Odvoz a likvidace nebezpečného odpadu z Pardubické nemocnice

Odvoz a likvidace nebezpečného odpadu z Pardubické nemocnice

Předmětem veřejné zakázky je zajištění odvozu a likvidace nebezpečného odpadu z Pardubické nemocnice, vznikajícího při provádění zdravotnických činností, po dobu jednoho roku a za podmínek specifikovaných v zadávací dokumentaci. Odvoz a odstranění nebezpečného odpadu se týká následujících katalogových čísel:
180103 Odpady, na jejichž sběr a odstraňování jsou kladeny zvláštní požadavky s ohledem na prevenci infekce,
180201 Ostré předměty (kromě čísla 180202), 180202 Odpady, na jejichž sběr a odstraňování jsou kladeny zvláštní požadavky s ohledem na prevenci infekce, 180203 Odpady, na jejichž sběr a odstraňování jsou kladeny zvláštní požadavky s ohledem na prevenci infekce, 140603 Jiná rozpouštědla a směsi rozpouštědel, 150110 Obaly obsahující zbytky nebezpečných látek nebo obaly těmito látkami znečištěné, 150202 Absorpční činidla, filtrační materiály (včetně olejových filtrů jinak blíže neurčených), čistící tkaniny a oděvy znečištěné nebezpečnými látkami, 200132 Jiná nepoužitelná léčiva
Veřejná zakázka vložena:
17.05.2019 07:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
17.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Zadavatel IČ:
27520536

Zadavatel ulice:
Kyjevská 44/0

Zadavatel PSČ:
532 03

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90520000-8
Zpracování radioaktivního, toxického, zdravotnického a nebezpečného odpadu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vývoz žumpy, odpadů, septiků - odvozy a čištění odpadních vod

Vývoz žumpy, odpadů, septiků - odvozy a čištění odpadních vod

Pokud hledáte spolehlivou firmu na odvoz a čištění odpadních vod v Opavě, obraťte se na firmu AGIPP-ILLÍK s.r.o., která se zabývá nejen vývozem žumpy, septiky a odpadů. AGIPP-ILLÍK s.r.o. provádí vývoz: - septiků - žump - odpadů - kuchyňských lapolů - průmyslových odpadových vod - výkalů - umělých hnojiv - znečištěných kapalin pro domácnosti a firmy. Odvoz zajistíme vozy Tatra v každém ročním období. Odpad můžeme čerpat do vzdálenosti 30-ti metrů od žumpy a do hloubky 6 až 10 metrů. Pronajímáme také mobilní WC. Ceny služeb jsou smluvní podle místa vývozu, délky hadic a druhu odpadních vod. Firma AGIPP-ILLÍK provádí vývozy po celý rok, včetně zajištění pohotovostní služby pro případné havarijní situace o víkendech i svátcích.


Služby v oblasti – ekologie a likvidace odpadů, kovošrot Bystřice

Služby v oblasti – ekologie a likvidace odpadů, kovošrot Bystřice

Myslete na životní prostředí a šetřte neobnovitelné zdroje přírody. Třiďme odpad, a to i ten kovový. Pokud se Vám doma či ve firmě nahromadil přebytečný kovový odpad a nebudete jej dále využívat, tak jej zavezte do kovošrotu MAMAKO - Czech s.r.o., který se nachází v Bystřici u Benešova. Vykonáváme výkup železných trubek, roxorů, plechů, starých kotlů a strojů. Dále k nám můžete přivést šrot z železných slitin – oceli, jiných neželezných kovů či barevné kovy jako hliník, měď, zinek, olovo, mosaz, bronz. Veškeré kovy ekologicky zpracováváme, recyklujeme či likvidujeme. Neváhejte a využívejte našich služeb.


