Modernizace plynové kotelny pobočky Praha VoZP ČR

Modernizace plynové kotelny pobočky Praha VoZP ČR

Předmětem veřejné zakázky (dále jen „VZ“) je zajištění dodavatele pro dodávku modernizace kotelny, která bude probíhat na základě zpracovaného projektu dle platných předpisů a ČSN za předpokladu montáže odbornými pracovníky.
Veřejná zakázka vložena:
19.06.2019 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
09.07.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zadavatel ulice:
Drahobejlova 1404/4

Zadavatel PSČ:
190 03

Zadavatel obec:
PRAHA 9

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50720000-8
Opravy a údržba ústředního topení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalatérské a topenářské práce, rozvody vody, topení, montáž, okres Jablonec nad Nisou

Instalatérské a topenářské práce, rozvody vody, topení, montáž, okres Jablonec nad Nisou

Zkušeného instalatéra naleznete u firmy Jiří Typlt - instalatérské práce ze Smržovky, okres Jablonec nad Nisou. Provádíme kompletní instalatérské a topenářské práce s důrazem na rychlost a kvalitu odvedené práce. Poskytujeme veškeré činnosti, které jakkoli souvisí s vodou, vytápěním, čištěním odpadů i případnou rekonstrukcí. Hravě si poradíme s běžnými instalatérskými úkony v bytech i s náročnějšími instalacemi rozvodů vody v rodinných domech. Jsme odborníci v oblasti vytápění, kdy provádíme zejména rozvody ústředního topení a solární teplovodní systémy. V rámci našich služeb zajišťujeme montáže WC, baterií, pračkových ventilů a další práce.


Plynaři, topenáři - opravy, revize kotlů, profesionální servis pro plyn a topení

Plynaři, topenáři - opravy, revize kotlů, profesionální servis pro plyn a topení

Sháníte spolehlivou firmu na kontrolu plynového kotle? Plynaři a topenáři ze společnosti K-TOP s.r.o. jsou Vám k dispozici. Poskytujeme komplexní a profesionální plynařské a topenářské práce, opravy, servis, revize kotlů a vše, co potřebujete v oblasti voda, topení a plyn. Zaměřujeme se na topenářství, vodoinstalatérství, kanalizace a plynoinstalatérství. Topenářské práce: - provádíme montáž a demontáž topných systémů, všem druhů kotlů. Dodáváme solární systémy, podlahové vytápění, tepelná čerpadla. Poskytneme služby pro majitele rodinných domů, bytů, komerčních objektů a výrobních objektů. Topenářské práce zajišťujeme kompletně na klíč. Plynařské práce: - demontujeme, montujeme a servisujeme plynové zařízení, zařízení pro rozvod plynu, domovní plynovody, kotle a spotřebiče na zemní plyn. Provádíme údržbu, záruční a pozáruční servis kotelny, plynových kotlů, karmy. Při roční kontrole plynového kotle spotřebič řádně zkontrolujeme a uděláme revizi. Společnost K-TOP s.r.o. je spolehlivý dodavatel řemesel v oblasti voda, topení a plyn. Působíme v okresech Třebíč, Velké Meziříčí a Jihlava.


Kyslíko-palivový hořák uspoří plyn i čas, a tím vaše finance

Kyslíko-palivový hořák uspoří plyn i čas, a tím vaše finance

Potřebujete si pořídit kyslíko-palivový hořák a nevíte, kde? V takovém případě pro vás máme tip, jakou firmu byste měli oslovit. Jedná se o společnost, která na našem trhu působí již od roku 1990 - firma Pires. Její specializací je poskytování služeb pro různá průmyslová odvětví, kterým dodává hořákové a topné systémy. Kyslíko-palivové hořáky jsou jedny z nich. Kyslíko-palivové hořáky mají spoustu výhod, proto byste nad nimi měli uvažovat i vy. Mezi jejich hlavní přednosti se řadí: - díky výhřevnosti dochází k úspoře plynu - díky výhřevnosti úspora času - dodržení bezpečnostních kritérií dle současných norem - automatická či poloautomatická obsluha řízení To vše je k dispozici průmyslovým podnikům, pokud si vyberete právě kyslíko-palivový hořák od firmy Pires. V této oblasti spolupracujeme úzce se společností LINDE, která je pro nás také zárukou kvality. Nejen tato společnost nám poskytuje bohaté reference, dále to jsou: - Třinecké železárny - Energetika Třinec - Refrasil - Železárny a drátovny Bohumín - Vesuvius Jednotlivé zakázky jsme schopni dodávat i v kooperaci, často spolupracuje s Kohut Třinec nebo s firmou Brainstrast. Ať už máte zájem o kyslíko-palivové hořáky či jiné služby, rozhodně nás neváhejte kontaktovat.


