Zkušební laboratoř, ČR

Zkušební laboratoř, ČR

Hledám českou laboratoř, která může analyzovat a testovat papír z roku 1928.

Původní znění:
Anfrage
Ich suche ein Labor, das ein Papier aus dem Jahre 1928 analysieren und prüfen kann in Tschechien.
Poptávka byla vložena dne:
20.05.2019 11:29

Platnost poptávky:
20.08.2019 09:34

Kontaktní osoba:
Detlev Röhn

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 168 567

Země:
Tschechien

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Teplé vody z individuálních i hromadných zdrojů rozbory Praha – přesné výsledky

Teplé vody z individuálních i hromadných zdrojů rozbory Praha – přesné výsledky

Potřebujete zjistit kvalitu teplé vody z individuálního nebo hromadného zdroje? Chcete přesné a rychlé výsledky rozboru? Pak kontaktujte Vodohospodářskou laboratoř Říčany, s.r.o. Naši odborní pracovníci provedou odběr teplé vody jak z individuálního, tak z hromadného zdroje, následně v naší laboratoři zajistíme rozbor vzorku s výsledky již za jeden až dva týdny. Pokud budou výsledky vykazovat odchylky od normy, navrhneme vhodná opatření k nápravě. Zaujala Vás naše nabídka a využijete naše služby? Pak se s dotazy neváhejte obrátit na specialisty z Vodohospodářské laboratoře Říčany, s.r.o.


Kolaudace studní a vrtů – odběry a rychlé rozbory vody

Kolaudace studní a vrtů – odběry a rychlé rozbory vody

Podařilo se Vám na Vašem pozemku vybudovat studnu nebo vrt? Před samotnou kolaudací kontaktujte Vodohospodářskou laboratoř Říčany, s.r.o., kde podle platné legislativy zařídí odběry a rozbory vody. Výsledky odběrů a rozborů vody pro kolaudace studní a vrtů Vám zašleme od 7 do 15 pracovních dnů s přihlédnutím na rozsah prováděného rozboru. Na základě výsledků poskytujeme také konzultací o řešení nevyhovujících ukazatelů. Rozbory vody před kolaudací studní a vrtů žádejte u Vodohospodářské laboratoře Říčany, s.r.o.


Stomatologická laboratoř, fixní i snímací zubní protetika, implantáty

Stomatologická laboratoř, fixní i snímací zubní protetika, implantáty

Provozujete zubní ordinaci a chcete pro své pacienty jen to nejlepší? Tak v oblasti zubní protetiky se obracejte na naši stomatologickou laboratoř Oldřišky Pochmannové, která se nachází v Praze 2 – Vinohrady. V naší zubní laboratoři na zakázku vyhotovujeme fixní a snímatelné zubní náhrady částečné či celkové, z různých materiálů jako celokeramické, kovokeramické, SR chromasit, zirkon. Dále zhotovujeme korunky, můstky, implantáty, zásuvné spoje, teleskopy. Realizujeme sportovní chrániče v barevném provedení. Stomatologické výrobky vyrábíme ve vysoké kvalitě, v krátkých termínech, za příznivé ceny.


Vzorkování a laboratorní rozbory pitných vod a užitkových vod

Vzorkování a laboratorní rozbory pitných vod a užitkových vod

Orlická Laboratoř, s.r.o. Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Žamberk Naše zkušená laboratoř se zabývá odběry, analýzami a rozbory včetně rozborů pitných a užitkových vod. Laboratoř je akreditována Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. dle ČSN EN ISO/IEC 17025, registrovaná pod č. 1277. Odběry, analýzy, rozbory Voda z veřejných vodovodů, studní, vrtů, balená pitná a kojenecká voda, voda surová a vyrobená, voda z cisteren určená pro náhradní zásobování. Vzorkování a laboratorní rozbory vod: Pitná voda Technologické vody Závlahová voda Povrchové vody Podzemní vody Teplá užitková voda Chlornan sodný pro dezinfekci vod


Rozbor pitné vody Kladno - pro externí firmy, soukromé osoby i obce

Rozbor pitné vody Kladno - pro externí firmy, soukromé osoby i obce

Rozbor pitných nebo odpadních vod v Kladně zajišťují Středočeské vodárny a.s. V rámci společnosti provádíme interní rozbory, avšak pro externí firmy, obce nebo i soukromé osoby provádíme rozbory také. Nabízené laboratorní služby: - hydrobiologický a mikrobiologický rozbor - základní chemický rozbor - anorganickou a speciální organická analýza - měření radionuklidů ve vodě. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Rozbory odpadní vody Praha – povinné ověření účinnosti čištění

Rozbory odpadní vody Praha – povinné ověření účinnosti čištění

Kvalitní, průkazné a rychlé rozbory odpadních vod s doručením výsledků ve lhůtě 7 až 15 pracovních dnů nabízí zákazníkům Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o. Povinnost dokládat výsledky rozborů odpadních vod se týká provozovatelů a majitelů odpadních čistíren a také domovních čistíren. Na základě výsledků rozboru a získaných informací poskytuje Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o. konzultací a návrhy řešení.