Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Rámcová dohoda - Euroklíč pro ČR 2019 - 2023

Rámcová dohoda - Euroklíč pro ČR 2019 - 2023

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním vybraným dodavatelem (účastníkem rámcové dohody), jejímž předmětem budou průběžné dodávky speciálních klíčů pro osoby se zdravotním postižením (tzv. euroklíče), zámků-vložek (tzv. eurozámky), popř. elektrozámků (tzv. elektro-eurozámky) ve veřejně přístupných objektech na území České republiky, a to včetně dopravy na místo určení a montáže. Rámcová dohoda bude s vybraným dodavatelem uzavřena na dobu 48 měsíců nebo do vyčerpání limitu předpokládané hodnoty veřejné zakázky ve smyslu § 16 a § 20 zákona, a to podle toho, která ze skutečností nastane dříve. Plnění vyplývající z rámcové dohody bude realizováno na základě jednotlivých písemných výzev k poskytnutí plnění v průběhu trvání rámcové dohody v rozsahu požadavků zadavatele. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2019 07:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Národní rada osob se zdravotním postižením České republiky, z. s.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
13.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národní rada osob se zdravotním postižením České republiky, z. s.

Zadavatel IČ:
70856478

Zadavatel ulice:
Partyzánská 1/7

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha 7 - Holešovice

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44521100-9
Zámky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klíčové systémy, bezpečnostní vložky Mul-T-Lock, Sherlock

Klíčové systémy, bezpečnostní vložky Mul-T-Lock, Sherlock

Sháníte-li v Brně společnost, která prodává bezpečnostní vložky Mul-T-Lock, Sherlock, či jiné klíčové systémy, pak se neváhejte obrátit na nás! Generální klíč je mechanický systém klíčů a k nim příslušejících zámků, které jsou nastaveny tak, aby určité zámky bylo možno odemknout pouze určitými klíči. Použít je můžeme všude tam, kde potřebujeme řídit přístup osob. Díky mechanickému systému je možné dveře i zamknout. V soustavě může, ale také nemusí existovat tzv. generální klíč, kterým můžete odemknout veškeré dveře v objektu. Hlavní funkcí systému je bezpečnost chráněného majetku. V našem sortimentu naleznete také bezpečnostní vložky Mul-T-Lock, Sherlock. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Servis dveřních zámků, cylindrických vložek, klik a kování Beroun – nově u nás

Servis dveřních zámků, cylindrických vložek, klik a kování Beroun – nově u nás

Musíte při odemykání dveří vynaložit sílu, protože zámek se zasekává, klíč jde těžko vytáhnout nebo máte povolenou kliku či kování? Pokud jste z Berouna a okolí, neváhejte se obrátit na společnost ZL interiér s.r.o., která nově nabízí svým zákazníkům servis dveřních zámků, cylindrických vložek, klik a kování. Nemusíte při závadě na Vašem zámku ihned vynakládat velké finanční výdaje za nákup nového, stačí zavolat naše odborníky a my se o vše postaráme. Pro servis dveřních zámků, cylindrických vložek, klik a kování kontaktujte společnost ZL interiér s.r.o.


Kvalitní zámečnictví, zámečník - oprava zaseknutého zámku, otevírání bytů

Kvalitní zámečnictví, zámečník - oprava zaseknutého zámku, otevírání bytů

Hledáte kvalitního zámečníka, který svou práci odvede rychle a hlavně profesionálně? Obraťte se na naše zámečnictví, které si zakládá na profesionálním přístupu. Naší specialitou je: - oprava zaseknutého zámku - nouzové otevírání bytů, aut, zabouchnutých dveří - vytažení zalomených klíčů. Kromě otevíracích služeb také provádíme kompletní služby v oblasti mechanického zabezpečení, montujeme bezpečnostní zámky, kování, vložky, závory, petlice, dveřní kukátka, zábrany proti vysazení dveří a další. V naší prodejně naleznete zámky, vložky, cylindrické vložky, bezpečnostní kování. Vyrobíme Vám klíče, autoklíče, autozámky i vícebodové zámky. V regionu Ostrava a okolí do 50 km můžete využít naší zámečnickou otevírací pohotovost.


