Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 7 dní.


Zvýšenie energetickej účinnosti objektu KaSS Turzovka

Zvýšenie energetickej účinnosti objektu KaSS Turzovka

predmetom verejného obstarávania je zákazka na uskutočnenie stavebných prác a predstavuje rekonštrukciu objektu Kultúrneho a spoločenského strediska v Turzovke. Navrhovaný objekt je situovaný v mesta Turzovka, okres Čadca, Žilinský kraj; bol postavený v50-tych rokoch 20.storočia pre funkciu kultúrnych a spoločenských služieb mesta Turzovka a zároveň plní reprezentačnú úlohu v centre mesta.
Objekt je členený na tri časti, čiastočne podpivničený s technickým zázemím a priestorov slúžiacich na viacúčelovú kongresovú sieň, kinosálu.
Z východnej strany je objekt trojpodlažný, zastrešený valbovou strechou, hrebeňom rovnobežným s hlavným priečelím.
2. Stredná časť objektu je dvojpodlažná zastrešená plochou strechou, prístupná z exteriéru dvoma hlavnými vstupmi zo severnej strany
3. Časť objektu zo západnej strany je objekt tvoriaci viacúčelovú kogresovú sieň, kinosálu, z časti je jednopodlažný a z časti dvojpodlažný.
4. V podzemnom podlaží sa nachádzajú priestory s technickým zázemím, odkaldacie priestory
Objekt je situovaný na rovinatom teréne.
Vzhľadom na nevyhovujúci tepelný odpor všetkých plôch obvodového a strešného plášťa, pre zvýšenie energetickej účinnosti objektu, je potrebné jeho plošné zateplenie pre dosiahnutie vhodných tepelno-technických a energetických parametrov
45223000-6 Stavebné práce na stavebných konštrukciách
45260000-7 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce
45261410-1 Strešné izolačné práce
4562600-7 Rôzne špecializované remeselné stavbené práce
45421100-5 Montáž dverí a okien a súvosiacich súčastí
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2019 07:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Turzovka

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Turzovka

Zadavatel IČ:
00314331

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212300-9
Stavebné práce na stavbe budov určených pre umenie a kultúru

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů typu OKAL (především typu 104, 105, 117 a 118) realizuje společnost RD Komex sídlící v Jeseníku. Díky dodatečné montáží podkroví získáte novou bytovou jednotku se 2-3 obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Součástí dodatečné montáže vybaveného podkroví od RD KOMEX jsou: - vnitřní dveře KASARD, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny - kompletní instalace vody, topení a elektro - vybavení koupelny zařizovacími předměty (umyvadlo, vana, WC, páková baterie) Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme nad rámec standardního provedení: - více variant dispozičního řešení - výběr designu dveří, podlahových krytin, barvy výmalby - dodávka zařizovacích předmětů do koupelny podle Vašeho výběru (obklady, dlažba)


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Hledáte firmu, která by zajistila opravdu profesionální zateplení budov, které bude dostatečně účinné? Obraťte se na nás a my Vám zaručíme kvalitní služby v oblasti zateplování, díky kterým navíc ušetříte na energiích! Pro zateplování využíváme nejkvalitnějších materiálů a samozřejmě těch nejmodernějších technologií. Snažíme se vždy, aby finální výsledek odpovídal představám našich zákazníků. Zajistěte si dostatečnou úsporu a nechejte zateplit i váš bytový či rodinný dům!


Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Chcete si postavit nebo zrekonstruovat dům a hledáte firmu, který Vám s tím pomůže? Pak se obraťte na stavební společnost ATLANTA, a.s., která je na českém trhu již od roku 1991 a má se stavitelstvím bohaté zkušenosti. Firma poskytuje kompletní stavitelské práce: - bourací práce - betonářské práce - rekonstrukce - stavby na klíč Díky pravidelně školeném personálu, kvalitní těžké technice a neustále práci na inovaci a kvalitě práce je firma profesionálem ve svém oboru, o čem svědčí již mnoho spokojených rodin. Neváhejte a i Vy se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která Vám zrekonstruuje nebo postaví Váš nový domov. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.


Rekonstrukce a opravy staveb, domů, bytů, bytového jádra

Rekonstrukce a opravy staveb, domů, bytů, bytového jádra

Chcete provést rekonstrukci Vašeho bydlení? Opravíme Váš dům či byt, tak aby byl zase jako nový! Stačí se obrátit na spolehlivou stavební firmu Nowický David, která působí v Opavě, Ostravě a okolí. Rekonstruujeme bytová jádra, domy, byty, zkrátka stavby všeho druhu ke spokojenosti zákazníků. Umíme si poradit i s rozsáhlými opravami. Celý návrh projektu vždy konzultujeme se zákazníkem, tak aby měl jasnou představu o tom, jak bude rekonstrukce stavby vypadat a po jeho souhlasu celou rekonstrukci realizujeme. Provádíme rekonstrukce: - domu i bytu - bytových jader - kuchyně - koupelny ad. Během rekonstrukce vyměníme staré hliníkové elektroinstalace za nové rozvody a také se postaráme o výměnu instalatérských rozvodů odpadů, plynu a vody. U opravy umakartového bytového jádra, které již nevyhovuje dnešním standardům, vyzdíme nové stěny a to včetně montáže sádrokartonového stropu s moderním vestavěným osvětlením. Do koupelen položíme dlažbu a obklady dle Vašeho přání, dodáme a nainstalujeme veškerou sanitární keramiku a techniku (zapuštění vany, sprchový kout, umyvadlo, wc…).


Stavební firma, výstavba rodinných domů, kompletní rekonstrukce bytů, domů, Praha a okolí

Stavební firma, výstavba rodinných domů, kompletní rekonstrukce bytů, domů, Praha a okolí

Plánujete rozsáhlou rekonstrukci svého bydlení? Stavby Hubáček & Himl, s.r.o. je dynamická stavební firma z Ptic u Prahy, která se specializuje na rekonstrukce a výstavby rodinných domů i bytů v okolí největší české metropole. Pro naše zákazníky zajišťujeme kompletní stavební práce počínaje rekonstrukcemi přes půdní vestavby a bytové výstavby. Současně náš okruh služeb rozšiřujeme o výstavbu rodinných domů na klíč, kdy se postaráme o celý projekt včetně veškeré dokumentace a povolení. Kromě daných stavebních činností Vám zprostředkujeme dodávku a montáž plastových oken i vchodových dveří.