Odvoz a likvidace nebezpečného odpadu z Pardubické nemocnice

Odvoz a likvidace nebezpečného odpadu z Pardubické nemocnice

Předmětem veřejné zakázky je zajištění odvozu a likvidace nebezpečného odpadu z Pardubické nemocnice, vznikajícího při provádění zdravotnických činností, po dobu jednoho roku a za podmínek specifikovaných v zadávací dokumentaci. Odvoz a odstranění nebezpečného odpadu se týká následujících katalogových čísel:
180103 Odpady, na jejichž sběr a odstraňování jsou kladeny zvláštní požadavky s ohledem na prevenci infekce,
180201 Ostré předměty (kromě čísla 180202), 180202 Odpady, na jejichž sběr a odstraňování jsou kladeny zvláštní požadavky s ohledem na prevenci infekce, 180203 Odpady, na jejichž sběr a odstraňování jsou kladeny zvláštní požadavky s ohledem na prevenci infekce, 140603 Jiná rozpouštědla a směsi rozpouštědel, 150110 Obaly obsahující zbytky nebezpečných látek nebo obaly těmito látkami znečištěné, 150202 Absorpční činidla, filtrační materiály (včetně olejových filtrů jinak blíže neurčených), čistící tkaniny a oděvy znečištěné nebezpečnými látkami, 200132 Jiná nepoužitelná léčiva
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2019 07:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 038 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Zadavatel IČ:
27520536

Zadavatel ulice:
Kyjevská 44/0

Zadavatel PSČ:
532 03

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
Ing. Jaroslava Čížková

Zadavatel telefon:
+420 461 569 127

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.nempk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90520000-8
Zpracování radioaktivního, toxického, zdravotnického a nebezpečného odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpracování kovových odpadů Svitavy – Kovošrot KRN

Zpracování kovových odpadů Svitavy – Kovošrot KRN

Společnost Kovošrot KRN se sídlem ve Svitavách provádí zpracování kovového odpadu, kabelů, demontáže a likvidace technologických celků. Výkupem, zpracováním a likvidací kovových odpadů se zabýváme již od roku 1998. Vlastníme oprávnění na Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných). Pokud potřebujete firmu na likvidaci kovového odpadu nebo hledáte výkup barevných a železných kovů, tak nás neváhejte kontaktovat nebo přijít přímo do Kovošrotu KRN ve Svitavách. Nabídka služeb kovošrotu: • výkup železa a železného odpadu • výkup barevných kovů • výkup a úprava kovových odpadů, kabelů • demontáž a likvidace technologických celků a provozů (firem) • odvoz kovového odpadu • jeřábnické práce - jeřáb o nosnosti 8 až 16 tun • práce ve výškách


Doklad o ekologické likvidaci vozu Vám umožní vyřazení vozidla z provozu, odhlášení z registru vozidel

Doklad o ekologické likvidaci vozu Vám umožní vyřazení vozidla z provozu, odhlášení z registru vozidel

Předcházejte problémům ze strany ČKP - České kanceláře pojistitelů. Pokud je Vaše auto po havárii nepojízdné, nechejte si vystavit doklad o ekologické likvidaci vozu a co nejdříve proveďte odhlášení z registru vozidel, vyřazení vozidla z provozu. V případě, že neprojdete STK alespoň odneste SPZ do depozita. Pokud Váš vůz nesplňuje podmínky pro provoz na pozemních komunikacích a nehodláte dále platit povinné ručení, obraťte se v regionu Uherské Hradiště na Autovrakoviště Kunovice - firmu Salvage-UH s.r.o., poskytují služby v oblasti likvidace nepojízdních vozů a autovraků. Vše je nutné řešit rychle, jinak hrozí pokuta od ČKP a musíte dohledávat doklady a prokazovat, proč povinné ručení neplatíte. Areál vrakoviště najdete nedaleko Uherského Hradiště - v Kunovicích, Na Záhonech 1467.


Výkup a zpracování kovošrotu i litinového odpadu na nejmodernějších strojích

Výkup a zpracování kovošrotu i litinového odpadu na nejmodernějších strojích

Jestliže máte kovový odpad, který potřebujete zlikvidovat, neváhejte se obrátit na naší firmu Centromat s.r.o. v Mokrých Lazcích. Zabýváme se výkupem a zpracováním kovošrotu, železného šrotu, kovového odpadu a litinového odpadu na Opavsku. Sami si odpad naložíme a odvezeme vlastními nákladními auty. Díky nejmodernějším strojům a technologiím, které využíváme při zpracování, jsme schopni zajistit kvalitní služby v oblasti likvidace kovoodpadu. Problémem pro nás není ani likvidace větších železných konstrukcí. Využijte našich kvalitních služeb, kontaktujte nás a my se postaráme o váš kovový odpad!


Sběrna a výkup železa, barevných kovů a šrotu

Sběrna a výkup železa, barevných kovů a šrotu

Bydlíte v okolí Hranic na Moravě či Lipníku nad Bečvou a hledáte spolehlivý sběrný dvůr, kam byste rádi odvezli a zbavili se tak nechtěného šrotu, železa či přebytečných barevných kovů? V tom případě navštivte firmu Josefa Velocha – Prodej pevných paliv. Tato firma sídlící v Hranicích na Moravě se kromě prodeje a dovozu dřeva a palivového uhlí nově zabývá i výkupem železa, barevných kovů a šrotu za skvělé ceny! Chcete-li se zbavit přebytečného šrotu, železa či barevných kovů, neváhejte a navštivte sběrnu a železa, barevných kovů a šrotu - firmu Velocha Josef – Prodej pevných paliv v Hranicích na Moravě!


Výkup, zpracování železa, železného šrotu, kovových materiálů, kovošrot

Výkup, zpracování železa, železného šrotu, kovových materiálů, kovošrot

Zbavte se nepotřebného železa či železného šrotu a oslovte naši firmu IB - MET s.r.o. Využijte služeb našeho kovošrotu zabývajícím se výkupem, dopravou a zpracováním železa, železného šrotu a dalších kovových materiálů, jako je litina, ocel, měď a měděné elektrokabely, mosaz (špony, třísky), bronz, hliník, zinek, olovo, cín, nikl, SK plátky atd. Kovošrot naleznete v Moravském Krumlově U mostu 588. Působíme ve městech: -Moravský Krumlov -Hrušovany nad Jevišovkou -Hluboké Mašůvky -Znojmo -Brno -Miroslav -Ivančice -Hrotovice -Náměšť nad Oslavou. Výkupní ceník železného šrotu k nahlédnutí na webových stránkách.


Výkup plastového odpadu - plastový technologický odpad z výroby vykoupíme a zpracujeme

Výkup plastového odpadu - plastový technologický odpad z výroby vykoupíme a zpracujeme

Pokud máte plastový technologický odpad z výroby a chcete jej dále nabídnout, protože jej sami nevyužijete, obraťte se v lokalitě Zlínský, Jihomoravský, Olomoucký kraj na firmu REMIVA, s.r.o., která zajistí výkup plastového odpadu. Vykoupíme a zpracujeme technologické a průmyslové odpady: - plastové nedolisky, zmetky, boule z najíždění výroby - plastové fólie - čisté i potištěné - desky, profily z plastu - plastové piliny, hobliny. Zpracujeme i nadrozměrné plastové odpady. Ke zpracování plastů využíváme moderní technologie. Plasty, plastové drtě recyklujeme do formy regranulátů.