Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Banská Štiavnica - odkalisko Lintich

Banská Štiavnica - odkalisko Lintich

Predmetom zákazky je realizácia geologickej úlohy zameranej na sanáciu vybraných environmentálnych záťaží, spojených s banskou činnosťou v rozsahu:
- projekt a realizácia doplnkového prieskumu životného prostredia, vyhodnoteného čiastkovou záverečnou správou s predsanačnou analýzou rizika znečisteného územia,
- projekt a realizácia sanácie environmentálnej záťaže, vyhodnotenej záverečnou správou s posanačnou analýzou rizika a návrhom posanačného monitorovania,
- projekt a realizácia monitorovania environmentálnej záťaže na obdobie 2 rokov po skončení sanácie, vyhodnotenej záverečnou správou z posanačného monitorovania.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v prílohe č. 1 (príloha č. 1 - spoločná časť, príloha č. 1A a č.
1B) súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
14.05.2019 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Rudné bane, štátny podnik

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
18.06.2019 10:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Rudné bane, štátny podnik

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71351910-5
Geologické služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Geodetické práce Brno - zaměření geografických informačních systému a projekční činnost

Geodetické práce Brno - zaměření geografických informačních systému a projekční činnost

Potřebujete udělat v Brně geodetické zaměření staveb, pozemků nebo reálné provedení staveb? Pak se bez váhání obraťte na naši společnost! Cena geodetického zaměření se odvíjí od velikosti pozemku. Zeměměřičské práce rozdělujeme na tři kategorie: -zaměření staveb: určení přesné polohy a výšky stavby v terénu -zaměření pozemku: geodet zjistí přesné hranice, které se zapíšou do katastrální mapy -zaměření skutečného provedení stavby: nákres, kde jsou zapsány skutečné rozměry a tvar objektu, souřadnice, popis a prostorové zaměření stavby Zhotovení tohoto dokumentu je zákonem povinné. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat přes e-mail nebo navštivte naše webové stránky. Rádi Vám pomůžeme a poradíme.


Provádíme jeřábové dráhy a zpracování dokumentace

Provádíme jeřábové dráhy a zpracování dokumentace

Naše firma GON Hradec Králové, a.s. provádí veškeré geodetické práce včetně jeřábových drah. Zajistíme kvalitativní podmínky, provedené činnosti a zpracování dokumentace. Jeřábové dráhy - GON Hradec Králové, a.s. Kvalitativní podmínky Určení prostorových vztahů jeřábové dráhy. Zjištění rozpětí jednotlivých soukolí s mezní odchylkou. Měření rozchodu 2 mm do 20 m a 1/10000 rozchodu nad 20 m. Zpracovaná dokumentace / Provedené činnosti Technická zpráva. Grafické znázornění směrového a výškového průběhu kolejnic s číselnými údaji. Číselné výpočty rozpětí mostu (položka 1005).


Geodetické služby a zeměměřičské práce, geodezie Opava, Ostrava

Geodetické služby a zeměměřičské práce, geodezie Opava, Ostrava

Opavská geodetická firma 100KLASA, jejímž majitelem je Ing. Ivo Stoklasa, provádí kompletní geodetické služby, zeměměřičské práce, inženýrská geodezie - převážně v okrese Opava, Ostrava. Vypracujeme geometrické plány pro zápis v katastru nemovitostí – nutné pro vytyčování hranic pozemků, pro rozdělení pozemků, zaměření stavby, budovy. Nachystáme podklady pro stavební projekt, pro stavební projektanty vytvoříme polohopisné a výškopisné plány, digitální účelové mapy, mapování. Vypracujeme dokumentaci skutečného provedení stavby. Po dokončení stavby provedeme nové zaměření pozemku i stavby. Nabízíme poradenství v oblasti katastru nemovitostí.


Reference geodetických prací Semily - zaměření, mapování, výstavba

Reference geodetických prací Semily - zaměření, mapování, výstavba

Geodetická kancelář Semily, Ing. Jan Král, geodet Zajišťujeme geometrické plány, vytyčování hranic pozemků, inženýrskou geodézii. Prohlédněte si reference našich prací. Působíme v okresech Semily, Jičín, Mladá Boleslav, Liberec, Jablonec nad Nisou a blízkém okolí. Pracujeme rychle, kvalitně a za velmi příznivé ceny. Rádi pomůžeme a poradíme.


Geodetická kancelář - geodetické práce, zaměření hranic pozemku

Geodetická kancelář - geodetické práce, zaměření hranic pozemku

Pokud potřebujete provést zaměření hranic pozemku, vytyčení základů stavby nebo zajistit jiné geodetické práce, obraťte se v lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj na firmu PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov. Jsem spolehlivá geodetická kancelář poskytující geodetický servis na stavbách. Připravíme geometrické plány pro různé účely i dokumentaci skutečného provedení stavby pro její kolaudaci. Jsme schopni poskytnout služby za rozumnou cenu. V rámci objednané zakázky poskytneme poradenství zdarma.


Hydrogeologický průzkum a posudek pro stavební povolení, čištění studny a regenerace vrtu

Hydrogeologický průzkum a posudek pro stavební povolení, čištění studny a regenerace vrtu

Potřebujete vypracovat hydrogeologický posudek pro stavební povolení? Hledáte odborníky a čištění studní? Pak neváhejte a oslovte společnost TALPA – RPF, s.r.o. sídlící v Ostravě. Zaměřujeme se na: - hydrogeologické posudky pro zásak dešťových vod do horninového prostředí - hydrogeologické posudky pro zásak přečištěných odpadních vod – tento posudek tvoří nedílnou součást projektové dokumentace – hodnotí možnost vypouštět přečištěné odpadní vody do horninového prostředí - hydrogeologické průzkumy - průzkumy znečištění a sanace podzemních vod, zemin a staveb - ekologické audity a analýzy rizik Provádíme čištění kopaných i vrtaných studní a regeneraci vrtů, které jsou určeny pro jímání pitné vody, dále regeneraci štěrkového filtru včetně likvidace vzniklého odpadu. V případě zájmu odebereme vzorek vody a zajistíme jeho chemický a bakteriologický rozbor v akreditované laboratoři. Čištění jímacích objektů by se dle Státního zdravotního ústavu mělo provádět v intervalu 5 - 8 let, nebo i častěji dle potřeby. Znečištění jímacích objektů způsobuje pokles vydatnosti zdroje a zhoršení kvality vody v důsledku množení se bakterii.