Modernizácia Nemocnice Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku – Výťahy

Modernizácia Nemocnice Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku – Výťahy

Predmetnom zakazky je dodavka tovaru - výťahov pre potreby nemocnice. Blizsia specifikacia predmetu zakazky sa
nachadza v sutaznych podkladoch a ich prilohach.
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2019 07:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nemocnica Dr.Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnica Dr.Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o.

Zadavatel IČ:
37886436

Kontaktní osoba:
Marek Havaš

Zadavatel telefon:
+421 221 025 897

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.nemocnicakezmarok.sk/index.html

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42416100-6
Výťahy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem jeřábu ČKD, Tatra 815, Liaz pro nakládku, přemístění nákladu

Pronájem jeřábu ČKD, Tatra 815, Liaz pro nakládku, přemístění nákladu

Pokud potřebujete zajistit manipulační práce jeřábem v okr. Zlín nebo Uherské Hradiště, můžete si pronájem jeřábu ČKD Liaz nebo Tatra 815, 148 domluvit u firmy Autojeřáby Blaha Staré Město. Zajistíme různé manipulační práce - přemístění, nakládku, vykládku nákladu, těžkých břemen. Ve vozovém parku máme tyto autojeřáby: -Tatra 815 AD 28 -Liaz AD 14. Kontaktovat můžete náš dispečink - tel.: 776090019.


Jeřábnické práce, pronájmem autojeřábů a montážních pracovních plošin

Jeřábnické práce, pronájmem autojeřábů a montážních pracovních plošin

Sháníte jeřáb k pronájmu? Pronájem spolehlivých autojeřábů se zkušenými jeřábníky poskytuje v Jihomoravském kraji společnost ZIPP Brno s.r.o. S jeřábnickými pracemi máme dlouholeté zkušenosti! Poskytujeme jeřábnické práce a také si u nás můžete pronajmout montážní pracovní plošiny. Nabízíme veškerou manipulaci s břemeny. Naše autojeřáby udržujeme ve špičkovém stavu. Pronájem autojeřábů a pracovních plošin: - autojeřáb LIEBHERR LTM 1090/2 - autojeřáb DEMAG AC 55 - plazový jeřáb RDK 300 – TAKRAF - AD 28 na podvozku T815 - DEMAG AC 40 - automobilový jeřáb s teleskopickým výložníkem AD20 - DEMAG AC 40 - plazový jeřáb RDK 200 – TAKRAF - VZ plošina MP 13 – 2 SUB na podvozku AVIA 31 - VZ plošina MP 16 – 2 SUB na podvozku AVIA 31 - VZ plošina MP 27 na podvozku TATRA T 815 - VZ plošina MANITOU 180 ATJ Pokud potřebujete stavební, montážní nebo vyprošťovací práce i v náročném terénu, obraťte se na naši firmu ZIPP Brno s.r.o.


Průmyslové stroje - jeřáby, kladkostroje, rychlý servis, revize i montáž

Průmyslové stroje - jeřáby, kladkostroje, rychlý servis, revize i montáž

Potřebujete zajistit revizi, rychlý servis nebo montáž jeřábu či kladkostroje? Obraťte se na firmu GIGA montáže, s.r.o., která pro Vás zrealizuje tyto služby. Naše služby realizujeme pro jeřáby: - portálové, - poloportálové, - konzolové, - sloupové otočné, - pojízdné konzolové. Obrátit se na nás můžete také se servisem i montáží kladkostrojů, zdvihacích zařízení, ocelových konstrukcí a dalších průmyslových strojů. Přesvědčte se o rychlosti a kvalitě našich služeb i vy!


Půjčovna, pronájem autojeřábů nejen na stavbu

Půjčovna, pronájem autojeřábů nejen na stavbu

Firma REKOS Olomouc spol. s r.o. nabízí pronájem stavební techniky, jeřábů a autojeřábů. Naše nabídka: - autojeřáb PV3S AD 080 - autojeřáby AD 20 - autojeřáby AD 28 - LIEBHERR 35 tun - LIEBHERR 60 tun - půjčovna a pronájem autojeřábů pro jeřábnické práce - práce autojeřáby - montážní práce s mobilními jeřáby - kompletní jeřábnické práce autojeřábem. Využijte našich služeb zemních a jeřábnických prací. Těšíme se na spolupráci!


Výhodný pronájem pracovních plošin - montážní plošiny s obsluhou, bez obsluhy

Výhodný pronájem pracovních plošin - montážní plošiny s obsluhou, bez obsluhy

Jednoduchým vybavením pro práce ve výškách jsou montážní plošiny. Výhodný pronájem pracovních plošin poskytuje společnost PLOŠINY CZ s.r.o. z Nivnice. Za pomoci pracovní plošiny výškové práce zvládnete efektivně a bezpečně. Pronajímáme montážní plošiny s obsluhou i bez obsluhy - s různým dosahem ramene. Působíme především v regionu Zlínský kraj - v okolí měst Uherské Hradiště, Uherský Brod, Luhačovice. Použití: - při řemeslných pracech - opravě veřejného osvětlení - řezávání vysokých stromů - údržbě budov, skladů, hal. Montážní plošiny k pronájmu: - Typ plošiny max. dosah nosnost klece - MP13 (automobilní) 13 m 225 kg - M1407 (autom. do 3,5t) 14 m 200 kg - MP16-3 (automobilní) 16 m 225 kg - MP27 (automobilní) 27 m 450 kg - přívěsová P0803 8 m 350 kg - přívěsová IP14-3 14 m 200 kg - elektrická nůžková ITECO 11 m 300 (465) kg - elektrická nůžková HT2658 9,4 m 570 kg/ 135kg .


Revize zdvihacích a jeřábních zařízení Plzeň

Revize zdvihacích a jeřábních zařízení Plzeň

Hlavní činnost naší firmy jsou revize zdvihacích a jeřábních strojů např.: - autojeřáby - jeřáby (bez omezení únosnosti) - kabelové a trolejové vozy - kladkostroje (elektrické) - pracovní plošiny - regálové zakladače - ruční zvedáky, vrátky a kladkostroje - zdvihací zařízení Revize probíhají za provozu podniku, aby nebyl chod narušen a zbytečně by nedošlo k časovým omezením práce. Dbáme na preventivní prohlídky, aby se předešlo zbytečným zraněním či škodám na strojích. Revize strojů je dána ze zákona a je potřeba si termíny kontrol hlídat. Naše revizní služba podléhá pravidelné kontrole mezinárodního certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009.