Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Poptávám výstavbu oplocení

Poptávám výstavbu oplocení

Poptávám výstavbu oplocení. Výška plotu 150cm.Délka 35m. 1x branka - montáž.(branku mám).Poplastované pletivo 5x5.
Stavba proběhne ve Větrném Jeníkově.
Poptávka byla vložena dne:
16.05.2019 07:49

Platnost poptávky:
16.06.2019 07:39

Kontaktní osoba:
Jan Michelfeit

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výklopná garážová vrata Rohoznice – uzavření garáže na dálkové ovládání

Výklopná garážová vrata Rohoznice – uzavření garáže na dálkové ovládání

Zabýváme se výrobou, dodávkou a montáží automatických dveří včetně výklopných garážových dveří. Pokud tedy potřebujete nová vrata do garáže, budeme rádi když oslovíte nás ATECH Bohemia a.s. Rohoznice. Pořiďte si od nás garážová vrata s jednoduchým výklopným křídlem z kvalitní oceli a povrchovou úpravou RAL. Výhody výklopných garážových vrat: pohodlné a bezpečné uzavření garáže vybavení motorickým pohonem dálkové ovládání lze zvolit odstín povrchové úpravy rozmanitá doplňková výbava


Zakázková kovovýroba - pojezdové brány, zábradlí, ploty

Zakázková kovovýroba - pojezdové brány, zábradlí, ploty

Každá neobvyklá zakázka v oblasti kovovýroby je pro nás výzvou, a proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmkoliv přáním nebo nápadem. Zakázková kovovýroba: - regály, stojany, okrasné držáky na květiny, květinové stojany, dělící stěny, zahradní portály, pergoly, konstrukce, mříže, ploty, brány, branky, zábradlí, autobusové zastávky - posuvné brány - samonosné brány - pojezdové brány - brány včetně montáže automatických pohonů - otočné brány. Firma vyrábí pro jednotlivé zákazníky, i velké investory, podniky i developerské projekty.


Nové vysoce odolné silně pozinkované pletivo k oplocení náročných terénů

Nové vysoce odolné silně pozinkované pletivo k oplocení náročných terénů

Pokud hledáte kvalitní oplocení vašeho pozemku, který se nachází v náročnějším terénu, pak se obraťte na společnost Ploty Gaves, která vám zajistí oplocení kvalitním silně pozinkovaným pletivem. Nové silně pozinkované pletivo je vhodné do míst s předpokládaným vyšším zatížením, např. v horských, lesních a zemědělských oblastech. Silná vrstva zinku na pletivu zajišťuje vysokou odolnost proti korozi a vyznačuje se několikanásobně vyšší životností oproti jiným pletivům. Toto pletivo dodáváme na objednávku a po předchozí domluvě lze vyrobit pletivo i s jiným průměrem drátu a velikostí ok. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Garážová vrata sekční, posuvná, křídlová, rolovací, výklopná - řešení dle individuálních potřeb

Garážová vrata sekční, posuvná, křídlová, rolovací, výklopná - řešení dle individuálních potřeb

Spolehlivá ochrana pro Váš majetek, to jsou garážová vrata od firmy ČERNÍK s.r.o. Zákazníkům dle individuálních potřeb a konstrukčního řešení dodáme sekční garážová vrata, posuvná, křídlová, rolovací či výklopná garážová vrata. Je možné objednat vrata v celé paletě barevných odstínů a provedení. Poskytujeme službu záručního i pozáručního servisu i údržbu jednotlivých výrobků. Sekční garážová vrata otevíravá směrem nahoru jsou vhodná pro jednoduchou garáž i dvojgaráž - skládají se ze sendvičových panelů z PVC materiálu imitujícího dřevo. Posuvná garážová vrata jsou alternativou sekčních vrat - neotevírají se ovšem nahoru, ale k jedné garážové stěně. Křídlová vrata doporučujeme pro místa s častým průchodem osob, nebo tam, kde je omezený vnitřní prostor - dodáváme dvoukřídlá vrata s nepřerušeným tepelným mostem i s přerušeným tepelným mostem. Garážová rolovací vrata jsou vhodné do libovolného prostoru, výhodou je montáž bez nutnosti stavebních úprav. Instalace je možná před i za otvor. Výklopná garážová vrata dodáváme s manuálním otvíráním i motorovým pohonem. Je možné je doplnit o prosklené prvky.


Designově bezkonkurenční potisk vrat Dura Print - odolný proti oděrkám a UV záření s 10letou zárukou

Designově bezkonkurenční potisk vrat Dura Print - odolný proti oděrkám a UV záření s 10letou zárukou

Díky nové světově unikátní technologii Dura Print pro tisk na garážová a průmyslová vrata Vám zajistíme zcela originální vzhled Vašich vrat podle Vašeho vkusu. Tato unikátní technologie využívající inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou je založena na nanášení inkoustu na vratový panel. Poté je výsledný inkoustový tisk zalakován matným PUR lakem a konečný výsledek přináší dokonalý design, který je odolný proti oděrkám, otěru nebo proti UV záření. Technologie je natolik propracovaná, že Vám na tento tisk dáme 10letou záruku, protože jsme si jistí, že se Vám povrch neoloupe nebo neznehodnotí, když Vaše dítě neubrzdí včas plastovou motorku nebo když na vrata bude po celý den svítit slunce. Jedná se o inkoustový tisk a tato technologie Dura Print přináší neomezené možnosti ve volbě námětu. Jelikož Vám můžeme vytvořit potisk libovolných obrázků, fotografii, imitací dřeva či betonu, můžete si být jistí, že vrata, které si zvolíte Vy, nebude mít nikdo jiný. Plusové důvody proč má být technologie Dura Print na Vašich vratech : - Vrata jsou chráněna užitným vzorem. - Lze využít pro všechny druhy a povrchy panelů s rozlišením až 360 dpi. - Motiv si můžete nechat kdykoliv přetisknout. - Lze tisknout i příslušenství, jako například hliníková okénka. - Využití Vám poslouží pro logo Vaší firmy na průmyslových vratech. - Výroba bude zrealizovaná přímo Vám na míru. - 10letá záruka na povrchovou úpravu.


Zámečnická výroba, moderní zámečnictví -  výroba kovových výrobků na zakázku

Zámečnická výroba, moderní zámečnictví - výroba kovových výrobků na zakázku

Sháníte firmu v Brně, která nabízí zámečnické práce, zabývá se moderním zámečnictvím? V tom případě se obraťte na naši firmu RS evostyl s.r.o., která má se zámečnictvím dlouholeté zkušenosti. Na zakázku vyrobíme nejrůznější kovové výrobky brány, ploty, markýzy, pergoly, městský mobiliář, interiérové doplňky, schránky a mnoho dalších. Máme pro Vás kompletní nabídku zámečnictví a kovovýroby. Zaměřujeme se převážně na montáž zábradlí a schodiště. Zpracujeme také nerez, ocel, hliník i mosaz. Snažíme se odvádět kvalitní práci a plnit dohodnuté termíny, rychle Vám vyrobíme a namontujeme na zakázku nejrůznější kovové výrobky. Ceny máme pevné, nenavyšujeme. Komponenty a materiál máme od nejlepších dodavatelů s garancí kvality. Vyrobíme brány, ploty, markýzy, pergoly, městský mobiliář, doplňky do interiéru, schránky, zábradlí, schodiště a mnoho dalšího. Více informací na webových stránkách.