Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Poptávám montáž polykarbonátových desek na pergolu

Poptávám montáž polykarbonátových desek na pergolu

Poptávám montáž polykarbonátových desek na pergolu, mám zájem o Lexan 16.
Poptávka byla vložena dne:
14.05.2019 07:57

Platnost poptávky:
14.06.2019 07:29

Kontaktní osoba:
Arnošt Papala

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Ostrava-město

Obrázek:
Poptávám montáž polykarbonátových desek na pergolu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zastřešení pro restaurace a hotely Praha + Stř. Čechy – příjemné posezení v létě i v zimě

Zastřešení pro restaurace a hotely Praha + Stř. Čechy – příjemné posezení v létě i v zimě

Vöroka - výhradní zastoupení pro ČR a SK nabízí všem provozovatelům restaurací a hotelů nejen v Praze a Středních Čechách elegantní zastřešení zahrádek pro prodloužení sezony či rozšíření celkové kapacity míst. Systém zastřešení teras a předzahrádek je elegantní a umožňuje obsluze snadnou manipulaci pro nastavení různých variant posezení od zcela otevřené po úplně zavřenou. Záleží tak tedy pouze na počasí, jestli si Vaši hosté užijí posezení pod širým nebem za krásného počasí nebo je ochráníte pod uzavřenou střechou.


Lamelové clony do vchodů pro zajištění tepelné izolace

Lamelové clony do vchodů pro zajištění tepelné izolace

Pokud potřebujete tepelně izolovat vstupy do skladů, hal či jiných prostor, pak využijte naších lamelových clon! Ve společnosti Kovo Praktik s.r.o. v Ostravě si pořídíte lamelové clony pro tepelnou izolaci vchodů. Výhody a vlastnosti: - zamezují průvanu u dveřního prostoru - zamezují úniku tepla - snižují objem prachu - lze zakoupit svařovací lamely, kterými předělite svařovací pracoviště - snižují hladinu hluku - z bezpečnostních důvodů je clona po stranách ukončena červenou lamelou - jsou vytvořeny z měkčeného plastu - k dispozici jsou různé šířky a tloušťky vzájemného překrytí. Díky clony lze dělit průchody o různých velikostí a lze využít v místech s teplotou od - 15°C do + 60°C. Dodáváme ve 2 variantách: - Pevná - standardní provedení, určeno k montáži nad vstupní otvor. - Posuvná - možno odsunout podél zdi, není vhodná do otvorů s průjezdem VZ vozíků. Montáž zvládne opravdu každý je nenáročná a jednoduchá, vždy je přibalen i montážní návod. Kromě montáže je také snadné svěšení lamelové clony při přechodu na letní období.


Komůrkový polykarbonát - prodej prosvětlovacích desek

Komůrkový polykarbonát - prodej prosvětlovacích desek

Komůrkový polykarbonát výborně slouží jako prosvětlovací deska nebo protihluková stěna. Díky své nerozbitnosti se komůrkový polykarbonát perfektně osvědčil při zastřešení. Komůrkové polykarbonátové desky s 10 letou zárukou! Potřebujete zastřešit bazén nebo terasu? Máte hlučné sousedy a chcete mít trochu soukromí? Neváhejte a pořiďte si komůrkové polykarbonátové desky. Desky velice dobře odolávají povětrnostním vlivům, což je činí téměř bezúdržbové. Mají nízkou hmotnost a jsou téměř nerozbitné. Vynikající tepelně izolační vlastnosti oceníte při využití skleníku. Dobrá propustnost světla se perfektně hodí použít desky jako prosvětlovací pásy. Komůrkový polykarbonát má další příznivé vlastnosti. Zejména pak široký teplotní rozsah, příznivé požární vlastnosti nebo ohýbání za studena. Využití polykarbonátových desek od firmy KLAHOS: bazény terasy skleníky pergoly altány protihlukové stěny kryty strojů Velice dobře se polykarbonátové desky osvědčily v občanské i průmyslové výstavbě. Naše firma KLAHOS dodává a montuje komůrkové polykarbonátové desky. Jsme předními dodavateli polykarbonátových desek a panelů!


Trapézový polykarbonát extrémně odolný proti nárazu

Trapézový polykarbonát extrémně odolný proti nárazu

Pořiďte si Trapézový polykarbonát v podobě zastřešení na váš altán nebo pergolu. Trapézový polykarbonát a výrobky z něho velmi dobře odolávají povětrnostním vlivům. Postavili jste si přístřešek nebo uvažujete nad novým altánem? Zatéká vám do vaší krásné pergoly? Nevíte si rady jaký materiál použít na zastřešení? Naše firma KLAHOS ve svém E-shopu nabízí cenově dostupné řešení. Pořiďte si materiál nové generace - trapézový polykarbonát buď v čirém nebo bronzovém provedení hladký nebo strukturovaný. Je velmi odolný i při bouřkách s krupobitím. Další předností je velký teplotní rozsah použití od - 40 do +100 °C. Dlouhou životnost desek zaručuje koextrudovaný UV filtr. Desky nemusíte nikde dělit, zdarma vám je předem po zadání rozměrů naformátujeme. Doprava zajištěna po celé ČR. Trapézový polykarbonát - pružné a odolné zastřešení pergol, přístřešků nebo altánů!


Lisování plastových dílů Kolín -  lisujeme na jednokomponentních a dvoukomponentních lisech

Lisování plastových dílů Kolín - lisujeme na jednokomponentních a dvoukomponentních lisech

Lisovna plastů Tespon s.r.o. se zabývá především lisováním plastových dílů z forem dodaných od zákazníka. Zabezpečíme Vám plný servis, nejprve konzultace dílu, poté zajištění vstřikovacích forem, a nakonec i samotnou výrobu. Lisování plastových dílů provádíme na jednokomponentních a dvoukomponentních lisech. Provádíme také sériové lisování dílů , dle přání zákazníka. Ušetříme Vám čas i peníze, ozvěte se nám.


Recyklace pěnového polystyrenu do formy regranulátu - Remistyren

Recyklace pěnového polystyrenu do formy regranulátu - Remistyren

Společnost Remiva s.r.o. z regionu Kroměříž, působí již od roku 2005 v oblasti recyklace pěnového polystyrenu do formy regranulátu. Na moderní regranulační lince vyrábí regranulát, známý jako Remistyren. Ten se používá jako základní materiál pro vstřikování a vytlačování i pro výrobu izolačních materiálů, nebo pro výrobu nátěrových hmot. Remistyren firma vyrábí ve formě granulí velikosti 3-5mm. Dodává jej v několika barevných odstínech, standardní odstín negarantuje. Všechny dodávané granuláty jsou homogenizovány podle měrné hmotnosti materiálu,tím se docílí sjednocení barev na jeden odstín. Regranulační linka Erema - tento špičkový model umožňuje přímou granulaci plastových odpadů bez předchozího předdrcení.