Svářečské práce, Německo

Svářečské práce, Německo

Hledáme TIG svářeče pro svařování trubek.

Původní znění:
Anfrage
Guten Tag,

wir sind auf der Suche nach WIG Schweißern zum Rohrschweißen.
Poptávka byla vložena dne:
10.06.2019 11:29

Platnost poptávky:
10.09.2019 09:51

Kontaktní osoba:
AK System GmbH -finest emulsion-


Telefon:
+495 413 502 245

Fax:
+495 413 502 246

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zámečnické práce Jičín - svařování a zámečnické práce

Zámečnické práce Jičín - svařování a zámečnické práce

INZA Rohoznice s.r.o. Jičín Nevíte na koho se obrátit ohledně kvalitních zámečnických prací nebo svařování? Potřebujete zajistit atipickou výrobu v malém či větším množství? Naše firma INZA Rohoznice s.r.o. Jičín je vám plně k dispozici. Konvenční svařování metodou MIG/MAG a TIG Zámečnické práce Ohýbání, montáž, stříhání na tabulových nůžkách...


Svařování konstrukcí - svařovací práce metodami CO, TIG, MIG, MAG

Svařování konstrukcí - svařovací práce metodami CO, TIG, MIG, MAG

Hledáte-li firmu, která se zabývá svařováním a nabízí svařování konstrukcí, pak se obraťte na společnost AT Weldsteel s.r.o., která nabízí veškeré služby v oblasti sváření a svařování konstrukcí. Svařujeme ocel, nerez, barevné kovy, bodové svařování výrobou svařenců, karosářské díly, kondenzační, přivaření, lisování, nýtování šroubů a matic, svařování konstrukcí. Používáme metody svařování MIG, TIG, CO, MAG. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Svařování a frézování kovových i nekovových materiálů, kovoobrábění Hodonín

Svařování a frézování kovových i nekovových materiálů, kovoobrábění Hodonín

Potřebujete svařit nebo vyfrézovat kovové či nekovové materiály? Pak neváhejte a obraťte se na Kovoobrábění Korvas s.r.o. v okrese Hodonín! Provádíme obrábění na CNC soustruzích a na konvenčních obráběcích strojích. Soustružíme do průměru 300 mm a do točné délky 1000 mm. Realizujeme sériovou i kusovou výrobu. Obrábíme materiály jako je kov, železo, ocel, litina, neželezné kovy (nerez, měď, mosaz, hliník, a další) i slitiny železa. Provádíme i svařování menších dílců - svařence. Po předchozí domluvě s klientem jsme schopni uspokojit i specifické požadavky pro výrobu dílců pomocí soustružení, frézování a vrtání.


Laserové navařování forem a nástrojů Praha – plochy, rohy, ostré hrany

Laserové navařování forem a nástrojů Praha – plochy, rohy, ostré hrany

Navařování bez rozměrových deformací a s minimem teplotního ovlivnění? Ano, jde to s pomocí moderní metody navažování forem a nástrojů lasem, kterou nabízí společnost NOVAPAX CZ s.r.o. Praha. Navářecí lasery poskytují mnoho výhod, od zachování požadované tvrdosti návaru až po navařování bez poškození a nežádoucích propalů. Pracují s opravami druhy běžných druhů nástrojových ocelí, hliníkových slitin, ampcoloye a mědi. Využití nalezne laserové navařování forem a nástrojů ve všech odvětvích průmyslu, pracuje dokonale jak v plochách, tak i hranách a ostrých částech dílů forem. Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte prosím odborníky ze společnosti NOVAPAX CZ s.r.o. Praha.


CNC svařovací robot - přesné robotické svařování konstrukcí a dílů

CNC svařovací robot - přesné robotické svařování konstrukcí a dílů

Firma ZAKO Turčín, spol. s r.o. má ve svém strojním parku robotizovaný CNC svařovací robot IGM 477-S s veškerou svařovací technikou pro robotické svařování vysoké kvality. Robotické CNC svařování používá společnost ZAKO Turčín, spol. s r.o. ke svařování nosných dílů ocelových konstrukcí. Může tak klientovi zaručit dodržení všech svařovacích parametrů dle svařovacího postupu. Dosahuje se vždy maximální kvality svarového spoje na každém dílu. V případě dotazů využijte konzultace s našimi kvalifikovanými zaměstnanci.


Svařování hliníku, nerezu i oceli - tenkostěnné, tlustostěnné

Svařování hliníku, nerezu i oceli - tenkostěnné, tlustostěnné

Hledáte-li specialisty na tenkostěnné i tlustostěnné svařování materiálu, pak kontaktujte společnost ABA Šumperk, která provádí svařování hliníku, nerezu i oceli. Při svařování jsou využívány moderní technologické postupy a především důraz na celkovou kvalitu svárů a svařenců. Využíváme různé metody svařování: MIG/MAG TIG/WIG přivařování svorníků bodové svařování tlustostěnné a tenkostěnné. Zajistíme svařování hliníku, nerezu i oceli – veškeré výrobky se vyznačují vynikající pevností a mechanickou odolností. Všechny procesy svařování jsou prováděny zkušenými svářeči pod vedením certifikovaného svářecího technologa. Společnost ABA Šumperk je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 3834-2, č. ZCV-13-309/C01.