Poptávám sklo do krbových kamen

Poptávám sklo do krbových kamen

Sháním sklo do krbových kamen H. S+SOHN, v Ústí n.L.
Poptávka byla vložena dne:
14.05.2019 07:36

Platnost poptávky:
14.06.2019 07:25

Kontaktní osoba:
Kovařová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ústí nad Labem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Špičkové krby a krbová kamna za akční ceny do domů i bytů, bohaté krbové příslušenství

Špičkové krby a krbová kamna za akční ceny do domů i bytů, bohaté krbové příslušenství

Přemýšlíte jak ideálně vyřešit Váš problém s vytápěním? Eurokam system s.r.o. je společnost specializující se na prodej špičkových krbů a kamen, které si můžete vybrat na kamenné prodejně ve Frýdku-Místku – Frýdku nebo na našem e-shopu. Disponujeme bohatým krbovým sortimentem se všemi potřebnými doplňky, které s vytápěním přímo souvisí. Vyberte si z našich kvalitních krbových kamen za akční ceny a vytvořte si příjemnou domácí pohodu při hořícím krbu. Na výběr máme jak kompletní krby, tak i krbové vložky, krbové obestavby vhodné do rodinného domu i menšího bytu. Využijte skvělých cen a přijeďte si pro krb, který z Vašeho bydlení udělá ten pravý domov.


Výstavba krbu, krbových kamen na klíč i rekonstrukce krbů

Výstavba krbu, krbových kamen na klíč i rekonstrukce krbů

Krb i krbová kamna je dnes běžné mít nejen v domě, ale i v bytě. Není důvod váhat - obraťte se na firmu Krby Polách s.r.o., která zajistí výstabu krbů, krbových kamen i jejich rekonstrukce. Působnost firmy - celá ČR, nejčastěji Zlínský kraj, Brno, Vyškov, Olomouc. V oboru kamnářství není snadné najít odbornou firmu s dlouholetou praxí. Naše firma má více než 15 let zkušeností se stavbou krbů i krbových kamen. Po osobní konzultaci navrhneme optimální řešení a dodáme návrhy krbu či kamen v 3D, vždy připravujeme více variant v různých cenových relacích. Návrhy, výstavba: - krby na klíč - teplovzdušné, teplovodní, akumulační - krbová kamna - akumulační S krbem snadno vytopíte prostorný byt i celý dům.


Oprava, rekonstrukce, stavba krbu, kachlových kamen

Oprava, rekonstrukce, stavba krbu, kachlových kamen

Charakter Vašeho domu, bytu i chaty dokáže proměnit společnost Krby Polách Staré Město - zvažte pořízení kachlových kamen či krbu. Zkušenosti máme v oblasti stavba i rekonstrukce krbů a oprava kachlových kamen. Přestavba interiéru nezabere moc času. Krby i kachlová kamna navodí romantickou atmosféru a navíc v zimě zahřejí. Přijedeme, zaměříme, navrhneme a postavíme krb dle Vašich požadavků. Působíme nejen v regionu Zlínský kraj, ale po celé ČR i na Slovensku. Dodáme na klíč: - krby - kachlová kamna, krby - krbové vložky - obložení kamen. Při volbě krbu je předem nutné zvážit, jak často chcete krbem či kamny topit a zda je budete využívat i pro ohřev vody do radiátorů či podlahového topení. Možnosti vytápění: - teplovzdušný krb - nejrozšířenější - akumulační krb či kamna - akumulují teplo i po vyhasnutí - teplovodní krb - vhodný právě pro kombinaci s radiátory a podlahovým topením. Konzultace si domluvte telefonicky - +420602699990.


