Výměna podlahových krytin v objektech ČVUT

Výměna podlahových krytin v objektech ČVUT

Předmětem této veřejné zakázky je vybrat dodavatele k uzavření rámcové smlouvy, na jejímž základě budou realizovány opakující se stavební práce spočívající ve výměně, dodávce a montáži podlahových krytin v budovách ve správě Správy účelových zařízení ČVUT v Praze. Rámcovou smlouvou v tomto zadávacím řízení je myšlena písemná smlouva mezi zadavatelem a jedním dodavatelem uzavřená na dobu 36 měsíců, která bude upravovat podmínky jednotlivých stavebních prací po dobu platnosti rámcové smlouvy, zejména pokud jde o cenu a rozsah prací.
Veřejná zakázka vložena:
14.05.2019 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
České vysoké učení technické v Praze, SÚZ

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
13.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České vysoké učení technické v Praze, SÚZ

Zadavatel ulice:
Vaníčkova 315/7

Zadavatel PSČ:
160 17

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45432130-4
Pokládka podlahových krytin

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zdrsňování povrchu chodníku v živočišné výrobě – kravíny, vepříny, stáje

Zdrsňování povrchu chodníku v živočišné výrobě – kravíny, vepříny, stáje

Bezpečnější a méně uklouzané chodníky v kravínech, vepřínech a ve stájích? Oslovte firmu Blatrysk, s.r.o z Brna, která je specialistou na zdrsnění vyhlazených betonů, asfaltů a dlažeb brokováním a frézováním. Metoda bezprašného brokování (tryskání) vyniká svou kvalitou, rychlostí provedení a přijatelnou cenou. Dokáže snížit drsnost povrchu z hodnot 4-5 na 1-2, čímž výrazně zvyšuje protiskluzovost chodníků a jejich bezpečnost. Zároveň podlahu dokonale vyčistí, otevře trhliny, spáry a dilatace. Jeden stroj je schopný zpracovat cca. 1000 m2/den, bez přerušení provozu. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách.


Realizace průmyslových podlah - pokládka litého asfaltu a litých epoxidových podlah.

Realizace průmyslových podlah - pokládka litého asfaltu a litých epoxidových podlah.

Máte ve svém skladu či výrobní hale nevyhovující betonovou podlahu? Obraťte se na nás, máme pro Vás rychlé, jednoduché a levné řešení! Realizaci průmyslových podlah, tyto lité podlahy provádíme na nové i na staré betonové povrchy. Provádíme sanace stávajících betonových podlah, na které pokládáme litý asfalt. Práce je možno provádět i za částečného omezení provozu. Proč právě litý asfalt? Litý asfalt a lité epoxidové podlahy nevyžadují žádnou dobu pro tuhnutí, mají vynikající odolnost proti opotřebení, je odolný proti střídání tepla a mrazu, velmi dobře tlumí hluk, je vodotěsný a bez dutin, tepelně izolační a prakticky nehořlavý se snadnou údržbou a je recyklovatelný a tím i šetrný k životnímu prostředí. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu v Kyjově, okr. Hodonín.


Vinylová schodiště na klíč – skvělé řešení pro Váš interiér

Vinylová schodiště na klíč – skvělé řešení pro Váš interiér

Uvažujete o rekonstrukci schodiště? Vsaďte na vinylové schody od společnosti Bukoma group s.r.o., která působí po celé České republice. Proč si vybrat právě vinylové schody a v čem tkví jejich výhody? - skvělý vzhled - široký výběr dekorů - schodnice hravě sladíte s dekorem podlahy, parapetů i zábradlí - ideální uživatelské vlastnosti – odolnost, snadná údržba, příjemná pro bosou nohu - cenová dostupnost - instalace na nejrůznější typy materiálů Pracujeme zejména s vinylovými podlahami BUKOMA, pokud si však z naší nabídky nevyberete, vyrobíme Vám schody i z podlahovin jiných dodavatelů. Pro více informací navštivte náš e-shop či centrální sklad v Nemojanech.