Průmyslové armatury, kulové kohouty, klapky, pojistné ventily

Průmyslové armatury, kulové kohouty, klapky, pojistné ventily

Spolehlivý distributor firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. je velkým dodavatelem průmyslových armatur do České republiky. Provádí kompletní zakázky. Průmyslové armatury jako jsou: -Kulové kohouty plastové, mosazné, ocelové, nerezové, se závitem nebo přírubové, z kované oceli, třícestné a čtyřcestné, PN 4 … PN 250, DN 8 … DN 300 -Uzavírací a regulační klapky pro plyn, vodu i jiná média, pro farmacii, excentrické, ruční nebo se servopohonem, PN 6–100, DN15–1200 -pohony pneumatické, jednočinné a dvojčinné, nerezové, elektrické, regulační nebo ON-OFF -Nožová šoupátka a hradítka ruční, s pneumatickým pohonem, s elektrickým pohonem -Solenoidové ventily 2/2 cestné, 3/2 cestné, 5/2 cestné, coaxiální, v provedení podle ATEX -Regulační ventily ruční, pneumatické, elektrické, samočinné regulátory, regulátory tlaku -Pojistné ventily závitové, přírubové -Zpětné ventily a klapky mosazné, ocelové, nerezové, PTFE, PVC, PP -Membránové ventily ruční, pneumatické, elektrické, PVC, PP, PVDF, nerezové, litinové s výstelkou, regulační -Ventily řízené tlakem jiného média hadicové ventily, sedlové ventily -Průtokoměry plovákové, rotační -Snímače veličin regulátory polohy, čidla průtoku, snímače hladiny, snímače tlaku, snímače teploty, mechanické, digitální -Příslušenství pohonů a armatur příruby, tvarovky, fitinky, 3/2 cestné ventily Namur, 5/2 cestné ventily Namur, úpravné jednotky, šroubení, hadice, konzoly, spojky, pozicionery, převodovky.


Oprava plynových spotřebičů - odstranění závad snadno a rychle

Oprava plynových spotřebičů - odstranění závad snadno a rychle

Máte pocit, že s vaším plynovým spotřebičem není něco v pořádku, nebo dokonce přestal úplně fungovat? Pak se neváhejte obrátit na zkušené profesionály ze Servisu plynospotřebičů Hromádka, kteří působí ve Znojmě a okolí. Zabýváme se opravou plynových spotřebičů, mezi které patří výměny vadných částí, čištění, promazávání pohyblivých dílů, seřízení průtoků plynu, atd. Zajišťujeme také revize plynových spotřebičů např. zjišťování úniků plynu. Opravy provádí vždy jen vyškolení technici, kteří mají odborné vzdělání a dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. V případě nutnosti nás neváhejte kontaktovat! S námi máte zaručený servis a profesionální přístup, který si zasloužíte.


Servis, revize, opravy plynových kotlů

Servis, revize, opravy plynových kotlů

Používáte k topení plynový kotel? Pak byste neměli podceňovat jeho pravidelné prohlídky a revize. Pouze pravidelný servis plynových kotlů totiž zajistí jejich správné fungování a účinnost. Pokud nevíte, na koho se v této oblasti obrátit, je pro vás společnost MaRel corp správnou volbou. Proč je pro plynový kotel důležitá revize? Včasná revize totiž zjistí případné poruchy a poškození, při kterých se může rapidně zvýšit spotřeba plynu a v neposlední řadě pak vám také může ušetřit hodně peněz a starostí. Pokud tedy chcete mít jistotu, že vám váš plynový kotel ještě dlouho vydrží a bude fungovat tak, jak má, obraťte se na naši společnost. Jsme zástupcem firmy Thermona. Dodáváme kvalitní plynové kotle značky Therm, staráme se ale i o jejich montáže, opravy a servis, a to jak v záruční době, tak po ní. Problém pro nás ale není ani servis plynových kotlů od jiných výrobců. Plynové kotle nejen diagnostikujeme, ale zjištěné závady také rychle opravíme. K tomu nám slouží plně vybavený sklad s náhradními díly. Nezáleží na tom, jestli váš kotel potřebuje preventivní prohlídku nebo má velkou poruchu - vyřešíme rychle a za výhodných podmínek.