Revitalizácia vnútrobloku Východná ulica, Trenčín - Juh

Revitalizácia vnútrobloku Východná ulica, Trenčín - Juh

Predmetom zákazky sú stavebné práce, dodávka tovaru a poskytnutie služieb na Vnútrobloku Východná ulica na Sídlisku Juh a rieši komplexnú úpravu verejného priestranstva s novým komunikačným riešením a vybavením vnútrobloku.

Stavba pozostáva zo stavebných objektov :
SO 01 Spevnené plochy chodník
SO 02 Verejné osvetlenie
SO 03 Prekládka optického vedenia ORANGE
SO 04 Terénne úpravy a detské ihrisko
SO 05 Sadovnícke úpravy
SO 06 Odvodnenie ihriska
SO 07 Kanalizačná prípojka
SO 08 Vodovodná prípojka.
Stavebné práce budú uskutočnené, tovary dodávané a služby poskytované v rozsahu výkazov-výmer a za podmienok podľa projektovej dokumentácie pre stavbu Revitalizácia vnútrobloku Východná ulica, Trenčín - Juh,
ktorú spracoval: Ing. Juraj Zvědělík, Ing. Ivan Smolán, Ing. Vladimír Gajdošík, Ing. Viliam Gavenda, Miroslav Skovajsa, (ďalej v texte označovaná aj len ako: projektová dokumentácia alebo projekt) pričom táto projektová dokumentácia tvorí prílohu k súťažným podkladom a v zmysle platného stavebného povolenia.

Zákazka je rozdelená na 3 samostatné časti:
1.Časť : Revitalizácia vnútrobloku Východná ulica, Trenčín Juh- stavebné práce
2.Časť: Revitalizácia vnútrobloku Východná ulica, Trenčín Juh- zariadenie detského ihriska
3.Časť - Revitalizácii vnútrobloku Východná ulica, Trenčín - Juh sadovnícke úpravy

Pričom 1. Časť zákazky zahŕňa : SO 01 Spevnené plochy chodník
SO 02 Verejné osvetlenie
SO 03 Prekládka optického vedenia ORANGE
SO 04 Terénne úpravy
SO 06 Odvodnenie ihriska
SO 07 Kanalizačná prípojka
SO 08 Vodovodná prípojka
2. Časť zákazky zahŕňa: SO 04 Detské ihrisko
3. Časť zákazky zahŕňa: SO 05 Sadovnícke úpravy

Vzhľadom k tomu, že elektr. formulár nových ozn. použív. vo ver. obst. uvedené do prevádzky 18. 4. 2016 obsahujú z techn. dôvodov súvisiacich s odosielaním, ako aj spracovaním prísl. form. limitáciu na počet znakov, na zákl. metod. usm. č. 8276-5000/2016 z 18.05.2016 uvádzame v tomto bode .len dôležité základ. informácie.
Ďalšie podrobnosti sú uvedené. v projektovej dokumentácii dokumentácii a v č.B1 a B.3 súťaž. podklad.
Veřejná zakázka vložena:
15.04.2019 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.06.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trenčín

Zadavatel IČ:
00312037

Kontaktní osoba:
Ing. Simona Chorvátová, tel.: +421 902 911 225, e-mail: simona.chorvatova@tre

Zadavatel telefon:
+421 326 504 265


Zadavatel web:
http://www.trencin.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45236250-7
Stavebné práce na stavbe plôch pre parky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavebniny a koupelnové studio Lanškroun

Stavebniny a koupelnové studio Lanškroun

Vanko CZ s.r.o. Lanškroun Prohlédněte si v naší fotogalerii realizace koupelnových zakázek. Nabízíme veškerý sortiment koupelnových obkladů a dlažeb rozmanitého designu. V koupelnovém studiu v Lanškrouně vám vytvoříme 3D návrh vaší budoucí koupelny. Koupelnové studio Lanškroun: dodáme komplet obklady a dlažby koupelnové vybavení a doplňky


Kvalitní výrobky z žuly a mramoru - kuchyňské desky a parapety

Kvalitní výrobky z žuly a mramoru - kuchyňské desky a parapety

Potřebujete novou kuchyňskou desku či parapety? Obraťte se na naše spolehlivé kamenictví BETON. A KAMEN. AUG-FRED, které působí v Opavě a okolí. Zabýváme se kvalitní výrobou bytových a interierových doplňků jako jsou mramorové či žulové kuchyňské desky a parapety. V naši výrobě naleznete: - pracovní desky na kuchyňské linky - doplňků do koupelen - umyvadla - schody - parapety k oknům - žulové a mramorové dlažby Samozřejmostí je také poskytnutí atypické výroby dle vašeho přání a komplexní služby ke všem naším výrobkům jako je montáž a doprava.


