Servis a rozvoj informačního systému TED

Servis a rozvoj informačního systému TED

Předmětem veřejné zakázky bude poskytování služeb podpory a údržby programového vybavení Tvorba a evidence dokumentů (TED) a souvisejících modulů (JOB, INA, SUD, CSA) – dále společně jen jako „TED“ a poskytování služeb souvisejících.
Konkrétní obsah požadovaných služeb: 1) služba aktualizace a údržby TED (update, upgrade, zapracování legislativních změn), 2) služba provozu HelpDesk TED (zajištění fungování komunikačního centra HelpDesk za účelem hlášení a evidence vad a požadavků), 3) služba základní servisní technické podpory TED (odstraňování vad a řešení požadavků, technická podpora související s jednáním volenými orgány hl. m. Prahy), 4) služba pravidelné profylaxe TED a pravidelného monitoringu serverů, 5) služba rozšířené podpory (rozvoj TED) - služby na objednávku - maximální počet člověkodnů za celou dobu účinnosti smlouvy 405, 6) poskytování školení a dílčích konzultací - služby na objednávku - maximální počet člověkodnů za celou dobu účinnosti smlouvy 45.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2019 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Hlavní město Praha

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
29.05.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavní město Praha

Zadavatel IČ:
00064581

Zadavatel ulice:
Praha 1, Staré Město, Mariánské náměstí 2/2

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba a vývoj bussines webových aplikací a aplikací pro osobní rozvoj

Zakázková výroba a vývoj bussines webových aplikací a aplikací pro osobní rozvoj

Moderní webovou aplikaci, která je vyladěna do posledního pixelu, Vám vytvoří společnost Peko Studio se sídlem ve Znojmě. Naše společnost bez jakýchkoliv problémů vytvoří uživatelsky přívětivou a zároveň na ovládání jednoduchou webovou aplikaci. Peko Studio mimo jiné vytváří webové aplikace zaměřené na osobní rozvoj nebo business aplikace. Peko studio s.r.o. Vám poskytne kompletní servis spojený s vývojem a výrobou webové aplikace jako je: - analýza webové aplikace – k čemu bude aplikace sloužit - UX návrh – jak bude aplikace vypadat - grafický návrh webové aplikace - samotný vývoj aplikace, testování, podpora při rozšiřování aplikace


Zabezpečení společnosti, kybernetická bezpečnost GINIS

Zabezpečení společnosti, kybernetická bezpečnost GINIS

Potřebujete-li vyřešit problém s kybernetickým zabezpečením Vaší firmy a hledáte to nejvhodnější řešení, pak neváhejte využít služeb naší společnosti! Námi dodávané produkty představují komplexní řešení kybernetické bezpečnosti dle platné legislativy. Jsme členem sdružení KYBEZ a disponujeme specializovanými partnery. Umíme realizovat komplexní řešení kybernetické bezpečnosti. Provádíme analýzy informačních aktiv, zranitelných míst i případných hrozeb. IT prostředí veřejné správy známe velice důkladně. K dispozici jsou vždy cenově dostupné komponenty. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Mzdový a účetní software Ainex vám usnadní práci s financemi

Mzdový a účetní software Ainex vám usnadní práci s financemi

Pokud se v účetnictví sami vyznáte a osobního účetního nepotřebujete, mohl by vás zaujmout mzdový a účetní software Ainex, který vám usnadní práci s financemi. Jeho užíváním zefektivníte práci a ušetříte čas. Program je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro účetní firmy a malé a střední podnikatele. To vše za bezkonkurenční ceny! Společnost ProgEco vám poskytne veškeré účetní služby včetně poradenství, fakturace, vedení účetnictví a jednání za klienty.


Informační systém GINIS, komplexní softwarové řešení pro veřejnou správu

Informační systém GINIS, komplexní softwarové řešení pro veřejnou správu

Jste ve veřejné správě a sháníte komplexní softwarové řešení, pak neváhejte využít náš informační systém GINIS! Informační systém GINIS® je komplexní softwarové řešení, které Vám pomůže řídit celou organizaci. V současnosti ho používá více než 6 000 klientů, mezi které patří organizace veřejné správy všech velikostí (od příspěvkových organizací až po ministerstva). Ve veřejné správě je nejrozšířenějším informačním systémem vůbec. Máme dlouholeté zkušenosti se správou velkého množství různých organizací. Sledujeme nové IT trendy. Snadno se propojíte i s dalšími systémy a nadstavbami. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Výhoda a přínos vlastních mobilních aplikací pro společnosti

Výhoda a přínos vlastních mobilních aplikací pro společnosti

Mnohé z dnešních společností považují za dostačující mít vlastní webové stránky a případně profily na sociálních sítích. Mnohým připadají mobilní aplikace jako nepotřebná forma propagace. Avšak opak je pravdou - mobilní aplikace jsou dnes jedním z nejmocnějších marketingových nástrojů. Některé firmy mohou odmítat vlastní mobilní aplikace z důvodu, že je jejich web responsivní a tudíž je jeho zobrazení přizpůsobené pro zobrazení na mobilních telefonech. Avšak výhoda mobilní aplikace tví v tom, že využije všechny funkce telefonu. Přizpůsobí se navíc danému přístroji, do něhož je stažena. Aplikace také mohou fungovat bez připojení k internetu a mohou odesílat push zprávy. Pokud stojíte o vytvoření mobilní aplikace, kterou budou moct používat uživatelé mobilních telefonů s IOS i Android, obraťte se na nás!


Tvorba aplikací pro telefony a tablety – analýza, návrh, vývoj, testování, podpora

Tvorba aplikací pro telefony a tablety – analýza, návrh, vývoj, testování, podpora

Aplikace pro telefony a tablety na míru a přesně podle Vašich představ? Oslovte společnost Peko Studio s.r.o. ze Znojma. Svěřte své myšlenky do rukou odborníků, kteří mají zkušenosti s vývojem aplikací po celém světě. Nejnovější technologie i moderní postupy nám umožňují rychle, efektivně a flexibilně reagovat na Vaše požadavky. Zakládáme si na kvalitě, funkčnosti a dobré uživatelské přístupnosti. Tvoříme v nativním jazyce operačního systému Android či iOS. Co vše zajistíme v rámci procesu vývoje? - důkladnou analýzu - UX návrh - grafický návrh - vývoj aplikace - akceptační testování - podporu (rozšíření a aktualizace) Podívejte se na naše webové stránky a zjistěte si o nás více.