Náhradní díly na zahr. traktory Karsit, Polsko

Náhradní díly na zahr. traktory Karsit, Polsko

Sháním plynový spoj do zahradního traktoru Karsit model
TCX22/102j

S pozdravem
Grzegorz Drozdowski

Původní znění:
Popyt
Nie mogę dostać u nas linki gazu do traktorka kosiarki Karsit model
TCX22/102j

Czy jest możliwość zakupu u was

pozdrawiam
Grzegorz Drozdowski
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2019 14:02

Platnost poptávky:
13.09.2019 12:53

Kontaktní osoba:
Grzegorz Drozdowski


Země:
Polsko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Etiketovací stroje a plnící stroje - výroba a výměna dílů při změně výrobního procesu

Etiketovací stroje a plnící stroje - výroba a výměna dílů při změně výrobního procesu

Vlastníte nápojářskou nebo pivovarskou firmu a potřebujete změnit díly u plních nebo etiketovacích strojů? Pak se obraťte na mikulovskou firmu JV Servis Mikulov pana Vladimíra Jarůška, která Vám náhradní díly nejen vyrobí, ale také nainstaluje. Firma JV Serivs Mikulov pana Vladimíra Jarůška se již mnoho let zabývá výrobou etiketovacích strojů a dílů k nim. Předělávání změně výrobního procesu jako je: - změna velikosti lahví k plnění - změna etiketovaného výrobku - změna obalu Vám pomůže vyrobit a předělat náhradní díly do potřebného stroje. Firma poskytuje kompletní služby pro nápojářský a pivovarský průmysl, a má bohaté zkušenosti nejen s výrobou, ale také servisem plnících a etiketovacích strojů. Pro více informací ohledně výroby a předělání neváhejte kontaktovat kvalifikovaný personál společnosti JV Servis Mikulov Vladimír Jarůšek, který Vám rád poradí.


Servis a opravy lesní a zahradní techniky-křovinořezy, motorové pily

Servis a opravy lesní a zahradní techniky-křovinořezy, motorové pily

Porouchala se Vám lesní či zahradní technika? Potřebujete provést jejich servis? Pak neváhejte a obraťte se na Agroservis Holý! Klademe velký důraz na kvalitní servis a služby svým zákazníkům! Prodáváme, opravujeme a provádíme servis řetězových benzínových i elektrických pil značek HUSQVARNA, McCULLOCH, GARDENA, MAKITA, vyžínačů týž značek, dále pak křovinořezy HUSQVARNA, McCULLOCH a HONDA a mnoho dalšího. Více informací a kompletní nabídku opravované techniky najdete na webových stránkách.


Prodej a servis lesní a zahradní techniky Stihl, Viking

Prodej a servis lesní a zahradní techniky Stihl, Viking

Potřebujete v oblasti Ivančic sehnat někoho kdo prodává, opravuje a poskytuje servis na zahradní a lesní techniku značek Viking a Stihl? Pak se neváhejte zastavit za panem Milošem Hlaváčem, který se o vše postará! Zabýváme se prodejem, servisem, revizemi a drobnými opravami zahradní a lesní techniky od značek Stihl, Viking a B&S. V nabídce najdete sekačky na trávu, zahradní traktory, motorové pily, křovinořezy, ochranné pracovní pomůcky ad. U motorových pil Vám nabrousíme stávající řetězy a pokud bude potřeba není problém vyrobit nový. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Sekačky na vysokou trávu - užiteční pomocníci při sekání vysoké trávy

Sekačky na vysokou trávu - užiteční pomocníci při sekání vysoké trávy

Skvělými pomocníky při sečení vyššího travního porostu jsou bubnové sekačky na vysokou trávu, které naleznete v naší prodejně zahradní techniky Zahrada Vysočiny. Sekačky na vysokou trávu Vám usnadní práci při sečení vysoké trávy především u středně velkých či velkých ploch určených k sečení. Mnohé ze sekaček na vysokou trávu jsou navíc opatřeny pojezdem, který Vám usnadní sečení vysoké trávy ve svahovitém terénu. V naší prodejně naleznete především sekačky na vysokou trávu značky Vari, předního výrobce zahradní techniky.


Náhradní díly pro strojírenský průmysl - kvalitní systémy hydrauliky a pneumatik

Náhradní díly pro strojírenský průmysl - kvalitní systémy hydrauliky a pneumatik

Firma Ekosys, s.r.o. s dvacetiletými zkušenostmi v oboru prověřily naši kvalitu i důvěryhodnost. Kromě výroby zařízení přímo na míru poskytujeme také technické poradenství. Postaráme se o návrhy, technické řešení, samotnou instalaci, ale také poprodejní servis. Vše pro vaše maximální pohodlí. Zároveň nabízíme náhradní díly za zajímavé ceny: - hydromotory - čerpadla, hydrogenerátory, pumpy - akumulátory - kompresory - rozvaděče - filtry - armatury - ventily - potrubí - hadice - spojky - šroubení - příruby - kompenzátory - manometry - tlakové spínače. Navštivte nás a poznejte výhodu naši spolupráce!


Výroba adaptérů pro stroje v zemědělství

Výroba adaptérů pro stroje v zemědělství

Potřebujete nový drapák na volné seno nebo slámu? Nebo hledáte výrobce vykusovačů na tuhou siláž a senáž? Producentem různých typů adaptérů pro zemědělství vyráběné z odolných a kvalitních materiálů je společnost STT servis s.r.o. která sídlí v Dlouhé Loučce na Olomoucku. Naše společnost vyrábí adaptéry pro zemědělskou techniku za pomocí nejmodernějších CNC strojů. STT servis je schopen pro všechny své zákazníky vyrobit: - Drapák 163 - Lopata 1750, 1750 s přidržovačem, 165, 170100, 172, 340 - Rozkládací vidle 310 - Vidle na volnou slámu 300 - Vykusovač 1160, 1580, 1580se3PCH, 2000