Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Poptávám sklo do krbových kamen

Poptávám sklo do krbových kamen

Sháním sklo do krbových kamen H. S+SOHN, v Ústí n.L.
Poptávka byla vložena dne:
14.05.2019 07:36

Platnost poptávky:
14.06.2019 07:25

Kontaktní osoba:
Kovařová

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Ústí nad Labem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba krbových kamen do interiéru na míru - designově zajímavé krbové vložky

Výstavba krbových kamen do interiéru na míru - designově zajímavé krbové vložky

Pokud chcete letos omezit výdaje na domácnost, vyzkoušejte krbová kamna, která zlevní vytápění vašeho domu či bytu. Sálavé teplo působí na člověka a jeho psychiku blahodárně. A pokud topíme správně, teplo z nových krbových kamen nám snižuje náklady na vytápění a také je šetrnější k životnímu prostředí. Plánujete nákup kamen pro každodenní topení? Vhodným a oblíbeným doplňkem, případně i hlavním zdrojem vytápění jsou moderní designově zajímavé krbové vložky do interiéru. Ve společnosti Krby Polách s.r.o. se stavbou krbů zabýváme již 12 let a za tu dobu jsme zrealizovali spoustu staveb. Zajišťujeme kompletní stavbu krbů a topných systémů od návrhu až po realizaci na klíč. Vyberte si krb na míru. Krb Vám navrhneme a poradíme s výběrem krbové vložky. Na výstavbu používáme vysoce kvalitní materiály a dodáváme designově zajímavé krbové vložky předních světových výrobců. Přikláníme se k individuálnímu přístupu k zákazníkovi. Neváhejte a sjednejte si s námi nezávaznou informační schůzku a konzultaci zdarma.


Designová krbová kamna i krbová vložka z Německa SPARTHERM

Designová krbová kamna i krbová vložka z Německa SPARTHERM

Toužíte po krbu? Máte představu, ale chtěli by jste poradit od profíků. Firma Kamna, krby Láznička - KALA z Jihlavy, která patří do cechu kamenářů v České republice, je odborníkem ve svém oboru. Své práci rozumí a má spoustu nadšených klientů, kteří je doporučují dál. Objednáme kvalitu, která je potřebná pro dnešní i budoucí montáž vytápěcích systémů. Udělají Vám kompletní dodávku krbových kamen a krbu. Vytvoříme vám návrh podle vašich představ - vizualizaci 3D, montáž i uvedení do provozu. Poradí Vám, co je dobrá regulace vzduchu, co je sekundární spalování. Proč musí být okenička i sklo utěsněny, co je jednoduchost nebo naopak složitost obsluhy zařízení pro snadné dosáhnutí a využití výkonnostních možností systému. Která topidla by na současném trhu už neměla být, proč investovat raději do kvalitního topení. Návratnost investic do těchto kvalitních systémů je absolutně nejrychlejší a hlavně ekologická. Tato zařízení využívají obnovitelných zdrojů energie. Kreslí obrázky v 3D porgramu Palette cad. Vyberete spolu krbové vložky, kachlové kameny, kombinace vložek se šamotovým výměníkem, hypokaustů. Samozřejmostí je vysvětlení správného pečování o krbových kamen či krbu, následnou obsluhu i udržování. Rádi Vám poskytnout všechny informace o topidlech na našem i zahraničním trhu. Bližší informace naleznete na webových stránkách nebo na eshopu firmy.


Designové elektrické krby a krbové obestavby a sestavy - elegantní, moderní a praktické

Designové elektrické krby a krbové obestavby a sestavy - elegantní, moderní a praktické

Rádi by jste svůj příbytek zpestřili, jen nevíte jak? Pak zkuste třeba naše designové elektrické krby z Vysočiny. Naše firma se nachází v Jihlavě na Vysočině a prodáváme všechny vytápěcí systémy na které si jen vzpomenete. V naší nabídce najdete designové elektrické krby, kachlová kamna, krbové vložky ad. Naši pracovníci Vám rádi poradí i s regulací vzduch, utěsněním, údržbou a obsluhou kamen a vším co Vás ohledně vytápěcích systémů bude zajímat. Více informací k našim výrobkům naleznete na našich www stránkách.


