Poptávám obkladačské a instalatérské práce

Poptávám obkladačské a instalatérské práce

Poptávám obkladačské a instalatérské práce.

Potřebuji lepidlem srovnat stěnu po minulém obkladu a poté nově obložit. Dále potřebuji položit dlažbu na podlahu a dozdít jakousi přepážku jako zúžení sprchového koutu.

-podlahová plocha: 11, 4 m2
-plocha stěn k obložení: 19, 1 m2
-plocha přepážky k dozdění: 2, 2 m2

Dlaždice mám. Jde tedy o práci + obkládací a zdící materiál.

Dále bych potřebovala nainstalovat sprchových kout a umyvadlo. To také mám. Sprchový kout bude bez vaničky, pouze odtokový žlab v dlaždicích.

Pokud bude třeba, lze zednicko obkladačské a instalatérské práce nabídnout zvlášť, ale ideálně samozřejmě dohromady.

Děkuji, V.
Poptávka byla vložena dne:
16.05.2019 07:52

Platnost poptávky:
16.06.2019 07:45

Kontaktní osoba:
Slava Voráčková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
České Budějovice

Obrázek:
Poptávám obkladačské a instalatérské práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Domovní a průmyslové instalace Plzeň, rozvody voda, topení, plyn, kanalizace, sváření potrubí

Domovní a průmyslové instalace Plzeň, rozvody voda, topení, plyn, kanalizace, sváření potrubí

Firma Václav Kotlan voda topení plyn Stod, okres Plzeň Naše firma provádí kompletní průmyslové a domovní instalace vody, topení, plynu a kanalizace včetně veškerých oprav. Zajišťujeme rozvody vody a kanalizace, rozvody topení včetně dodávek, rozvody plynu. Dále svým zákazníkům v okolí Plzně zajistíme montáže tepelných čerpadel a solárního ohřevu. Součástí domovní nebo průmyslové instalace je i sváření potrubí autogenem nebo elektrickým obloukem. Činnost firmy Václav Kotlan Plzeň: - vodoinstalatérské práce - topenářské práce - plynařské práce - svářečské práce


Čištění, zateplování a nátěry fasád proti řasám a opravy fasád po ptácích

Čištění, zateplování a nátěry fasád proti řasám a opravy fasád po ptácích

Veškeré služby v oblasti fasád zajišťuje stavební sdružení Zednické a výškové práce Morava. Působíme v Olomouci, Přerově, Prostějově, Lipníku nad Bečvou, Hranicích, Kroměříži a Bystřici pod Hostýnem. Za pomocí horolezecké techniky provádíme: - čištění fasád tlakovou vodou nebo chemickými prostředky, zajistíme potřebná úřední povolení při mytí budov v centru - opravy štukových i jádrových omítek, klempířských prvků, zateplovacích systémů, nových a starých fasád poničené ptáky nebo špatnou dilatací - spárování dilatačních spár panelových domů a rekonstrukce světlíků - montáže hrotových a síťových systémů Kompletní nátěry fasád proti řasám, plísním a nátěry log realizujeme za použití těch nejkvalitnějších barev v široké škále odstínů.


Zednické práce – domy na klíč, rekonstrukce, zateplení fasád

Zednické práce – domy na klíč, rekonstrukce, zateplení fasád

Ohlížíte se po kvalitních a spolehlivých řemeslnících, kteří se zabývají zednickými pracemi? V Třebíči a jejím okolí působí společnost BAUFIRMA MPR s.r.o., zaměřující se na stavbu domů na klíč, rekonstrukce, obklady, dlažby, ploty, zateplení fasád a poradenství při výběru materiálu i prací. Vždy se snažíme dosahovat prvotřídních výsledků. Těch docílíme pouze použitím kvalitních materiálů, precizností a poznáním přání našich klientů. Neustále se snažíme vzdělávat, máme široký přehled o nových i starších stavebních technologiích a materiálech, což nám umožňuje pružně reagovat na vaše aktuální potřeby. Při plnění našich stavebních zakázek hledáme ta nejlepší řešení. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací.


Položení zámkové dlažby na chodníky či příjezdové cesty, přadlažba chodníků

Položení zámkové dlažby na chodníky či příjezdové cesty, přadlažba chodníků

Líbila by se Vám u domu zámková dlažba? Oceňujete její jednoduchost a eleganci? Potřebujete předláždit chodník? Hledáte stavební firmu, která má zkušenosti s položením zámkové dlažby? Oslovte firmu Jaromíra Vyhnálka specializující se na stavební a zednické práce na Třebíčském okrese, tedy převážně v okolí Jemnice a Dačic. S pokládkou zámkové dlažby, stavbou i předlažbou chodníků máme dlouholeté a bohaté zkušenosti. Zámková dlažba je praktická a velmi oblíbená pro stavbu chodníků, příjezdových cest nebo stání na auta. Zvolit můžete elegantní šedou variantu bez vzoru, nebo i různé barevné variace a je možné z jednotlivých kostek vytvořit na přání zákazníka zajímavé vzory. Naše firma se dále zaměřuje na zateplení fasád, zemní a výkopové práce, stavbu plotů, rekonstrukci koupelen a pokud budete potřebovat, není pro nás problém zajistit i dopravu drtě, písku nebo betonu. Realizujeme i hrubé stavby. Neváhejte a obraťte se na nás v případě jakéhokoliv dotazu ohledně našich služeb. U nás máte jistotu dobře odvedené práce.


Hodinový manžel Brno, opravy a údržba v domácnosti, rekonstrukce bytů

Hodinový manžel Brno, opravy a údržba v domácnosti, rekonstrukce bytů

Potřebujete ve Vaší domácnosti něco opravit, přestěhovat, zapojit, zrekonstruovat nebo potřebujete jen udělat nějakou pravidelnou údržbu? Pak neváhejte zavolat o pomoc hodinovému manželovi! Zařídíme ve Vašem bytě či domě opravení či montáž dřezů, výměnu kuchyňské baterie, zapojení elektrospotřebičů, připevnění nábytku, poliček, přestěhování nábytku, drobné opravy v domácnosti, opravu kapajícího kohoutku, nábytku, čištění koberců, pokládka koberců, podlah PVC, parket, plovoucích podlah, sestavení skříněk, nábytku, židlí a mnoho dalšího. Působíme po celém Brně i jeho okolí. Neváhejte nás kontaktovat s jakoukoliv prací na kterou si sami netroufnete!


Čištění kanalizace,  kontrola kanalizačního potrubí Teplice, odvoz fekálií, čištění jímek, žump

Čištění kanalizace, kontrola kanalizačního potrubí Teplice, odvoz fekálií, čištění jímek, žump

Firma Leoš Novák Krupka, Teplice Provádíme prohlídku kanalizace a posouzení jejího stavu, zaměření spádovitosti kanalizace, zjištění různého zákoutí potrubí včetně vyhledání místa poruchy kanalizace. Jedině kamera odhalí skutečný stav kanalizace a urychlí veškeré opravy. Zajišťujeme čištění kanalizace tlakovou vodou nebo mechanické čištění kanalizace frézou. Kanalizační potrubí pak bude mít lepší funkčnost a menší riziko kontaminace nebezpečnými látkami. Předejděte poškození nebo ucpání kanalizace včasnými a pravidelnými prohlídkami. Kontaktujte naší firmu Leoš Novák z Krupky okres Teplice.