Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Zateplenie budovy školy – Gymnázium Golianova, Nitra

Zateplenie budovy školy – Gymnázium Golianova, Nitra

Predmetom zákazky je zateplenie obvodového plášťa Gymnázia Golianova 68 v Nitre, s cieľom znížiť energetickú náročnosť objektu, pôdorysne členeného do tvaru písmena, H, s rozmermi cca 110 x 50, 50 m a výšky 15, 20 m.
Nosný systém tvorí železobetónový skelet, obvodové murivo je z pórobetónových panelov hr. 220 mm predsadených pred nosný systém, pričom štítové steny sú zdvojené pórobetónové panely hr. 160 mm s tepelnou izoláciou EPS hr. 20 mm.

Objekt má dva hlavné, 12 vedľajších vstupov a max. 4. NP. Celý objekt je rozdelený na sedem častí A- G, pričom časť objektu A, B, C, D, F a G má plochú strešnú konštrukciu zo stropných panelov PZD hr. 200 mm, škvarového násypu, plynosilikátových panelov hr. 150 mm a krytiny z asfaltových pásov. Okolo striech je nízka oplechovaná atika.
Šikmá strešná konštrukcia časti objektu E - telocvične, pozostáva z oceľových väzníkov a plechovej krytiny. Odvodnenie je pozdĺžnymi žľabmi z pozinkovaného plechu.

Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch v časti B. 1 Opis predmetu obstarávania, v projektovej dokumentácií a vo výkaze výmer, ktoré sú súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2019 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů typu OKAL (především typu 104, 105, 117 a 118) realizuje společnost RD Komex sídlící v Jeseníku. Díky dodatečné montáží podkroví získáte novou bytovou jednotku se 2-3 obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Součástí dodatečné montáže vybaveného podkroví od RD KOMEX jsou: - vnitřní dveře KASARD, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny - kompletní instalace vody, topení a elektro - vybavení koupelny zařizovacími předměty (umyvadlo, vana, WC, páková baterie) Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme nad rámec standardního provedení: - více variant dispozičního řešení - výběr designu dveří, podlahových krytin, barvy výmalby - dodávka zařizovacích předmětů do koupelny podle Vašeho výběru (obklady, dlažba)


Provádění hydroizolací, střešní hydroizolační fólie z PVC s dlouhou životností

Provádění hydroizolací, střešní hydroizolační fólie z PVC s dlouhou životností

Na hydroizolační práce je třeba najít firmu, která odvede kvalitní práci, abyste nemuseli řešit problémy, které jsou se špatně provedenou hydroizolací spojeny. Ušetřete si hledání, společnost Izolinvest s. r. o. je odborníkem na hydroizolace a mimo jiné dodávají také střešní hydroizolační fólie, které jsou z PVC. Hydroizolační fólie: Logicroof V-RP, určená pro ploché, či mírně šikmé střechy, Logicroof V-SR, vhodné pro střechy, které jsou členité, Logicroof V-GR, pro terasy, balkóny a pochozí střech, Logicpool, využívaná pro bazény, jímky a dokonce koupaliště, Izofol, fólie s různou tloušťkou, které nacházejí své využití hlavně na pozemních částech objektů, či v podzemí, kde prosakuje voda, např. nádrže, jezírka, základy staveb. Samozřejmostí je poskytnutí naší poradenské činnosti týkající se hydroizolace. Využijte našich odborných služeb, které provádějí pouze kvalitně proškolení specialisté a kontaktujte nás, co nejdříve.


Hydroizolace, izolace zahradního jezírka pomocí PVC fólie

Hydroizolace, izolace zahradního jezírka pomocí PVC fólie

Pokud potřebujete provést hydroizolaci zahradního jezírka či jiných menších vodních ploch, obraťte se na firmu IZOLACE M Uherské Hradiště. Pro izolace jezírek se používají PVC fólie - mechanicky kotvené fóliové systémy. Velikost fólie se přizpůsobí připravené jámě, položí se na dno a ukotví. Fólie se potom horkovzdušně svaří dle velikosti a tvaru. Používáme PVC fólie Alkorplan 35054 tl. 1,0 nebo 1,5 mm určené k vykládání zahradních jezírek a vodních staveb. Předpokládaná životnost folie je minimálně 25 let. Poskytujeme záruku na materiál i provedené práce v délce 10 let. Již jsme realizovali zakázky v okolí Zlína, Brna, Uherského Hradiště. Nahlédněte na webu do naší fotogalerie.


Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Chcete si postavit nebo zrekonstruovat dům a hledáte firmu, který Vám s tím pomůže? Pak se obraťte na stavební společnost ATLANTA, a.s., která je na českém trhu již od roku 1991 a má se stavitelstvím bohaté zkušenosti. Firma poskytuje kompletní stavitelské práce: - bourací práce - betonářské práce - rekonstrukce - stavby na klíč Díky pravidelně školeném personálu, kvalitní těžké technice a neustále práci na inovaci a kvalitě práce je firma profesionálem ve svém oboru, o čem svědčí již mnoho spokojených rodin. Neváhejte a i Vy se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která Vám zrekonstruuje nebo postaví Váš nový domov. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


Hydroizolace plochých střech, zateplení, izolace balkónů, lodžií, garáží, jezírek

Hydroizolace plochých střech, zateplení, izolace balkónů, lodžií, garáží, jezírek

Vlhkosti, chladu či zatékání vody do střechy či terasy lehce zabráníte s kvalitním zateplením od firmy Stanislav Pávek – Izolace. Stanislav Pávek – Izolace je společnost s dlouholetými zkušenostmi na poli izolací, jejíž hlavní činností jsou hydroizolace plochých střech, izolace balkónů, lodžií, garáží i jezírek. Zaměřujeme se primárně na zateplování střech, u kterých využíváme nejen kvalitní materiál s vysokou životností, ale také bohaté zkušenosti našich kvalifikovaných pracovníků. Ať už si vyberete tradiční či moderní hydroizolační systémy, vždy Vám garantujeme perfektní výsledek, který minimalizuje veškeré ztráty tepla. Kompletní izolace provádíme v obci Sloupnice a širokém okolí města Ústí nad Orlicí, a to v průběhu celého kalendářního roku.