Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Výměna podlahových krytin v objektech ČVUT

Výměna podlahových krytin v objektech ČVUT

Předmětem této veřejné zakázky je vybrat dodavatele k uzavření rámcové smlouvy, na jejímž základě budou realizovány opakující se stavební práce spočívající ve výměně, dodávce a montáži podlahových krytin v budovách ve správě Správy účelových zařízení ČVUT v Praze. Rámcovou smlouvou v tomto zadávacím řízení je myšlena písemná smlouva mezi zadavatelem a jedním dodavatelem uzavřená na dobu 36 měsíců, která bude upravovat podmínky jednotlivých stavebních prací po dobu platnosti rámcové smlouvy, zejména pokud jde o cenu a rozsah prací.
Veřejná zakázka vložena:
14.05.2019 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
České vysoké učení technické v Praze, SÚZ

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
13.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České vysoké učení technické v Praze, SÚZ

Zadavatel ulice:
Vaníčkova 315/7

Zadavatel PSČ:
160 17

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45432130-4
Pokládka podlahových krytin

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vinylové podlahy RIGID Pardubice  - nenáročná pokládka vinylových podlah

Vinylové podlahy RIGID Pardubice - nenáročná pokládka vinylových podlah

Skvělé vlastnosti Vám nabídne nová generace vinylových podlah RIGID. Oblíbený materiál díky svým odolným vlastnostem velice dobře zapadne jak do výrobní haly, kanceláře či bytu. Poradíme a zajistíme Vám pokládku nových nebo renovace stávajících podlah. RIGID nevykazuje naprosto žádné smršťování ani roztahování a tak se bez obav může okamžitě pokládat. Je velice vhodný také do koupelen a nebo do chalup, kde dochází k výkyvu teplot. Pro svoji nízkou montážní výšku se při renovaci často pokládá na stávající podlahu což velice urychlí práci. Kontaktujte naši firmu STRNAD podlahy, dveře s.r.o. z Rohovládovy Bělé a vyberte si novou podlahu.


Rychlé opravy prasklin a trhlin průmyslových podlah bez přerušení provozu

Rychlé opravy prasklin a trhlin průmyslových podlah bez přerušení provozu

Našli jste ve své průmyslové podlaze praskliny či trhliny? Nejste spokojeni s jejím vzhledem a proto jste se rozhodli pro opravu, ale nevíte koho oslovit? Pak jste tu správně! Specialistou na mechanickou úpravu všech typů vodorovných povrchů a skutečnou špičkou ve svém oboru je společnost Blarysk s.r.o. z Brna. Většinu starých průmyslových podlah leze opravit pomocí levného strojního špachtlování a broušení s následným nátěrem. Tímto způsobem lze opravovat povrchy typu cementobetonů, asfaltobetonů a také opoxidové, polymerbetové, polyuretanové, polymetylmetakrylátové lité podlahy. Pracujeme rychle a bez přerušení provozu. Neváhejte a kontaktujte nás.


Lité anhydritové podlahy

Lité anhydritové podlahy

Stavíte a přemýšlíte nad vhodným typem podlahy vhodné pro rodinný a bytový dům, patrové komerční a administrativní budovy nebo administrativní části výrobních hal? Firma Jiří Piňos se sídlem v Plzni doporučuje lité anhydridové podlahy. Výhoda litých anhydridových podlah spočívá v jejich praktickému využití, jsou vhodné jako podklad jak pod keramickou dlažbu, tak i pod koberec nebo palubky. Firma Jiří Piňos využívá při výrobě litých anhydridových podlah především směsi dovážené přímo z betonárek nebo ze sil, což znatelně zrychluje celý proces výroby podlah.


Pevné, krásné a praktické artbetonové podlahy

Pevné, krásné a praktické artbetonové podlahy

PODLAHOVÉ SYSTÉMY Červinka & Syrový Liberec Perfektní volbou, která vzhledově imituje přírodní materiály je ražená dlažba Artbeton. S realizacemi dlažeb máme dlouholeté zkušenosti. Neváhejte se na nás obrátit! ARTBETON je plně funkční železobetonová deska s povrchovou úpravou a své využití nalezne: -ražené dlažby -příjezdové cesty -chodníky -garážové vjezdy -parkovací plochy -exteriéry a interiéry výběhů v zoologických zahradách -interiérech domů, objektů atd.


Rekonstrukce, revitalizace podlah a podlahových krytin – poradenství, realizace

Rekonstrukce, revitalizace podlah a podlahových krytin – poradenství, realizace

Hledáte společnost, která se zabývá rekonstrukcemi a revitalizací podlah a podlahových krytin? Pak jste na správném místě. Bohaté zkušenosti v oblasti pokládky podlah a podlahových krytin nabízí LGI podlahy s.r.o., působící po celé České republice. Navrhneme individuální řešení vhodné pro rekonstrkuci či revitalizi Vašich podlahových krytin a postáráme se o vše okolo realizace. Samozřejmostí je i pozáruční servis. Své služby poskytujeme nejenom jednotlivým zákazníkům, ale také stavebním firmám a investorům. Svěřte se do rukou skvělému týmu projektových manažerů. S naší pomocí budou Vaše staré podlahy vypadat jako nové. Neváhejte a přijďte se přesvědčit!


Venkovní terasové podlahy Terrafina - kvalitní dřevoplastové WPC terasy

Venkovní terasové podlahy Terrafina - kvalitní dřevoplastové WPC terasy

Terasové systémy Terrafina od společnosti Moller ši můžete vybírat ve vzorkovně na Praze 4 nebo v prodejním velkoskladu na Praze 10 společnosti BOMA PARKET s.r.o. Dřevoplastové WPC terasy Terrafina jsou krásné a praktické zároveň. Nabízeny jsou v různých povrchových úpravách a profilech. Ze široké škály barev a vzorů si vybere každý zákazník. Také pokládka je rychlá (dokonce až 6x rychlejší oproti běžným systémům - bez předvrtání) a bezproblémová, o čemž se můžete přesvědčit v pražských vzorkovnách firmy BOMA PARKET. Přesto se doporučuje využít pro pokládku těchto terasových podlah odbornou firmu. Venkovní terasové podlahy Terrafina jsou vhodné i pro velké plochy. Využít je můžete jak v případě stavby nové terasy, tak při renovaci. Vhodné jsou také okolo bazénů. Terasové podlahy Terrafina - to jsou venkovní terasová prkna pro ty nejnáročnější. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit do vzorkoven BOMA PARKET na Praze 4 a 10!