Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Poptáváme zámečnické a svářečské práce

Poptáváme zámečnické a svářečské práce

Poptáváme: zámečnické a svářecí práce
Popis: hledáme partu 3-4 zámečníků nebo svářečů nebo i jednotlivce (OSVČ), k dispozici je nářadí i svářecí soupravy. Na případné montáže i firemní auto.
Lokalita: sídlo firmy Čenkovská 1060, Třešť
Termín: květen-červenec 2019; dlouhodobá spolupráce
Zpracování 150t černého železa, cena za hodinu do 200Kč. Jedná se o svařování CO2.
Poptávka byla vložena dne:
16.05.2019 07:43

Platnost poptávky:
16.06.2019 07:41

Kontaktní osoba:
Markéta Kalábová

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svařování barevných kovů, oceli, nerez oceli - metodami CO, TIG, MIG, MAG

Svařování barevných kovů, oceli, nerez oceli - metodami CO, TIG, MIG, MAG

V profesi svařování se snoubí vysoká odbornost a zkušenost. Špičkovou techniku a přídavné materiály používá při svařování metodami CO, TIG, MIG, MAG společnost AT Weldsteel s.r.o. v Blansku. Svařujeme barevné kovy, ocel, nerez ocel i hliník. Svařujeme všemi běžnými metodami: - CO - TIG - MIG - MAG - bodové svařování výrobou svařenců - kondenzační přivaření - nýtování šroubů a matic Máme vytvořeno několik svářečských pracovišť podle druhu a velikosti svařenců.


Odborníci na svařování – profesionální služby v oboru kovovýroby a zámečnictví

Odborníci na svařování – profesionální služby v oboru kovovýroby a zámečnictví

Hledáte spolehlivou společnost, která poskytuje služby v oboru sváření? Obraťte se na Zámečnictví Jaroslav Borůvka z Třebíče. Na svařování jsme skuteční odborníci. Disponujeme vlastními výrobními prostory a týmem specializovaných svářečů. Naše pracoviště je vybaveno moderními technologiemi, které nám umožňují svařování všech běžných materiálů. Ke svařování využíváme zejména metodu MIG/MAG, kterou lze svařovat ve všech polohách. Navíc je rychlá a efektivní. Dále pracujeme s plynem CORGON 18/STARCON C-18, který zajišťuje výbornou penetraci sváru a dobré vlastnosti spoje. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Pájení měděných a mosazných komponentů pájkami BLOCKADE®

Pájení měděných a mosazných komponentů pájkami BLOCKADE®

Pro pájení plamenem měděných komponentů (trubek) se často používá pájka se složením měď + fosfor + stříbro s obsahem stříbra 5-15%. Vzhledem ke stále rostoucí ceně stříbra se nabízí možnost využít pájky bez obsahu stříbra. Společnost A.V.D. pájení, která působí nejen v Opavě, Ostravě ale celé České a Slovenské republice, používá a nabízí svým zákazníkům implementaci technologie plamenového pájení spojů měď + měď resp. měď + mosaz. Jedná se o různé druhy měděných trubek popř. měděných trubek spojovaných s mosaznými přírubami a koncovkami. Velmi vhodnou variantou pájky pro tento typ spojů je pájka se složením měď+ fosfor + cín. V kombinaci s plynným tavidlem odpařovaným přímo do pájecího plamene vytváří pevný a povrchově čistý spoj. Teplota tavení pájky je v rozmezí 650 až 700 °C. Pevnost v tahu je 250N/mm2 a také teplota je nízká stejně jako u stříbrných pájek. Nabízíme i zcela novou pájku se složením měď + fosfor + cín + křemík s označením BLOCKADE®. Pájka má zcela specifické složení i vlastnosti. Povrch pájeného spoje je čistý, lesklý a kompaktní. Pájka má teplotu tavení v rozmezí 640 - 680 °C a pevnost v tahu 250N/mm2. Lze ji použít jak s plynným tavidlem odpařovaným přímo do pájecího plamene tak v kombinaci s tavidlem v pastě např. ECOSMART®. Pájka BLOCKADE® se velmi osvědčila především v odvětví klimatizace a chlazení. Spoje odolávají korozivnímu prostředí a namáhání vibracemi. Pájka plně nahrazuje doposud používané pájky s příměsí stříbra. Společnost A.V.D. pájení Vám nabídne pájku BLOCKADE® v provedení tyče v balení min. 10 kg. Samozřejmě jsme připraveni pomoci s implementací materiálu BLOCKADE® do výrobního procesu, a to včetně návrhu vhodného tavidla a příslušenství pro pájení – hořáky, redukční ventily a další.


Svařování kovových i nekovových materiálů, svařovací práce

Svařování kovových i nekovových materiálů, svařovací práce

Hledáte-li firmu, která se zabývá svařováním kovů a nabízí svařovací práce v okolí města Hodonín pak se obraťte na společnost Kovoobrábění Korvas s.r.o. sídlící ve Bzenci, okr. Hodonín, kde nabízí komplexní služby v oblasti svařování. Nabízíme: -svařování menších dílů -svařování různých dílů -svařování železa -svařování kovů -svařování plátů. Po předchozí konzultaci s klientem uspokojíme i specifické požadavky.


Zámečnická výroba

Zámečnická výroba

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele pro plnění zakázky zámečnické výroby, můžete se s důvěrou obrátit na společnost KOPR spol. s r.o. se sídlem v Praze. Disponujeme moderním technickým vybavením a odborně vyškolenými zaměstnanci. Našimi zákazníky jsou převážně společnosti z oblasti automobilového průmyslu. Oslovila Vás naše nabídka a máte k naší zámečnické výrobě dotazy? Pak se neváhejte obrátit na společnost KOPR spol. s r.o.


Výroba ocelových konstrukcí, hal, přístřešků, střech, opláštění

Výroba ocelových konstrukcí, hal, přístřešků, střech, opláštění

Potřebujete jakoukoliv ocelovou konstrukci, halu, přístřešek, střechu nebo něco opláštit? Pak jsem pro Vás my, ti praví. Máme v oboru mnohaleté zkušenosti a mnoho vyrobených konstrukcí a tak se nezalekneme žádného požadavku. Ocelové konstrukce jsou úsporné, moderní i flexibilní. Vyznačují se rychlou montáží i demontáží a úspornou cenou. Nabízíme Vám poradenství, projektovou dokumentaci a realizaci stavby. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme!