Nákladní doprava, Polsko

Nákladní doprava, Polsko

Dámy a pánové,
hledám nákladní dopravu pro mou dopravní společnost.
Mluvím polsky a německy.
Přejeme Vám příjemný den

Původní znění:
Inquiry
Dámy a pánové,
Hledám nákladní doe pravu pro mou dopravní společnost.
Mluvím polsky a německy.
Přejeme Vám příjemný den


Ladies and gentlemen,
As a constantly growing family company, we are looking for new partners.
Choose us, choose a partner that will be available in all planning and transport situations.
Try us! We are waiting for your inquiry.
Transport is constantly supervised by our trained employees.
Best regards
Małgorzata Urban
Poptávka byla vložena dne:
19.06.2019 10:23

Platnost poptávky:
19.09.2019 08:35

Kontaktní osoba:
Transport

Kontaktní email:

Telefon:
486 023 05701

Země:
Polska

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – zajistíme Vám auto od pick-upu po návěs

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – zajistíme Vám auto od pick-upu po návěs

Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad? Nebo hledáte spolehlivého přepravce po Evropě či na Balkán? V tomto případě se obraťte na společnost VAPEE s.r.o. z Olomouce, která může zákazníkovi poskytnout prostřednictvím vlastních vozů či vozidel autodopravců, které s námi spolupracují. VAPEE s.r.o. v rámci vnitrostátní a mezinárodní autodopravy zajišťuje: - přepravu komodit od pick-upu po nadrozměrné zásilky - dohled nad zbožím po celou dobu jeho přepravy prostřednictvím GPS - dohledatelnost možné přepravy zboží v několika spedičních databázích - přepravy v rámci celé Evropy, ale i na Balkán nebo do bývalých států SNS - drobný rozvoz po olomouckém regionu - pro překládky a distribuce používáme vlastní sklad


Mezinárodní kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Mezinárodní kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Naše firma BERAN JIŘÍ s.r.o. Trutnov má vybudovanou pevnou pozici v oblasti vnitrostátní i zahraniční kamionové dopravy. Díky narůstajícímu zájmu o přepravní služby po celé Evropě, můžeme svým zákazníkům nabídnout i další služby mezinárodní dopravy a zasilatelství. Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie Firma BERAN JIŘÍ s.r.o. Trutnov se především zaměřuje na zahraniční kamionovou dopravu do Španělska a Portugalska. BERAN JIŘÍ s.r.o. vychází vstříc požadavkům všem zákazníkům, nabízí dlouholetou praxi, zkušenosti a solidní vystupování řidičů. Neváhejte využít naši zahraniční kamionovou dopravu.


Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Dopravní společnost JONAS SPEED s.r.o. z Uničova je specialistou v oblasti mezinárodní kamionové autodopravy do Švýcarska a také na přepravu zásilek do nebo ze Švýcarska. Díky naším znalostem a kontaktům v tomto regionu Vám můžeme zaručit maximální efektivitu kamionové autodopravy do nebo ze Švýcarska. U dopravní společnosti JONAS SPEED s.r.o. máte jistotu: -Rychlého doručení zásilek -Bezkonkurenčních cen mezinárodní kamionové autodopravy -Expresní nákladní autodopravu a přepravu zásilek do Švýcarska -Možnosti využit některé ze sběrných linek v ČR i ve Švýcarsku -Zbavení se obav z prodlení doručení zásilky, naše vozidla totiž vyjíždí do Švýcarska několikrát za týden V případě jakýchkoliv dotazů souvisejících s mezinárodní kamionovou autodopravou do Švýcarska Vám poskytneme zdarma odborné poradenství a navíc pro Vás vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.


Logistické služby Opava - volná kapacita skladů pro skladování

Logistické služby Opava - volná kapacita skladů pro skladování

Naše společnost TQM - holding s.r.o. se zaměřuje na poskytování komplexních logistických služeb, na skladování včetně dalších doprovodných služeb jako je manipulace se zbožím, správa skladů a celní deklarace. Logistické služby šité na míru zákazníkovi nabízíme v našem moderním logistickém centru. Klademe důraz na kvalitu a flexibilitu, kterou Vám poskytne náš profesionální logistický tým. Soustřeďte se na předmět Vašeho podnikání a logistický servis svěřte nám. Poskytujeme volnou kapacitu naších skladů pro skladování, včetně všech doprovázených služeb. Nabízíme kapacitu až 50 000 paletových míst v regálech a 19 000 m2 skladové plochy: - možnost skladování v bloku s nosností podlah 10 000 kg/m2 a 5 000 kg/m2 - dostatečný počet manipulačních vrat - temperované rampy - 4 samostatné klimatizované skladové haly s regulovaným teplotním režimem - vytápění i chlazení dle požadavku zákazníka - stabilní hasicí zařízení – sprinklery - elektronický protipožární systém - zařízení pro odvod tepla a kouře v rámci požárního řešení - WiFi síť – instalace pro práci s čárovými kódy a přenosnými rádiodata-terminály - mixace zboží, kompletace palet - elektronický zabezpečovací systém, včetně kamerového systému - nepřetržité střežení strážní službou - třísměnný provoz - záložní paralelní plynové topení a klimatizační jednotky - manipulační technika s elektrickým pohonem a indukčním vedením mezi regály - bezkontaktní zařízení na měření průběhu teploty skladu. Mezi dominantu naších služeb se řadí zajišťování logistických služeb pro potravinářský průmysl a farmacií v rámci našeho farmaceutického programu, kde nabízíme: - servis na vysoké úrovni - moderní forma komunikace - řízený režim teploty - vysoké hygienické standardy. Náš prvotní zájem je spokojený zákazník, a proto Vám v rámci logistiky poskytujeme tyto doprovodné služby: - skladování a manipulace - kompletace a fixace zboží - systém FIFO, FEFO - elektronické zpracování dokumentace (reporting) - propojení se SW obchodního partnera - celní řízení včetně Intrastatu - doprava ke konečnému zákazníkovi (včetně režimu Just In Time) - vícesměnný provoz. Obraťte se na naší společnost, kde Vám rádi poradíme a poskytneme kvalitní služby. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Autodoprava, spedice, logistika Mladé Buky - Dopravní služby JHT CZ

Autodoprava, spedice, logistika Mladé Buky - Dopravní služby JHT CZ

JHT CZ Holding s.r.o. Mladé Buky Autodoprava, spedice, logistika Mladé Buky - Dopravní služby JHT CZ - silniční motorová doprava nákladní - přeprava nebezpečných nákladů, pro které je nutné mít vybavení ADR - přepravy Just-in-time - flexibilita během přepravy - zasilatelství - skladování zboží a manipulace se zbožím a s nákladem - zámořské a letecké balení zásilek - technické služby - maloobchod s motorovými vozidly a jejich příslušenstvím - opravy silničních vozidel


Přeprava pro export a import po celém světě

Přeprava pro export a import po celém světě

Hledáte spolehlivou přepravní společnost pro Vaše zásilky? Ať už se jedná o export nebo import, o přepravu zásilek po Evropě nebo po celém světě, můžete se spolehnout na společnost NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED. Nabízíme různé druhy přepravy podle charakteru a objemu Vašich zásilek od letecké, silniční po námořní. Samozřejmostí jsou kompletní logistické, skladovací i celní služby, které můžete využít. Přepravujte své zásilky po celém světě se spolehlivým přepravce, kontaktujte mezinárodní společnost NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED.