Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 5 dní.


Poptáváme zámečnické práce

Poptáváme zámečnické práce

Obchodní centrum Koloseum v Přerově na Moravě poptává práci s nerez plechem. Jedná se o obložení kovových sloupů na objeku nerez plechem.
Poptávka byla vložena dne:
13.05.2019 08:28

Platnost poptávky:
13.06.2019 08:00

Kontaktní osoba:
Dlouhý František

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Přerov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborníci na svařování – profesionální služby v oboru kovovýroby a zámečnictví

Odborníci na svařování – profesionální služby v oboru kovovýroby a zámečnictví

Hledáte spolehlivou společnost, která poskytuje služby v oboru sváření? Obraťte se na Zámečnictví Jaroslav Borůvka z Třebíče. Na svařování jsme skuteční odborníci. Disponujeme vlastními výrobními prostory a týmem specializovaných svářečů. Naše pracoviště je vybaveno moderními technologiemi, které nám umožňují svařování všech běžných materiálů. Ke svařování využíváme zejména metodu MIG/MAG, kterou lze svařovat ve všech polohách. Navíc je rychlá a efektivní. Dále pracujeme s plynem CORGON 18/STARCON C-18, který zajišťuje výbornou penetraci sváru a dobré vlastnosti spoje. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výroba ocelových konstrukcí, hal, přístřešků, střech, opláštění

Výroba ocelových konstrukcí, hal, přístřešků, střech, opláštění

Potřebujete jakoukoliv ocelovou konstrukci, halu, přístřešek, střechu nebo něco opláštit? Pak jsem pro Vás my, ti praví. Máme v oboru mnohaleté zkušenosti a mnoho vyrobených konstrukcí a tak se nezalekneme žádného požadavku. Ocelové konstrukce jsou úsporné, moderní i flexibilní. Vyznačují se rychlou montáží i demontáží a úspornou cenou. Nabízíme Vám poradenství, projektovou dokumentaci a realizaci stavby. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme!


Zámečnické práce Jičín - svařování a zámečnické práce

Zámečnické práce Jičín - svařování a zámečnické práce

INZA Rohoznice s.r.o. Jičín Nevíte na koho se obrátit ohledně kvalitních zámečnických prací nebo svařování? Potřebujete zajistit atipickou výrobu v malém či větším množství? Naše firma INZA Rohoznice s.r.o. Jičín je vám plně k dispozici. Konvenční svařování metodou MIG/MAG a TIG Zámečnické práce Ohýbání, montáž, stříhání na tabulových nůžkách...


Zámečnická výroba

Zámečnická výroba

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele pro plnění zakázky zámečnické výroby, můžete se s důvěrou obrátit na společnost KOPR spol. s r.o. se sídlem v Praze. Disponujeme moderním technickým vybavením a odborně vyškolenými zaměstnanci. Našimi zákazníky jsou převážně společnosti z oblasti automobilového průmyslu. Oslovila Vás naše nabídka a máte k naší zámečnické výrobě dotazy? Pak se neváhejte obrátit na společnost KOPR spol. s r.o.


Kovovýroba, zámečnictví, nerez, výroba, montáž schodišť, zábradlí

Kovovýroba, zámečnictví, nerez, výroba, montáž schodišť, zábradlí

Jste z Brna a okolí a sháníte firmu, která má zaměření na kovovýrobu či zámečnické práce? V tom případě nás kontaktujte. Naše firma RS evostyl s.r.o, má sídlo v Brně a zabýváme se zámečnictvím a kovovýrobou. Naší specializací je montáž zábradlí a schodišť. Zpracujeme nerez, ocel, hliník i mosaz. Odvádíme kvalitní práci, snažíme se vždy splnit domluvený termín. Komponenty a materiál kupujeme od kvalitních známých dodavatelů s garancí kvality. Vyrobíme i namontujeme vše co si přeje zákazník, většinou jsou to brány, ploty, markýzy, pergoly, městský mobiliář, doplňky do interiéru, schránky a jiné výrobky. Provádíme také stříhání, řezání, ohýbání, svařování (TIG, MIG, MAG, WIG), povrchové úpravy, soustružení, frézování, vrtání, žárové a galvanické zinkování, práškové lakování, řezání vodním paprskem a laserem. Více informací na webových stránkách.


Zámečnická výroba, moderní zámečnictví -  výroba kovových výrobků na zakázku

Zámečnická výroba, moderní zámečnictví - výroba kovových výrobků na zakázku

Sháníte firmu v Brně, která nabízí zámečnické práce, zabývá se moderním zámečnictvím? V tom případě se obraťte na naši firmu RS evostyl s.r.o., která má se zámečnictvím dlouholeté zkušenosti. Na zakázku vyrobíme nejrůznější kovové výrobky brány, ploty, markýzy, pergoly, městský mobiliář, interiérové doplňky, schránky a mnoho dalších. Máme pro Vás kompletní nabídku zámečnictví a kovovýroby. Zaměřujeme se převážně na montáž zábradlí a schodiště. Zpracujeme také nerez, ocel, hliník i mosaz. Snažíme se odvádět kvalitní práci a plnit dohodnuté termíny, rychle Vám vyrobíme a namontujeme na zakázku nejrůznější kovové výrobky. Ceny máme pevné, nenavyšujeme. Komponenty a materiál máme od nejlepších dodavatelů s garancí kvality. Vyrobíme brány, ploty, markýzy, pergoly, městský mobiliář, doplňky do interiéru, schránky, zábradlí, schodiště a mnoho dalšího. Více informací na webových stránkách.