Svářečské práce, Německo

Svářečské práce, Německo

Hledáme TIG svářeče pro svařování trubek.

Původní znění:
Anfrage
Guten Tag,

wir sind auf der Suche nach WIG Schweißern zum Rohrschweißen.
Poptávka byla vložena dne:
10.06.2019 11:29

Platnost poptávky:
10.09.2019 09:51

Kontaktní osoba:
AK System GmbH -finest emulsion-


Telefon:
+495 413 502 245

Fax:
+495 413 502 246

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svařování a frézování kovových i nekovových materiálů, kovoobrábění Hodonín

Svařování a frézování kovových i nekovových materiálů, kovoobrábění Hodonín

Potřebujete svařit nebo vyfrézovat kovové či nekovové materiály? Pak neváhejte a obraťte se na Kovoobrábění Korvas s.r.o. v okrese Hodonín! Provádíme obrábění na CNC soustruzích a na konvenčních obráběcích strojích. Soustružíme do průměru 300 mm a do točné délky 1000 mm. Realizujeme sériovou i kusovou výrobu. Obrábíme materiály jako je kov, železo, ocel, litina, neželezné kovy (nerez, měď, mosaz, hliník, a další) i slitiny železa. Provádíme i svařování menších dílců - svařence. Po předchozí domluvě s klientem jsme schopni uspokojit i specifické požadavky pro výrobu dílců pomocí soustružení, frézování a vrtání.


Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

Pro pájení ocelového i nerezového materiálu, trubek a dalších komponent se v hojné míře využívá jako pájecí materiál čistá 100% měď ve formě plastické, tekuté pasty. Pájení s měděnou pastou přináší velmi dobré výsledky díky dobré kapilaritě mědi a vysoké pevnosti spoje. Pokud máte zájem o pájení nerezu obraťte se na společnost D&K Brazing s.r.o. se sídlem v Olomouci a působnosti po celé České republice. V současné době získávají na popularitě pájecí pasty na bázi Ni a Cr jako náhrada pasty na bázi Cu. Výhodou těchto pájecích past je: - vyšší pevnost spoje - vyšší odolnost korozivnímu prostředí - nižší teplota pájení pro některé Ni-Cr pájecí pasty. Velmi oceňovaná vlastnost je také menší ovlivnění struktury základního materiálu. Pro celkový pozitivní dojem působí i barevná blízkost spoje barvě okolního základního materiálu, na rozdíl od výrazné červenohnědé barvy spoje pájecí pastou na bázi mědi.


MIG svařování Chomutov - svařování kovů v ochranné atmosféře inertním plynu

MIG svařování Chomutov - svařování kovů v ochranné atmosféře inertním plynu

Chomutovská společnost HS UMFORMTECHNIK s.r.o. zajišťuje svařování různých dílů a komponent metodou MIG, což znamená poloautomatické svařování kovů v ochranné atmosféře inertního plynu. Plyn má jen ochrannou funkci, kdy je zamezeno k přísunu vzduchu ke kovu, neprobíhají tedy žádné chemické reakce. Svařování MIG metodou se používá především pro svařování lehkých kovů. Plyny, které se pro svařování používají - CO2, směs argon+CO2, směs argon+O2 a další vícesložkové směsi na základě argonu.


Svařování hliníku, nerezu i oceli - tenkostěnné, tlustostěnné

Svařování hliníku, nerezu i oceli - tenkostěnné, tlustostěnné

Hledáte-li specialisty na tenkostěnné i tlustostěnné svařování materiálu, pak kontaktujte společnost ABA Šumperk, která provádí svařování hliníku, nerezu i oceli. Při svařování jsou využívány moderní technologické postupy a především důraz na celkovou kvalitu svárů a svařenců. Využíváme různé metody svařování: MIG/MAG TIG/WIG přivařování svorníků bodové svařování tlustostěnné a tenkostěnné. Zajistíme svařování hliníku, nerezu i oceli – veškeré výrobky se vyznačují vynikající pevností a mechanickou odolností. Všechny procesy svařování jsou prováděny zkušenými svářeči pod vedením certifikovaného svářecího technologa. Společnost ABA Šumperk je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 3834-2, č. ZCV-13-309/C01.


Přesné robotické svařování - metodami Top Tig, Plazma Tig, Mig Mag, laserem

Přesné robotické svařování - metodami Top Tig, Plazma Tig, Mig Mag, laserem

Pro malosériovou i velkosériovou výrobu kovových dílů svařováním se v dnešní době využívá přesné robotické svařování. Společnost MRB Sazovice má k dispozici tři robotické svařovací buňky, vybavené roboty Motoman Yaskawa. Firma přijímá zakázky na robotické svařování plechů a konstrukcí metodami Mig Mag, Top Tig, Plazma Tig a laserem. Klientelu máme převážně v regionu Zlín, Kroměříž. Mezi nejmodernější technologie patří svařování laserem - pracoviště je vybaveno robotem Motoman MH50-35 a dvojící polohovadel WESTAX WXD-25. Svařovací pracoviště MIG/MAG a PLAZMA TIG je vybaveno robotem Motoman MA-1800 a dvojicí polohovadel WG-250 a DK-250. Pracoviště pro TOP/TIG a druhé z našich pracovišť MIG/MAG je vybaveno Robotem Motoman typ HP20-6 a polohovadlem Motoman typ RM2-250 STX. Můžete si domluvit konzultace s našimi kvalifikovanými zaměstnanci, kdy Vám doporučíme metodu svařování nejlépe odpovídající Vašim požadavkům.


Robotické svařování-sedmiosý svařovací robot IGM 477-S

Robotické svařování-sedmiosý svařovací robot IGM 477-S

Firma ZAKO Turčín Zlín disponuje od ledna 2016 moderním strojem pro robotické svařování, kterým je sedmiosý svařovací robot GM 477-S s veškerou svařovací technikou. Má mnoho výhod a předností, díky kterým se stává svařování až o 30% rychlejším a méně nákladným. Umožňuje vytvořit pevné a trvalé spoje. Svařovat lze kovy i nekovové materiály stejných i rozdílných vlastností. Robotické svařování minimalizuje chyby ve svárech. Svařovací robot umožňuje zaručit bezchybnou a opakovatelnou kvalitu svárů, přesnost opakování ± 0,1. Po celou dobu je robot schopen udržet stejnou kvalitu práce. Výhody robotického svařování: - vyšší kvalita, přesnost, efektivita, variabilita svařování - zrychlení cyklů a současně zkrácení prostojů při výrobě - snížení výrobních nákladů - zvýšení produktivity výroby.