Krbová kamna či stavba krbu od kamnářství s dlouholetými zkušenostmi

Krbová kamna či stavba krbu od kamnářství s dlouholetými zkušenostmi

Krb či kamna jsou obvykle naprosto nepřehlédnutelnou dominantou v každém interiéru, ve kterém se nachází. Dopřejte si tento prakticky sloužící luxusní prvek i vy! Společnost Krby Polách nabízí své více než 12leté zkušenosti v oblastech stavba krbů a stavba kamen. Dodáváme kompletní stavbu krbů na klíč, přičemž se vždy postaráme o všechny potřebné kroky pro stavbu krbu, jako jsou: - zaměření krbu - 3D vizualizace krbu - dodání krbové vložky nebo kamnové vložky - samotná stavba krbu - topná zkouška krbu - revize komínu a revize krbu nebo kamen Na začátku celého procesu stavby krbu či kamen vždy vycházíme z požadavků zákazníka na podobu a vlastnosti daného krbu či kamen a samozřejmě také z parametrů daného prostoru, kde by měl být krb umístěn. Podle způsobu, kterým budete chtít krb či kamna ve své domácnosti používat, navrhneme postavit například: - teplovzdušný krb - akumulační krb - teplovodní krb - nebo akumulační kamna či jiné řešení. Poté navrhneme řešení pro stavbu krbu s optimálním výkonem krbové vložky, nabídneme možnost instalace teplovodních rozvodů či napojení na teplovodní systém. Pro stavbu krbu či kamen je důležitý také stav komínu, proto jej zjistíme při odborné revizi a případně doporučíme jeho konkrétní úpravy. Jak pro stavbu krbů, jak pro stavbu kamen používáme výhradně vysoce kvalitní materiály. Obložení krbů a kamen je možné zhotovit na přání například ze štukové omítky, přírodního kamene, nerezové oceli a dalších materiálů. Uvažujete o stavbě krbu či krbových kamen? Potřebujete poradit? Sjednejte si konzultaci zdarma u společnosti Krby Polách. Zcela bezplatně vám představíme možnosti a technologie z oblasti stavby krbů a poradíme, jaké řešení je nejvhodnější právě pro vás. Informační schůzka je samozřejmě nezávazná.


Litinová kamna na tuhá paliva, designové elektrické krby Jihlava, Vysočina

Litinová kamna na tuhá paliva, designové elektrické krby Jihlava, Vysočina

Sháníte-li na Vysočině společnost u které by jste si mohli zakoupit nová litinová či krbová kamna na tuhá paliva? Pak se neváhejte obrátit na nás! Naši firmu naleznete v Jihlavě. Zabýváme se prodejem kachlový, krbových i litinových kamen, příslušenství a doplňků. Najdete u nás sortiment značek Liapor, Šamot, Havtmertel aj. Veškeré návrhy kreslíme v moderním 3D programu Palette cad. Poskytneme informace o topidlech, o správném využití, údržbě kamen ad. Pro podrobnější informace navštivte naše www stránky a nebo nás přímo kontaktujte!


Výstavba krbových kamen do interiéru na míru - designově zajímavé krbové vložky

Výstavba krbových kamen do interiéru na míru - designově zajímavé krbové vložky

Pokud chcete letos omezit výdaje na domácnost, vyzkoušejte krbová kamna, která zlevní vytápění vašeho domu či bytu. Sálavé teplo působí na člověka a jeho psychiku blahodárně. A pokud topíme správně, teplo z nových krbových kamen nám snižuje náklady na vytápění a také je šetrnější k životnímu prostředí. Plánujete nákup kamen pro každodenní topení? Vhodným a oblíbeným doplňkem, případně i hlavním zdrojem vytápění jsou moderní designově zajímavé krbové vložky do interiéru. Ve společnosti Krby Polách s.r.o. se stavbou krbů zabýváme již 12 let a za tu dobu jsme zrealizovali spoustu staveb. Zajišťujeme kompletní stavbu krbů a topných systémů od návrhu až po realizaci na klíč. Vyberte si krb na míru. Krb Vám navrhneme a poradíme s výběrem krbové vložky. Na výstavbu používáme vysoce kvalitní materiály a dodáváme designově zajímavé krbové vložky předních světových výrobců. Přikláníme se k individuálnímu přístupu k zákazníkovi. Neváhejte a sjednejte si s námi nezávaznou informační schůzku a konzultaci zdarma.