Vybavenie učební - Pracovné pomôcky

Vybavenie učební - Pracovné pomôcky

Predmetom zákazky je dodanie pracovných pomôcok do odborných učební dvoch Základných škôl v meste Dolný Kubín.
Veřejná zakázka vložena:
13.05.2019 08:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Dolný Kubín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.06.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Dolný Kubín

Zadavatel IČ:
00314463

Kontaktní osoba:
Ing.Ľuboslava Šafrová

Zadavatel telefon:
+421 904 444 280

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39162200-7
Učebné pomôcky a zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ofsetový, expresní tisk na počkání, sítotisk, laminování - kvalitní tisk

Ofsetový, expresní tisk na počkání, sítotisk, laminování - kvalitní tisk

Kvalitní tisk, rychlost zpracování, správa barev, možnosti personifikace výtisku, moderní technologie, příznivá cena a osobní přístup je u nás samozřejmostí. Naše široká nabídka služeb: - ofsetový tisk do formátu B2 - sublimační tisk - černobílý tisk - barevný tisk - sítotisk - knihtisk - digitální malonákladový tisk - rotační tisk - flexotisk - velkoformátový tisk - termotransférový tisk, termotransferové etikety do šíře 100 mm - knihařské zpracování - lakování - laminování - výseky. Tisk na počkání, běžný termín do 2 hodin, vše do 24 hodin!


Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Věříte, že polodrahokamy mají léčivou moc? Trávíte zimní večery při světle svíček? Zajímáte se o esoteriku? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, pak jistě navštivte obchůdek s názvem Oáza srdce v centru Ostravy, kde se Vám bude zaručeně líbit a odkud nikdy neodejdete s prázdnou. Vždy si totiž odnesete zaručeně dobou náladu a klid na duši. Najdete tady i sortiment, na který jste zvyklí z prodejny Bylinky, která se nachází kousek od nové provozovny. Ale máme pro Vás i spoustu nového. Zajímavé knihy s duchovní tématikou určené pro všechny, kdo věří, že život smrtí nekončí a kteří se chtějí více dozvědět o záhadách světa. Také určitě oceníte knihy, které přinášejí rady a poznatky ze života. Zakoupit můžete u nás i polodrahokamy a dozvědět se více o jejich účincích, svíčky, vykuřovadla a lapače snů, obrázky. Neváhejte a navštivte naší novou provozovnu Oáza srdce.


Výroba originálních, dárkových knih pro děti - personalizované, osobní knihy na míru

Výroba originálních, dárkových knih pro děti - personalizované, osobní knihy na míru

Mezi originální dárky pro děti, které zcela jistě uchvátí, patří personalizované, osobní knihy. Výrobou dárkových knih na míru se zabývá společnost ELTISK s.r.o. z Uherského Brodu. Pro výrobu dárkových knih pro děti je důležité vyplnit nejen jméno dítěte, ale i další informace, které zakomponujeme jak do příběhu i ilustrace - barvu vlasů, očí, oblíbéné barvy, jména kamarádů, město kde žijete apod. Hrdinou příběhu bude přímo Vaše dítě, při čtení osobní knihy tak prožije vlastní příběh. Zaměřili jsme se na kvalitu. Díky tomu, že ke každé knize přistupujeme individuálně již od grafické přípravy, je výsledná kniha opravdu šitá na míru každého dítěte. Vybírat můžete podle věku dětí, tříděno pro kluky a pro holky. Pro každou kategorii je na výběr více témat. Dopravu zajišťujeme přes Českou poštu či společnost GEIS. Zákazníci z regionu Zlínský kraj si mohou knihu osobně převzít u nás v Uherském Brodě.


Diplomové, bakalářské práce za akční ceny - tisk, vazba

Diplomové, bakalářské práce za akční ceny - tisk, vazba

Vážení zákazníci, v dubnu a v květnu využijte akční ceny na tisk a vazbu diplomových nebo bakalářských prací u společnosti Tiskárna Kleinwächter holding s.r.o. Frýdek-Místek. Příznivé ceny, rychlost, kvalitní provedení a přístup velkoformátového oddělení. Kontaktujte nás přímo na tel. 558 637 285, 734 442 260, email: velkoformat@tiskarnaklein.cz Budeme rádi, když si vytisknete a svážete diplomku a bakalářku právě u nás. Jako poděkování máme pro Vás milé překvapení. Těšíme se na Vás!


Opravy vazeb všech druhů Praha – knihy budou jako nové

Opravy vazeb všech druhů Praha – knihy budou jako nové

Poškozené a rozpadlé hřbety knih, sbírek zákonů, alb nebo památníků budou jako nové po opravě šikovných odborníků z knihařství Tomos Praha a.s. Opravíme a zrenovujeme všechny druhy poškozených vazeb, včetně knih vázaných v kůži, a tím jim vdechneme nový život na dalších mnoho let. Při nové vazbě zachováme původní desky, pouze v případě velmi poškozených desek dáme nové. Nevzdávejte se oblíbených a památečných knih jen kvůli rozpadlé vazbě a dejte je profesionálně opravit knihařství Tomos Praha a.s.


Omalovánky pro děti s výchovnou tematikou

Omalovánky pro děti s výchovnou tematikou

Přemýšlíte, jak poučit děti zábavnou formou o možných nebezpečích jak v přírodě, tak i ve městě nebo v prostředí sociálních sítí? Omalovánky pro děti vydává IV-Nakladatelství s.r.o. se sídlem v Praze ve spolupráci se svými partnery jsou to pravé. Hravou formou předávají omalovánky pro dětem informace o možných nástrahách a úrazech, která jim hrozí při pobytu v přírodě nebo při nedodržení dopravních předpisů, dozví se o základech první pomoci nebo jak se chovat při dopravní nehodě. Při vypracování úkolů v omalovánkách pro děti s výchovnou tematikou se navíc naučí mnoho dalších užitečných dovedností, které se jim budou hodit.