Poptávám obkladačské a instalatérské práce

Poptávám obkladačské a instalatérské práce

Poptávám obkladačské a instalatérské práce.

Potřebuji lepidlem srovnat stěnu po minulém obkladu a poté nově obložit. Dále potřebuji položit dlažbu na podlahu a dozdít jakousi přepážku jako zúžení sprchového koutu.

-podlahová plocha: 11, 4 m2
-plocha stěn k obložení: 19, 1 m2
-plocha přepážky k dozdění: 2, 2 m2

Dlaždice mám. Jde tedy o práci + obkládací a zdící materiál.

Dále bych potřebovala nainstalovat sprchových kout a umyvadlo. To také mám. Sprchový kout bude bez vaničky, pouze odtokový žlab v dlaždicích.

Pokud bude třeba, lze zednicko obkladačské a instalatérské práce nabídnout zvlášť, ale ideálně samozřejmě dohromady.

Děkuji, V.
Poptávka byla vložena dne:
16.05.2019 07:52

Platnost poptávky:
16.06.2019 07:45

Kontaktní osoba:
Slava Voráčková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
České Budějovice

Obrázek:
Poptávám obkladačské a instalatérské práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojní omítání exteriérů a interiérů, sádrové stěrky

Strojní omítání exteriérů a interiérů, sádrové stěrky

Stavíte či rekonstruujete budovu? Chcete mít přesně a rychle zhotovené omítky? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost IL stavební, s.r.o., která sídlí v Praze 6 – Ruzyně. Specializujeme se na provádění strojních omítek v interiéru a exteriéru. Za pomoci omítacích strojů zhotovujeme dvouvrstvé jádro-štukové vápenocementové omítky, jednovrstvé vápenosádrové omítky a sádrové stěrky. Díky mechanizaci je spotřebováno minimum materiálu, rychlejší zpracování, nízké náklady, stála kvalita, rovinatost v celé ploše, přesnost. Součástí práce je i vyztužení rohu, důkladné napojení na rámy, dodávka kvalitních materiálů.


Kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce

Kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce

Pokud potřebujete zajistit kompletní vodoinstalatérské, topenářské nebo plynařské práce, pak se obraťte na společnost VESAS s.r.o, která pro Vás vše zařídí! Kromě stavební činnosti se zabýváme také veškerými instalatérskými pracemi. Pomůžeme Vám při realizaci ústředního, elektrického a podlahového vytápění. Zajistíme vám také montáž tepelných čerpadel, kotlů na tuhá paliva, biomasu i plyn. Poskytujeme také vodoinstalatérské práce včetně zajištění rozvodů vody a kanalizace. Instalujeme domovní rozvody vody, napojení na uliční vodovodní řád. Zajišťujeme realizaci, ale i opravy a rekonstrukce vnitřní i venkovní kanalizace a odpadů. Využít můžete také plynařských a topenářských prácí, včetně revizí plynu. Dodáme a vyměníme topná tělesa, zajistíme servis bojlerů, kotlů a akumulačních nádob. Máme více jak 25 let zkušeností, proto zaručujeme maximální kvalitu odvedené práce.


Profesionální plynař, topenář, instalatér - komplexní služby za příznivé ceny

Profesionální plynař, topenář, instalatér - komplexní služby za příznivé ceny

Ať už potřebujete vyřešit jakýkoli problém v oblasti vodoinstalace, topenářství či plynařství, jsme zde pro vás! Naši zaměstnanci jsou odborně proškoleni a svou práci odvádějí opravdu kvalitně. Zajišťujeme: - rozvody, - montáže, - servisy, - opravy a spoustu dalších. Neváhejte a přesvědčte se sami o našich kvalitách. Naši plynaři, topenáři i instalatéři jsou připraveni vám pomoci v co nejkratším čase a za optimální ceny.


Vodoinstalatérské a kanalizační práce

Vodoinstalatérské a kanalizační práce

Jste ze Znojemska a potřebujete zajistit vodoinstalatérské či kanalizační práce? Pak se obraťte na společnost FATO Hlaváč, s.r.o. z Moravského Krumlova. Veškeré práce zajistíme levně, kvalitně a rychle. Aby byli naši zákazníci spokojení, snažíme se poskytovat co nejširší portfolio služeb. Provádíme: - realizace vodoinstalací a kanalizací v průmyslových objektech, rodinných domech, bytech - opravy a rekonstrukce vodoinstalací a odpadů - pracujeme s PPR, AL-PEX, měď, KG, HT - výměny vodovodních i kanalizačních stupaček - montáže a napojení vodoměrů na vodovodní instalace - zkouška těsnosti a neprodyšnosti vodoinstalace - tlakové čištění kanalizace - montáž van, sprchových koutů, WC - obkladačské práce - poradenství - rozpočty Pro více informací nás neváhejte oslovit!


Stavební práce - realizace stropů pomocí kvalitních monolitických konstrukcí

Stavební práce - realizace stropů pomocí kvalitních monolitických konstrukcí

Stavíte a zvažujete, jakým způsobem si nechat zhotovit stropy? Pak zvolte velmi odolné nonolitické stropní konstrukce z železobetonových desek, o které se postará firma Zednictví Jiří Pokorný. Zajistíme Vám kompletní zhotovení stropů pomocí monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek. Železobetonové stropní desky se dokáží tvarově přizpůsobit i pro nepravidelné půdorysy a vynikají svou vysokou nosností, odolností a žáruvzdornosti. Postaráme se o kompletní realizaci - zajistíme potřebnou dokumentaci, provedeme statické výpočty a vytvoříme výkresy přesně dle daných prostorových dispozic a rozměrů. Vybereme pro Vás nejvhodnější druh betonu i stropní výztuže a konečně provedeme celkovou realizaci. Dáváme si záležet na tom, aby práce byla odvedena poctivě a kvalitně ke vší spokojenosti zákazníka.


Stavební rekonstrukce domů, průmyslových objektů a kulturních památek, okres Šumperk

Stavební rekonstrukce domů, průmyslových objektů a kulturních památek, okres Šumperk

Plánujete opravu Vašeho domu či jiné stavby? Milan Skopal – stavebnictví je společnost z Hrabenova zajišťující komplexní stavební práce od návrhu projektu až po nátěry fasád. Našim zákazníkům poskytujeme stavební rekonstrukce domů, průmyslových objektů i kulturních památek. Ať už Váš dům bude stát na kopci nebo na rovině, snadno si poradíme i s náročným terénem, který upravíme dle Vašich potřeb. Spolupracujeme s precizními řemeslníky, kteří zajistí u dané stavby veškeré podlahářské, zednické i obkladačské práce včetně zateplení a nátěrů fasády. S výstavbou domů máme bohaté zkušenosti, jež jsou doplněny o moderní techniku, díky které Vám garantujeme kvalitní práci odvedenou vždy ve stanoveném termínu.