Pokládka laminátových podlah, dřevěných a plovoucích podlah, kvalitní práce za příznivou cenu Miroslav

Pokládka laminátových podlah, dřevěných a plovoucích podlah, kvalitní práce za příznivou cenu Miroslav

Uvažujete o nové dřevěné či plovoucí podlaze do svého bytu či domu a hledáte někoho, kdo ji rychle, spolehlivě a levně položí? Pan neváhejte a obraťte se na Best SDK! Mimo jiné se zabýváme také pokládkou dřevěných, plovoucích a laminátových podlah. Provádíme i pokládky koberců a linolea. Díky schopným pracovníkům naší firmy odvádíme perfektní práci rychle a za velmi zajímavou a příznivou cenu. Mezi další námi prováděné práce patří například i stavba půdní vestavby, podhledy, stavební práce, obkladačské práce a mnoho dalšího. Zakázky realizujeme nejen ve Znojmě, ale i v Miroslavi a dalších městech v okrese Znojmo. Navštivte naše webové stránky a nechte se inspirovat ukázkami námi položených podlah.


Strojně hlazené průmyslové betonové podlahy - vnitřní, venkovní, barevné

Strojně hlazené průmyslové betonové podlahy - vnitřní, venkovní, barevné

Ve výrobních prostorách, skladech a jiných průmyslových provozech mají nejčastější uplatnění průmyslové podlahy. Strojně hlazené betonové podlahy realizuje v lokalitě Zlínský, Jihomoravský kraj a Olomoucký, Moravskoslezský kraj firma Stavby PM - Pavel Machů. Realizujeme venkovní i vnitřní betonové podlahy. Lze volit i barevné podlahy, dostupná je v mnoha barevných odstínech. Provádíme i povrchové úpravy, leštění, broušení i opravy průmyslových podlah. Podlaha z litého betonu je nejběžnější typ podlahy v nových provozech i při rekonstrukci podlah ve starších objektech. V závislosti na podkladu a předpokládaném zatížení se pokládají betonové podlahy v tloušťce 15cm-20cm. Povrch je pochůzný již druhý den od ukončení práce. Plné zatížení je možné zhruba 2-3 týdny od realizace.


Kobercové čtverce - zátěžové a kancelářské koberce do bytů i kanceláří

Kobercové čtverce - zátěžové a kancelářské koberce do bytů i kanceláří

Čtvercové koberce jako komfortní řešení podlahové krytiny do kanceláří, bytů, domů či prodejen. Koberec určitě patří do skupiny velmi oblíbeného typu podlahy. Komfortní došlap, pohodlnost, vysoká protihluková izolace a také velmi moderní a pestrý design jsou bez debat největší výhody tohoto materiálu. Na nevýhody koberců jako jsou možné prošlapy na více zatížených částí koberce nebo znečištění, které už nejde dolů už můžeme všichni zapomenou, díky kobercovým čtvercům, které se hodí do bytových i nebytových prostorů. Jedná se o kobercové čtverce, které se poskládají dle organizace vaši kanceláře a v případě znečištění nebo zničení jakékoliv části je možné poškozený kus snadno vyměnit. Zároveň se můžete spolehnou na velmi kvalitní a zátěžový materiál, který se jen tak neprošlape. Pokud budeme chtít shrnout výhody použití kobercových čtverců, rozhodně nemůžeme zapomenout na pestrý výběr barev i vzorů a velmi líbivý design, snadný přístup k instalacím v podlahách, bezproblémovou a snadnou pokládku a v neposlední řadě snadnou údržbu povrchu. Už nemusíte obtížně řešit realizaci nové podlahy do Vašeho bytu, pracovní kanceláře nebo do obchodu, čtvercové zátěžové koberce jsou skvělou volbou na spoustu spokojených let dopředu.