Výstrojné súčasti reprezentačnej rovnošaty pre príslušníkov Policajného zboru

Výstrojné súčasti reprezentačnej rovnošaty pre príslušníkov Policajného zboru

Predmetom tejto zákazky je nákup výstrojných súčastí reprezentačnej rovnošaty pre príslušníkov Policajného zboru a výstrojných súčastí služobnej rovnošaty pre príslušníkov Hasičského a záchranného zboru.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2019 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.07.2019 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Alena Polakovičová

Zadavatel telefon:
+421 250 944 580


Zadavatel web:
http://www.minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

35811200-4
Policajné uniformy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Šití pracovních oděvů na zakázku

Šití pracovních oděvů na zakázku

Společnost OSAPO, s.r.o. Liberec je specialistou ve svém oboru šití pracovních oděvů na zakázku v rozmanité škále barev a materiálů. Našim zákazníkům vyhovíme i v případě atypických požadavků na provedení a úpravy. Samozřejmostí je i šití oděvů v nekonfekčních velikostech s vlastním zaměřením, s možností zkoušky před dokončením. Šicí dílna Liberec vám ušije pracovní oděvy už od jednoho kusu, zvlášť ho zabalí a označí velikostí případně i jménem.


Pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky, výroba, prodej, potisk

Pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky, výroba, prodej, potisk

Potřebujete oblečení do práce? Tak neváhejte a zavítejte do specializované prodejny naší společnosti Ladislava Dubnického, která se nachází v Sokolově. Specializujeme se výrobu a prodej pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek. U nás seženete montérky, kombinézy, kalhoty, kraťasy, bundy, vesty, trička, košile, mikiny či čepice. U nás si vyberou lidé různých profesí jako lékař, kuchař, číšník i dělník. Prodáváme také pracovní obuv, holínky, pracovní rukavice, brýle, helmy a jiné chrániče hlavy, sluchu, očí. Na přání zákazníka zhotovíme i potisky na oděvy například s logem firmy či jménem.


Kvalitní pracovní obuv, která opravdu vydrží - prodej, eshop

Kvalitní pracovní obuv, která opravdu vydrží - prodej, eshop

Při výběru pracovní obuvi musíte vždy dbát na to v jakém prostředí se pohybujete. Kvalitní, pohodlnou a bezpečnou obuv vhodnou pro jakékoliv prostředí si vyberete v eshopu firmy PALIČKA: - kotníčková, zateplená, pryžová - polobotky, sandály - Prestige. Díky pracovní obuvi od firmy PALIČKA bude váš pohyb na pracovišti bezpečnější a příjemnější.


Ochranné pomůcky a oděvy pro Vaši bezpečnější práci

Ochranné pomůcky a oděvy pro Vaši bezpečnější práci

Hledáte dodavatele kvalitních ochranných pracovních pomůcek a oděvů? Snižte riziko zranění a zajistěte osobní bezpečnost Vašich zaměstnanců s ochrannými pracovními pomůckami, které zakoupíte v e-shopu společnosti reca spol. s r.o. U nás naleznete prostředky pro ochranu hlavy, očí, sluchu, dechu, rukou, kolen, pracovní a bezpečnostní obuv i oděvy. Kvalitní kosmetiku pro ochranu a čištění pokožky, sady jistících bezpečnostní postrojů, které zamezí nepříjemným pádům z výšky, i lékárničky a kufříky první pomoci. Navštivte náš internetový obchod, kde můžete nakupovat pohodlně z Vaší kanceláře či domova.


Prodej a potisk pracovních oděvů s reflexními prvky – vesty, mikiny a čepice

Prodej a potisk pracovních oděvů s reflexními prvky – vesty, mikiny a čepice

Firma Reklamní potisk s.r.o. se mimo prodej doplňků s potiskem zabývá i prodejem pracovního oblečení. Na stránkách našeho e-shopu můžete v rámci širokého sortimentu pracovních oděvů najít ten pravý kousek pro Vás! Kromě klasického pracovního oblečení si mohou naši zákazníci vybírat i z široké škály reflexních oděvů v různých barevných provedeních. Reklamní potisk s.r.o. Vám navíc zajistí i tisk firemního loga na Vámi zvolený produkt. Sortiment pracovních oděvů zahrnuje: - klasické pracovní oděvy – bundy, vesty, kalhoty - reflexní pracovní oděvy a doplňky – bundy, vesty, mikiny, trička, kšiltovky, - čepice, šátky, vaky a další - pracovní oděvy s reflexními prvky – kalhoty, polokošile


Trička sportovní, pracovní i na volný čas ISSA LINE STRETCH z elastické bavlny – novinky

Trička sportovní, pracovní i na volný čas ISSA LINE STRETCH z elastické bavlny – novinky

Máte rádi oblečení z kvalitních materiálů? Hlavně při práci nebo při sportu oceníte kvalitu a pohodlnost triček značky ISSA LINE STRETCH. Jsou ušité z kvalitní elastické bavlny. Vybírat můžete z aktuálního katalogu společnosti Industrial Starter Czech s.r.o., kde naleznete i spoustu dalších novinek z oblečení značky ISSA LINE STRETCH. V našem sortimentu ISSA LINE STRETCH naleznete: - POLO TRIČKO STRETCH – dostupné v barvách – béžová, šedá, modrá - TRIČKO STRETCH – dostupné v barvách – béžová-černá, šedá-černá, modrá-šedá Trička lze nosit do práce i na volný čas. Navíc trička můžete kombinovat s pracovní řadou STRETCH, nebo nosit samostatně. Trička mají moderní vzhled a jsou velmi pohodlná. Další oblečení řady STRETCH, ze kterého můžete vybírat: - bundokošile STRETCH - vesta STRETCH - kalhoty STRETCH - kalhoty STRETCH ON - EASYSTRETCH - jeans MINER - jeans JEST STRETCH Trička a další oblečení z pracovní řady STRETCH ocení všichni bez rozdílu.