Svářečské práce, Německo

Svářečské práce, Německo

Hledáme TIG svářeče pro svařování trubek.

Původní znění:
Anfrage
Guten Tag,

wir sind auf der Suche nach WIG Schweißern zum Rohrschweißen.
Poptávka byla vložena dne:
10.06.2019 11:29

Platnost poptávky:
10.09.2019 09:51

Kontaktní osoba:
AK System GmbH -finest emulsion-

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svařování v ochranné atmosféře CO2 s certifikací dle EN ISO 9606-1 135 P BW FM3S, Česká republika

Svařování v ochranné atmosféře CO2 s certifikací dle EN ISO 9606-1 135 P BW FM3S, Česká republika

Se společností AR Brno s.r.o. v České republice máte jistotu kvalitně odvedených svářečských prací. Naše společnost, která disponuje mnoholetými zkušenostmi v oblasti výroby výpalků a výkovů, má také mnoholeté zkušenosti s výrobou výrobků metodou svařovaná, a to svařováním v ochranné atmosféře CO2 . Svařování v ochranné atmosféře CO2 je v naší společnosti prováděno zkušenými pracovníky, a to podle certifikace EN ISO 9606-1 135 P BW FM3S.


Zámečnická výroba, robotické svařování, Pardubice

Zámečnická výroba, robotické svařování, Pardubice

Zámečnictví je kumšt, ale my v S & Ř, CH KOVO se s tím umíme poprat. Našimi klienty jsou významné firmy, které dokážou ocenit kvalitně provedenou práci. V rámci zámečnické výroby se zaměřujeme hlavně na pohledově náročné výrobky. Zámečnickou výrobu od nás využívají například firmy Iveco, HAHN – Elektrobau nebo Výtahy Pardubice. Tedy firmy, u kterých je velice důležitá kvalita provedených prací, na které často závisí bezpečnost lidských životů. V rámci zámečnické výroby realizuje společnost S & Ř, CH KOVO tyto výrobky: - Mezistěny kabiny řidiče - Podhledy - Palubní desky - Skříně světelné reklamy - Díly regálového systému - Rámy a dvířka pro montáž plynoměrů - A mnoho dalších Dokonalost našich zámečnických výrobků je dána dvěma faktory: špičkovým vyškoleným personálem a nejmodernějšími technologiemi. Naše svařovací pracoviště je robotizované a neustále sleduje nové trendy v tomto odvětví. Ve výbavě společnosti S & Ř, CH KOVO najdete kompaktní svařovací celu Z6 a robota QRC 320. Proto jsme schopni svařovat s přesností díly z plechu a profilů od tloušťky stěny 0,6 mm do 12 mm, přičemž přesnost opakování je dokonce menší než 1/10 mm. Kromě precizně zpracovaných výrobků nabízí robotické svařování ještě jednu výhodu, a tou je cena. Robotické svařování je totiž mnohem levnější než svařování konvenční a dosahuje vyšších kvalit.


CNC obrábění na nejmodernějších obráběcích strojích, pálení, sváření a jiné povrchové úpravy

CNC obrábění na nejmodernějších obráběcích strojích, pálení, sváření a jiné povrchové úpravy

Hledáte profesionální společnost v oblasti kovoobrábění z Olomouckého kraje? STT SERVIS, s.r.o. je firma z Dlouhé Loučky, která se již mnoho let zabývá přesným CNC obráběním, které provádí na nejmodernějších obráběcích strojích. Pro své zákazníky zajistíme veškeré služby týkající se dané zakázky, a to kvalitně s maximální přesností. Připravíme výkresovou dokumentaci, dodáme materiál, vyrobíme CNC program a nakonec provedeme potřebné povrchové úpravy, jako je pálení, sváření a obrábění. Máme bohaté zkušenosti v daném oboru a jsme držiteli několika certifikátů, dokážeme tudíž uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Kromě prvotřídní kvality Vám nabízíme flexibilitu, vysokou odbornost a individuální přístup ke každému klientovi.


Pro sériovou výrobu tvářených a svařovaných dílů využíváme různé technologie a postupy

Pro sériovou výrobu tvářených a svařovaných dílů využíváme různé technologie a postupy

Hledáte spolehlivou firmu, která se zaměřuje na výrobu svařovaných dílů? Rádi by jste navázali dlouhodobou spolupráci? Obraťte se na společnost Pressmetal – CZ, spol. s.r.o., kterou najdete v Třinci. Za pomocí různých technologií jsou schopni vyrobit i složitější tvary svařovaných či tvářených dílů. Výrobní technologie: - lisování kovů za studena – klasické i CNC výstředníkové lisy - ruční, poloautomatické i robotické svařování a bodování - elektro-erozivní obrábění - omílání nežádoucích otřepů z materiálů - závitování na stroji, který jsme sami zhotovili - 3D měření - válcování kovů - praní - průmyslové čištění - nástrojárna – pro údržbu našich strojů a pro výrobu jednodušších lisovacích nástrojů Pro více informací o spolupráci nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy.


Malosériová, kusová zámečnická výroba a svařování na zakázku

Malosériová, kusová zámečnická výroba a svařování na zakázku

Kovový rámeček, podstavec, stojan, víko či bránu – cokoliv dle Vašeho přání Vám v rámci svých zámečnických prací vyrobí společnost SELP Servis, s.r.o. z Chomoutova u Olomouce. Zabýváme se svařováním a malosériovou zámečnickou výrobou dle přání a specifikace zákazníka, a to buď na základě dodané výkresové dokumentace nebo i podle návrhu zpracovaného naší vlastní konstrukční kanceláří. Pracujeme s pásovou pilou, vrtačko-frézkou, stolní vrtačkou, TIG a řadou běžného ručního nářadí, mezi naše služby patří i zajištění potřebného materiálu či dovoz hotových výrobků přímo k zákazníkovi. O našich kvalitách svědčí nejen úspěšná spolupráce se společností České dráhy a.s., ale například také získaný certifikát ČSN EN ISO 9001:2009.


Zámečnické práce Jičín - svařování a zámečnické práce

Zámečnické práce Jičín - svařování a zámečnické práce

INZA Rohoznice s.r.o. Jičín Nevíte na koho se obrátit ohledně kvalitních zámečnických prací nebo svařování? Potřebujete zajistit atipickou výrobu v malém či větším množství? Naše firma INZA Rohoznice s.r.o. Jičín je vám plně k dispozici. Konvenční svařování metodou MIG/MAG a TIG Zámečnické práce Ohýbání, montáž, stříhání na tabulových nůžkách...