Nákladní doprava, Polsko

Nákladní doprava, Polsko

Dámy a pánové,
hledám nákladní dopravu pro mou dopravní společnost.
Mluvím polsky a německy.
Přejeme Vám příjemný den

Původní znění:
Inquiry
Dámy a pánové,
Hledám nákladní doe pravu pro mou dopravní společnost.
Mluvím polsky a německy.
Přejeme Vám příjemný den


Ladies and gentlemen,
As a constantly growing family company, we are looking for new partners.
Choose us, choose a partner that will be available in all planning and transport situations.
Try us! We are waiting for your inquiry.
Transport is constantly supervised by our trained employees.
Best regards
Małgorzata Urban
Poptávka byla vložena dne:
19.06.2019 10:23

Platnost poptávky:
19.09.2019 08:35

Kontaktní osoba:
Transport

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Polska

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Díky dlouhodobým zkušenostem a kvalitě poskytovaných služeb si společnost MTM Transport, a.s. získala pevné místo na trhu v oblasti přepravy jakýchkoli zásilek. Získaná reputace firmy MTM Transport, a.s. je založena na pevných zásadách - profesionalitě, rychlosti, flexibilitě a spokojenosti zákazníka. Společnost MTM Transport, a.s. Vám nabízí celokamionovou přepravu zboží s každodenními výjezdy, a to za neustálého kontaktu všech vozidel přes GPS lokalizaci a mobilní telefon, což umožňuje možnost pružné reakce na dotazy ze strany zákazníků. Obraťte se na profesionály ve společnosti MTM Transport, a.s., kteří jsou ochotni přizpůsobit se Vašim požadavkům a potřebám. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


Skladování a logistika - manipulace se zbožím a správa skladů

Skladování a logistika - manipulace se zbožím a správa skladů

Logistické služby šité na míru zákazníkovi nabízíme v naší firmě TQM - holding s.r.o.. Zaměřujeme se na poskytování kompletních logistických služeb, z nichž na prvním místě klademe důraz na skladování včetně dalších doprovodných služeb, jako je manipulace se zbožím, správa skladů a celní deklarace. Náš profesionální logistický tým Vám nabízí kvalitu a flexibilitu, tak aby naše služby vyhovovali Vaším požadavkům. Poskytujeme volnou kapacitu naších skladů pro skladování, včetně všech doprovázených služeb. Nabízíme kapacitu až 50 000 paletových míst v regálech a 19 000 m2 skladové plochy: - možnost skladování v bloku s nosností podlah 10 000 kg/m2 a 5 000 kg/m2 - dostatečný počet manipulačních vrat - temperované rampy - 4 samostatné klimatizované skladové haly - vytápění i chlazení dle požadavku zákazníka - stabilní hasicí zařízení – sprinklery - elektronický protipožární systém - WiFi síť - mixace zboží, kompletace palet - elektronický zabezpečovací systém, včetně kamerového systému - nepřetržité střežení strážní službou - třísměnný provoz - záložní paralelní plynové topení a klimatizační jednotky - manipulační technika s elektrickým pohonem a indukčním vedením mezi regály - bezkontaktní zařízení na měření průběhu teploty skladu. Náš prvotní zájem je spokojený zákazník, a proto Vám v rámci logistiky poskytujeme tyto doprovodné služby: - skladování a manipulace - kompletace a fixace zboží - systém FIFO, FEFO - elektronické zpracování dokumentace (reporting) - propojení se SW obchodního partnera - celní řízení včetně Intrastatu - doprava ke konečnému zákazníkovi (včetně režimu Just In Time) - vícesměnný provoz. Obraťte se na naší společnost, kde Vám rádi poradíme a poskytneme kvalitní služby. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Mezinárodní autodoprava, přeprava nebezpečných nákladů Itálie, Švýcarsko