Zpracování a výkup barevných kovů za výhodné ceny

Zpracování a výkup barevných kovů za výhodné ceny

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výkup barvených kovů, obraťte se na společnost MR STEELGROUP. Mezi firmami, které se kovovým odpadem v České republice zabývají, totiž patříme k těm největším a nejzkušenějším. Zajistíme pro vás výkup i zpracování ocelového odpadu a barevných kovů, ale i přistavení kontejneru nebo nakládku hydraulickou rukou. Výkup barevných kovů se v naší firmě řídí jasnými pravidly. Těšit se můžete na individuální přístup, okamžitou platbu i ochotu vyřešit vaši zakázku na míru. Disponujeme moderní technikou i vlastním vozovým parkem, problém pro nás není přistavení kontejneru ani zajištění nakládky hydraulickou rukou. Nezáleží na tom, zda máte kovový odpad na dvorku nebo se chcete zbavit zařízení z celé firmy, přistupujeme stejně profesionálně ke každému klientovi. Zajímá vás, jaký kovový odpad k nám můžete přinést? Vykupujeme a zpracováváme: - barevné kovy - železný odpad - baterie - katalyzátory Další výhodou naší společnosti je to, že vám jsme k dispozici hned ve třech českých městech. Výkup barevných kovů i dalšího odpadu vám tak nabízíme ve městech Krnov, Bruntál i Opava. Máte i vy kovový odpad, kterého se chcete zbavit? Navštivte jednu z našich poboček nebo nás kontaktujte telefonicky. S námi máte jistotu okamžitého výdělku a profesionálního jednání. Budete-li mít jakékoliv dotazy kontaktujte pana Martina Radvaka na telefonním čísle - 776740063.


Výkup papíru různého druhu, sběrné místo Ostrava- Heřmanice

Výkup papíru různého druhu, sběrné místo Ostrava- Heřmanice

V dnešní době je pro nás všechny naprostou samozřejmostí přítomnost jakéhokoliv druhu papíru. Papír používáme v administrativě, v gastronomii, používáme ho jako balící prostředky, jako jednorázové pomůcky atd. Přiznejme si, že papír bereme jako velmi dostupné zboží a nikdo z nás nemá velkou potřebu šetřit s jeho používáním. Použitý papír však patří do sběru a od toho je tady naše provozovna  v Ostravě - Heřmanicích. Odhadované množství papíru v komunálním odpadu je mezi 10–25 %. Naše společnost Demonta T, s.r.o. se postará o veškerý zbytečný papír, který máte. Ať se jedná o hromadu novin, letáku nebo o kartony krabic, vše od Vás vykoupíme a pošleme k potřebné recyklaci. Námi nabízený výkup je vhodný pro: Běžné domácnosti: -Využitím naší sběrny si doma uděláte pořádek a prostor, a za roztříděný odpad ještě dostanete peněžní odměnu. Maloobchodníky i velké firmy: -Výkup papíru u společnosti Demonta T, s.r.o. Vám zajistí úklid kartonu, lepenky, nebo administrativního papíru, který se Vám hromadí v kancelářích, na skladech nebo v jiných firemních prostorách. Školy: -Výkup papíru je velice vhodný i pro školy. Právě pro děti je velmi důležité, aby se už od malička učily třídit odpad. V rámci hry můžete ve školách uspořádat soutěž sběru papíru. Pomůžete tím dobré věci, naučíte školáky respektu k přírodě a jejímu koloběhu, a navíc za posbíraný papír získáte peníze. Druhy papíru, které vykupujeme: -noviny -časopisy -letáky -kartony -vlnité lepenky -knihy bez pevných desek


Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pronájem, přistavení kontejneru na odpad, suť-odvoz a likvidace zajištěna

Pokud v regionu Kroměříž či Zlínský kraj potřebujete přistavit kontejner na stavební odpad domluvte si pronájem a přistavení kontejneru na suť u společnosti ROBICONT Chropyně. Postaráme se i o následný odvoz odpadů včetně likvidace. Firma ROBICONT provozuje průmyslový sběrný dvůr. Služby: -odvoz a likvidace odpadů včetně možnosti naložení -přistavení kontejneru, odvoz a likvidace odpadu kategorie O a N včetně vystavení dokladů dle platné legislativy -vyklízení sklepů, půd a budov.


Výkup a čištění použitých vaků a Big-Bagů

Výkup a čištění použitých vaků a Big-Bagů

Potřebujete-li vyčistit již několikrát použitý vak či Big-bag, nebo se na druhou stranu potřebujete zbavit již používáného, ale přesto zachovalého vaku či Big-Bagu, obraťte se na společnost Bohemia Bags s.r.o. sídlící ve Znojmě. Firma Bohemia Bag, která je specialistou na výrobu vaků, jako jsou standardní, tvarově stálé a také speciální Big-Bagy, se také zabývá výkupem již použitých vaků a navíc provádí čištění použitých vaků.