Poptávám pneumatiky na motocykl zn. Simson SR 50

Poptávám pneumatiky na motocykl zn. Simson SR 50

Poptávám pneumatiky na motocykl zn. Simson SR 50: 3, 00 x 12, nebo 3, 5, x12.
Poptávka byla vložena dne:
11.06.2019 07:33

Platnost poptávky:
10.07.2019 14:59

Kontaktní osoba:
Zdeněk Votava

Kontaktní email:

Telefon:
+420 725 588 614

Okres:
Teplice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Použité pneumatiky a disky pro nákladní vozy - prodej

Použité pneumatiky a disky pro nákladní vozy - prodej

Jste vlastníkem nákladního vozu či vlastní rovnou celý vozový park nákladních vozidel a potřebujete sehnat rychle a levně náhradní použitá kola či disky pro nákladní vůz? V tomto případě se obraťte na soukromou zemědělskou firmu Ing. Josef Kamaryt se sídlem v Telči. Zde najdete speciální použité pneumatiky či disky za příznivé ceny, které hledáte. Soukromá zemědělská firma Ing. Josef Kamaryt z Telče prodává: - Použité pneumatiky pro nákladní vozy od prověřených výrobců - Použité disky pro nákladní vozy - Pneumatiky s dobrou přilnavostí pro bezpečnou a ekonomickou jízdu - Pneumatiky a disky za příznivé ceny


Pneumatiky, alu kola, disky - prodej, oprava i výměna pro všechny typy automobilů

Pneumatiky, alu kola, disky - prodej, oprava i výměna pro všechny typy automobilů

Potřebujete servis vašich pneumatik či disků? Pak jsme pro vás tím správným řešením, naše komplexní služby vás přesvědčí o našich kvalitách. Pneuservis: - prodej, velkoobchod a maloobchod pneumatik - prodej hliníkových alu kol a ocelových disků - opravy pneumatik a duší - opravy a renovace poškozených alu disků - výměna a přezutí pneumatik. Každý zákazník od nás obdrží malý dárek a navíc vám umyjeme automobil zdarma.


Prodej pneumatik pro vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku

Prodej pneumatik pro vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku

Speciální pneumatiky, jako jsou vzduchové pneumatiky, superelastická kola či plnopryžové obruče, které jsou určené pro vysokozdvižné vozíky a další manipulační techniku, zakoupíte u společnosti Ing. Josef Kamaryt se sídlem v Telči. Právě u nás zakoupíte pneumatiky, které Vám zajistí hladkou a plynulou jízdu. Superelastická kola a plnopryžové obruče totiž vynikají vlastnostmi, jako je tlumení nárazů a vibrací. Vybírat si u nás můžete z několika značek výrobců pneumatik pro vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku.


Kvalitní služby pneuservisu - demontáže, vyvažování kol i přezutí pneumatik

Kvalitní služby pneuservisu - demontáže, vyvažování kol i přezutí pneumatik

Potřebujete-li přezout nebo opravit kola, tak přijďte do pneuservisu Fiala, kde se vám o vše postarají. Kompletní služby pneuservisu: - přezutí kol, automobilu - demontáže, montáže, vyvažování pneumatik - výměna pneumatik - mytí pneumatik - protektory - opravy pneu, pneumatik - teplá vulkanizace - prodej nových pneumatik - prodej plechových a litých disků - pneuservis pro osobní, nákladní vozidla - pneuservis pro motocykly. Pneuservis Fiala – to je individuální a kvalitní péče o váš automobil.


Speciální použité pneumatiky se zvýšenou odolností proti průrazu

Speciální použité pneumatiky se zvýšenou odolností proti průrazu

S výběrem správné pneumatiky se zvýšenou odolností proti průrazu pro Váš stroj či nákladní automobil Vám poradí ve společnosti Ing. Joseff Kamaryt se sídlemv Telči. Právě u nás můžete zakoupit ojeté pneumatiky se zvýšenou odolností vůči průrazu – vybrat si u nás můžete pneumatiky od několika předních výrobců pneumatik pro nákladní vozy a užitkové stroje. Pneumatiky se zvýšenou odolností proti průrazu jsou vhodné především pro stroje určené pro práci v těžším terénu, jako jsou lesnické stroje či zemědělská technika a stavební stroje.


Pogumování válců, gumokovové díly, výroba technické pryže

Pogumování válců, gumokovové díly, výroba technické pryže

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. se zabývá výrobou, konstrukcí a obchodem v oblasti gumárenského průmyslu: - výroba konfekčních membrán pro výrobu pneumatik - pogumování válců mikroporézní gumou s broušeným povrchem - pogumování technických válců gumovou směsí - gumokovové díly - výroba technické pryže - výroba gumárenského zboží - inženýring pro gumárenský průmysl - dodávky náhradních dílů pro konfekční stroje a vulkanizační formy na výrobu pneumatik - konstrukce pneumatik - konstrukce a dodávky vulkanizačních forem - opravy hadicových ventilů. Společnost má zaveden a certifikován systém managementu jakosti podle mezinárodní normy ISO 9001:2008 od roku 2005 a je členem České hospodářské komory a spolupracuje s řadou odborných firem a pracovišť v ČR i v zahraničí.