Mezinárodní autodoprava, přeprava nebezpečných nákladů Itálie, Švýcarsko

JONAS SPEED s.r.o. je firma z České republiky a členským státem Evropské unie, která se specializuje nejen na dopravu do Švýcarska a Itálie, ale také zajistíme přepravy po celé České republice. Jsme schopni pokrýt přepravu i do ostatních evropských nebo mimoevropských států. V oblasti přepravy zajišťujeme mezinárodní autodopravu zásilek včetně přepravy nebezpečných nákladů ADR. Také provádíme expresní nákladní autodopravu a přepravu kusových a celovozových zásilek, při kterých využíváme sběrných linek.   Co vám zajistíme: - doprava zboží do Švýcarska, Itálie a zpět - expresní nákladní autodoprava a přeprava kusových a celovozových zásilek - sběrné linky - nadměrné náklady - zahraniční doprava v rámci Evropské Unie i mimo ni - celní služby - přeprava nebezpečných nákladů ADR - uskladnění a překládání zásilek.   Díky naší znalosti regionu a vytvořeným kontaktům doručíme zásilky s maximální efektivností a to za příznivé ceny a v požadovaném termínu.


Kamionová, námořní a letecká přeprava, spolehlivé logistické služby, nákladní doprava

Kamionová, námořní a letecká přeprava, spolehlivé logistické služby, nákladní doprava

Přepravu jedné palety či několikatunové zásilky zajišťuje společnost BOHEMIA CARGO s.r.o. z Děčína XII – Vilsnice. Specializujeme se na nákladní, kamionovou, leteckou i námořní přepravu zásilek různých velikostí. Pro každý způsob dopravy máme vyškolený tým pracovníků, jež dopraví danou zásilku kamkoli v rámci Evropy i celého světa. Poskytujeme kompletní logistické služby od celovozové přepravy až po tu dokládkovou. Využít můžete také našich sběrných služeb, kdy jsme pro Vás připravili hned několik partnerských dep, jež ušetří nejen čas, ale především náklady za přepravu daného zboží. Součástí dopravy je vždy pojištění a zajištění nutných celních formalit.


Logistická společnost, zahraniční přeprava potravinářského zboží chladícími vozy

Logistická společnost, zahraniční přeprava potravinářského zboží chladícími vozy

Potřebujete rychlou a spolehlivou přepravu zboží? Naše firma Meyer Logistik s.r.o. se specializuje na přepravu potravin a spotřebního zboží nejen v ČR, ale i v celé Evropě. Základem naší činnosti je vysoce moderní vozový park, který se skládá z více než 1200 nákladních automobilů různých kategorií, dokonalá logistika a výborně vyškolený personál. To vše nám umožňuje distribuovat ryby, maso, zeleninu, mléčné výrobky i mražené zboží v nejlepší kvalitě a tyto potraviny tak zůstávají vždy čerstvé. Jako specialisté na silniční dopravu vám nabízíme logistické řešení přímo na míru. Veškeré vaše požadavky s vámi rádi probereme na naší pobočce, která se nachází v obci Jirny východně od Prahy.


Komplexní dopravní služby, autodoprava tuzemská i zahraniční, moderní vozový park

Komplexní dopravní služby, autodoprava tuzemská i zahraniční, moderní vozový park

Spolehlivou přepravu zásilek zajišťuje společnost KOUBA Trans, s.r.o. z obce Zdice u Berouna. Zaměřujeme se na tuzemskou i zahraniční přepravu v rámci celé Evropy s možností technologické přepravy Just in Time. Poskytujeme rozličné dopravní služby od chladírenské a frigo přepravy až po dopravu expresních zásilek. Všechna naše auta mají zabudovaná zařízení GPS, proto máte neustále přehled o tom, kde se zboží právě nachází. Disponujeme moderním vozovým parkem s vlastním autoservisem určeným i pro veřejnost, kvalitním technickým zázemím i skladem náhradních dílů. Zaměstnáváme zkušené a zodpovědné pracovníky, jež jsou pravidelně školení a vždy dodržují všechny zásady bezpečnosti práce.