladů a o výměnu autoskla bez jakýchkoliv poplatků. Tyto služby navíc poskytuje společnost TRIO AUTOSKLO během jednoho dne s možností přistavení Vašeho vozidla s vyměněným sklem na pojišťovnu na Vámi zvolenou adresu. Pokud máte k nabídce jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte AUTOSKLO TRIO Brandýs nad Labem-Stará Boleslav!


Výměna předního skla Náchod - Prodej, opravy a montáže autoskel

Výměna předního skla Náchod - Prodej, opravy a montáže autoskel

R-SPEED s.r.o. Náchod Poškodili jste si přední sklo na vašem autě? Odlétl někomu na dálnici kamínek a vy máte na předním autoskle pavouka? Snadná pomoc je tu. Naše firma R-SPEED s.r.o. Náchod vám provede opravu pomocí nejnovějších technologie na trhu. Vše proběhne bez nutnosti výměny čelního skla, a to vše do 1 hodiny. Že máte auto nepojízdné? Nevadí, my přijedeme přímo na vámi určené místo a opravu provedeme na počkání. Mobilní servis autoskel spolu s týmem zkušených mechaniků vám může nabídnout servis té nejvyšší kvality.


Rychlá, profesionální výměna i oprava autoskel u osobních a nákladních vozidel

Rychlá, profesionální výměna i oprava autoskel u osobních a nákladních vozidel

Stali jste se účastníkem dopravní nehody nebo vám kamínek způsobil prasklinu na čelním skle a potřebujete jej vyměnit? S tím Vám pomůže havířovská firma MS Steel s.r.o., která je specialistou na veškeré služby kolem Vašeho vozu, včetně oprav a výměny autoskel. Vše budete mít bez starosti. Vozidlo si vyzvedneme, autosklo opravíme či vyměníme a automobil Vám dovezeme nazpět. Po dohodě lze montáž provést i přímo u Vás. Postaráme se Vám o: - opravu, výměnu autoskel u evropských, amerických a japonských vozů - opravy prasklin na čelním skle - prodej autoskel té nejvyšší kvality - tónování, pískování a kódování autoskel - profesionální autoservis a pneuservis - ruční mytí a čištění vozů. Autosklo Vám vyměníme bezplatně a to z připojištění čelního skla, ze zákonného a havarijního pojištění. Při pojistných událostech zajistíme nahlášení a fotodokumentaci pojistné události, likvidaci, registraci, znalecké posudky i právní zastoupení. Kontaktujte naší společnost a my se o vše postaráme!


Výměna autoskel s použitím kvalitních lepidel - Crash test

Výměna autoskel s použitím kvalitních lepidel - Crash test

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč je důležité vyměnit autosklo Vašeho automobilu v odborném servisu? Jedno krátké video mnohdy dá odpověď jasnější než tisíce slov… Nejinak je tomu v případě crash testu, který můžete zhlédnout na webových stránkách specialisty na výměnu autoskel, společnosti Autosklo servis CZ, jejíž pobočky najdete na 7 místech v Praze. Toto video dokazuje důležitost použití kvalitních lepidel při výměně autoskel a vzniklo v testovacím centru výrobce lepidel značky Teroson, jehož lepidla Autosklo servis CZ při výměnách autoskel používá. Pokud tedy potřebujete vyměnit autosklo a chcete znát všechny okolnosti jeho výměny a vlastní bezpečnosti, podívejte se na tento crash test a následně se obraťte na odborný autosklo servis. V Praze to může být například některá z poboček společnosti Autosklo servis CZ!


Kvalitní a rychlá výměna autoskel, čelních skel - oprava, servis, montáž

Kvalitní a rychlá výměna autoskel, čelních skel - oprava, servis, montáž

Máte prasklinu nebo nějakou jinou vadu na autoskle a potřebujete, aby oprava byla provedena rychle a odborně? V tom případě jste na správném místě! Kontaktujte naši firmu MS Steel s.r.o. a my si vozidlo vyzvedneme, autosklo opravíme či vyměníme a vozidlo Vám přivezeme nazpět. K tomu všemu krásně umyté a voňavé. Autosklo Vám vyměníme bezplatně ze zákonného pojištění, z připojištění čelního skla a z havarijního pojištění. Vy se nemusíte o nic starat, při pojistných událostech zajistíme likvidaci, registraci, nahlášení a fotodokumentaci pojistné události, právní zastoupení i znalecké posudky. Dále zajišťujeme tyto služby: - výměna, oprava, servis autoskel na evropských, japonských a amerických vozech - prodej autoskel a příslušenství - opravy prasklin na čelním skle - kódování, pískování a tónování autoskel - servis vozidel - pneuservis - ruční mytí a čištění automobilů. V době opravy autoskla Vám zapůjčíme náhradní vůz a to zdarma!


Autosklo na autobusy a nákladní vozy - rychlá a kvalitní výměna, opravy

Autosklo na autobusy a nákladní vozy - rychlá a kvalitní výměna, opravy

Potřebujete vyměnit či opravit sklo na autobusu či nákladním vozidle? Potom neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma Autoskla VACEK s.r.o. působí v Brně na ulici Vinohrady a provádí výměnu autoskel pro osobní a nákladní vozidla i autobusy. Zaměřujeme se na výměnu čelních autoskel patentovanou technologií GLASS REPAIR, pomocí je možné opravovat praskliny a drobné poškození čelních skel. Výměnu autoskel na autobusy a nákladní vozidla provádíme expresně a pro firemní zákazníky nabízíme pick up servis. Namontujeme Vám střešní okna renomovaných značek INALFA a WEBASTO. Více informací najdete na našich webových stránkách.