Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 7 dní.


Modernizácia Nemocnice Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku – Výťahy

Modernizácia Nemocnice Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku – Výťahy

Predmetnom zakazky je dodavka tovaru - výťahov pre potreby nemocnice. Blizsia specifikacia predmetu zakazky sa
nachadza v sutaznych podkladoch a ich prilohach.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2019 07:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nemocnica Dr.Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnica Dr.Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o.

Zadavatel IČ:
37886436

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42416100-6
Výťahy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zvedací zařízení - řetězové kočky, zvedáky a kladkostroje Brano

Zvedací zařízení - řetězové kočky, zvedáky a kladkostroje Brano

Potřebujete-li cokoli zvednou, táhnout nebo tlačit, pak se obraťte na naší prodejnu BRANOMARKET, která vám poskytne široké spektrum zvedacích zařízení jako jsou řetězové zvedáky, kočky a kladkostroje. Všude tam, kde je potřeba něco zvednout, spustit, vyprostit, přemístit či podložit, je možno použít některý z našich výrobků. Zařízení vyrábíme v různých rozměrových a hmotnostních provedení, proto si snadno můžete vybrat optimální zařízení, které pokryje vaše potřeby. Všechny naše výrobky vynikají provozní spolehlivostí a jednoduchostí nasazení. Některé produkty se vyrábějí také ve variantě pojízdných řetězových kladkostrojů do nosnosti až 20 tun. Kromě standardní délky řetězů si také zákazník může zvolit různou délku zdvihu. Důležitou součástí výroby zvedacích zařízení je také kvalita, která je ověřená udělenými certifikáty. Sortiment zvedacího zařízení BRANO je opravdu široký a uspokojí každého zákazníka.


Pronájem plošiny - pracovní a montážní Brno

Pronájem plošiny - pracovní a montážní Brno

Vyzkoušejte firmu s dlouholetou tradicí Autojeřáby a plošiny Velčovský, sídlící v Brně na ulici Vídeňská. Můžete si u nás pronajmout pracovní a montážní plošiny. Zabýváme se pronájmem teleskopických pracovních plošin na automobilovém podvozku. S pracovní plošinou se stojníkem můžete provádět práce ve výškách až do 30 m. Nabídka plošin k pronájmu: Plošina 30 m, Bison TKA 30 (30 m) Plošina 25 m, Ruthmann T230 (25 m). Samozřejmostí je také poskytnutí poradenství ohledně technické stránky pronájmu plošiny. Detaily o jednotlivých pracovních plošinách naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Svou pracovní dobu přizpůsobíme Vašim požadavkům!


Autojeřáb DEMAG CITY AC 25T - pronájem

Autojeřáb DEMAG CITY AC 25T - pronájem

Manipulace s autojeřábem je velice snadná. Pro více informací neváhejte kontaktovat pana Jurkoviče na telefonním čísle 777 021 332. Vlastnosti autojeřábu DEMAG CITX AC 25T: - rok výroby 1997 - nové pneumatiky značky Michelin - nosnost 25T/3m - hák s břemenem 38, 5/37 - pohon kol 4x4x4 - výška 3m - délka 8,4m/6, 7m - žlutá barva. Autojeřáb a ostatní stavební mechanismy pronajímáme po celé České republice včetně obsluhy.


Výroba, rekonstrukce a servis výtahů - kvalitní produkty, moderní a spolehlivé

Výroba, rekonstrukce a servis výtahů - kvalitní produkty, moderní a spolehlivé

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která se zabývá výrobou výtahů? Pokud potřebujete výtah tak neváhejte a obraťte se na firmu TREBILIFT, s.r.o. v Třebíči. Naše společnost se zabývá projekcí, výrobou, rekonstrukcemi, montážemi a servisem výtahů, nabízíme opravdu kvalitní produkty. Výtahy od nás jsou vysoce spolehlivé moderní a mají vysokou technickou úroveň. Velmi často provádíme výtahy v budovách a panelových domech, kde dosud nejsou. Nabízíme jedno z nejlepších moderních řešení a to řešení výtahu bez strojovny, bez stavebního zásahu do střechy nebo zdí a stěn domu. Do výtahů osazujeme nejnovější technické prvky, jedny z nejkvalitnějších strojů i nejnovější bezpečnostní komponenty. Naše výtahu jsou navrženy a fungují tak, že při výpadku proudu zaručuje, že kabina i bez proudu dojede do stanice, aby ve výtahu nezůstaly osoby uvězněny.


Instalace nového výtahu do panelového domu, kde výtah dosud nebyl – záruční i pozáruční servis

Instalace nového výtahu do panelového domu, kde výtah dosud nebyl – záruční i pozáruční servis

Usnadněte přístup k bytům obyvatelům panelového domu bez výtahu. Do starších panelových domů typu G57, kde jsou nevyužité šachty, sloužící pouze pro vstup na střechu, firma CENOK – výtahy a.s. realizuje instalace nových výtahů. Naše společnost působí v celém Moravskoslezském kraji, v Ostravě, Karviné, Orlové a ve Frýdku-Místku, ale také ve Zlínském a Olomouckém kraji. Nevyužité šachty se stavebně upraví pro instalaci výtahů tak, aby zůstal zachován vstup na střechu. K zákazníkům přistupujeme vždy individuálně a navrhneme vhodné technologické řešení i nadstandardní design kabin. Zajistíme komplexní záruční i pozáruční servis. Výhody výtahu: - zvýšení hodnoty bytů i domů - usnadnění přístupu k bytům, nejen pro starší a imobilní osoby - lehčí převoz břemen a nákladů – nákup, kočárek


Vertikální zvedací plošina typu VPM 250, VPM 400 pro imobilní osoby

Vertikální zvedací plošina typu VPM 250, VPM 400 pro imobilní osoby

Firma MANUS Prostějov, spol. s r.o. vyrábí mj. vertikální zvedací plošinu typu VPM 250 (nosnost 250 kg), resp. VPM 400 (nosnost 400 kg), pro imobilní osoby. Vertikální zvedací plošina VPM 250, resp. VPM 400, je vhodná pro přepravu osob se sníženou schopností pohybu a orientace na vyvýšená podlaží. Tento typ plošiny instalujeme do zděných a montovaných šachet, ale také s kabinkou nebo brankami a bočním ohrazením. Pohon mají tyto plošiny elektromechanický. Popis plošiny: - snadné řešení architektonických bariér schodišť, balkónů, teras, svahů apod. - snadné ovládání, nenáročná údržba a spolehlivý provoz - na přání je možné provést různé nadstandardní úpravy a doplňky - záložní zdroj pro případ výpadku elektrické energie, různé druhy ovládání plošiny, hlasitý telefon, úpravy rozměrů přepravní desky plošiny z prostorových důvodů apod. - kompletní dodávka „na klíč“, včetně projektové dokumentace, montáže, revize a uvedení do provozu - je možno instalovat do nových i stávajících objektů, do vnitřního i venkovního prostředí - na všech našich zařízeních provádíme záruční a pozáruční servis - zařízení je vybaveno certifikátem typu TÜV CZ s.r.o. a splňuje všechny současně platné normy a předpisy včetně požadavků vyhlášky č. 398/2009 Sb.