Poptávám sklo do krbových kamen

Poptávám sklo do krbových kamen

Sháním sklo do krbových kamen H. S+SOHN, v Ústí n.L.
Poptávka byla vložena dne:
14.05.2019 07:36

Platnost poptávky:
14.06.2019 07:25

Kontaktní osoba:
Kovařová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ústí nad Labem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Designová krbová kamna i krbová vložka z Německa SPARTHERM

Designová krbová kamna i krbová vložka z Německa SPARTHERM

Toužíte po krbu? Máte představu, ale chtěli by jste poradit od profíků. Firma Kamna, krby Láznička - KALA z Jihlavy, která patří do cechu kamenářů v České republice, je odborníkem ve svém oboru. Své práci rozumí a má spoustu nadšených klientů, kteří je doporučují dál. Objednáme kvalitu, která je potřebná pro dnešní i budoucí montáž vytápěcích systémů. Udělají Vám kompletní dodávku krbových kamen a krbu. Vytvoříme vám návrh podle vašich představ - vizualizaci 3D, montáž i uvedení do provozu. Poradí Vám, co je dobrá regulace vzduchu, co je sekundární spalování. Proč musí být okenička i sklo utěsněny, co je jednoduchost nebo naopak složitost obsluhy zařízení pro snadné dosáhnutí a využití výkonnostních možností systému. Která topidla by na současném trhu už neměla být, proč investovat raději do kvalitního topení. Návratnost investic do těchto kvalitních systémů je absolutně nejrychlejší a hlavně ekologická. Tato zařízení využívají obnovitelných zdrojů energie. Kreslí obrázky v 3D porgramu Palette cad. Vyberete spolu krbové vložky, kachlové kameny, kombinace vložek se šamotovým výměníkem, hypokaustů. Samozřejmostí je vysvětlení správného pečování o krbových kamen či krbu, následnou obsluhu i udržování. Rádi Vám poskytnout všechny informace o topidlech na našem i zahraničním trhu. Bližší informace naleznete na webových stránkách nebo na eshopu firmy.


Prodej, e-shop hranatého zahradního krbu s udírnou včetně příslušenství

Prodej, e-shop hranatého zahradního krbu s udírnou včetně příslušenství

Vychutnejte si posezení na zahradě u zahradního krbu, který bude mít navíc udírnu, kde si k příjemným chvilkám můžete vyudit něco dobrého k snědku. Máme pro Vás v nabídce hranatý krb Haklík, který se vyznačuje jednoduchou montáží a díky užitným vlastnostem uspokojí i náročnější uživatele. Lze jej doplnit spodním roštem, grilovací jehlou s možností pohonu elektrickým motorkem na 220V, opékacím stavitelným roštem a boční lavičkou pro odkládání. Vlastnosti: - 150 cm dlouhý - 61 cm široký - 218 cm vysoký - váha 719 kg - nastavitelná výška komínu. Tento typ zahradního krbu je dodáván jako stavebnice a termín dodání jsou 4 týdny. Cena pro standardní barevné provedení v barvě žluté, bílé, šedé a žlutobílé je 16.024,- Kč. Za béžové, meruňkové či hnědé provedení je příplatek 15% Vylepšete celkový vzhled Vaší zahrady a pořiďte si zahradní krb od nás!


Odborná revize, kvalitní znalecký posudek komínu, krbových kamen

Odborná revize, kvalitní znalecký posudek komínu, krbových kamen

Naše služby provádí kvalifikovaný revizní technik spalinových cest. Revize zajišťujeme převážně v rámci severní Moravy, přičemž znalecké posudky a soudní znalecké posudky provádíme po celé České republice. Díky revizi u svých komínů a kamen zjistíte: - funkčnost, - bezpečnost, - odvody spalin do ovzduší. Zajistěte si u nás revizi či znalecký posudek i Vy a předejděte tak případným problémům, které mohou nastat. Jsme zde pro Vás, stačí nás pouze kontaktovat!


Výstavba designových krbových kamen - moderní design Hase Romotop

Výstavba designových krbových kamen - moderní design Hase Romotop

Chtěli byste si nechat kompletně postavit nová krbová kamna a líbí se Vám moderní design Hase Romotop? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost, která se o kompletní realizaci postará! V naší nabídce najdete mnoho nových moderních designových kamen, stačí si jen vybrat. Samozřejmě jestli si při výběru nejste jistí nezoufejte, náš odborně vyškolený personál Vám pomůže s nejvhodnější řešení pro Váš domov. S sortimentu jsou nyní oblíbená designová kamna značky Hase Romotop a to i včetně krbových vložek. Disponují úžasným vzhledem a vybírat můžete i z různých barev. Více informací najdete na našich www stránkách nebo se zastavte za námi!


Zahradní grily a krby - užijte si teplo, pohodu a dobré jídlo při dlouhých večerech na čerstvém vzduchu

Zahradní grily a krby - užijte si teplo, pohodu a dobré jídlo při dlouhých večerech na čerstvém vzduchu

Při pořizování zahradního grilu nebo krbu si každý představuje hlavně pohodu a relax při grilování, dobré jídlo, příjemnou atmosféru a bezkonkurenční pohodlí na čerstvém vzduchu. Správná volba zahradního grilu a krbu Vám všechny tyto podmínky zajistí a díky našim krbům a grilům si užijete teplo, dobré jídlo a pohodu. Grily od firmy 24 mall s.r.o. jsou díky funkčnosti, designu a kvalitě tou nejlepší volbou pro jakoukoliv grilovací příležitost. Ať už potřebujete zahradní gril na velkou zahradní párty nebo si jen chcete na ohni ugrilovat dobré jídlo někde v přírodě behěm výletu, naše široká nabídka a odborné poradenství Vám pomůže s výběrem toho pravého grilu pro Vás. Nabídku grilů a krbů můžete prozkoumat na našem e-shopu nebo se můžete přijít podívat do našeho kamenného obchodu v Opavě. V naší nabídce naleznete grily: -plynové -uhelné -elektrické A pokud se rozhodnete vybavit si své venkovní posezení zahradním krbem, náš široký designový výběr venkovních krbů doplní a pozvedne vzhled Vaší zahrady či terasy. Díky teplu které Vám krb zajistí si můžete užívat dlouhé letní večery se svými nejbližšími a v zimním období Vám venkovní krb vytvoří pohádkovou atmosféru se zasněženou zahradou.


Designové elektrické krby a krbové obestavby a sestavy - elegantní, moderní a praktické

Designové elektrické krby a krbové obestavby a sestavy - elegantní, moderní a praktické

Rádi by jste svůj příbytek zpestřili, jen nevíte jak? Pak zkuste třeba naše designové elektrické krby z Vysočiny. Naše firma se nachází v Jihlavě na Vysočině a prodáváme všechny vytápěcí systémy na které si jen vzpomenete. V naší nabídce najdete designové elektrické krby, kachlová kamna, krbové vložky ad. Naši pracovníci Vám rádi poradí i s regulací vzduch, utěsněním, údržbou a obsluhou kamen a vším co Vás ohledně vytápěcích systémů bude zajímat. Více informací k našim výrobkům naleznete na našich www stránkách.