Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Intenzifikace a zkapacitnění ČOV Brandýs n. L. – projekční a inženýrské práce

Intenzifikace a zkapacitnění ČOV Brandýs n. L. – projekční a inženýrské práce

Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro společné územní a stavební řízení a projektové dokumentace pro provádění stavby a zadání veřejné zakázky; včetně provedení doprovodných inženýrských činností souvisejících se zajištěním a provedením průzkumů a se získáním společného povolení.
Jednotlivé projektové dokumentace budou zpracovány v rozsahu a v členění dle vyhlášky
č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění (zejména se zohledněním změnové vyhlášky č. 405/2017 Sb.).
Plnění předmětu veřejné zakázky bude rozděleno na následující výkonové fáze:
1.Projektová příprava;
2.Projektová dokumentace pro společné územní a stavební řízení;
3.Projektová dokumentace pro provádění stavby, včetně plánu BOZP pro stupeň dokumentace DPS;
4.Dokumentace pro výběrové řízení a zadání veřejné zakázky, jejíž součástí bude i oceněný výkaz výměr (dále jen jako „DVZ“); 5.Inženýrská činnost. Bližší specifikace plnění je uvedena zejména v příloze č. 1a-1d a č. 4 ZD.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2019 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-Východ

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
14.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Zadavatel IČ:
00240079

Zadavatel ulice:
Masarykovo náměstí 1,2

Zadavatel PSČ:
250 01

Zadavatel obec:
Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71300000-1
Technicko-inženýrské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Inženýrská činnost – projektové práce Praha – novostavby i rekonstrukce

Inženýrská činnost – projektové práce Praha – novostavby i rekonstrukce

Aby Vaše stavba nebo přestavba probíhala podle plánu a bez komplikací, neváhejte využít nabídky projektových prací nebo inženýrské činnosti služby autorizovaného inženýra Ing. Tomáše Novotného z Prahy. V rámci našich služeb zajistíme pro přestavby i novostavby potřebné dokumenty, zpracování projektů a při samotné realizaci stavby odborný technický a autorský dozor. Součástí inženýrských služeb je také odborné posouzení statikem v případě poruch konstrukcí nebo projektování zateplení budov i pomoc s výběrem spolehlivého dodavatele. Využijete naše projekční a inženýrské služby? Neváhejte kontaktovat Ing. Tomáše Novotného.


Územní studie, regulační plány pro lepší život ve městech i vesnicích

Územní studie, regulační plány pro lepší život ve městech i vesnicích

Hledáte firmu, která Vám kvalitně vyhotoví územní a regulační plány a územní studie? Vsaďte na ateliér firmy DISprojekt s.r.o. v Třebíči. Vyhotovováním územně plánovací dokumentace se zabýváme již 24 let. Pro naši práci využíváme nejmodernější techniku. Díky programu Archicad jsme schopní zpracovávat 3D modely architektonických i urbanistických návrhů. Naši zaměstnanci jsou členy České komory architektů, která jim umožňuje lepší orientaci v nejnovějších trendech a dění v oboru. Mezi naše úspěšné projekty patří například územní plány obcí Okříšky, Pozďatín, Martínkov, Kamenná a Pyšel. Pro více informací navštivte náš web.


Poradenství v oboru vodních staveb Plzeň

Poradenství v oboru vodních staveb Plzeň

Vodní stavby, jejich budování nebo rekonstrukce vyžadují specialistu se zkušeností v tomto oboru. Pan Ing. Alfréd Samek z Plzně nabízí své služby poradenství při projektování a odborný dohled při samotné stavbě. Zajistíme projektování i poradenství v oboru vodních staveb, v případě zájmu i odborný dohled při samotné stavbě vodního díla. Potřebujete-li konzultaci nebo poradenství v oboru vodních staveb, neváhejte vyhledat pana Ing. Alfréda Samka, který se Vám bude s ochotou věnovat.


Statika stavebních konstrukcí – posouzení objektů k rekonstrukci

Statika stavebních konstrukcí – posouzení objektů k rekonstrukci

Autorizovaný inženýr a odborník v oboru statika a dynamika staveb firmy NV Engineering s.r.o. z Prahy Vám poskytne služby posouzení statiky stavebních konstrukcí rekonstruovaných objektů nebo jejich částí. Statiku stavebních konstrukcí posoudíme a základě dosažených výsledků stavebně-technického průzkumu a navrhneme nápravné kroky, jakými jsou zesílení nebo podchycení nevyhovujících konstrukčních prvků. Chystáte-li rekonstrukci a máte-li zájem o služby v oblasti posouzení statiky stavebních konstrukcí, neváhejte se obrátit na firmu NV Engineering s.r.o.


Zpracování projektové dokumentace pro rekonstrukci kotelen, kompletní realizace projektů

Zpracování projektové dokumentace pro rekonstrukci kotelen, kompletní realizace projektů

Společnost SEA Zlín Vám zajistí vlastní konstrukci, inženýr-ing a projekci. Zabýváme se vlastní výrobou kotlů, ale můžete nám svěřit výrobu tlakových zařízení, tlakových nádob, zařízení na úpravu vody, elektrovýrobu, strojní i elektro montáže, servis hořáků a M+R, ND pro kotle, zámečnické výrobky - kouřovody apod. SEA Zlín je oprávněná společnost k činnosti související s generálními dodávkami kotelen. Naše oprávnění se týkají: -výroby a montáže tlakových zařízení -výroby plynových rozvodů a plynovodů -elektrovýrobou a montáží -autorizací pro projektování v investiční výstavbě včetně servisu apod. Pokud svou stavbu či výstavbu vložíte do našich rukou, zaručíme Vám realizaci veškeré práce našimi specializovanými pracovníky. Minimálně spolupracujeme i s jinými subdodavateli, ale vždy se jedná o prověřené firmy.


Projektování technického zařízení budov - vzduchotechnika, vytápění, chlazení, TZB

Projektování technického zařízení budov - vzduchotechnika, vytápění, chlazení, TZB

Projektovou dokumentaci pro technické části budov, vzduchotechniku, vytápění, chlazení i TZB zajistí společnost Tenel, s.r.o. sídlící v Praze. Při přípravě i samotné realizaci staveb poskytujeme odborné poradenství a konzultace především s přihlédnutím k specifickým požadavkům každé budovy. Samotná stavba s dobře připravenou dokumentací probíhá hladce a podle časového plánu. Svěřte při stavbě projektování technického zařízení, vzduchotechniky, chlazení i vytápění profesionálům ze společnosti Tenel, s.r.o.