Poptávám montáž polykarbonátových desek na pergolu

Poptávám montáž polykarbonátových desek na pergolu

Poptávám montáž polykarbonátových desek na pergolu, mám zájem o Lexan 16.
Poptávka byla vložena dne:
14.05.2019 07:57

Platnost poptávky:
14.06.2019 07:29

Kontaktní osoba:
Arnošt Papala

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Obrázek:
Poptávám montáž polykarbonátových desek na pergolu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lisování plastových dílů Kolín -  lisujeme na jednokomponentních a dvoukomponentních lisech

Lisování plastových dílů Kolín - lisujeme na jednokomponentních a dvoukomponentních lisech

Lisovna plastů Tespon s.r.o. se zabývá především lisováním plastových dílů z forem dodaných od zákazníka. Zabezpečíme Vám plný servis, nejprve konzultace dílu, poté zajištění vstřikovacích forem, a nakonec i samotnou výrobu. Lisování plastových dílů provádíme na jednokomponentních a dvoukomponentních lisech. Provádíme také sériové lisování dílů , dle přání zákazníka. Ušetříme Vám čas i peníze, ozvěte se nám.


Komůrkový polykarbonát - prodej prosvětlovacích desek

Komůrkový polykarbonát - prodej prosvětlovacích desek

Komůrkový polykarbonát výborně slouží jako prosvětlovací deska nebo protihluková stěna. Díky své nerozbitnosti se komůrkový polykarbonát perfektně osvědčil při zastřešení. Komůrkové polykarbonátové desky s 10 letou zárukou! Potřebujete zastřešit bazén nebo terasu? Máte hlučné sousedy a chcete mít trochu soukromí? Neváhejte a pořiďte si komůrkové polykarbonátové desky. Desky velice dobře odolávají povětrnostním vlivům, což je činí téměř bezúdržbové. Mají nízkou hmotnost a jsou téměř nerozbitné. Vynikající tepelně izolační vlastnosti oceníte při využití skleníku. Dobrá propustnost světla se perfektně hodí použít desky jako prosvětlovací pásy. Komůrkový polykarbonát má další příznivé vlastnosti. Zejména pak široký teplotní rozsah, příznivé požární vlastnosti nebo ohýbání za studena. Využití polykarbonátových desek od firmy KLAHOS: bazény terasy skleníky pergoly altány protihlukové stěny kryty strojů Velice dobře se polykarbonátové desky osvědčily v občanské i průmyslové výstavbě. Naše firma KLAHOS dodává a montuje komůrkové polykarbonátové desky. Jsme předními dodavateli polykarbonátových desek a panelů!


Polykarbonové (komůrkové) desky a plexisklo  – řezání na míru, materiál za velkoobchodní ceny

Polykarbonové (komůrkové) desky a plexisklo – řezání na míru, materiál za velkoobchodní ceny

V sortimentu společnosti GAVENDA s.r.o. naleznete komůrkové polykarbonátové desky a plexisklo v různých tloušťkách, strukturách, typech i odstínech. Jedná se o izolační materiál pro zastřešení velkých továren či hal nebo jen pergoly na zahradě. Ať už potřebujete zastřešit dětský koutek v korunách stromů nebo musíte vytvořit bezpečný pracovní prostor v podniku, houževnatost polykarbonové desky Vám zvýší bezpečnost při nehodách bez vzniku střepů a přinese Vám vynikající tepelně izolační a světelné vlastnosti. K nám do Otic za Opavou si můžete přijet pro polykarbonové desky různých typů a druhů, které Vám nařežeme dle toho jak budete potřebovat: - dutinkový polykarbonát - trapézový polykarbonát - plný polykarbonát - plexisklo -potřebné příslušenství Pokud se právě neřadíte mezi stavební kutili, nemusíte se obávat, montáž tohoto materiálu je velmi prostá a zvládne ji téměř každý.


Zastřešení bazénů Praha a Stř. Čechy - estetické, praktické, kvalitní s dlouhou životností

Zastřešení bazénů Praha a Stř. Čechy - estetické, praktické, kvalitní s dlouhou životností

Užívejte si svého bazénu i při nepřízni počasí, investujte do kvalitního zastřešení. Společnost CZ - Vöroka® nabízí zastřešovací systémy pro bazény zákazníkům z Prahy a okolí Středních Čech. Jedná se o velmi kvalitně zpracovaná bazénová zastřešení, která vynikají svou vysokou elegancí a dlouhou životností a minimálními požadavky na údržbu. Střední, nízká nebo vysoká výška a mnoho designových variant zastřešení od společnosti CZ - Vöroka® zaručí prostor pro odpočinek a pohyb u každého typu bazénu.


Multifunkční kabelovody FlexiS pro inženýrské sítě

Multifunkční kabelovody FlexiS pro inženýrské sítě

Ochranu kabelům proti vlhkosti, mechanickému poškození, tlakové spodní vodě nebo tlakovému zatížení při zásypu poskytnou multifunkční kabelovody FlexiS od společnosti MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. z Mostu. Multifunkční kabelovody FlexiS stavebnicového systému naleznou své uplatnění v kolektorech, podzemních realizacích inženýrských sítí, v závěsných konstrukcích, při překlenutí terénních nerovností a při stavbách dopravních komunikací. K dostání jsou ve více variantách jako 9-ti otvorové, 6-ti otvorové nebo 4-ti otvorové s délkou až 12000 mm. Kompletní nabídku kabelovodů FlexiS a podrobné technické informace žádejte u společnosti MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.


Páskové systémy - ochrana pro produktovody, vodovody a ropovody

Páskové systémy - ochrana pro produktovody, vodovody a ropovody

Antikorozní řešení chránící produktovody, vodovody a ropovody uložené v zemi i na povrchu? Chtějte špičkové výrobky té nejvyšší kvality, izolační systémy DENSO, které zakoupíte u MANIBS BRNO, spol. s r.o. Pásky jsou vyráběny z moderních polyetylenových materiálů a jsou neustále vyvíjeny a vylepšovány. Jedná se o tzv. samosrůstající pásky, které v oblasti přesahu vinutí vytvářejí povlak nepropouštějící vodní páry a elektrolyty. Zároveň je také poskytována ochrana proti mechanickému poškození. Antikorozní obalové systémy jsou vícesložková řešení, která je vhodné doplnit o základní nátěr či plnící hmoty. Pokud byste se rádi dozvěděli více, neváhejte nás kontaktovat.