Přeprava europalet, Německo

Přeprava europalet, Německo

Chtěli bychom přepravit dohromady dvě europalety o hmotnosti 1 000 kg - přeprava z Olomouce do Knetzgau / 97478 Knetzgau / Německo. Zboží je připraveno a je očekáváno v polovině příštího týdne v Knetzgau.

Původní znění:
Anfrage
guten Tag, wir möchten gerne zwei Europaletten Gewicht zusammen 1.000Kg - von Olomouc nach Knetzgau/97478 Knetzgau/Deutschlang transportieren lassen. Ware ist fertig und wird Mitte kommender Woche in Knetzgau erwartet.
Poptávka byla vložena dne:
19.06.2019 10:22

Platnost poptávky:
19.09.2019 08:35

Kontaktní osoba:
böhler gmbh

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Díky dlouhodobým zkušenostem a kvalitě poskytovaných služeb si společnost MTM Transport, a.s. získala pevné místo na trhu v oblasti přepravy jakýchkoli zásilek. Získaná reputace firmy MTM Transport, a.s. je založena na pevných zásadách - profesionalitě, rychlosti, flexibilitě a spokojenosti zákazníka. Společnost MTM Transport, a.s. Vám nabízí celokamionovou přepravu zboží s každodenními výjezdy, a to za neustálého kontaktu všech vozidel přes GPS lokalizaci a mobilní telefon, což umožňuje možnost pružné reakce na dotazy ze strany zákazníků. Obraťte se na profesionály ve společnosti MTM Transport, a.s., kteří jsou ochotni přizpůsobit se Vašim požadavkům a potřebám. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


Mezinárodní autodoprava, přeprava nebezpečných nákladů Itálie, Švýcarsko

Mezinárodní autodoprava, přeprava nebezpečných nákladů Itálie, Švýcarsko

JONAS SPEED s.r.o. je firma z České republiky a členským státem Evropské unie, která se specializuje nejen na dopravu do Švýcarska a Itálie, ale také zajistíme přepravy po celé České republice. Jsme schopni pokrýt přepravu i do ostatních evropských nebo mimoevropských států. V oblasti přepravy zajišťujeme mezinárodní autodopravu zásilek včetně přepravy nebezpečných nákladů ADR. Také provádíme expresní nákladní autodopravu a přepravu kusových a celovozových zásilek, při kterých využíváme sběrných linek.   Co vám zajistíme: - doprava zboží do Švýcarska, Itálie a zpět - expresní nákladní autodoprava a přeprava kusových a celovozových zásilek - sběrné linky - nadměrné náklady - zahraniční doprava v rámci Evropské Unie i mimo ni - celní služby - přeprava nebezpečných nákladů ADR - uskladnění a překládání zásilek.   Díky naší znalosti regionu a vytvořeným kontaktům doručíme zásilky s maximální efektivností a to za příznivé ceny a v požadovaném termínu.


Vnitrostátní a mezinárodní přeprava dřeva, logistika pro široký dřevařský průmysl

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava dřeva, logistika pro široký dřevařský průmysl

Přepravu dřeva moderními vozidly zajistí společnost HENGSTBERGER s.r.o. z obce Hamr na Třeboňsku. Specializujeme se na vnitrostátní a mezinárodní přepravu dřeva pro největší subjekty nacházející se na poli českého i zahraničního dřevařského průmyslu. Našim klientům garantujeme rychlé dodání, dodržení smluveného odbytu včetně plateb. Díky našim bohatým zkušenostem si hravě poradíme v jakékoli oblasti logistiky dřevařského odvětví. Přepravu dřeva zajišťujeme pomocí nejnovějších nákladních vozidel, která jsou pravidelně servisovaná a přizpůsobená pro přepravu dřevěné hmoty. Pro hladší průběh přepravy navíc disponujeme vlastní opravárenskou dílnou i mobilním servisem.


Kamionová, námořní a letecká přeprava, spolehlivé logistické služby, nákladní doprava

Kamionová, námořní a letecká přeprava, spolehlivé logistické služby, nákladní doprava

Přepravu jedné palety či několikatunové zásilky zajišťuje společnost BOHEMIA CARGO s.r.o. z Děčína XII – Vilsnice. Specializujeme se na nákladní, kamionovou, leteckou i námořní přepravu zásilek různých velikostí. Pro každý způsob dopravy máme vyškolený tým pracovníků, jež dopraví danou zásilku kamkoli v rámci Evropy i celého světa. Poskytujeme kompletní logistické služby od celovozové přepravy až po tu dokládkovou. Využít můžete také našich sběrných služeb, kdy jsme pro Vás připravili hned několik partnerských dep, jež ušetří nejen čas, ale především náklady za přepravu daného zboží. Součástí dopravy je vždy pojištění a zajištění nutných celních formalit.


Vnitrostátní nákladní doprava a mezinárodní přeprava, do Polska a na Slovensko, opravy vozů

Vnitrostátní nákladní doprava a mezinárodní přeprava, do Polska a na Slovensko, opravy vozů

Spolehlivou přepravu materiálu i jiných předmětů Vám poskytne postupně se rozvíjející společnost AUTODOPRAVA A AUTOOPRAVNA L&M Milan Langpaul z Havlíčkova Brodu. Zaměřujeme se na vnitrostátní a mezinárodní dopravu do Polska a Slovenska. Pro naše zákazníky zajišťujeme nákladní dopravu zboží až do hmotnosti 24 tun. Disponujeme moderním vozovým parkem, který neustále obměňujeme a servisujeme. Provádíme precizní opravy vozidel světových značek MB, TATRA, IVECO, Renault a Nissan. V rámci našich bohatých zkušeností Vám můžeme nabídnout široký sortiment kvalitních autodílů pro nákladní i osobní vozy.


Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

Dopravou zboží do/ze skandinávských zemí se zabýváme již od roku 2004 a na základě získaných zkušeností Vám tak poskytujeme profesionální služby s důrazem na rychlost, flexibilitu a kvalitu s cílem dosažení Vaší maximální spokojenosti. Pomocí několika desítek návěsů realizujeme nákladní vnitrostátní i mezistátní dopravu zásilek, a to nejen do Švédska, Norska, Finska a Dánska, ale také na Ukrajinu, do Ruska, Bulharska, Rumunska a Řecka. Nabízené služby přizpůsobujeme Vašim potřebám a požadavkům, kdy samozřejmostí je např. GPS sledování zásilek, pojištění či celní služby. Jsme Vašimi odborníky na dopravu nejen do zemí severní Evropy!