Teplovodní podlahové topení, vytápění BEKOTEC-THERM Ostrava, Brno

Teplovodní podlahové topení, vytápění BEKOTEC-THERM Ostrava, Brno

Teplovodní podlahové topení a vytápění Bekotec-Therm Vám přináší společnost PROFILA TRADE s.r.o., která funguje jako specialista na obkladovou techniku. Systém Schlüter-BEKOTEC je tenkovrstvá podlahová konstrukce, díky které lze s použitím techniky Schlüter-BEKOTEC-THERM zhotovit efektivní podlahové topení, které je charakteristické svou energetickou úsporností, nízkou konstrukční výškou a především příjemným tepelným komfortem. V rámci velkoobchodního prodeje a internetového e-shopu společnost PROFILA TRADE s.r.o. dodává Schlüter-BEKOTEC-EN - technika pro zhotovení potěrů a topných potěrů s nízkou tloušťkou vrstvy od 52mm Schlüter-BEKOTEC-EN F - technika pro zhotovení potěrů a topných potěrů s nízkou tloušťkou vrstvy od 31mm Schlüter-BEKOTEC-EN FTS - integrovaná kročajová izolace pro rekonstrukce a renovace objektů - technika pro zhotovení potěrů a topných potěrů s nízkou tloušťkou vrstvy od 31mm přímo na nosný podklad Schlüter-BEKOTEC-EN FK - podlahová konstrukce lepená jako kontaktní systém - technika pro zhotovení potěrů a topných potěrů s nízkou tloušťkou vrstvy od 20mm přímo na nosný podklad


Zemní práce, výstavby komunikací Hradec Králové - parkoviště, chodníky, betonové dlažby

Zemní práce, výstavby komunikací Hradec Králové - parkoviště, chodníky, betonové dlažby

BORTA s. r. o. Hradec Králové Naše společnost disponuje celou řadou stavebních strojů a mechanismů pro výstavby komunikací. Dále zajišťujeme kompletní zemní práce včetně RD hal, komunikací.. Hledáte vhodnou firmu, která Vám spolehlivě provede zemní práce včetně dopravy? Společnost BORTA s. r. o. Hradec Králové se Vám o vše postará a Vám odpadnou veškeré starosti. Provádíme tyto práce: - chodníky - silniční - komunikace, parkoviště - zámkové dlažby - inženýrské sítě - stavební práce - zemní práce a to včetně dopravy.


Lehká, odolná obkladová deska T.board s potiskem T.overface - výroba

Lehká, odolná obkladová deska T.board s potiskem T.overface - výroba

Při realizaci kuchyně jsou i obklady na stěny designovým prvkem, proto by obkladová deska měla být nejen odolná, ale mít také originální design. Ideální volbou může být moderní lehká sendvičová deska T.board s dekorativním potiskem T.overface od firmy Trachea Holešov, z regionu Kroměříž. Deska se výborně hodí jako dekorativní a současně ochranný prvek mezi spodní a horní řadu skříněk kuchyňské linky. Výroba v mnoha provedeních. Jde o velmi kvalitní kompozitní materiál. Obkladová deska T.board má tl. jen 3mm, je kombinací dvou lakovaných hliníkových vrstev a mezivrstvy z polyetylénu. Deska je tedy lehká a současně velmi pevná a odolná. Odolný je i potisk T.overface tvrzený UV zářením. Výhoda: - teplotní odolnost materiálu 100 °C - velmi snadná montáž, pomocí lepidla typu Mamut - opracování běžným ručním nářadím - otvory pro zásuvky i jiné prostupy lze zhotovit až při finální montáži - obklad je praktický, snadno udržovatelný. Objednávejte obkladové desky přímo přes objednávkový systém na webu trachea.cz


Zemní a výkopové práce - veškeré terénní úpravy minibagrem a smykovým nakladačem

Zemní a výkopové práce - veškeré terénní úpravy minibagrem a smykovým nakladačem

Stavíte a hledáte spolehlivou firmu, která provádí zemní a výkopové práce? Pak se obraťte na společnost Autodoprava Bohdálek, která vám vše zajistí pomocí vlastní moderní a výkonné techniky. Specializujeme se na zemní, výkopové práce a terénní úpravy. Zajistíme veškeré činnosti, od vykopání základů pro stavbu domů, hal nebo průmyslových objektů, po vytvoření prostoru pro jezírko, bazén, studnu či septik, nebo naopak pokud potřebujete terén urovnat či jinak upravit. Ke všem stavebním úpravám používáme svou moderní a výkonnou techniku, díky které můžeme zajistit práce v jakémkoliv rozsahu. Na výkopové práce používáme minibagr Komatsu PC 30 o hmotnosti 3,5 tuny, který má dosah až 3,2 metru, nebo minibagr Komatsu PC 50 o hmotnosti 5 tun. Používáme také smykový nakladače a kolové rypadlo, který má dosah až 5,7 tun. Obraťte se na nás, nebudete litovat!