Zkušební laboratoř, ČR

Zkušební laboratoř, ČR

Hledám českou laboratoř, která může analyzovat a testovat papír z roku 1928.

Původní znění:
Anfrage
Ich suche ein Labor, das ein Papier aus dem Jahre 1928 analysieren und prüfen kann in Tschechien.
Poptávka byla vložena dne:
20.05.2019 11:29

Platnost poptávky:
20.08.2019 09:34

Kontaktní osoba:
Detlev Röhn

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Tschechien

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kryogenní skladování a přeprava tkání a buněk určených pro člověka, pronájem kontejnerů

Kryogenní skladování a přeprava tkání a buněk určených pro člověka, pronájem kontejnerů

Na skladování vzorků v kryozkumavkách se specializuje společnost KRYO s.r.o. z Velkého Meziříčí. Poskytujeme skladování biologických vzorků při teplotě -196°C za účelem uložení a následného monitorování. Kryogenní skladování provádíme v kryozkumavkách, kryovacích či kryogenních obalech, jež jsou maximálně odolné. Zamrazujeme infekční i neinfekční vzorky rostlinného a živočišného původu včetně organických a anorganických sloučenin. Pro naše klienty zajišťujeme pronájem skladovacích kontejnerů s možností přepravy tkání a buněk určených pro člověka i zvíře. Veškeré vzorky jsou pravidelně kontrolovány a dané hodnoty jsou neustále ukládány.


Testování genetického původu, DNA, původ maternální a paternální linie

Testování genetického původu, DNA, původ maternální a paternální linie

Chcete zjistit váš genetický původ? Zajímáte se jaký je váš geografický a etnický původ? Společnost Genexone s.r.o. se sídlem v Olomouci poskytuje odborné konzultace v oblasti lékařské genetiky a molekulární diagnostiky na úrovni DNA. Zajišťuje testování genetického původu, testy DNA, původ maternální a paternální linie. Testováním genetického původu zjistíte, zdali mají vaše kořeny židovský či indiánský původ, jestli jste nositeli genetického znaku dlouhověkosti a další zajímavosti. Zjišťování genetického původu: - nechte si otestovat svoje DNA. Stačí zaslat stěr buněk bukální sliznice, vyplnit formulář a odeslat spolu se vzorky na naši adresu. Maternální původ - testování mtDNA: - můžete se dostat zpět do bližší minulosti cca 40.000 – 1.000 let Paternální původ - Y-DNA testování: - analýza 17ti markerů, můžete se dostat zpět do minulosti cca 5.000 – 500 let. DNA diagnostikujeme na základě požadavků klienta.


Laboratorní služby Kladno – nejen rozbory pitné vody, měření přírodních radionuklidů ve vodě

Laboratorní služby Kladno – nejen rozbory pitné vody, měření přírodních radionuklidů ve vodě

Středočeské vodárny v Kladně mají laboratoř, kde si mohou lidé udělat rozbor pitné či odpadní vody. Pokud potřebujete rozbory pitné vody, tak je laboratoř provádí jak pro interní potřeby, tak pro obce a města, firmy či soukromníky. Služby nabízené s rozborem vody jsou: -mikrobiologický a hydrobiologický rozbor vody -základní chemický rozbor -rozbor na kovy -rozbor na pesticidy Po domluvě se zákazníkem mohou odeslat vzorky i do registru Pitná voda.


Testy určení pohlaví ptáků, diagnostika virových infekcí a chlamydií u ptactva

Testy určení pohlaví ptáků, diagnostika virových infekcí a chlamydií u ptactva

Společnost Genexone s.r.o. poskytuje služby v oblasti genetiky. Testujeme ptactvo na určení pohlaví, určování rodičovství u ptactva. Provádíme diagnostiku virových infekcí a chlamydií u ptactva. Zabýváme se DNA diagnostikou v oblasti nehumánního genomu - pohlaví u ptactva, diagnostiku vybraných patogenů, geneticky podmíněné choroby u chovných i domácích zvířat, identifikační analýzy. Extrahumánní genom: - testy určení pohlaví ptáků letců a běžců pomocí analýzy DNA v genech CHD-W a CHD-Z metodou PCR - určení ptačího genetického profilu analýzou DNA - test příbuzenství u papoušků (rod Ara, Amazoňan) a poštovních holubů - určování rodičovství u ptactva – parentita Diagnostika virových infekcí ptáků: - Avian polyomavirus - Cirkoviróza PBFD Přímá DNA diagnostika chlamydií u ptáků: - jedná se o onemocnění způsobené bakterií Chlamydophila psittaci. Naše laboratoř vyšetřila již tisíce vzorků u desítek druhů např. papoušci, sovy, holubi, loskutáci, krkavci atd.


Rozbory povrchových vod Praha -  rychlý a levný odběr vzorků

Rozbory povrchových vod Praha - rychlý a levný odběr vzorků

Stanovujeme jak mikrobilologické, tak fyzikálně-chemické a chemické ukazatele. Nabízíme a provádíme různé typy rozborů pitných, odpadních a povrchových vod pro soukromé firmy a širokou veřejnost. Potřebujete rozbor pitné vody? - Obraťte se na nás! Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Rozbory bazénové vody a koupališť ve volné přírodě - laboratoř Říčany, s.r.o.

Rozbory bazénové vody a koupališť ve volné přírodě - laboratoř Říčany, s.r.o.

Vodohospodářská laboratoř poskytuje služby dle platné legislativy. Provádíme rozbory i odběry bazénové vody a koupališť ve volné přírodě. Dále pak potoků, rybníků, jezírek a vodních nádrží. Provádíme také chemické a mikrobiologické rozbory. Výsledky rozborů od nás obdržíte od 7 do 15 pracovních dnů s ohledem na rozsah Vaší objednávky. Naším cílem je poskytnout klientům vysoce kvalitní, rychlé a přesné rozbory vod, v maximální šíři a komplexnosti.