Opravy a přestavby autozámků, výroba autoklíčů - otevírání aut všech značek bez poškození

Opravy a přestavby autozámků, výroba autoklíčů - otevírání aut všech značek bez poškození

Potřebujete se dostat do svého zamčeného auta tak, aby nedošlo k jeho poškození? Pokud se Vám stane taková nemilá událost, kontaktujte Zámečnictví Karel Bartoš z Ostravy, které se zabývá nouzovým otevíráním vozů, nákladních automobilů i autobusů. Nesnažte se ušetřit tím, že si na svém autě rozbijete okénko, protože velká část vozů má tzv. safe-systém a po rozbití okna auto zevnitř neotevřete. K otevření automobilu budete potřebovat občanský průkaz a malý technický průkaz. Pokud se doklady nacházejí ve vozidle, jejich kontrola se provádí až po otevření. Máte-li zámek poškozený, i o to se postaráme. Zajišťujeme opravy a přestavby autozámků včetně výroby autoklíčů. Naším cílem je zákazníkovi pomoci v nouzi a to v nejkratší době!


Uzamykací produkty, systém LOTO, Procedura Lockout/Tagout

Uzamykací produkty, systém LOTO, Procedura Lockout/Tagout

Procedura Lockout/Tagout: LOCKOUT – uzamknout, zamezit Umístění speciálního uzávěru a visacího zámku na místo, které je kritické pro uvolnění zdroje energie. TAGOUT – označit, informovat Označení uzávěru visačkou, která informuje uživatele, že na zařízení probíhá oprava. Řešení rizik systému LOTO napomáhá eliminovat bezpečnostní rizika: - mechanická rizika (zamezuje pohybu zařízení nebo činnosti stroje) - elektrická rizika (zamezuje úrazu elektrickým proudem) - chemická rizika (zamezuje výskytu chemikálií). Výhody systému Lockout/Tagout: - nižší počet nehod a nákladů na úrazy - vyšší produktivita - kratší odstávky - nejlepší bezpečnostní praxe. Prostředky a nástroje LOTO v naší nabídce: - univerzální uzávěr - uzávěry pro mechanická a elektrická rizika - visací zámky a spony - petlice a příslušenství - brašny na uzávěry, LOTO stanice a další. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně LOTO procedury a LOTO produktů nás neváhejte kontaktovat.


Zámky za výhodné ceny - zadlabací, bezpečnostní, vícebodové

Zámky za výhodné ceny - zadlabací, bezpečnostní, vícebodové

Sháníte kvalitní zámky na vaše dveře či vrata? Pak není nic jednoduššího než se obrátit na naší firmu STORES Bruntál, s.r.o., která Vám nabídne široký výběr jak zadlabacích, tak také bezpečnostních a vícebodových zámků. Naše zámky jsou nejen univerzální a dají se využít jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití, ale jsou také z hlediska bezpečnosti. Pro bezpečnost se jako ideální jeví vícebodový zámek, přes který se cizí osoba jen tak nedostane. Vícebodový zámek lze použít pro různé typy dveří: - klasické - dřevěné - ocelové - panikové - požární - hlavních vchodové dveře - hliníkové. Zadlabací zámky se vyrábíme i v provedení pro WC. Pro venkovní použití se pak používá zadlabací zámek s cylindrickou vložkou, ideálně pak zámek bezpečnostní. Ať už se chystáte pořídit si obyčejný zadlabací zámek nebo zámek vícebodový se zvýšenou bezpečnostní ochrannou navštivte naší firmu STORES, kde Vám rádi poradíme a zodpovíme vaše dotazy. Těšíme se na Vaší návštěvu.