Kompletní stavba, realizace krbů, kamen na klíč

Kompletní stavba, realizace krbů, kamen na klíč

Společnost Krby Polách Staré Město provádí komplexní realizace a stavby krbů a kamen více než 10let. Dodáváme krby a kamna dle Vašich požadavků na klíč. Působíme převážně v regionu Zlínský kraj, Olomoucký kraj, ale i po celé České republice i na Slovensku. Poradíme Vám s výběrem toho nejvhodnějšího typu krbu, provedeme montáže i závěrečný servis. Už 12 let je stavba krbů na míru naším oborem činnost. Přizpůsobíme projekt interiéru bytu či domu. Před samotnou realizací zpracujeme: -úvodní konzultace, návrhy a poradenství zdarma -3D návrhy designu krbů a designu krbové obestavby -zaměření prostoru pro krb -projektování a návrhy na míru -topnou zkoušku. Nabízíme také: -krbové vložky a kamna -kachlové krby, krbové kachle. Používáme kvalitní materiály, abys životnost krbu byla dlouhodobá. Estetický vzhled krbu dotvoříme díky systému obložení kamen a krbů. Vyzkoušejte výhody automatické regulace hoření pro vaše maximální pohodlí. Krby od nás jsou tím nejlepším řešením pro vaši domácnost. Osobní konzultace si můžete domluvit na tel.:602699990.


Profesionální stavba moderního i tradičního krbu, krbových kamen, sporáků

Profesionální stavba moderního i tradičního krbu, krbových kamen, sporáků

Využijte i Vy našich služeb v oblasti stavby krbu, krbových kamen či sporáků, která zahrnuje: - montáž, - konzultaci s technikem, - volbu ohniště, - připravenost pro stavbu, - přívod vzduchu ke krbu, - rozvody teplého vzduchu, - připojení ke kouřovodu. Jsme zde od toho, abychom Vám pomohli s komplexním řešením stavby krbu, kamen i sporáku. Správná realizace je základem také pro účinné fungování a tak je potřeba obrátit se v tomto směru na odborníka, který Vám bude velmi nápomocen a ušetří Vám spoustu starostí. Kontaktujte nás, náš personál Vám rád zodpoví veškeré dotazy a pokud se rozhodnete pořídit si jeden z těchto tepelných zdrojů, bude Vám v tomto směru k dispozici. Těšíme se na naši spolupráci!


Prodej, e-shop hranatého zahradního krbu s udírnou včetně příslušenství

Prodej, e-shop hranatého zahradního krbu s udírnou včetně příslušenství

Vychutnejte si posezení na zahradě u zahradního krbu, který bude mít navíc udírnu, kde si k příjemným chvilkám můžete vyudit něco dobrého k snědku. Máme pro Vás v nabídce hranatý krb Haklík, který se vyznačuje jednoduchou montáží a díky užitným vlastnostem uspokojí i náročnější uživatele. Lze jej doplnit spodním roštem, grilovací jehlou s možností pohonu elektrickým motorkem na 220V, opékacím stavitelným roštem a boční lavičkou pro odkládání. Vlastnosti: - 150 cm dlouhý - 61 cm široký - 218 cm vysoký - váha 719 kg - nastavitelná výška komínu. Tento typ zahradního krbu je dodáván jako stavebnice a termín dodání jsou 4 týdny. Cena pro standardní barevné provedení v barvě žluté, bílé, šedé a žlutobílé je 16.024,- Kč. Za béžové, meruňkové či hnědé provedení je příplatek 15% Vylepšete celkový vzhled Vaší zahrady a pořiďte si zahradní krb od nás!