Poptávám výstavbu oplocení

Poptávám výstavbu oplocení

Poptávám výstavbu oplocení. Výška plotu 150cm.Délka 35m. 1x branka - montáž.(branku mám).Poplastované pletivo 5x5.
Stavba proběhne ve Větrném Jeníkově.
Poptávka byla vložena dne:
16.05.2019 07:49

Platnost poptávky:
16.06.2019 07:39

Kontaktní osoba:
Jan Michelfeit

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Posuvné samonosné brány na kolejnicích s montáží i s pozáručním servisem

Posuvné samonosné brány na kolejnicích s montáží i s pozáručním servisem

Uvažujete zda v rámci oplocení pozemku použít klasickou bránu nebo bránu posuvnou? Posuvná samonosná brána na kolejnicích firmy Garážová vrata a žaluzie Mareček z Telče je pro vás elegantním i plně funkčním řešením. Montáže jsme schopni provádět nejen v Telči, ale i ve Slavonicích, Jemnici, Želetavě a okolí. Mezi jednoznačné výhody posuvné samonosné brány na kolejnicích patří: - jednodušší stavební příprava - možnost i jen částečného otevření pro pěší - velmi dobrá stabilita celé konstrukce - při sněhové pokrývce je praktická - skoro bezúdržbový systém Zamiřte k nám a nebudete litovat, jelikož součástí našich služeb je i zaměření a vytvoření návrhu podle vašich představ. Dále je vám k dispozici cenová kalkulace na míru a záruční i pozáruční servis.


Plotové centrum dodá pletivo na ploty - pozinkované, PVC, lesnické, svařované pletivo

Plotové centrum dodá pletivo na ploty - pozinkované, PVC, lesnické, svařované pletivo

Kvalitní pletivo na ploty pořídíte ve firmě Dobeš Zlín-Lužkovice. Naše plotové centrum dodá plotové pletivo v různých výškách a průměrech - PVC, pozinkované, lesnické, svařované pletivo. Sortiment je převážně od českých výrobců, atypické zakázkové prvky pro stavbu plotů vyrábí přímo naše firma. Zabýváme se stavbou plotů na klíč - navrhneme vhodný systém oplocení pro každého. Prodej: - poplastované, pozinkované plotové pletivo - bezpečnostní svařované pletivo - uzlové lesnické pletivo na ploty - plotové sloupky, vzpěry - objímky k plotovým panelům, sloupkům - vázací, napínací dráty, napínáky.


Nové vysoce odolné silně pozinkované pletivo k oplocení náročných terénů

Nové vysoce odolné silně pozinkované pletivo k oplocení náročných terénů

Pokud hledáte kvalitní oplocení vašeho pozemku, který se nachází v náročnějším terénu, pak se obraťte na společnost Ploty Gaves, která vám zajistí oplocení kvalitním silně pozinkovaným pletivem. Nové silně pozinkované pletivo je vhodné do míst s předpokládaným vyšším zatížením, např. v horských, lesních a zemědělských oblastech. Silná vrstva zinku na pletivu zajišťuje vysokou odolnost proti korozi a vyznačuje se několikanásobně vyšší životností oproti jiným pletivům. Toto pletivo dodáváme na objednávku a po předchozí domluvě lze vyrobit pletivo i s jiným průměrem drátu a velikostí ok. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Výroba ocelových plotů, oplocení, sloupky, zábradlí, schody

Výroba ocelových plotů, oplocení, sloupky, zábradlí, schody

Koupili nebo postavili jste dům, či nějakou jinou nemovitost a uvažujete o tom, že dodáte k nemovitosti tzv. třešničku na dort? A ona zmíněná třešnička na dort má být v podobě ocelového plotu? Pak jsem pro Vás my ti praví. V oboru zámečnických prací máme dlouholeté zkušenosti. Zařídíme Vám excelentní a moderně vypadající ocelový plot, různá jiná oplacení, zábradlí, schody i stylové brány a vrata. Nezalekneme se žádného Vašeho přání. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme. Vaše Zámečnictví HSV sídlící v Jičíně.


Namontujeme Vám vrata, brány a závory a zajistíme profesionální servis po celou dobu

Namontujeme Vám vrata, brány a závory a zajistíme profesionální servis po celou dobu

V Opavě, Ostravě a v blízkém okolí dodáváme brány, vrata, ploty, vjezdy, vybavení parkingů, platební automaty, systémy parkovací či zamezující vjezdu. Pokud máte v plánu nové automatické závory, brány či vrata, nejen že Vám firma Večerek Tomáš vše profesionálně namontuje, ale pokud si necháte od nás postavit jakékoliv zařízení, které zpracováváme, můžete si být jistí, že Vám po celou dobu stoprocentně zajistíme servis a profesionální opravy. Když už se jednou rozhodnete vylepšit si bydlení či firemní prostory bránu či garážové vrata s automatickým zavíráním, nejdůležitějším parametrem bude stoprocentní funkčnost a kvalita. Toto a mnohem víc Vám mohou zaručit naše dlouholeté zkušenosti a spousta spokojených zákazníků. Naše firma vyrábí Vrata sekční, rolovací, výklopná a křídlová nebo průmyslová pro soukromé bydlení nebo také pro velké firmy, a my víme, že náš sortiment si nemůže dovolit nebýt kvalitní. Dodáváme komponenty pro automatizaci provozu markýz, rolet, průjezdu vozidel a průchodu osob. Vyrábíme prvky pro konstrukci bran, přístupové a docházkové systémy, monitorovací systémy dálkového rádiového ovládání, řídící moduly ovládané mobilními telefony, apod.


Ploty, poplastované i pozinkované pletivo a sloupky - prodej, e-shop

Ploty, poplastované i pozinkované pletivo a sloupky - prodej, e-shop

Chystáte se na stavbu plotu a sháníte pletivo s příslušenstvím? Navštivte ABC service s.r.o. - specialistu na dodávky plotů i plotových výplní. V našem sortimentu naleznete: - pletivo - poplastované, pozinkované - ozdobné pletivo - sloupky a vzpěry - dráty - poplastované, pozinkované - brány - branky - ocelové sloupky a vzpěry - svařované panely - pletivové rámky - ostnaté dráty - podhrabové desky - zemní vruty - příslušenství. Nejčastěji používaným pletivem je práve poplastované pletivo, které je vyrobené z pozinkovaného drátu a opatřené vrstvou z PVC. Využití nachází na zahradě, v sadařství, zemědělství apod. Zaručuje odolnost vůči korozi a životnost přes 20 let. Pokud chcete nakoupit s pohodlí doma, využijte náš internetový prodej.