Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Poptáváme výrobce pouťových cukrovinek

Poptáváme výrobce pouťových cukrovinek

Poptáváme výrobce pouťových cukrovinek.
Poptávka byla vložena dne:
14.05.2019 11:07

Platnost poptávky:
14.06.2019 09:17

Kontaktní osoba:
Květa RANGLOVA

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Jindřichův Hradec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Karlsbader Oblaten

Karlsbader Oblaten

Máte chuť na něco mimořádného ke kávě nebo při posezení s přáteli? Společnost Karlovarské oplatky s.r.o. pro Vás vyrábí oblíbené a tradiční Karlsbader Oblaten, oplatky oblíbené u všech generací. Karlsbader Oblaten si můžete vychutnat v mnoha příchutích. Vyzkoušejte třeba čokoládovou a lískooříškovou náplň, lískooříškovou náplň s jemnou příchutí vanilky, oplatky s mandlovým, skořicovým a kokosovým prosypem nebo s prosypem s vanilkovou příchutí. Tradiční oplatky Karlsbader Oblaten od společnosti Karlovarské oplatky s.r.o. se hodí pro každou příležitost.


Rodinné cukrářství, klasické, svatební i dětské dorty, lahodné zákusky v cukrárně Otovice

Rodinné cukrářství, klasické, svatební i dětské dorty, lahodné zákusky v cukrárně Otovice

Zpříjemněte si den a vyrazte s přáteli či rodinou do malé, ale útulné cukrárny v Otovicích, kde můžete okusit nejen voňavou kávu, ale především lahodnou chuť cukrářských produktů pocházejících z rodinné firmy Cukrářství Ondřejíčkovi s.r.o. Již téměř dvacet let pro naše zákazníky vyrábíme zákusky, minizákusky a dorty pro nejrůznější společenské události. Vytvoříme Vám jak klasický, tak i svatební dort či veselý dort na dětskou narozeninovou oslavu. Rovněž Vám zajistíme stavební koláčky a vánoční cukroví dle Vašeho výběru. Navštivte naši prodejnu v Otovicích a vyberte si z našeho sortimentu to nejlepší.


Lázeňské trojhránky

Lázeňské trojhránky

Lázeňské trojhránky, oblíbené oplatky tradiční receptury s lahodnou chutí a lákavou vůní od firmy Karlovarské oplatky s.r.o. jsou vyhledávaným dárkem přivezeným z lázní, svačinkou nebo pohoštěním. Vychutnejte si Lázeňské trojhránky s neodolatelně lákavou kakaovou náplní, nugátovou nebo čokoládovou příchutí. Vrstvy křupavých oplatek a lahodné náplně typické chuti a vůně Vám jistě zpříjemní celý den. Vychutnejte si Vaši oblíbenou příchuť originálních oplatek od společnosti Karlovarské oplatky s.r.o., které se prodávají v krásných obalech.


Výroba tradičních i netradičních zákusků a cukrářských výrobků

Výroba tradičních i netradičních zákusků a cukrářských výrobků

Máte-li chuť na klasické koblížky či lahodné zákusky vyrobené tradiční a poctivou recepturou, navštivte některou z poboček pekárny Ivanka na Brněnsku! Toto pekařství sídlící v Moravském Krumlově vyrábí jednak tradiční plněné i neplněné koblihy či donuty, ale také tradiční zákusky. Své chutě zde zároveň uspokojí i milovníci cukrářských výrobků. Vybírat si můžete ze široké škály tradičních i netradičních krémových zákusků, ale i ovocných řezů či tvarohových dortů naší vlastní výroby.


Dorty, zákusky i bezlepkové cukroví s výbornou chutí, ruční cukrářská výroba Netřebice

Dorty, zákusky i bezlepkové cukroví s výbornou chutí, ruční cukrářská výroba Netřebice

Perfektní svatba či oslava se neobejde bez dokonale chutných zákusků a originálního dortu! Zdeňka Pinkasová je společnost z Netřebic, která se postará o chuťové buňky Vás i Vašich hostů. Naší hlavní činnost je ruční výroba nejrůznějších cukrářských produktů. Na Vaše přání vyrobíme lahodné dorty, zákusky, minizákusky či jiné cukroví, a to včetně bezlepkových výrobků a dia cukrovinek. Vyrábíme dorty pro nejrůznější příležitosti, ať už se jedná o nezapomenutelný svatební dort, atypický dort pro narozeninovou oslavu či zákusky, které budou důležitou dominantou Vaší slavností události. Svým zákazníkům umožňujeme pestrý výběr dortových náplní, ale také možnost zvolit si typ dortu či doplňkové marcipánové růže, postavičky a jiné ozdoby.


Výroba a prodej chutného a čerstvého  pečiva a zákusků

Výroba a prodej chutného a čerstvého pečiva a zákusků

Lahodné čerstvé pečivo a zákusky vyráběné podle poctivé receptury vyrábí a prodává v oblasti Brna-venkov pekárna IVANKA s.r.o. sídlící v Moravském Krumlově. Máte-li chuť na chutný a křupavý chléb či lahodný ovocný nebo krémový zákusek, navštivte některou z našich prodejen pekárny IVANKA. V našich prodejnách v okolí brna můžete zakoupi pekařské výrobky, a to: - chléb – kváskový, krumlovský, cibulový, tmavý, toastový, česnekový a další - rohlíky – grahamový, tukový, pizza rohlík, anglický rohlík - pletýnky, bulky a kaiserky - bagety a veky - koláče, hřebeny, šátečky, záviny, bábovky a další. Můžete si u nás také pochutnat na cukrářských výrobcích a zákuscích, jako jsou: koblihy a donuty - karamelové a ovocné dortíky - ovocné a krémové řezy - tvarohovo-ovocné dorty Přejeme Vám dobrou chuť!